Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region? 


V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení. Předem upozorňujeme, že ti, kteří nemají ani částečné potuchy o možných způsobech nadstátního ovládání národů, tak si pravděpodobně při čtení příštího textu budou ťukat na čelo, mírně řečeno! Smyslem ukázek nebude personifikovat tvůrce těchto událostí (jevů), ale demonstrovat pouze to, že takové věci se dějí, jsou mezi námi a jsou určeny pro ty, kteří v nich umějí číst.


O významu níže zvýrazněných čísel se také v tomto článku rozepisovat nebudeme, ale malý návod poskytneme z důvodu možnosti samostatného zamyšlení či sebevzdělání, jako např. počet hráčů při fotbale, datum prvního a posledního dne probíhajícího fotbalového Eura [1] včetně počtu zemí a stadionů (o sportu jako řídícím nástroji jsme psali [2], ukončení první světové války [3] + důležitá datování událostí v obou světových válkách, den označení WHO Covid-19 za pandemii atd. Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Takže jdeme na to.


Romská etuda ve stylu amerického Floyda


Záběr z videa ze zákroku PČR v Teplicích

Tuto doručenku naše české řídící struktury pravděpodobně velmi rychle pochopily a následoval ten nějaký správný krok, který byl v důležitém zájmu konkrétního nadstátního řízení. My to chápeme tak, že bylo naznačeno toto: Urychleně udělejte (začněte dělat) to, co máte zadáno od nás v plánu, nebo Vám na území ve Vaší správě uděláme to samé peklo, které musejí snášet nečerní občané v USA.


Soudíme, že reakce asi byla na toto upozornění bleskurychlá a správná, protože v počátcích této hry nebylo dovoleno tuto romskou (černou) kartu rozehrát. Policie byla v maximální míře podpořena z mnoha veřejně viditelných míst a nějaké žvásty na podporu toho konkrétního cikánského feťáka byly tvrdě a nekompromisně potlačeny již v zárodku.


Ale bohužel, dnes už vidíme, že eskalace sporů mezi Romy a ne-Romy díky tomuto incidentu nabírá na intenzitě, takže snaha někoho zvenčí na rozdmýchání nepokojů v Čechách má a bude mít ještě jisté pokračování, i když systémově je to z USA sem k nám přeneseno jako přes kopírák a stejně to opakovaně funguje. A opět budou použity neziskovky, různá romská sdružení placená z kapes daňových poplatníků, následná opakovaná pouliční shromáždění s anglickými texty na transparentech a ohromné ječení těch utiskovaných láskyplných romských lidiček.


Všude na světě stále stejná metoda na vyvolání nepokojů a určitého společenského napětí. Ptejme se, komu to opravdu vyhovovalo, vyhovuje a bude vyhovovat? Kdo tady 30 let podporuje všechny ty menšiny a zároveň je popuzuje proti většinové, a řekli bychom velmi velmi tolerantní, české společnosti?


Zdvižený prst adresovaný Babišovi


Další událostí, která byla podle nás přímo vzkazem našemu premiérovi, byla havárie ve výrobně biopaliv Preol. Tato společnost patří do skupiny Agrofert, takže už jenom toto zacílení je adresné, ale hlavní je způsob referování o této nehodě. To je provedeno tak, aby to osoby znalé v řízení nenechalo na pochybách.


Dva výňatky z článku Hospodářských Novin ze dne 6.7.2021

Bohužel, podle našeho názoru, je toto neštěstí tvrdým úderem do Babiše, aby začal uskutečňovat politiku, která byla desítky let připravována pro tento region v tomto časovém rámci a vyvaroval se některých přešlapů, my myslíme např. typu Vrbětice. Před skutečným pánem naší státnosti musel tento problém řešit prezident Zeman a obrušovat vzniklé hrany na všech možných stranách. Tyto chyby se již v budoucnu nesmějí opakovat. Toto je naše asi hlavní varianta pro pochopení kauzy Preol. Originál článku v HN [4].


Bouře Derecho z konce června na území ČR


Tato bouře se přehnala po českém území 30.6., tedy již po šíleném tornádu na jižní Moravě, ale její maximální kopírování hranic naší země je témě jako z hororu.


Bouře Derecho 30.6.2021 kopírující hranice ČR

Tento jev výborně osvětluje článek na stránkách Aeronetu [5]. Doporučujeme si tento originální rozbor na jejich webu přečíst, protože naše zmínka v tomto článku o tomto je hlavně z důvodu viditelného tlaku na řídící struktury v čele ČR. Překopírovávat sem jejich výtečně zpracovaný obsah je nesmysl a zbytečná ztráta času.


Nemáme žádné 100%-ní argumenty, abychom mohli říct s jistotou, že celý tento soubor nenadálých změn počasí u nás, včetně toho tornáda, není náhodným přírodním jevem, ale detailně propracovanou a naplánovanou akcí! Ale celkově to působí jako soubor nátlakových opatření, který demonstruje něčí vůli po jasném a predikovaném kormidlování Česka, tzn. dělat politiku v předem vytyčených mantinelech! Tímto varováním se dává najevo, že absolutně jakákoliv odchylka se nebude tolerovat!


Telefonát Si Ťin-pchinga s Macronem, Merkelovu a Zemanem


Pokud provedeme určitý sumář výše popsaného, tak podle prozatím našich nasbíraných znalostí jsme svědky neúprosného korigování politiky Prahy, jako jednoho z budoucích lídrů nového regionu.


Premiér Babiš to celou svou politickou kariéru, co se týká zahraniční politiky, hrál na dvě strany a to mu už opravdu nebude tolerováno. Bude se muset viditelně distancovat od podpory trvání jednopolárního světa v systému známém jako PAX AMERICANA, kdy USA jsou hlavním četníkem a vesele okrádají zbytek světa. Tento svět se stává minulostí a i za oponou probíhající “p(L)andemie” se přenastavuje celé světové společenství a nastavují se nová pravidla.


Do tohoto našeho shrnutí právě zapadá středeční telefonický rozhovor mezi prezidentem Zemanem a prezidentem Číny Si Ťin-pchingem, jakožto zástupcem globální moci, pod kterou v současné době nově Praha spadá. O tomto telefonátu také informuje ČTK [6], kde je taková velmi zajímavá zmínka úplně na závěr, a to:


Dnešní telefonát se podle Ovčáčka konal “v rámci komunikace s evropskými lídry”, kdy Si Ťin-pching telefonoval francouzskému prezidentu Emmanuelu Macronovi a německé kancléřce Angele Merkelové. Jejich virtuální summit se uskutečnil v pondělí. Si Ťin-pching během něj vyzval Francii a Německo, aby se nepřipojovaly k protičínské politice USA.

My z této citace vyvozujeme, že Evropa se má konečně v brzké době definitivně odpoutat od vlivu Washingtonu a mocenské síly budou následně v Evropě nově přeskupeny a řídící centra doznají nových adres. Vliv Prahy velmi naroste a vznik nového, námi často deklarovaného nového impéria, nabírá na obrátkách. My odhadujeme reálně hrozící rozpad Německa, Francie i Polska, kdy některé jejich části budou začleněny do tohoto impéria a jiné zůstanou součástí vznikajícího evropského chalífátu.


Polsko, prozatím, detailněji komentovat nebudeme. O budoucí silné pozici Prahy v Evropě taktéž napovídá mapka vedeného potrubí NORDSTREAM 2, myslíte, že je to náhoda, že zrovna takto?


NORD STREAM 2

Další náš pohled na budoucí vývoj v Evropě zase až v příštím příspěvku.


Zdroje: ceskenoviny.cz (ČTK), aeronet.cz, cs.wikipedia.org, ihned.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

AKTUALIZACE Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Článek ze dne 8. září 2021 – AKTUALIZACE 27. listopadu 2022   Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým

Číst dál »

Fašismus jako nástroj ŘÍZENÍ končí …

Fašismus jako nástroj řízení mas je definitivně ukončován. Píšeme o tom tady opravdu již dlouho, ale námi zaregistrovaný poslední vzkaz je z našeho pohledu tím oním razítkem pro získaní jistoty v tomto názoru! Střelba v automobilce Mercedes u Stuttgartu potvrzuje otočku v dynamice ŘÍZENÍ světa.    Dva mrtvé si ve čtvrtek vyžádala střelba v areálu továrny automobilky Mercedes v Sindelfingenu poblíž Stuttgartu v západoněmecké spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Jde o muže, oba ve věku 44 let.

Číst dál »

Vrbětice – výroba emocionálního pozadí

V minulém článku [1] jsme nadšeně analyzovali otevřený dopis [2] kancléře Mynáře. Naše hlavní upozornění směřovalo ke vzkazu – NEPOKLEKNEME! Bohužel, musíme konstatovat, že velká část našich “Elit”, spíše jelit, poklekla způsobem, že je nám stydno. Celá zpravodajská hra kolem výbuchu ve Vrběticích nám názorně demonstruje ukotvení ČR ve světové politice a poučuje nás, že o naší nějaké, byť částečné suverenitě, nemůže být absolutně řeč. Uměle cizíma rukama uplácaný československý stát roku 1918, jako nástroj

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru