Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Evropská covidová lavina pravdy se už pomalu řítí

Na mediální alternativní scéně se ve větším množství než je obvyklé začaly objevovat informace o značných problémech v italské policii. Zajímavé na tom hlavně je to, že i samotní výše postavení policisté přestávají tuto realitu zamlčovat. Počet náhle zemřelých policistů už je tak ohromný a neustále narůstá, že tento fakt se už ani hlavním prolhaným médiím nedaří zakrývat. Celá záležitost se pomalu začíná stávat celospolečenským italským tématem, což je samozřejmě velmi nepohodlné určitým elitářským kruhům …

 

Je to situace, která se dala předpokládat. Selská logika nás ani nemohla nechat dojít k jiným závěrům. Bude velmi zajímavé sledovat, jak si s probublávající pravdou tato velmi proočkovaná společnost poradí [1].

 

 

Bude to takový ukazatel toho, co následně můžeme očekávat v dalších podobně zasažených zemích. Současný stav v Itálii dobře vystihuje toto video v italštině opatřené německými titulky.

 

 

Čas vide 2:20 min. Pro “nelingvisty” stručný obsah:

Itálie: Upozornění na náhlá úmrtí a nemoci mezi italskou policií – něco je zabíjí! Karina Michelin: “Počet očkovaných policistů, kteří náhle zemřeli, se neustále zvyšuje, děje se něco znepokojivého – Svaz policie státu a vězeňské policie žádá generální ředitelství o údaje a vyšetřování.

 

Očkovací povinnost státní policie

 

Italští policisté měli očkování povinné, a to touto vyhláškou [2]. Opět samozřejmě jsou všechna “řídící” čísla na svém místě. Důležité je pochopit, že hlavní režisér s tímto vývojem kalkuloval, takže očekává na základě statistiky chování davu nějaké výsledky. Pokusíme se je odhadnout.

 

 

Policie

 

Nástroj státu

 

No, řekněme radši, že nástroj oficiální státnosti, která je akceptována mezinárodním společenstvím. Používá se k udržení vnitřního pořádku dle platných zákonů v hranicích dané státnosti. Oficiálně je policie toto hlavní a vlastně jediná náplň práce. Kéž by …

 

Nástroj mafie

 

Ještě dnes je velká část státností světa spravována tzv. 5. kolonou, tzn. vybudovanou národní mafií řízenou a vyškolenou systémem PAX AMERICANA. Výsledkem je, že prokuratura včetně policie nejednají v nejlepším zájmu občanů a “jejich” státu, ale dle příkazů vyššího nadnárodního řízení. Je nám jasné, že my všichni zde v sekci PREMIUM už toto dávno společně známe.

 

Odhadovaný vývoj

 

Co se stane, když tento nástroj (Policie) přestane být funkční? Přestane vykonávat svou náplň, jak v zájmu oné státnosti, tak v zájmech tamější 5. kolony (mafie)? Prostě nebude vůbec akceschopná nebo zpočátku jen částečně?

 

Odpověď asi znáte sami. Ano, začne se hroutit samostatný stát (státnost)! Dle našeho zde dlouhodobě proklamovaného vývoje v Evropě se můžeme ptát – Je to cílem? Ano, je to cílem!

 

Tímto řídícím manévrem “Správci” nebo “Tvůrce” docílí toho, že odstraní samotný stát (státnost) včetně tamější rádoby ELITY (5. kolona) z evropské mapy. Zatím to vypadá, že nechají dav potrestat 5. kolonu za zradu národa a zničení zdraví v podstatě “NA ULICI”.

 

Následně až utichne HNĚV a prořídne obyvatelstvo, tak to bude ten čas, kdy je možné začít stavět nové evropské ŘÍŠE!

 

Zdroje: qap.ecdc.europa.eu, fsp-polizia.it

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Zeman ostře proti menšinám

Je Zemanovo ostré vystoupení proti transgender osobám a vyjádření určitého souhlasu pro názory maďarského prezidenta Orbána ohledně fungování sexuálních menšin ve společnosti ohlášením změny kurzu v těchto oblastech také pro Českou republiku? Je veřejná a finančně štědře podporovaná aktivita organizací zabývajících se podporou sexuálních minorit v zájmu jakéhokoliv národa? Nejsou to nakonec pouze využívané nástroje pro destrukci zdravého rozvoje populace? Maďarská politika razí jasnou tezi ohledně sexuálních menšin a jejich fungování ve zdravé populaci, a

Číst dál »

Izraelsko-palestinský konflikt

Probíhající izraelsko-palestinský konflikt jako začátek finálního holocaustu etnických Židů nebo pouze snaha o jeho provedení? Je tento řídící manévr počátkem rozpadu EU a zároveň také startovním výstřelem pro další přerozdělení Evropy na námi již dříve avizované nové regiony?   V druhém díle našeho seriálu o pandemii jsme na konci článku [1] lehce nadhodili také židovskou otázku. Nemysleli jsme si, že takto brzy nás okolnosti donutí, věnovat se tomuto tématu detailněji. Asi jsme nebyli v našem

Číst dál »

Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru