Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Praha je nejkrásnějším městem planety

Praha opět v centru světového zájmu. V žebříčku magazínu Time Out předstihla Paříž, Řím, New York nebo Chicago. Náhoda? Samozřejmě, že ne! Pozvedávání prestiže České republiky, resp. Prahy ve světovém společenství pokračuje. Také změna rétoriky našeho pana premiéra vůči hlavním pilířům politiky EU se poněkud posunula výrazně jiným směrem. Procesy se evidentně zrychlují. Rozpad EU klepe na dveře a budování informačního pole ohledně nového středovýchodoevropského regionu je plně v běhu.


V souvislosti s magazínem Time Out proběhlo v posledních týdnech několik zajímavých zpráv týkajících se právě Prahy. Jeho čtenáři se dozvěděli, že pražská Křižíkova je jedenáctou nejvíce trendy ulicí světa [1], Praha je sedmým nejlepším městem světa [2], a dále že také Prahu zvolili nejkrásnějším městem planety [3].


Časopis Time Out


Time Out je původně britský časopis, který začal vycházet v roce 1968 exkluzivně v Londýně a později se rozšířil do více než padesáti zemí po celém světě. Zpočátku byl Time Out undergroundovým magazínem. V roce 1995 začala vycházet newyorská edice Time Out New York. Od roku 2012 je londýnská verze distribuována zdarma. Newyorská edice vychází zdarma od roku 2015 [4].


Je potřeba si uvědomit, že pokud je tento magazín distribuován zdarma, tak je jasné, že je něčí hlásnou troubou, resp. informačním kanálem, kterým chce někdo ovlivňovat veřejné mínění tím správným požadovaným směrem. Za nás je to jeden z kanálů “správců”, kterým ovlivňují “statusy” jednotlivých měst, regionů, států tak, jak v daném časovém období jsou nastaveny světové procesy řízení. Prostě už teď s předstihem (spíše zavčas) je významnému geopolitickému bodu, a to konkrétně Praze, budován patřičný obraz na politické mapě světa.


Pokusíme se na jednotlivé pražské výsledky v uváděných žebříčcích podívat detailněji, a to chronologicky.


Pražská Křižíkova je jedenáctou nejvíce trendy ulicí světa


Pokusme se nad celou zprávou trochu zamyslet, zakonspirovat. Budeme si všímat čísel, datumů, jmen atd. Ne náhodou tato zpráva spatřila světlo světa 11.6. a ne náhodou skončila pražská ulice na 11 místě. Ti, kteří se trochu vyznají v nadnárodním řízení, tak to určitě zaregistrovali a pochopili. Již vědí, kam se budou ubírat řídící procesy na daném území.


Ale proč zrovna Křižíkova? Je tam opravdu něco tak “cool” a světového a neskutečně trendy? Ulici známe a nic tak výjimečného, že by o tom muselo být referováno světové veřejnosti, tam opravdu nevidíme. Sice proběhla nějaká anketa, které se zúčastnilo 27 tisíc lidí, ale o konečné podobě žebříčku rozhodovala řada novinářů Time Outu a dalších expertů. Jinými slovy – anketa na zakázku!


Nebyl náhodou pro výběr nějaké pražské ulice pro onu anketu rozhodující hlavně její název? Co myslíte? My myslíme, že ano. Čeho je jasným představitelem František Křižík? Všechny jeho obchodní úspěchy a úspěchy jako vynálezce jsou datovány do doby počátku přeformátovávání Evropy, tzn. do WWI. Vše co dokázal, a pro co se stal později obdivovaným a slavným, spadá do éry Rakouska-Uherska.


Křižík v roce 1903 vybudoval první elektrifikovanou trať v R-U z Tábora do Bechyně. Dokonce ještě předtím roku 1896 zprovoznil hlavní část tramvajové trati Florenc – Karlín – Libeň – Vysočany. V 1883 mu byl udělen Řád Františka Josefa, roku 1891 Řád železné koruny a také se stal císařský radou. Jeho veškeré úspěchy jsou jasně spjaty s dobou existence R-U, a tak byla vybrána ulice nesoucí jeho jméno a v podstatě celý jeho životní příběh.


František Křižík – český technik, průmyslník a vynálezce

Dnes již mezi námi nejsou živí pamětníci doby Rakouska-Uherska, aby nám poreferovali pravdivě o tomto našem historickém časovém úseku. My už se musíme pouze spoléhat na to, jak nám bude o tehdejší době vykládáno. Je potřeba obnovit impérium á la Rakousko – Uhersko? Tak je nutné začít postupně chytře ovlivňovat povědomí obyvatelstva o tamější době, a to tak, jak je potřeba. Zpráva ale zajisté nebyla určena plebsu, ale řídícím managerům národních států.


Jedním z úkolů pořádání této ankety bylo, sdělit řídícím ELITÁM to, jakým směrem se následné procesy budou ubírat! My to chápeme takto: Důležitým hráčem nového regionu bude Praha a životní odkaz Františka Křižíka vetknutý do jeho životopisu se stane trendem pro střední a východní Evropu, což by znamenalo velký ROZVOJ (nechápejte tím ale další rozvoj spotřeby, to určitě NE). 


Praha je nejlepším sedmým městem


Tady není z našeho pohledu nějaký do očí bijící vzkaz, vyjma samozřejmě té číslovky sedm. To je magické číslo, které je hojně používáno ve všech náboženských systémech. Z židovsko-křesťanské tradice převzal sedmu i islám. Z toho logicky plyne, že všechna tři hlavní náboženství řídí jeden šéf – “správci” a číslo sedm má posvátný význam! Je to symbol celistvosti, dokonalosti a prozřetelnosti. Pro biblický projekt řízení lidstva má evidentně hluboký význam a v anketě byl přiřknut právě Praze. Náhoda? Tady fakt netušíme,ale neustále se držíme principu, že náhody neexistují.


Takže jedna velmi diskutabilní interpretace by byla, že Praha jako jedno z hlavních okultních center světa přechází naprosto pod přímé řízení “správců”! Při současné přestavbě světa to logiku má ….


Praha je nejkrásnějším městem planety


Dodat větší dávku prestiže “jedním vrzem” snad ani nejde. My jsme přesvědčeni, že za celou sérií anket v časopisu Time Out stojí “správci” a řeší si svoje úkoly s řízením světa. Jedním z vícero cílů těchto anket bylo právě i to, aby se do většinového podvědomí i vědomí Lidstva dostala Praha jako něco výjimečného, něco extra, něco nadstandardního, něco super, něco od čeho budou v budoucnu ochotni přijímat rozkazy, něco určujícího ……… NĚCO ŘÍDÍCÍHO. Jo, jo nejdříve to těm lidem do hlav musíte dostat, pak uvěří opravdu všemu. Třeba i tomu, že respirátor vyrobený na ochranu proti mechanickým nečistotám Vás tentokrát ochrání proti viru.Ano, jsme si vědomi, že není možné za každou “zprávičkou” hledat nějaké spiknutí nebo vysílání vzkazů ELITÁM, ale v tomto námi uvedeném konkrétním případě jsme přesvědčeni, že to vyslaný signál a vzkaz prostě byl a stále je! Realitou také je, že většina Čechů nebo obyvatel ČR si vůbec neuvědomuje, jakým důležitým globálním bodem Praha ve světové politice ve skutečnosti je. Pokud se nějakým způsobem nedopídí pravdě, nejlépe samostudiem, tak nikdy nebudou schopni pochopit skutečnou pravdu o roce 1968 v Československu a v celé tehdejší Evropě. Oficiální verze za obou režimů byly a jsou lži! Lež tenkrát, lež i dnes.


Závěrem


Víte, ono zviditelňování Prahy a vůbec celé České republiky probíhá celkem již delší dobu, a to jak v pozitivním, tak negativním duchu. Určitě je to systémová věc, takové neustálé vysílání nové a nové reklamy. Další taková malá reklama zde. Vždy, když v tomto století se Tatra (osobní i nákladní) vydala na cestu kolem světa, tak se pak děly velké věci! Na čísla a “datumy” se již podívejte samostatně.


Malá indicie ohledně nového systému správy ČR: Barva “správců” je bílá a červená a proč z ničeho nic se najednou mění barvy na pražských tramvajích? Záměna bílé za šedou má své důvody – špinavé původně bílé triko již prostě není bílé …..


Kloubová nízkopodlažní tramvaj Škoda 14T ev. č. 9121

Zdroje: novinky.cz, web.archive.org, timeout.com, plzenoviny.cz, vecerni-praha.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Vakcinace – nové náboženství ve jménu Satana

Dočkáme se spravedlivého konce tohoto smyšleného pandemického příběhu, který znázorňuje vytvořená koláž á la Norimberský proces? Bude potrestáno úmyslné propagandistické šíření vakcinační genocidy? Dozvíme se pravdu o vykrádání státního rozpočtu touto Covidovou mafií? Nebo naopak dopustíme odebrání většiny našich individuálních svobod a budeme jako národ pomalu vymírat?   Budeme dále nečinně přihlížet k plíživě vznikajícímu apartheidu? Necháme dále terorizovat děti ve školkách a školách? Co si ještě necháme líbit než řekneme DOST? Řekneme to vůbec?

Číst dál »

Slovenská hokejová radost

Slovenské hokejové vítězství nad USA jako řídící manévr na uklidnění národa v době rozjitřených emocí? Argentinské fotbalové vítězství na MS v Mexiku nad Anglií roku 1986, vítězné hokejové zápasy československých hokejistů nad SSSR na MS 1969, letošní Djokovičovo vzepření se anglosasům na tenisovém AO – podobnost čistě náhodná?   V posledních několika dnech se událo tolik zajímavých událostí, že je těžké vybrat konkrétně tu, u které tušíte, že je více než zajímavá. Nás nejvíce zaujal

Číst dál »

Systém fungování států a jejich přeformátovávání

Pojďme se zamyslet, jak asi probíhá systém fungování světa a jak ovlivňuje i náš národ. První moment, který bychom měli vzít v potaz je, že možná existuje nějaká centrální světová moc, která má schopnost ovlivňovat veškeré národy (státy) včetně vztahů mezi nimi. Ten systém ovládání (řízení) si můžeme přirovnat třeba k ovlivňování chodu ohromného rodinného domu, který je někým veden a obsluhován.   Každá místnost, pokoj, komůrka, sklep, půda, garáž (státy) mají svou důležitou funkci,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru