Životní role herce Volodymyra Zelenského pomalu končí

Herec Volodymyr Zelenskyj bude brzy přeobsazen ve své životní roli, tzn. v roli prezidenta Ukrajiny, novým pěšákem. Kdo bude tahat novou figurou na globální politické šachovnici nelze ještě se 100% jistotou říci, ale jedno je jisté: Její přímý loutkovodič bude z euroasijského křídla! Jestli nakonec bude pod přímým vlivem Vladimíra Putina nebo Viktora Orbána prozatím zůstává otázkou. Možná je i třetí varianta.


Třetí variantou máme na mysli to, že na části území dnešní oficiální Ukrajiny bude zachována nadále fašistická líheň se svým potenciálem pro využití v budoucnu. My této poslední možnosti ale nedáváme mnoho šancí! Rusko ve své nové současné pozici v mezinárodním společenství tuto variantu nepřipustí, protože i “Správci” pro probíhající přestavbu světa potřebují silné Rusko! Ruská společnost by tento výsledek považovala jako vojenskou prohru, což by samozřejmě mohlo ohrozit vnitřní stabilitu Ruské federace a to není z hlediska globální politiky v tuto chvíli žádoucí. Ukrajina reprezentující zájmy fašistů (elit kolektivního Západu a USA) již dávno prohrála, což je výsledek, který byl již předem vepsán do hlavního scénáře vývoje lidstva.


Ukrajinský režim a fašismus


Nynější dosazená vládnoucí klika ukrajinského režimu splnila svou funkci. Vyprovokovala ukrajinsko-ruský konflikt do takové úrovně, že veškeré proamerické evropské elity byly nuceny ukázat svou pravou tvář. Dosažení onoho výsledku bylo zajištěno sérií zmanipulovaných voleb v evropských “národních” státech. Parlamentní volby v Německu 2021 [1], na Slovensku 2020 (vliv vraždy “novináře” Jána Kuciaka), v České republice (Rychetský – změna volebních pravidel) atd. V drtivé většině zemí na starém kontinentu se tak opět dostala k moci maximálně proamerická lůza, která dodnes ukazuje, co je opravdu zač. Jejím hlavním krédem je vše proti LIDSTVÍ!


Zrno se oddělilo od plevele, každý si na sebe oblékl svůj skutečný dres, aby nedošlo k omylu v blížící se době zúčtování. Další etapou v odstraňování systému PAX AMERICANA je evidentně vyostření konfliktu na Blízkém východě, který dále bude diskreditovat proamerické poskoky a židovskou diasporu. Budeme doufat, že se židovský národ očistí od těch všech, kteří pod rouškou židovské víry konali ta největší zvěrstva na Zemi a tím si zajistí právo na další existenci. Bohužel, může se stát, že to pro židovský národ neskončí tímto správným výsledkem. Nám nezbývá, než držet palce!


Situace vztahu Západu k Volodymyru Zelenskému


Nikdo zajímající se o globální politiku již nemůže být na pochybách, že stávající ukrajinský režim včetně Zelenského začíná být kolektivnímu Západu na obtíž. Určité tabu v MSM okolo této otázky začíná být postupně prolamováno, protože je potřeba připravit půdu na ukončení války Ukrajiny s Ruskou federací před veřejností.


Týdeník TIME a jeho titulní článek


Myslíme si, že prozatím nejdále ohledně onoho tabu zašel časopis TIME a jeho titulní příběh [2]. Článek s titulkem : ‘Nobody Believes in Our Victory Like I Do.’ Inside Volodymyr Zelensky’s Struggle to Keep Ukraine in the Fight není ničím jiným, než přípravou na uznání strategické porážky Západu.


Kolektivní Západ již není schopen vojensky efektivně působit ve dvou velkých konfliktech zároveň, a tak je nutné válku na Ukrajině přenést na pole politických jednání, které rozhodnou, kdo a jak bude politicky profitovat z této války. Samozřejmě, že v této době drží v rukou nejsilnější karty Rusko. Od jeho nabyté i nabité pozice se budou odvíjet veškerá budoucí jednání. Velkým nepřítelem pro západní hráče je ČAS, protože s jeho ubíháním se jejich karty budou neustále zhoršovat. Z toho se dá vydedukovat, že tento “novinářský” počin v týdeníku TIME můžeme již částečně považovat za lehce vhozenou rukavici Rusku za účelem nutného brzkého politického jednání o ukončení vojenských operací včetně budoucnosti státnosti Ukrajiny. Otázkou zůstává, jestli je to již ta správná doba pro Putina včetně velících “Správců”!


Myslíme si, že pokud se má Západ ještě více ekonomicky a vojensky vyčerpat, tak je to ještě příliš brzy. Každá přestavba světa má zajisté své zákonitosti a pravidla.


Volodymyr Zelenskyj


Kdo je Volodymyr Zelenskyj? (P)rezident Ukrajiny již cítí, že se začíná stávat na Západě, spíše již v celém světě, nepohodlnou osobou a jeho vyměřený čas se blíží ke svému konci. Kdysi jsme se nad ním zamýšleli jako nad možným skutečným KÁDREM [3], ale již delší dobu nabýváme přesvědčení, že je opravdu pouhým hercem, jako byl ve své době třeba Ronald Reagan v roli prezidenta USA.


Průběh Zelenského poslední návštěvy USA jasně ukázal, že svojí uměle vytvořenou světovou pozici politické celebrity již ztratil! Brzy bude vmanévrován do pozice totálního politického šaška a jeho politický “um” bude svlečen do naha a demonstrován celému mezinárodnímu společenství. Otázkou je, zda se bude jednat pouze o politickou vraždu nebo …


Volodymyr Zelenskyj se nyní nachází v pozici totálního rukojmího nejenom globálního ŘÍZENÍ! Jeho nakradené miliony dolarů mu nejsou zárukou v ničem a už vůbec ne v tom, jestli mu bude zachován jeho vlastní život. Svůj osud nemá v žádném případě ve svých rukou, a tak se nachází v situaci, kterou mu opravdu nelze závidět. Můžeme odhadovat, že jeho spotřeba kokainu dosahuje astronomických výšin a může se stát, že celou situaci neustojí a sám ukončí svůj život. Není tajemstvím, že jeho minimálně jeden dvojník je už plně využíván! Jedno je jisté, celou pravdu o jeho životě i konci se nikdy nedovíme.Na jeho politickém příběhu můžeme krásně pochopit, jak dnes ve skutečnosti funguje celý politický systém a nasazování politických figur do hry. Volby jsou je výsledkem perfektně zvládnuté politické propagandy a zvládnuté technologii ohledně ovládání mas. Jistotu této propracované mašinérii směrem k požadovaným výsledků dodává “ošéfované” počítání hlasovacích lístků, a to vše pod heslem Pravda zvítězí nad lží a nenávistí! Tak určitě …


Závěrem


Na politické kariéře herce Zelenského se odráží celý systém politických podvodů dnešního světa a celý způsob ŘÍZENÍ občanů ve fašistických zemích, a to převážně v tzv. západní civilizaci. Tahle snůška pokrytectví a lží je už tak přežitá, nedůvěryhodná až směšná, že nadešel čas to změnit! Důvod? Zachování lidské civilizace na Zemi.


Celá Ukrajina je od doby nabytí její “samostatnosti” parodií na parlamentní demokracii a svobodu lidí. Toto hodnocení samozřejmě platí pro celý současný tzv. civilizovaný svět, ale na Ukrajině bylo vše dotaženo do maximální zrůdnosti a odlidštění většiny jejich obyvatel. Všech těchto lidí je nám nesmírně líto. I díky tomu bychom se měli zamyslet nad tím, jak daleko je například naše česká společnost od tohoto nenásledováníhodného levelu. Ukrajinskému lidu je potřeba přát lepší vyhlídky a důstojnou budoucnost. Bude zárukou Putin nebo Orbán? Čas ukáže …


Zdroje: time.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Zeman ostře proti menšinám

Je Zemanovo ostré vystoupení proti transgender osobám a vyjádření určitého souhlasu pro názory maďarského prezidenta Orbána ohledně fungování sexuálních menšin ve společnosti ohlášením změny kurzu v těchto oblastech také pro Českou republiku? Je veřejná a finančně štědře podporovaná aktivita organizací zabývajících se podporou sexuálních minorit v zájmu jakéhokoliv národa? Nejsou to nakonec pouze využívané nástroje pro destrukci zdravého rozvoje populace? Maďarská politika razí jasnou tezi ohledně sexuálních menšin a jejich fungování ve zdravé populaci, a

Číst dál »

Na vědomí se dává, že ….

Tragédie v ruském Iževsku není v žádném případě nahodilá samostatná akce nějakého vyšinutého jedince. Celý akt je protkám symbolikou, že právě toto můžeme tvrdit s téměř 100% jistotou. Myslíme si, že tento teroristický čin má veškeré znaky pro to, abychom mohli konstatovat, že se jedná o událost globálního řídícího významu! Pokusíme se osvětlit to, co nám naše současné znalosti umožní. Určitě je tam těch významů, které korigují světové řízení, mnohem více. Každý s již vyšší

Číst dál »

Ruská říše v novém formátu CCCP 2.0?

Jsme svědky ohlášení počátku rekonstrukce Ruské říše na nový formát tzv. CCCP 2.0? Ve čtvrtek 17.3.2022 došlo ve vzdušném prostoru RF k zajímavé události, která podle nás tuto variantu pravděpodobně ohlašuje a dává na vědomí všem, kteří se drží světových “madel” řízení.    Speciální ruská letadla ve vzdušném prostoru    Nárůst ruských speciálních letadel opouštějících Moskvu vyvolal na sociálních sítích velké spekulace. Prvotní zprávu o tomto jevu na svůj server dne 17. března “zavěsil” The

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru