Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region? 


V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení. Předem upozorňujeme, že ti, kteří nemají ani částečné potuchy o možných způsobech nadstátního ovládání národů, tak si pravděpodobně při čtení příštího textu budou ťukat na čelo, mírně řečeno! Smyslem ukázek nebude personifikovat tvůrce těchto událostí (jevů), ale demonstrovat pouze to, že takové věci se dějí, jsou mezi námi a jsou určeny pro ty, kteří v nich umějí číst.


O významu níže zvýrazněných čísel se také v tomto článku rozepisovat nebudeme, ale malý návod poskytneme z důvodu možnosti samostatného zamyšlení či sebevzdělání, jako např. počet hráčů při fotbale, datum prvního a posledního dne probíhajícího fotbalového Eura [1] včetně počtu zemí a stadionů (o sportu jako řídícím nástroji jsme psali [2], ukončení první světové války [3] + důležitá datování událostí v obou světových válkách, den označení WHO Covid-19 za pandemii atd. Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Takže jdeme na to.


Romská etuda ve stylu amerického Floyda


Záběr z videa ze zákroku PČR v Teplicích

Tuto doručenku naše české řídící struktury pravděpodobně velmi rychle pochopily a následoval ten nějaký správný krok, který byl v důležitém zájmu konkrétního nadstátního řízení. My to chápeme tak, že bylo naznačeno toto: Urychleně udělejte (začněte dělat) to, co máte zadáno od nás v plánu, nebo Vám na území ve Vaší správě uděláme to samé peklo, které musejí snášet nečerní občané v USA.


Soudíme, že reakce asi byla na toto upozornění bleskurychlá a správná, protože v počátcích této hry nebylo dovoleno tuto romskou (černou) kartu rozehrát. Policie byla v maximální míře podpořena z mnoha veřejně viditelných míst a nějaké žvásty na podporu toho konkrétního cikánského feťáka byly tvrdě a nekompromisně potlačeny již v zárodku.


Ale bohužel, dnes už vidíme, že eskalace sporů mezi Romy a ne-Romy díky tomuto incidentu nabírá na intenzitě, takže snaha někoho zvenčí na rozdmýchání nepokojů v Čechách má a bude mít ještě jisté pokračování, i když systémově je to z USA sem k nám přeneseno jako přes kopírák a stejně to opakovaně funguje. A opět budou použity neziskovky, různá romská sdružení placená z kapes daňových poplatníků, následná opakovaná pouliční shromáždění s anglickými texty na transparentech a ohromné ječení těch utiskovaných láskyplných romských lidiček.


Všude na světě stále stejná metoda na vyvolání nepokojů a určitého společenského napětí. Ptejme se, komu to opravdu vyhovovalo, vyhovuje a bude vyhovovat? Kdo tady 30 let podporuje všechny ty menšiny a zároveň je popuzuje proti většinové, a řekli bychom velmi velmi tolerantní, české společnosti?


Zdvižený prst adresovaný Babišovi


Další událostí, která byla podle nás přímo vzkazem našemu premiérovi, byla havárie ve výrobně biopaliv Preol. Tato společnost patří do skupiny Agrofert, takže už jenom toto zacílení je adresné, ale hlavní je způsob referování o této nehodě. To je provedeno tak, aby to osoby znalé v řízení nenechalo na pochybách.


Dva výňatky z článku Hospodářských Novin ze dne 6.7.2021

Bohužel, podle našeho názoru, je toto neštěstí tvrdým úderem do Babiše, aby začal uskutečňovat politiku, která byla desítky let připravována pro tento region v tomto časovém rámci a vyvaroval se některých přešlapů, my myslíme např. typu Vrbětice. Před skutečným pánem naší státnosti musel tento problém řešit prezident Zeman a obrušovat vzniklé hrany na všech možných stranách. Tyto chyby se již v budoucnu nesmějí opakovat. Toto je naše asi hlavní varianta pro pochopení kauzy Preol. Originál článku v HN [4].


Bouře Derecho z konce června na území ČR


Tato bouře se přehnala po českém území 30.6., tedy již po šíleném tornádu na jižní Moravě, ale její maximální kopírování hranic naší země je témě jako z hororu.


Bouře Derecho 30.6.2021 kopírující hranice ČR

Tento jev výborně osvětluje článek na stránkách Aeronetu [5]. Doporučujeme si tento originální rozbor na jejich webu přečíst, protože naše zmínka v tomto článku o tomto je hlavně z důvodu viditelného tlaku na řídící struktury v čele ČR. Překopírovávat sem jejich výtečně zpracovaný obsah je nesmysl a zbytečná ztráta času.


Nemáme žádné 100%-ní argumenty, abychom mohli říct s jistotou, že celý tento soubor nenadálých změn počasí u nás, včetně toho tornáda, není náhodným přírodním jevem, ale detailně propracovanou a naplánovanou akcí! Ale celkově to působí jako soubor nátlakových opatření, který demonstruje něčí vůli po jasném a predikovaném kormidlování Česka, tzn. dělat politiku v předem vytyčených mantinelech! Tímto varováním se dává najevo, že absolutně jakákoliv odchylka se nebude tolerovat!


Telefonát Si Ťin-pchinga s Macronem, Merkelovu a Zemanem


Pokud provedeme určitý sumář výše popsaného, tak podle prozatím našich nasbíraných znalostí jsme svědky neúprosného korigování politiky Prahy, jako jednoho z budoucích lídrů nového regionu.


Premiér Babiš to celou svou politickou kariéru, co se týká zahraniční politiky, hrál na dvě strany a to mu už opravdu nebude tolerováno. Bude se muset viditelně distancovat od podpory trvání jednopolárního světa v systému známém jako PAX AMERICANA, kdy USA jsou hlavním četníkem a vesele okrádají zbytek světa. Tento svět se stává minulostí a i za oponou probíhající “p(L)andemie” se přenastavuje celé světové společenství a nastavují se nová pravidla.


Do tohoto našeho shrnutí právě zapadá středeční telefonický rozhovor mezi prezidentem Zemanem a prezidentem Číny Si Ťin-pchingem, jakožto zástupcem globální moci, pod kterou v současné době nově Praha spadá. O tomto telefonátu také informuje ČTK [6], kde je taková velmi zajímavá zmínka úplně na závěr, a to:


Dnešní telefonát se podle Ovčáčka konal “v rámci komunikace s evropskými lídry”, kdy Si Ťin-pching telefonoval francouzskému prezidentu Emmanuelu Macronovi a německé kancléřce Angele Merkelové. Jejich virtuální summit se uskutečnil v pondělí. Si Ťin-pching během něj vyzval Francii a Německo, aby se nepřipojovaly k protičínské politice USA.

My z této citace vyvozujeme, že Evropa se má konečně v brzké době definitivně odpoutat od vlivu Washingtonu a mocenské síly budou následně v Evropě nově přeskupeny a řídící centra doznají nových adres. Vliv Prahy velmi naroste a vznik nového, námi často deklarovaného nového impéria, nabírá na obrátkách. My odhadujeme reálně hrozící rozpad Německa, Francie i Polska, kdy některé jejich části budou začleněny do tohoto impéria a jiné zůstanou součástí vznikajícího evropského chalífátu.


Polsko, prozatím, detailněji komentovat nebudeme. O budoucí silné pozici Prahy v Evropě taktéž napovídá mapka vedeného potrubí NORDSTREAM 2, myslíte, že je to náhoda, že zrovna takto?


NORD STREAM 2

Další náš pohled na budoucí vývoj v Evropě zase až v příštím příspěvku.


Zdroje: ceskenoviny.cz (ČTK), aeronet.cz, cs.wikipedia.org, ihned.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Modrou nebo červenou? Zrádné pohodlí nebo prozření?

Kdysi jsme v jednom článku zaregistrovali názor, že červenou pilulku zvolí lidé neúspěšní. Je to pravda, ale i není to pravda! Říkáte si, co je to za nesmysl? Vše je o úhlu pohledu, který v tomto případě určují zvolené parametry pro klasifikaci ÚSPĚCHU! Pokud je nastavíte dle systémem vnucovaného hodnotového žebříčku, tzn. dle indoktrinovaných systémových zákonů, tak výše uvedený názor bude pravdivý. Ale pokud budete nastavovat definici ÚSPĚCHU dle skutečných a úmyslně zamlčovaných pravdivých přírodních

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Eurovize 2022 – Festival politické písně

Tato fraška, oficiálně označovaná jako pěvecká soutěž, nemá s regulérní soutěží nic společného a s kulturou už vůbec! Vždy se jedná výhradně o politiku a čas pro oznamování dalšího vývoje ve vztazích mezinárodního společenství. Trapné letošní vítězství Ukrajiny dalo pomyslné razítko na již částečně probíhající změnu ve vnímání průběhu konfliktu na ukrajinském území, a také ve vnímání samotných Ukrajinců obyvateli Evropy. Každý soudný evropan při smyslech viděl, že celé vystoupení ukrajinské skupiny bylo jedna velká

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru