Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Životní role herce Volodymyra Zelenského pomalu končí

Herec Volodymyr Zelenskyj bude brzy přeobsazen ve své životní roli, tzn. v roli prezidenta Ukrajiny, novým pěšákem. Kdo bude tahat novou figurou na globální politické šachovnici nelze ještě se 100% jistotou říci, ale jedno je jisté: Její přímý loutkovodič bude z euroasijského křídla! Jestli nakonec bude pod přímým vlivem Vladimíra Putina nebo Viktora Orbána prozatím zůstává otázkou. Možná je i třetí varianta.


Třetí variantou máme na mysli to, že na části území dnešní oficiální Ukrajiny bude zachována nadále fašistická líheň se svým potenciálem pro využití v budoucnu. My této poslední možnosti ale nedáváme mnoho šancí! Rusko ve své nové současné pozici v mezinárodním společenství tuto variantu nepřipustí, protože i “Správci” pro probíhající přestavbu světa potřebují silné Rusko! Ruská společnost by tento výsledek považovala jako vojenskou prohru, což by samozřejmě mohlo ohrozit vnitřní stabilitu Ruské federace a to není z hlediska globální politiky v tuto chvíli žádoucí. Ukrajina reprezentující zájmy fašistů (elit kolektivního Západu a USA) již dávno prohrála, což je výsledek, který byl již předem vepsán do hlavního scénáře vývoje lidstva.


Ukrajinský režim a fašismus


Nynější dosazená vládnoucí klika ukrajinského režimu splnila svou funkci. Vyprovokovala ukrajinsko-ruský konflikt do takové úrovně, že veškeré proamerické evropské elity byly nuceny ukázat svou pravou tvář. Dosažení onoho výsledku bylo zajištěno sérií zmanipulovaných voleb v evropských “národních” státech. Parlamentní volby v Německu 2021 [1], na Slovensku 2020 (vliv vraždy “novináře” Jána Kuciaka), v České republice (Rychetský – změna volebních pravidel) atd. V drtivé většině zemí na starém kontinentu se tak opět dostala k moci maximálně proamerická lůza, která dodnes ukazuje, co je opravdu zač. Jejím hlavním krédem je vše proti LIDSTVÍ!


Zrno se oddělilo od plevele, každý si na sebe oblékl svůj skutečný dres, aby nedošlo k omylu v blížící se době zúčtování. Další etapou v odstraňování systému PAX AMERICANA je evidentně vyostření konfliktu na Blízkém východě, který dále bude diskreditovat proamerické poskoky a židovskou diasporu. Budeme doufat, že se židovský národ očistí od těch všech, kteří pod rouškou židovské víry konali ta největší zvěrstva na Zemi a tím si zajistí právo na další existenci. Bohužel, může se stát, že to pro židovský národ neskončí tímto správným výsledkem. Nám nezbývá, než držet palce!


Situace vztahu Západu k Volodymyru Zelenskému


Nikdo zajímající se o globální politiku již nemůže být na pochybách, že stávající ukrajinský režim včetně Zelenského začíná být kolektivnímu Západu na obtíž. Určité tabu v MSM okolo této otázky začíná být postupně prolamováno, protože je potřeba připravit půdu na ukončení války Ukrajiny s Ruskou federací před veřejností.


Týdeník TIME a jeho titulní článek


Myslíme si, že prozatím nejdále ohledně onoho tabu zašel časopis TIME a jeho titulní příběh [2]. Článek s titulkem : ‘Nobody Believes in Our Victory Like I Do.’ Inside Volodymyr Zelensky’s Struggle to Keep Ukraine in the Fight není ničím jiným, než přípravou na uznání strategické porážky Západu.


Kolektivní Západ již není schopen vojensky efektivně působit ve dvou velkých konfliktech zároveň, a tak je nutné válku na Ukrajině přenést na pole politických jednání, které rozhodnou, kdo a jak bude politicky profitovat z této války. Samozřejmě, že v této době drží v rukou nejsilnější karty Rusko. Od jeho nabyté i nabité pozice se budou odvíjet veškerá budoucí jednání. Velkým nepřítelem pro západní hráče je ČAS, protože s jeho ubíháním se jejich karty budou neustále zhoršovat. Z toho se dá vydedukovat, že tento “novinářský” počin v týdeníku TIME můžeme již částečně považovat za lehce vhozenou rukavici Rusku za účelem nutného brzkého politického jednání o ukončení vojenských operací včetně budoucnosti státnosti Ukrajiny. Otázkou zůstává, jestli je to již ta správná doba pro Putina včetně velících “Správců”!


Myslíme si, že pokud se má Západ ještě více ekonomicky a vojensky vyčerpat, tak je to ještě příliš brzy. Každá přestavba světa má zajisté své zákonitosti a pravidla.


Volodymyr Zelenskyj


Kdo je Volodymyr Zelenskyj? (P)rezident Ukrajiny již cítí, že se začíná stávat na Západě, spíše již v celém světě, nepohodlnou osobou a jeho vyměřený čas se blíží ke svému konci. Kdysi jsme se nad ním zamýšleli jako nad možným skutečným KÁDREM [3], ale již delší dobu nabýváme přesvědčení, že je opravdu pouhým hercem, jako byl ve své době třeba Ronald Reagan v roli prezidenta USA.


Průběh Zelenského poslední návštěvy USA jasně ukázal, že svojí uměle vytvořenou světovou pozici politické celebrity již ztratil! Brzy bude vmanévrován do pozice totálního politického šaška a jeho politický “um” bude svlečen do naha a demonstrován celému mezinárodnímu společenství. Otázkou je, zda se bude jednat pouze o politickou vraždu nebo …


Volodymyr Zelenskyj se nyní nachází v pozici totálního rukojmího nejenom globálního ŘÍZENÍ! Jeho nakradené miliony dolarů mu nejsou zárukou v ničem a už vůbec ne v tom, jestli mu bude zachován jeho vlastní život. Svůj osud nemá v žádném případě ve svých rukou, a tak se nachází v situaci, kterou mu opravdu nelze závidět. Můžeme odhadovat, že jeho spotřeba kokainu dosahuje astronomických výšin a může se stát, že celou situaci neustojí a sám ukončí svůj život. Není tajemstvím, že jeho minimálně jeden dvojník je už plně využíván! Jedno je jisté, celou pravdu o jeho životě i konci se nikdy nedovíme.Na jeho politickém příběhu můžeme krásně pochopit, jak dnes ve skutečnosti funguje celý politický systém a nasazování politických figur do hry. Volby jsou je výsledkem perfektně zvládnuté politické propagandy a zvládnuté technologii ohledně ovládání mas. Jistotu této propracované mašinérii směrem k požadovaným výsledků dodává “ošéfované” počítání hlasovacích lístků, a to vše pod heslem Pravda zvítězí nad lží a nenávistí! Tak určitě …


Závěrem


Na politické kariéře herce Zelenského se odráží celý systém politických podvodů dnešního světa a celý způsob ŘÍZENÍ občanů ve fašistických zemích, a to převážně v tzv. západní civilizaci. Tahle snůška pokrytectví a lží je už tak přežitá, nedůvěryhodná až směšná, že nadešel čas to změnit! Důvod? Zachování lidské civilizace na Zemi.


Celá Ukrajina je od doby nabytí její “samostatnosti” parodií na parlamentní demokracii a svobodu lidí. Toto hodnocení samozřejmě platí pro celý současný tzv. civilizovaný svět, ale na Ukrajině bylo vše dotaženo do maximální zrůdnosti a odlidštění většiny jejich obyvatel. Všech těchto lidí je nám nesmírně líto. I díky tomu bychom se měli zamyslet nad tím, jak daleko je například naše česká společnost od tohoto nenásledováníhodného levelu. Ukrajinskému lidu je potřeba přát lepší vyhlídky a důstojnou budoucnost. Bude zárukou Putin nebo Orbán? Čas ukáže …


Zdroje: time.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Počátek deamerikanizace řízení v ČR?

Jsme svědky počátku odstraňování viditelného českého řízení, které je prodlouženou rukou PAX AMERICANA? Je kauza Dozimetr odstartováním výměny elit v ČR? Na očích máme některé indicie, které nám napovídají, že tomu tak opravdu může být! Už je na čase, protože česká společnost se již blíží ke svému morálnímu dnu a v jejím bytostném zájmu je, začít realizovat určitý očistný proces. Česká společnost potřebuje novou ideologii ke svému přežití, protože ideologie nekonečného HDP růstu, což neznamená

Číst dál »

Dynamika vybraných procesů

Za dobu našeho nabírání sil a vědomostí se zase více vyprofilovaly námi nejčastěji sledované procesy. Dnešní článek, který uveřejňujeme po delší době, věnujeme vybraným událostem z jednotlivých procesů. V dalších příspěvcích se samozřejmě všemu budeme věnovat podrobněji.   Ze všech událostí je zřejmá jejich celková koordinace a vliv globálního řízení. Vše směřuje k již dávno přesně naplánovanému cíli, který je výslednou představou „Správců“ o budoucím fungování světa a nynější civilizace. Vývoj světového mínění a nové

Číst dál »

Mezimoří – vymezení nového regionu?

Během minulého týdne proběhla několika periodiky informace o letu malého dvoumotorového letadla, které bez povolení přeletělo několik evropských států. Vše nasvědčuje tomu, že máme reálný důvod si myslet, že došlo k dalšímu informování řídících struktur o plánovaném uspořádání nového regionu – impéria Mezimoří. Přiblížíme Vám některé detaily článků, které nás přiměly zaujmout tento postoj. Nacházíme se v náročném procesu přestavby Evropy, i když si to stále většina lidí odmítá připustit. Cítíme velkou povinnost na to

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru