Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.

 

Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned můžeme (doufáme) odsouhlasit to, že římskokatolická církev nemá s bohem vůbec nic společného, a že celá tato instituce je pouze monstrózní řídící centrum na ovládání lidí. To je její jediný skutečný smysl existence, který už pomalu přestává naplňovat, takže je postupně ukončována a její práci převezme nějaká nová modernější parta úchyláků. O nic víc, o nic míň!


Vznik a klasifikace Vatikánu

 

Stát Vatikán vznikl 11. února 1929 na základě Lateránských smluv (dohody mezi Italským státem a katolickou církví). Název Vatikán pochází od pahorku Vaticanus Mons, na kterém stojí. Počet obyvatel Vatikánu je více než 800 občanů. Jde o diplomaty žijící v jiných státech, kardinály, členy Švýcarské gardy, kterých je 101. Ač je rozloha Vatikánu nepatrná (0,44 km²), má všechny náležitosti státu. Všimněte si těch nenáhodných okultních čísel.


Vatikán je nejmenší stát na světě, je centrem Římsko-katolické církve a leží v západní části Říma. Vrchním vůdcem Vatikánu je papež, který má absolutní legislativní, soudní i výkonnou moc. Vatikán má vlastní armádu, banku, rozhlas, tisk, tiskne peníze a známky. Na jeho území nalezneme i železniční stanici, která je ukončena elektrickou bránou. 


Toto jsou všechno důležité atributy pro to, aby byl Vatikán označován jako opravdový STÁT nikoliv jako pouhá STÁTNOST!

 

Svatopetrské náměstí – sluneční kolo, obelisk – uctívání slunce (uctívání satana)

Skutečný vliv Vatikánu na dění ve světě

 

Dnes platí, že “správci” naší planety se opírají o svoje dva hlavní pilíře světové moci, a to anglickou královskou rodinu a Vatikán. Jsme v procesu přestavby světa, kdy po jejím dokončení toto vyřčené dogma už nebude platit, ale v tuto chvíli se dá ještě říci, že prozatím platí! To, že probíhá přesun moci z těchto hlavních vývěsek “správců” jsme třeba naznačili zde. Takže ukončování vlivu katolické církve je v běhu a její cílená diskreditace je do očí bijící.


S touto diskreditací také souvisí nižší zájem slovenských obyvatel o návštěvu papeže, než který se původně očekával. Původně se očekávalo, že na mši dorazí až 350 tisíc lidí, zájem je ale významně menší, a to cca 80 tisíc! Dobre bratia, tlieskame! Menší zájem není způsoben pouze původně vyžadovaným prokázáním se o očkování, ale také samotnou osobou nynějšího Pope. Mnoho skutečných křesťanů je zděšeno jeho počínáním a agendou, kterou prosazuje. To nemá s misí “náměstka” Boha na Zemi vůbec nic společného.


Vše souvisí s tím, že současný a zároveň s vysokou pravděpodobností poslední papež dělá naprosto vše pro to, aby byl jeho úřad patřičně zdiskreditován, a to právě v očích těch pravých věřících. Ukážeme si některé argumenty pro toto tvrzení jako např.:


1. Migrace
 

Prosazuje a plnou vahou své moci podporuje migraci stoupenců islámu do zemí, kde je většina věřících křesťanského vyznání. Můžeme říci, že jde vlastně úmyslně proti “svým” lidem!

Při tradičním rituálu myje a líbá nohy migrantů těsně po útocích v Paříži a Bruselu v 2016. Je to Kádr.
2. Sexuální menšiny
 

Je podporovatelem LGBT .. FHMLZIK (sorry, už ani nevíme, kde ta zkratka končí a jaká všechna písmenka z abecedy obsahuje), takže po staletích podpory tradičního statusu rodiny jsme dnes svědky toho, že sám papež se aktivně účastní likvidace rodiny a podporuje sexuální deviace, jakožto katalyzátory rozpadu národních společenstev.


3. Očkování
 

Tento “satanáš” označil očkování jako akt lásky. To může říct buď absolutní debil nebo Kádr, který se účastní těch nejvyšších řídících manévrů na Zemi. Je jasné, že debil to nebude …….


4. Protiepidemická opatření
 

Tento Franta z Vatikánu také horuje za všechna protiepidemická opatření, která systematicky odebírají postupně veškeré individuální svobody. Ve jménu zdraví a kříže Vám vysvětlíme, co je pro Vás skutečně dobré. Kdo se odváží samostatně myslet nebo se vzpírat, tak ho peklem vystrašíme! A pokud ani to nepomůže, tak policajta s pendrekem na něho hezky křesťansky pošleme ……..


Jakákoliv církev nemá s Božím záměrem nic společného

 

Všechny církve jsou pouze náboženské prohnilé spolky, které mají manipulovat s davem a postrkovat ho po té cestě, kterou vybrali “správci” pro tamější lid. My Češi jsme dnes nejateističtější národ v Evropě a pokud si v tomto případě trochu opět zaspekulujeme, tak stále platí, že jsme potomci Jana Husa.


Možná v nás stále kolují informace předané na biologické úrovni, tzn. genetickou cestou, které právě on kázal, aby za ně následně zaplatil životem! Nejzákladnějším jeho poselstvím bylo to, že každý člověk je s bohem v přímém spojení bez jakýchkoliv prostředníků, a tak církev jako mezičlánek mezi Bohem a Člověkem není potřebná. To si fakt dovolil hodně, říct o jednom z hlavních řídících center “správců”, že je to spolek podvodníků. Bohužel, nic jiného než smrt tenkrát očekávat nemohl. On byl a stále je skutečný český hrdina! Pochopil, že institualizovaná náboženství nejsou ničím jiným než zotročováním lidstva a jeho následný odklon od skutečného Tvůrce (Boha).


Je ateismus Čechů v této epoše lidstva jednou z hlavních kompetencí pro budoucí vůdčí roli v Evropě? Nevíme, neznáme odpověď, pouze přemýšlíme. Přemýšlejte, prosíme, také! Ještě podotýkáme, že ateismus je jenom jiná forma víry a druh určité ideologie, s kterou lze ŘÍDIT jakýkoliv národ. Je potřeba to brát v potaz.


Jaký je skutečný důvod návštěvy tohoto jezuity na Slovensku?

 

Pokusíme se najít nějaké současné styčné body, které by mohly spojovat dnešní Slovensko a tuto vývěsku moci “správců” světa.

Slovensko
 
  • satanistická prezidentka – totální loutka – nulový Kádr
  • fašistická vláda – jedna z nejvíce kolaborantských vlád v Evropě – totální šašci ve vedení státu
  • Covid experiment se slovenským národem – program testování, hermetizace Slovenska, schválení očkování dětí pod 12 let experimentální vakcínou atd. = pokusy na lidech
  • státnost té nejnižší úrovně (“státy”, přesněji řečeno státnosti, mají svojí pozici v hierarchii světového společenství) – maximální podřízenost (nulová suverenita, nulové kompetence)

Samozřejmě, že si za to Slováci nemohou sami, protože tato současná situace jim byla vnucena vnějším řízením a jejich “stát” není na takové úrovni, aby se mohl efektivně bránit. Kdyby “správci” ukázali na jinou zemi, tak by to dopadlo stejně. Podívejte se dnes na Izrael, Austrálii nebo Kanadu. Fašismus, že tomu ani člověk nechce věřit!


Vatikán
 
  • v současnosti stále jedno ze dvou hlavních řídících center světa “správců”
  • viditelná moc “správců“, kteří také řídí přestavbu světa i za pomocí p(L)andemie Covid-19
  • podporuje maximální zaočkování obyvatel planety touto experimentální vakcínou
  • podporuje veškerá protipandemická opatření – lockdowny, covid pasy atd.
Manager Pope při řízení!

Je možné, že by “správci” světa přijeli na dlouhodobě předem plánovanou kontrolu svého EXPERIMENTU prostřednictvím jednoho ze svých stále ještě dostatečně fungujících center moci? Normální manažerská kontrola svého projektu? A také rozdat další “noty”? Popř. udělat pořádek? Co myslíte vy?


My se přikláníme k tomu, že tomu tak je!


Zdroje: krestanem.cz, cs.wikipedia.org, zpravy.proglas.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Fluorid – řízená hromadná otrava?

Dnešní téma je trochu apolitické, ale to jen zdánlivě. V době vedení agresivní zdravotnické agendy vůči lidským obyvatelům planety si začíná kriticky přemýšlivý člověk klást další otázky v souvislosti s péčí o vlastní zdraví. Je až zarážející, kolik dogmat je člověk ochotný bezmyšlenkovitě přijmout, aniž by věnoval trochu času jejich zkoumání!   Obecně více času věnujeme například problematice jízdních vlastností při koupi automobilu, než zkoumání obsahu čehokoliv, co si na základě “svobodného” rozhodnutí vpravujeme do

Číst dál »

Mezimoří – vymezení nového regionu?

Během minulého týdne proběhla několika periodiky informace o letu malého dvoumotorového letadla, které bez povolení přeletělo několik evropských států. Vše nasvědčuje tomu, že máme reálný důvod si myslet, že došlo k dalšímu informování řídících struktur o plánovaném uspořádání nového regionu – impéria Mezimoří. Přiblížíme Vám některé detaily článků, které nás přiměly zaujmout tento postoj. Nacházíme se v náročném procesu přestavby Evropy, i když si to stále většina lidí odmítá připustit. Cítíme velkou povinnost na to

Číst dál »

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry? Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru