Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Mona Lisa pod útokem prozradila vše

Dvě ženy pocákaly dýňovou polévkou ochranné sklo, které je nainstalované před obrazem Leonarda da Vinciho Mona Lisa v Louvru. Zdánlivě neškodná pitomost pošahaných ekologických aktivistek, ale ve skutečnosti ohromná globální událost. Možná jeden z největších vzkazů KÁDRŮM, který jsme zde na VOLIMCESKO řešili. Brutálně našlapaná ohláška, která současné proamerické loutky v Evropě musela dohnat až k slzám! Žádné “nasyslené” hmotné statky nikomu nepomohou …

 

Víme, že i přes naše veškeré úsilí není rozbor zdaleka kompletní! Bohužel, znalosti v potřebných oborech pro tuto analýzu jsou v našem případě příliš povrchní, nedostačující. Věříme, že jsme je v tomto případě schopni nahradit zatím dobře fungující intuicí, takže i tak Vám zvládneme reprodukovat tu důležitou podstatu.


Prvotní viditelné podpisy Správců Země

 

Celosvětové informování o incidentu proběhlo napříč státy obdobně. Forma a způsob uveřejnění článků v MSM nemůže nechat nikoho na pochybách, že se jedná o globální vzkaz. Zde některé příspěvky pro porovnání: novinky.cz [1], nypost.com [2], bloomberg.com [3] nebo apnews.com [4].Vidíme podpisy obou křídel globálního řízení “Správců” včetně č. 17, jakožto symbolu číselné míry bible a biblické koncepce. Nesmíme také zapomenout, že jedna z aktivistek (Sasha) měla na sobě bílé tričko s názvem ekologické skupiny Riposte Alimentaire. Ta je součástí sítě A22, k níž patří i britská skupina Just Stop Oil. Takže “KDO” máme za sebou a můžeme se přesunout k námi viditelným symbolům.

 

Symboly a další odkazy na historii

 

1. MONA LISA

 

  
Gioconda_(copia_del_Museo_del_Prado_restaurada)


Na této kopii jsou dobře viditelné sloupy (mají svůj význam), I99 – možná odkaz na rok 99, ale toto nevíme, dále satanské symboly 666 a ruka v jasné pozici. Podle nás obraz Leonarda da Vinciho Mona Lisa znázorňuje lidské období (VĚK), které je ŘÍZENÉ satanským kultem – SATANISMEM. Věříme, že obraz vlastně znázorňuje toto:Kdo nezná, tak třeba doporučujeme tento konkrétní článek [5]. Dost se z něho dá pochopit. Tohle je hlavní podstata, kterou nám sděluje Leonardův obraz Mona Lisa. Zajímavé video také tady [6].


2. Leonardo da Vinci

 

Svůj poslední obraz názvem Sv. Jan Křtitel namaloval pravděpodobně ve věku 63 let. Někde se udává, že 64, ale to není opravdu podstatné. Nepochybujeme, že věk 63 let Marie-Juliette odkazuje právě na dokončený obraz Jana Křitele, kterým podle nás Leo demonstruje následnou, v současné době přicházející, novou epochu. Můžeme říct, že Mona Lisa znázorňuje odcházející epochu Ryb.


Začíná Vám svítat? Konec jedné epochy znázorněn chrstnutím dýňové polévky na obraz? Ještě jedna zajímavost z wiki [7]: Narodil se v sobotu 15. dubna 1452 (1+5+4+1+4+5+2 = 22), a to kolem 22. hodiny v horské vesnici Anchiano u města Vinci. Je u jiné osobnosti na wiki zapsán i čas jeho narození, a to z tak dávné doby? Nevšimli jsme si …


3. Jan Křtitel

 

Figura Jan Křtitele je nejpodstatnějším symbolem celého vzkazu. To je budoucnost, nová “prolidštější” epocha. Jan se narodil 24. června a na toto datum odkazuje právě věk 24 let druhé aktivistky Sashy. Už na první dobrou ta dvojice kvůli velkému věkovému rozdílu působila nesourodě a těžko uvěřitelně.


Jan Křtitel, včetně jeho skutečného významu, je velmi dobře rozpracován v naší oblíbené knize Poslední gambit [8]. Znovu si z ní připomeneme onen text:


“Takže, pánové, jsem přesvědčen, že teroristická akce v New Yorku a Washingtonu ne náhodou vyšla na den useknutí hlavy Jana Křtitele. Účty je třeba platit: kruh se uzavřel, algoritmus mýtu o Akrísiovi a jeho vnuku Perseovi, jehož první etapou byla navenek neškodná fotografie v novinách „Práce“, se o šestnáct let později završil krvavým rozuzlením, které mohl v přímém přenosu sledovat celý svět. Západní civilizace, považující se za křesťanskou, je ve své podstatě civilizací biblickou, ale její počátek byl položen ne ukřižováním Spasitele, jak to tvrdí teologický kánon a jak to podporuje oficiální historie, ale „useknutím“ hlavy Jana Křtitele. 11. září 2001 vypršel čas této civilizace. Dva tisíce let trvala epocha „Ryb“, za ní, jak je známo následuje epocha „Vodnáře“. „Ryba“ je symbol biblické civilizace a tento symbol – „mrtvou rybu“ – vidíte mezi obrázky „Post historického pikniku“. Co může ten symbol označovat? — Jedině konec biblické civilizace. Tomu je těžké uvěřit pro každodenní vědomí západního obyvatele, odhánějícího pryč jakoukoliv jemu nepříjemnou „mystiku“, ale, pokud v to neuvěří a nezamyslí se, – bojím se, že příjdou další znaky a bohužel neméně tragické. Pánové, vidím vám na očích, že čekáte jasnější objasnění mnou uvedené verze a nějaké důkazy. Zbytečně: logických důkazů na základě libovolné množiny axiomů ve vyřešení této problematiky být nemůže. Bůh vždy hovořil a hovoří s lidmi jazykem životních okolností. A soudě po vší zkušenosti historie, je to – axiom života, ačkoliv někdo jiný by ho možná vyjádřil přesněji, než já. Ten axiom je buďto přijímán na víru, nebo také „na víru“ odmítán. Nicméně, jak ukazuje krizovost historie, lidé si ve své většině nepřejí naslouchat a nepřejí si chápat nabídky toho jazyka.”

 

Ne náhodou jsme použili pro PF 2023 tento motiv [9]. Bohužel, opět naše problémy s načasováním, takže lépe by asi s jeho obsahem korespondoval až rok 2024. Ti z Vás, kteří vůbec netuší nic o MATRIČNÍM ŘÍZENÍ, tak doporučujeme v souvislosti s nynějším článkem alespoň přečíst tento náš starý [10].


4. Jméno Sasha

 

Význam jména Sasha též dokresluje celou “vzkazovou” podívanou. Najednou vše zapadne na své místo! Význam jména: Obránce, Pomocník lidstva. Sasha je rodově neutrální jméno slovanského, ruského a ukrajinského původu, znamená “obránce” a “pomocník lidstva”. Toto pevné a hrdinské jméno je variací a zdrobnělinou řeckého jména Alexandr nebo Alexandra, což znamená “bránit člověka”. To asi nebude náhoda, že?


5. Dýňová polévka

 

V souvislosti s tímto symbolem je to jednoduché a po chvilce přemýšlení to většině “docvakne”. Dýně jako halloweenský symbol mají svůj původ v Irsku, kde do nich kdysi dávno v průběhu svátku Samhain (irský svátek, který se slavil v noci z 31. října na 1. listopad) dávali svíčky, aby odehnali zlé síly a duchy. Je to speciální den pro temnotu! Je to démonická oslava používaná jako nástroj k získávání duší! Je to strašný svátek, který oslavuje nejtemnější stránku lidstva, a je hluboce zakořeněný ve starověkých pohanských tradicích, které by obyčejné lidi v současné době uvrhly do vězení, kdyby se je pokusili napodobit. Ti, kteří jsou hluboce zasvěceni do okultismu, berou tento svátek velmi vážně a temné síly, se kterými se potýkají, jsou velmi reálné. Dost osvětlí tato kniha [11]. Výborný článek o skutečné podstatě Halloweenu tady [12]. Pro satanisty je Halloween jednou z nejdůležitějších oslav roku. Na straně 96 Satanské bible Anton LaVey napsal, že „po vlastních narozeninách jsou dva hlavní satanské svátky Walpurgisnacht (1. května) a Halloween.


Dva obrazy a dva vzkazy

 

Probíhající změnu EPOCH v bytí lidstva podle nás ohlašují právě uvedené obrazy Leonarda da Vinciho, a to MONA LISA a SVATÝ JAN KŘTITEL. Každý z nich znázorňuje jednu konkrétní epochu lidstva a lidstvo se právě nyní nachází v onom přechodu mezi nimi. GLOBÁLNÍ ŘÍZENÍ světa se samozřejmě nezapomnělo podepsat ani na jeden z nich.Dere se nám na mysl jedna myšlenka při pohledu na ty jednotlivé rozměry pláten. Jakoby satanský věk při řízení Země měli většinově k dispozici pouze samotní “Správci”, kdežto s přicházející novou dobou se do ŘÍZENÍ plně vloží také ŘÍZENÍ NEJVYŠŠÍ (Tvůrce). Ale toto je pouze naše intuitivní myšlenka, čirá spekulace.


Číslo 28 hraje pravděpodobně nemalou roli v řízení lidstva. Zatím ho neumíme nějak konkrétně uchopit, ale číslo se objevuje nenáhodně i v tomto manévru:


  • událost proběhla 28. ledna 2024
  • součet čísel rozměrů “in” na obrazu Jana Křtitele je 28 (2+7+1+6+2+2+4+4)
  • OT: pokud Leonardo da Vinci byl médium “Shora” se součtem čísel v datumu narození právě 22, tak Nikola Tesla (podle nás též médium) je 28 – 10. července 1856. Určitě to něco znamená …

Závěrem

 

Myslíme, že vzkaz nám říká toto: Po dvou tisíciletích takzvaného Věku Ryb příchází na cca další dva tisíce let Věk Vodnáře a přináší lidstvu duchovní osvobození. Akce v Louvru oznamuje, že GLOBÁLNÍ NÁSTROJ ŘÍZENÍ z věku Ryb SATANISMUS je ve fázi ukončování a neexistuje na Zemi síla, která by to mohla změnit! Každý se bude zodpovídat …


Kdysi jsme si zkopírovali tento text z jednoho článku:


Největšími kandidáty na původ Betlémské hvězdy jsou podle teorií supernova v únoru roku 4 před naším letopočtem a z hlediska Herodova skonu právě série tří konjunkcí Jupiteru se Saturnem v průběhu roku 7 př. n. l. – tehdy se setkaly na vzdálenost jednoho stupně. Tato série konjunkcí byla velmi vzácná, neboť Jupiter a Saturn se díky perspektivě jevily po celý rok velmi blízko sebe, navíc v souhvězdí Ryb. Ryby jsou souhvězdím Židů, Saturn židovskou ‘hvězdou’ a mladý princ Jupiter zase královskou (Království nebeské).

 

V souvislosti s obrazem SVATÉHO JANA KŘITELE a jeho gestem musíme také myslet na tento námi vytvořený obrázek:Když to vidíte, tak se sebe samotného ptáte: Hrají s námi obrovské divadlo? ANO, hrají. Jízdní řád lidstva je dávno napsán a nelze ho měnit! To je náš subjektivní pocit.


AKTUALIZACE 8.2.2024

 

Objevili jsme další zajímavý důkaz, že nejvyšší pozemské ŘÍZENÍ zůstává stejné. Nepřichází nějaká obrovská změna ve smyslu konce ŘÍZENÍ ve stylu 2 x (1 + 10), ale pouze změna v poměru globálních sil křídel “Správců”. Opravdu vše dopředu deklarují. Zde “obraz” z nejglobálnějšího seriálu všech dob FRIENDS (Přátelé) z S04E10. Vše drží pevně v rukou. Tady je to odstraňování ČERNÝCH KLOBOUKŮ …Zdroje: novinky.cz, nypost.com, bloomberg.com, apnews.com, divertimentodavinci.blogspot.com, youtube.com, cs.wikipedia.org, henrymakow.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

AKTUALIZACE Twitter – účinný nástroj

Článek ze dne 27. dubna 2022 – AKTUALIZACE 28. října 2022   Celosvětově významná událost probíhá v těchto dnech ve Spojených státech. Další důležitý kamínek zapadl do mozaiky přestavby světa, a to kamínek “NADMÍRU” důležitý. Vše nasvědčuje tomu, že novým majitelem Twitteru se stává Elon Musk. To je obrovský zásah do budoucího ovlivňování světového informačního pole. Co se ve skutečnosti skrývá za touto transakcí? To se pokusíme osvětlit v následujících řádcích. Twitter je účinný nástroj

Číst dál »

Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?   Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu

Číst dál »

Hebrejská bible se vrací domů …

Pravděpodobně nejstarší rukopis hebrejské bible se vrací domů. Ručně psaná 1100 let stará Bible zvaná Codex Sassoon se vrací zpět do Izraele, tzn. zpátky tam, kde ji písař vyhotovil. Vzácný rukopis byl ve středu 17. května 2023 v New Yorku vydražen za 38 milionů dolarů! Je na této informaci něco zvláštního, proč bychom jí měli věnovat větší pozornost? My si myslíme, že ano!   Dokonce si myslíme, že tato informace má obrovský globální význam. Tušíme,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru