7. říjen jako předzvěst věcí příštích?

Globální řízení využívá události proběhnuvší v konkrétních “datumech” jako prostředek ke komunikaci se svými řídícími nástroji. To je jedna z věcí, kterou lidé zajímající se o skutečné ŘÍZENÍ světa velmi brzy prohlédnou a pochopí. Světová událost, která proběhla dne 7. října 2023 na území Izraele k nim samozřejmě též patří! 7. říjen je bezesporu obrovsky významné datum v lidských dějinách.


Možná se mýlíme, ale nezaregistrovali jsme na alternativě článek, který by datum počátku konfliktu mezi Palestinou a Izraelem spojoval právě s jeho historickým významem. 7. říjen není opravdu ledajaké datum …


7. říjen a židovský kalendář


Hebrejští učenci za vlády Hillela II. (320-365) šestý den stvoření vypočítali jako 7. říjen 3761, kterým rovněž začíná židovský kalendář. Prosazované podobné interpretace (hlavně jako uváděné v předtalmudickém díle Seder Olam), udávají podle Talmudu dvě podobná data Stvoření. Uvádí, že první dnem týdne Stvoření byl Elul 25, AM 1 nebo Adar 25, AM 1, téměř dvanáct nebo šest měsíců, po moderní epoše Hebrejského kalendáře. Většinou je preferováno datum Elul 25, i když někteří učenci přiklání k Adaru 25. Když byla tato data vybrána, obě znamenala první den týdne (neděli), ale v moderním kalendáři, rozvinutém později tímto dnem nejsou. Šestý den týdne Stvoření, kdy byl stvořen Adam, byl prvním dnem následujícího měsíce, tedy Tišri nebo Nisan, první měsíc duchovního nebo občanského roku. V obou případech byla epocha moderního kalendáře nazývána molad tohu nebo znamenající nový měsíc chaosu, protože existoval před Stvořením. Tato epocha byla Tišri 1, AM 1 nebo 7. říjen 3761 př. n. l., pozdější odpovídající tabulkové datum v proleptickém Juliánském kalendáři [1].


Zde to uvádějí přímo takto: Židovský kalendář začíná ve chvíli stvoření světa, který je uváděn dle bible na 7. říjen 3671 př. n. l. [2].


Skutečný šéf tohoto globálního řídícího manévru


Není pochyb, že celou akci režírují “Správci” Země, protože zde je několik symbolických situací, které je odhalují. K již výše uvedenému si připomeňme, že 7.10. si také můžeme interpretovat jako 17 (10 + 7)! Takže zde zase platí námi často opakovaná věta: Symbolem, číselnou mírou bible a biblické koncepce je v určité míře číslo 17!

Associated Press (AP) rekapitulovala první informace z bojů takto:AP je tisková agentura, která rozesílá informace do více než 100 zemí světa. Toto byla v podstatě první zpráva [3] z probíhajících bojů pro jejich obyvatele včetně kádrů “Správců”. Určitě to byl do detailů promyšlený text! Podpis obou křídel globálního řízení je jasně viditelný.


Z těchto důvodu si nemůžeme myslet, že vstup palestinských militantních skupin vedených Hamásem na izraelské území z Pásma Gazy právě v onen den, byl dílem náhody. Ani omylem!


Analýza operace na Blízkém východě


Operace na blízkém východě evidentně navazuje na ukrajinský konflikt, který se stal startovací konfrontací mezi zastánci biblické koncepce ŘÍZENÍ a příštími vykonavateli plánovaného nového způsobu ovládání lidstva. Nyní sledujeme pokračování onoho “boje”, který je ale spíše etapou v naplňování předem předloženého scénáře! Přiložená námi vytvořená fotografie mluví za vše:


 

Bohužel, prozatím vše nasvědčuje tomu, že vyhlídky židovského národa nejsou v tuto chvíli dobré. O plánovaném finálním holokaustu Židů, jakožto (už bývalém ??) nástroji “Správců”, bylo napsáno různými alternativními analytiky už mnoho. Pevně věříme, že výsledkem blízkovýchodní operace bude pouze ukončení privilegovaného statusu Izraele v mezinárodním společenství. Každý národ má právo na existenci a vlastní vývoj, ale bez jakéhokoliv upřednostňování před ostatními. Samozřejmě, že takto by to fungovalo v ideálním světě a v tom opravdu ještě zdaleka nežijeme. Doufejme v minimum obětí s tím, že žádný holokaust neproběhne a tím hlavním výsledkem bude pouze velmi pravděpodobný konec státnosti Izraele.


Datum palestinského útoku


Zvolené datum v případě tohoto palestinského útoku na obyvatele Izraele podle nás oznamuje konec nástroje globálního ŘÍZENÍ, a to židovské diaspory (ŽD). Plánované ukončení její řídící činnosti během WWII se z pohledu “Správců” nezdařilo, což bylo dobře, a tak jsme svědky dalšího pokračování. Pro obyčejné obyvatele Západu je to špatná zpráva z hlediska krátkodobého horizontu, z dlouhodobého pohledu je to dobře. Špatná z toho důvodu, že tímto aktem se přibližujeme fázi obrovských změn, které drasticky sníží životní úroveň většiny obyvatel Západu. Dobře z toho důvodu, že na konci těchto změn bude nový systém ŘÍZENÍ lidstva, který bude spravedlivější ke všem národům světa! Dokonale spravedlivý nebude, ale bude lepší než ten již přežitý stávající.


Jak jsme již uvedli, 7.10. = 17, takže zároveň předpokládáme, že se jedná o ukončení globálního ŘÍZENÍ podle biblické koncepce. Změna to bude velkolepá!


Očekávatelná varianta následného vývoje


Zatažení Izraele do konfliktu s celým arabským světem následně povede k ukončení státnosti USA (určitý typ občanské války) jako jeho největšího spojence, tzn. k rozpadu. Můžeme očekávat útoky arabských obyvatel na nearabské obyvatele jak v USA, tak v západní Evropě, což také povede k onomu přeformátování způsobu života národů na obou kontinentech.


Vzniknou problémy s dovozem ropy z arabského světa, což bude znamenat růst cen + zrychlení inflace, krachy bank. Následná chudoba na Západě vyvolá zhroucení současných státních útvarů a vznik nových = nové evropské říše + nové americké státní útvary na území současných USA. Na konci celého procesu by měl být definitivní zánik systému PAX AMERICANA a globálního vlivu židovské diaspory. Dále očekáváme multipolární svět, nové státní útvary, nový finanční systém včetně nových spravedlivějších pravidel pro fungování mezinárodního společenství.


Závěrem


Je to tzv. “letem světem” a hodně na hrubo, ale věříme, že pointa celé “hry” byla srozumitelně vysvětlena. Konec dolaru je již za dveřmi a tím pádem pád celého nynějšího finančního systému. Pro většinu lidí to bude velmi bolestivé procitnutí do reality ze stávajícího západem ovládaného MATRIXU. A to je pouze začátek, protože pravda o mRNA genocidě změní na světě skoro vše …


Zdroje: cs.wikipedia.org, avetour.cz, apnews.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Životní role herce Volodymyra Zelenského pomalu končí

Herec Volodymyr Zelenskyj bude brzy přeobsazen ve své životní roli, tzn. v roli prezidenta Ukrajiny, novým pěšákem. Kdo bude tahat novou figurou na globální politické šachovnici nelze ještě se 100% jistotou říci, ale jedno je jisté: Její přímý loutkovodič bude z euroasijského křídla! Jestli nakonec bude pod přímým vlivem Vladimíra Putina nebo Viktora Orbána prozatím zůstává otázkou. Možná je i třetí varianta. Třetí variantou máme na mysli to, že na části území dnešní oficiální Ukrajiny

Číst dál »

Hezký nový rok 2022

Přejeme všem šťastný Nový rok, ale hlavně hezký nedramatický nový rok! Jsme na konci roku 2021, který přinesl hodně pozoruhodných událostí a jevů. Několikrát vládou avizovaný návrat k tzv. normálu se nekonal a spíše jsme byli svědky mnoha nenormálností. Většina populace si potřebovala již odpočinout od neustálého stresu a tlaku od vrchnosti, a tak uvítala určitý částečný klid během svátečního období. Oddechový čas při přestavbě světa byl nutný asi pro všechny účastníky, ale již příští

Číst dál »

Americká úcta ke svým spolupracovníkům v praxi

Při procesu odstavování Spojených států z pozice hegemona světa můžeme být svědky praktik, které tato státnost používala po celou dobu své dominance. My se teď zaměříme konkrétně na jeden způsob chování, a to chování ke svým naverbovaným spolupracovníkům z řad občanů zemí, kde prováděla svoji vojenskou intervenci. Vždy to probíhá jako přes kopírák. Při proceduře stahování jejích kádrů ze světa již máme, a ještě budeme mít, možnost vidět to jako na dlani! Když se Washington

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru