Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Životní role herce Volodymyra Zelenského pomalu končí

Herec Volodymyr Zelenskyj bude brzy přeobsazen ve své životní roli, tzn. v roli prezidenta Ukrajiny, novým pěšákem. Kdo bude tahat novou figurou na globální politické šachovnici nelze ještě se 100% jistotou říci, ale jedno je jisté: Její přímý loutkovodič bude z euroasijského křídla! Jestli nakonec bude pod přímým vlivem Vladimíra Putina nebo Viktora Orbána prozatím zůstává otázkou. Možná je i třetí varianta.


Třetí variantou máme na mysli to, že na části území dnešní oficiální Ukrajiny bude zachována nadále fašistická líheň se svým potenciálem pro využití v budoucnu. My této poslední možnosti ale nedáváme mnoho šancí! Rusko ve své nové současné pozici v mezinárodním společenství tuto variantu nepřipustí, protože i “Správci” pro probíhající přestavbu světa potřebují silné Rusko! Ruská společnost by tento výsledek považovala jako vojenskou prohru, což by samozřejmě mohlo ohrozit vnitřní stabilitu Ruské federace a to není z hlediska globální politiky v tuto chvíli žádoucí. Ukrajina reprezentující zájmy fašistů (elit kolektivního Západu a USA) již dávno prohrála, což je výsledek, který byl již předem vepsán do hlavního scénáře vývoje lidstva.


Ukrajinský režim a fašismus


Nynější dosazená vládnoucí klika ukrajinského režimu splnila svou funkci. Vyprovokovala ukrajinsko-ruský konflikt do takové úrovně, že veškeré proamerické evropské elity byly nuceny ukázat svou pravou tvář. Dosažení onoho výsledku bylo zajištěno sérií zmanipulovaných voleb v evropských “národních” státech. Parlamentní volby v Německu 2021 [1], na Slovensku 2020 (vliv vraždy “novináře” Jána Kuciaka), v České republice (Rychetský – změna volebních pravidel) atd. V drtivé většině zemí na starém kontinentu se tak opět dostala k moci maximálně proamerická lůza, která dodnes ukazuje, co je opravdu zač. Jejím hlavním krédem je vše proti LIDSTVÍ!


Zrno se oddělilo od plevele, každý si na sebe oblékl svůj skutečný dres, aby nedošlo k omylu v blížící se době zúčtování. Další etapou v odstraňování systému PAX AMERICANA je evidentně vyostření konfliktu na Blízkém východě, který dále bude diskreditovat proamerické poskoky a židovskou diasporu. Budeme doufat, že se židovský národ očistí od těch všech, kteří pod rouškou židovské víry konali ta největší zvěrstva na Zemi a tím si zajistí právo na další existenci. Bohužel, může se stát, že to pro židovský národ neskončí tímto správným výsledkem. Nám nezbývá, než držet palce!


Situace vztahu Západu k Volodymyru Zelenskému


Nikdo zajímající se o globální politiku již nemůže být na pochybách, že stávající ukrajinský režim včetně Zelenského začíná být kolektivnímu Západu na obtíž. Určité tabu v MSM okolo této otázky začíná být postupně prolamováno, protože je potřeba připravit půdu na ukončení války Ukrajiny s Ruskou federací před veřejností.


Týdeník TIME a jeho titulní článek


Myslíme si, že prozatím nejdále ohledně onoho tabu zašel časopis TIME a jeho titulní příběh [2]. Článek s titulkem : ‘Nobody Believes in Our Victory Like I Do.’ Inside Volodymyr Zelensky’s Struggle to Keep Ukraine in the Fight není ničím jiným, než přípravou na uznání strategické porážky Západu.


Kolektivní Západ již není schopen vojensky efektivně působit ve dvou velkých konfliktech zároveň, a tak je nutné válku na Ukrajině přenést na pole politických jednání, které rozhodnou, kdo a jak bude politicky profitovat z této války. Samozřejmě, že v této době drží v rukou nejsilnější karty Rusko. Od jeho nabyté i nabité pozice se budou odvíjet veškerá budoucí jednání. Velkým nepřítelem pro západní hráče je ČAS, protože s jeho ubíháním se jejich karty budou neustále zhoršovat. Z toho se dá vydedukovat, že tento “novinářský” počin v týdeníku TIME můžeme již částečně považovat za lehce vhozenou rukavici Rusku za účelem nutného brzkého politického jednání o ukončení vojenských operací včetně budoucnosti státnosti Ukrajiny. Otázkou zůstává, jestli je to již ta správná doba pro Putina včetně velících “Správců”!


Myslíme si, že pokud se má Západ ještě více ekonomicky a vojensky vyčerpat, tak je to ještě příliš brzy. Každá přestavba světa má zajisté své zákonitosti a pravidla.


Volodymyr Zelenskyj


Kdo je Volodymyr Zelenskyj? (P)rezident Ukrajiny již cítí, že se začíná stávat na Západě, spíše již v celém světě, nepohodlnou osobou a jeho vyměřený čas se blíží ke svému konci. Kdysi jsme se nad ním zamýšleli jako nad možným skutečným KÁDREM [3], ale již delší dobu nabýváme přesvědčení, že je opravdu pouhým hercem, jako byl ve své době třeba Ronald Reagan v roli prezidenta USA.


Průběh Zelenského poslední návštěvy USA jasně ukázal, že svojí uměle vytvořenou světovou pozici politické celebrity již ztratil! Brzy bude vmanévrován do pozice totálního politického šaška a jeho politický “um” bude svlečen do naha a demonstrován celému mezinárodnímu společenství. Otázkou je, zda se bude jednat pouze o politickou vraždu nebo …


Volodymyr Zelenskyj se nyní nachází v pozici totálního rukojmího nejenom globálního ŘÍZENÍ! Jeho nakradené miliony dolarů mu nejsou zárukou v ničem a už vůbec ne v tom, jestli mu bude zachován jeho vlastní život. Svůj osud nemá v žádném případě ve svých rukou, a tak se nachází v situaci, kterou mu opravdu nelze závidět. Můžeme odhadovat, že jeho spotřeba kokainu dosahuje astronomických výšin a může se stát, že celou situaci neustojí a sám ukončí svůj život. Není tajemstvím, že jeho minimálně jeden dvojník je už plně využíván! Jedno je jisté, celou pravdu o jeho životě i konci se nikdy nedovíme.Na jeho politickém příběhu můžeme krásně pochopit, jak dnes ve skutečnosti funguje celý politický systém a nasazování politických figur do hry. Volby jsou je výsledkem perfektně zvládnuté politické propagandy a zvládnuté technologii ohledně ovládání mas. Jistotu této propracované mašinérii směrem k požadovaným výsledků dodává “ošéfované” počítání hlasovacích lístků, a to vše pod heslem Pravda zvítězí nad lží a nenávistí! Tak určitě …


Závěrem


Na politické kariéře herce Zelenského se odráží celý systém politických podvodů dnešního světa a celý způsob ŘÍZENÍ občanů ve fašistických zemích, a to převážně v tzv. západní civilizaci. Tahle snůška pokrytectví a lží je už tak přežitá, nedůvěryhodná až směšná, že nadešel čas to změnit! Důvod? Zachování lidské civilizace na Zemi.


Celá Ukrajina je od doby nabytí její “samostatnosti” parodií na parlamentní demokracii a svobodu lidí. Toto hodnocení samozřejmě platí pro celý současný tzv. civilizovaný svět, ale na Ukrajině bylo vše dotaženo do maximální zrůdnosti a odlidštění většiny jejich obyvatel. Všech těchto lidí je nám nesmírně líto. I díky tomu bychom se měli zamyslet nad tím, jak daleko je například naše česká společnost od tohoto nenásledováníhodného levelu. Ukrajinskému lidu je potřeba přát lepší vyhlídky a důstojnou budoucnost. Bude zárukou Putin nebo Orbán? Čas ukáže …


Zdroje: time.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny

Číst dál »

Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….     Střípky pravdy jsou všude kolem

Číst dál »

Vývěska satanismu v předsmrtné křeči

Po delší nucené pauze jsme zpět a můžeme se opět věnovat procesům, které velkou měrou ovlivňují současnost a hlavně budoucnost lidské civilizace. V tomto příspěvku se budeme věnovat fenoménu Hollywood, který spoluutvářel vnímání “četníka” světa USA. Byl to velmi podstatný nástroj pro utváření onoho “správného” vnímání jednopolárního řízení Země, tzn. PAX AMERICANA.   Hollywood je nyní pod silným řídícím manévrem, který zajistí ukončení jeho vlivu na procesy globální úrovně. Globální fabrika na sny, která vychovávala

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru