Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Evropská covidová lavina pravdy se už pomalu řítí

Na mediální alternativní scéně se ve větším množství než je obvyklé začaly objevovat informace o značných problémech v italské policii. Zajímavé na tom hlavně je to, že i samotní výše postavení policisté přestávají tuto realitu zamlčovat. Počet náhle zemřelých policistů už je tak ohromný a neustále narůstá, že tento fakt se už ani hlavním prolhaným médiím nedaří zakrývat. Celá záležitost se pomalu začíná stávat celospolečenským italským tématem, což je samozřejmě velmi nepohodlné určitým elitářským kruhům …

 

Je to situace, která se dala předpokládat. Selská logika nás ani nemohla nechat dojít k jiným závěrům. Bude velmi zajímavé sledovat, jak si s probublávající pravdou tato velmi proočkovaná společnost poradí [1].

 

 

Bude to takový ukazatel toho, co následně můžeme očekávat v dalších podobně zasažených zemích. Současný stav v Itálii dobře vystihuje toto video v italštině opatřené německými titulky.

 

 

Čas vide 2:20 min. Pro “nelingvisty” stručný obsah:

Itálie: Upozornění na náhlá úmrtí a nemoci mezi italskou policií – něco je zabíjí! Karina Michelin: “Počet očkovaných policistů, kteří náhle zemřeli, se neustále zvyšuje, děje se něco znepokojivého – Svaz policie státu a vězeňské policie žádá generální ředitelství o údaje a vyšetřování.

 

Očkovací povinnost státní policie

 

Italští policisté měli očkování povinné, a to touto vyhláškou [2]. Opět samozřejmě jsou všechna “řídící” čísla na svém místě. Důležité je pochopit, že hlavní režisér s tímto vývojem kalkuloval, takže očekává na základě statistiky chování davu nějaké výsledky. Pokusíme se je odhadnout.

 

 

Policie

 

Nástroj státu

 

No, řekněme radši, že nástroj oficiální státnosti, která je akceptována mezinárodním společenstvím. Používá se k udržení vnitřního pořádku dle platných zákonů v hranicích dané státnosti. Oficiálně je policie toto hlavní a vlastně jediná náplň práce. Kéž by …

 

Nástroj mafie

 

Ještě dnes je velká část státností světa spravována tzv. 5. kolonou, tzn. vybudovanou národní mafií řízenou a vyškolenou systémem PAX AMERICANA. Výsledkem je, že prokuratura včetně policie nejednají v nejlepším zájmu občanů a “jejich” státu, ale dle příkazů vyššího nadnárodního řízení. Je nám jasné, že my všichni zde v sekci PREMIUM už toto dávno společně známe.

 

Odhadovaný vývoj

 

Co se stane, když tento nástroj (Policie) přestane být funkční? Přestane vykonávat svou náplň, jak v zájmu oné státnosti, tak v zájmech tamější 5. kolony (mafie)? Prostě nebude vůbec akceschopná nebo zpočátku jen částečně?

 

Odpověď asi znáte sami. Ano, začne se hroutit samostatný stát (státnost)! Dle našeho zde dlouhodobě proklamovaného vývoje v Evropě se můžeme ptát – Je to cílem? Ano, je to cílem!

 

Tímto řídícím manévrem “Správci” nebo “Tvůrce” docílí toho, že odstraní samotný stát (státnost) včetně tamější rádoby ELITY (5. kolona) z evropské mapy. Zatím to vypadá, že nechají dav potrestat 5. kolonu za zradu národa a zničení zdraví v podstatě “NA ULICI”.

 

Následně až utichne HNĚV a prořídne obyvatelstvo, tak to bude ten čas, kdy je možné začít stavět nové evropské ŘÍŠE!

 

Zdroje: qap.ecdc.europa.eu, fsp-polizia.it

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Proč rostoucí počet ukrajinských vojáků odmítá bojovat!

Dnešní příspěvek musíme věnovat poznatkům Petra Lavrenina ohledně skutečné situace v ozbrojených silách Ukrajiny. Petr Lavrenin je politický novinář, odborník na Rusko a bývalý Sovětský svaz. Ukrajinští vojáci stále častěji opouštějí své pozice a zveřejňují videa se stížnostmi na jejich velení. Proč se ve válkou zmítané zemi zvyšuje počet dezercí?   Zamyšlení se Petra Lavrenina zde:   Celková pomoc západních zemí Ukrajině již přesáhla vojenský rozpočet země na rok 2022, který měl činit 12 miliard

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru