Praha je nejkrásnějším městem planety

Praha opět v centru světového zájmu. V žebříčku magazínu Time Out předstihla Paříž, Řím, New York nebo Chicago. Náhoda? Samozřejmě, že ne! Pozvedávání prestiže České republiky, resp. Prahy ve světovém společenství pokračuje. Také změna rétoriky našeho pana premiéra vůči hlavním pilířům politiky EU se poněkud posunula výrazně jiným směrem. Procesy se evidentně zrychlují. Rozpad EU klepe na dveře a budování informačního pole ohledně nového středovýchodoevropského regionu je plně v běhu.


V souvislosti s magazínem Time Out proběhlo v posledních týdnech několik zajímavých zpráv týkajících se právě Prahy. Jeho čtenáři se dozvěděli, že pražská Křižíkova je jedenáctou nejvíce trendy ulicí světa [1], Praha je sedmým nejlepším městem světa [2], a dále že také Prahu zvolili nejkrásnějším městem planety [3].


Časopis Time Out


Time Out je původně britský časopis, který začal vycházet v roce 1968 exkluzivně v Londýně a později se rozšířil do více než padesáti zemí po celém světě. Zpočátku byl Time Out undergroundovým magazínem. V roce 1995 začala vycházet newyorská edice Time Out New York. Od roku 2012 je londýnská verze distribuována zdarma. Newyorská edice vychází zdarma od roku 2015 [4].


Je potřeba si uvědomit, že pokud je tento magazín distribuován zdarma, tak je jasné, že je něčí hlásnou troubou, resp. informačním kanálem, kterým chce někdo ovlivňovat veřejné mínění tím správným požadovaným směrem. Za nás je to jeden z kanálů “správců”, kterým ovlivňují “statusy” jednotlivých měst, regionů, států tak, jak v daném časovém období jsou nastaveny světové procesy řízení. Prostě už teď s předstihem (spíše zavčas) je významnému geopolitickému bodu, a to konkrétně Praze, budován patřičný obraz na politické mapě světa.


Pokusíme se na jednotlivé pražské výsledky v uváděných žebříčcích podívat detailněji, a to chronologicky.


Pražská Křižíkova je jedenáctou nejvíce trendy ulicí světa


Pokusme se nad celou zprávou trochu zamyslet, zakonspirovat. Budeme si všímat čísel, datumů, jmen atd. Ne náhodou tato zpráva spatřila světlo světa 11.6. a ne náhodou skončila pražská ulice na 11 místě. Ti, kteří se trochu vyznají v nadnárodním řízení, tak to určitě zaregistrovali a pochopili. Již vědí, kam se budou ubírat řídící procesy na daném území.


Ale proč zrovna Křižíkova? Je tam opravdu něco tak “cool” a světového a neskutečně trendy? Ulici známe a nic tak výjimečného, že by o tom muselo být referováno světové veřejnosti, tam opravdu nevidíme. Sice proběhla nějaká anketa, které se zúčastnilo 27 tisíc lidí, ale o konečné podobě žebříčku rozhodovala řada novinářů Time Outu a dalších expertů. Jinými slovy – anketa na zakázku!


Nebyl náhodou pro výběr nějaké pražské ulice pro onu anketu rozhodující hlavně její název? Co myslíte? My myslíme, že ano. Čeho je jasným představitelem František Křižík? Všechny jeho obchodní úspěchy a úspěchy jako vynálezce jsou datovány do doby počátku přeformátovávání Evropy, tzn. do WWI. Vše co dokázal, a pro co se stal později obdivovaným a slavným, spadá do éry Rakouska-Uherska.


Křižík v roce 1903 vybudoval první elektrifikovanou trať v R-U z Tábora do Bechyně. Dokonce ještě předtím roku 1896 zprovoznil hlavní část tramvajové trati Florenc – Karlín – Libeň – Vysočany. V 1883 mu byl udělen Řád Františka Josefa, roku 1891 Řád železné koruny a také se stal císařský radou. Jeho veškeré úspěchy jsou jasně spjaty s dobou existence R-U, a tak byla vybrána ulice nesoucí jeho jméno a v podstatě celý jeho životní příběh.


František Křižík – český technik, průmyslník a vynálezce

Dnes již mezi námi nejsou živí pamětníci doby Rakouska-Uherska, aby nám poreferovali pravdivě o tomto našem historickém časovém úseku. My už se musíme pouze spoléhat na to, jak nám bude o tehdejší době vykládáno. Je potřeba obnovit impérium á la Rakousko – Uhersko? Tak je nutné začít postupně chytře ovlivňovat povědomí obyvatelstva o tamější době, a to tak, jak je potřeba. Zpráva ale zajisté nebyla určena plebsu, ale řídícím managerům národních států.


Jedním z úkolů pořádání této ankety bylo, sdělit řídícím ELITÁM to, jakým směrem se následné procesy budou ubírat! My to chápeme takto: Důležitým hráčem nového regionu bude Praha a životní odkaz Františka Křižíka vetknutý do jeho životopisu se stane trendem pro střední a východní Evropu, což by znamenalo velký ROZVOJ (nechápejte tím ale další rozvoj spotřeby, to určitě NE). 


Praha je nejlepším sedmým městem


Tady není z našeho pohledu nějaký do očí bijící vzkaz, vyjma samozřejmě té číslovky sedm. To je magické číslo, které je hojně používáno ve všech náboženských systémech. Z židovsko-křesťanské tradice převzal sedmu i islám. Z toho logicky plyne, že všechna tři hlavní náboženství řídí jeden šéf – “správci” a číslo sedm má posvátný význam! Je to symbol celistvosti, dokonalosti a prozřetelnosti. Pro biblický projekt řízení lidstva má evidentně hluboký význam a v anketě byl přiřknut právě Praze. Náhoda? Tady fakt netušíme,ale neustále se držíme principu, že náhody neexistují.


Takže jedna velmi diskutabilní interpretace by byla, že Praha jako jedno z hlavních okultních center světa přechází naprosto pod přímé řízení “správců”! Při současné přestavbě světa to logiku má ….


Praha je nejkrásnějším městem planety


Dodat větší dávku prestiže “jedním vrzem” snad ani nejde. My jsme přesvědčeni, že za celou sérií anket v časopisu Time Out stojí “správci” a řeší si svoje úkoly s řízením světa. Jedním z vícero cílů těchto anket bylo právě i to, aby se do většinového podvědomí i vědomí Lidstva dostala Praha jako něco výjimečného, něco extra, něco nadstandardního, něco super, něco od čeho budou v budoucnu ochotni přijímat rozkazy, něco určujícího ……… NĚCO ŘÍDÍCÍHO. Jo, jo nejdříve to těm lidem do hlav musíte dostat, pak uvěří opravdu všemu. Třeba i tomu, že respirátor vyrobený na ochranu proti mechanickým nečistotám Vás tentokrát ochrání proti viru.Ano, jsme si vědomi, že není možné za každou “zprávičkou” hledat nějaké spiknutí nebo vysílání vzkazů ELITÁM, ale v tomto námi uvedeném konkrétním případě jsme přesvědčeni, že to vyslaný signál a vzkaz prostě byl a stále je! Realitou také je, že většina Čechů nebo obyvatel ČR si vůbec neuvědomuje, jakým důležitým globálním bodem Praha ve světové politice ve skutečnosti je. Pokud se nějakým způsobem nedopídí pravdě, nejlépe samostudiem, tak nikdy nebudou schopni pochopit skutečnou pravdu o roce 1968 v Československu a v celé tehdejší Evropě. Oficiální verze za obou režimů byly a jsou lži! Lež tenkrát, lež i dnes.


Závěrem


Víte, ono zviditelňování Prahy a vůbec celé České republiky probíhá celkem již delší dobu, a to jak v pozitivním, tak negativním duchu. Určitě je to systémová věc, takové neustálé vysílání nové a nové reklamy. Další taková malá reklama zde. Vždy, když v tomto století se Tatra (osobní i nákladní) vydala na cestu kolem světa, tak se pak děly velké věci! Na čísla a “datumy” se již podívejte samostatně.


Malá indicie ohledně nového systému správy ČR: Barva “správců” je bílá a červená a proč z ničeho nic se najednou mění barvy na pražských tramvajích? Záměna bílé za šedou má své důvody – špinavé původně bílé triko již prostě není bílé …..


Kloubová nízkopodlažní tramvaj Škoda 14T ev. č. 9121

Zdroje: novinky.cz, web.archive.org, timeout.com, plzenoviny.cz, vecerni-praha.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Oznámil Kissinger výsledek procesu na Ukrajině?

Henry Kissinger pronesl v posledních týdnech několik výroků na adresu probíhajícího řídícího manévru na Ukrajině. Bylo evidentní, že obsahově se výroky s postupujícím časem vyvíjely! Máme pocit, že vývoj v rétorice byl výsledkem čekání na to správné načasování, kdy už všechny procesní prvky budou na svém místě a bude možné “ohlásit” konečné rozuzlení všem těm ideologickým fašistům, a to právě v Davosu! Vše si detailněji probereme. Nejdříve si musíme trochu ozřejmit důležitost této osoby v

Číst dál »

Skutečná role Volodymyra Zelenského a Miloše Zemana?

Jaká je skutečná role Volodymyra Zelenského a Miloše Zemana? Jak budeme jednou hodnotit jejich politické kariéry? Je správné současné hodnocení jejich přívrženců nebo odpůrců? Nebo je vše úplně jinak? Jaké jejich činy zvolit jako konstanty pro hodnocení? Máme znalosti k tomu, abychom vůbec mohli někoho takového vyhodnocovat? Doopravdy rozumíme politickým skutkům, které učinili, činí nebo budou ještě činit? “Alternativní” Aeronet publikoval opravdu velmi zajímavý článek [1], který přináší informace o změnách kyjevského režimu v přístupu

Číst dál »

Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….     Střípky pravdy jsou všude kolem

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru