Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Fluorid – řízená hromadná otrava?

Dnešní téma je trochu apolitické, ale to jen zdánlivě. V době vedení agresivní zdravotnické agendy vůči lidským obyvatelům planety si začíná kriticky přemýšlivý člověk klást další otázky v souvislosti s péčí o vlastní zdraví. Je až zarážející, kolik dogmat je člověk ochotný bezmyšlenkovitě přijmout, aniž by věnoval trochu času jejich zkoumání!

 

Obecně více času věnujeme například problematice jízdních vlastností při koupi automobilu, než zkoumání obsahu čehokoliv, co si na základě “svobodného” rozhodnutí vpravujeme do vlastního těla. Týká se to pití, jídla, léků atd.

 

Mysleli jsme si, že problematika rozdílného postoje k masovému využívání fluoridu v lékařské obci je v populaci více známá, ale na základě vlastního průzkumu jsme pochopili, že většinově lidé o tomto tématu mají nedostatek informací. Pokusíme se nějaké základní poskytnout, protože věříme, že to je jeden z mnoha dalších prostředků využívaných k ovládání mysli a k úmyslnému ničení zdraví.

 

Fluoridace pitné vody

 

Uplynulo téměř století od rozsáhlého zavedení přidávání fluoridu do pitné vody. Více než 377 milionů nic netušících lidí na celém světě požije tuto chemikálii každý den. Zástupci Světové zdravotnické organizace uvádějí, že přípravek zabraňuje poškození zubů. Úřady trvají na tom, že přísada je nezbytná pro ústní hygienu. Mnoho nezávislých výzkumníků však tato tvrzení zpochybňuje. Pečlivě analyzovali data a dospěli k překvapivému závěru: neexistuje žádný benevolentní účel, aby vlády vystavovaly občany fluoridu [1]. Ještě mrazivější je, že vyšetřovatelé došli k závěru, že syntetizovaná látka vede k hromadné otravě v celosvětovém měřítku.

 

Dokument označující odpůrce fluoridace za konspirační teoretiky zde [2]. Opravdu velmi vhodné se něj podívat, protože každý by měl mít maximum informací, aby si mohl udělat vlastní názor.

 

Na českém území se fluoridace pitné vody neprovádí od roku 1988 (někde se dokonce uvádí až 1993), v mnoha západních zemích probíhá od poloviny 20. století dodnes. Například v USA se fluoridovaná voda dostane k přibližně dvěma třetinám obyvatelstva.

 

Fluorid a nacistické Německo

 

Fluorid, vedlejší produkt výroby hnojiv, oceli a hliníku [3], lze vysledovat až do Třetí říše. Podle chemika Charlese Perkinse Hitler toužil po elixíru, který by vytvořil poslušnější populaci a dokázal sterilizovat určité vybrané skupiny obyvatel. Nacističtí lékaři objevili jeden konkrétní neurotoxin, který splňoval Führerovy požadavky. Vězni v koncentračních táborech začali dostávat léky s fluoridem. Perkins zasvětil svou kariéru odhalování fluoridové patologii a varoval: „Jako výzkumný chemik s dvaadvacetiletou praxí a 53 chemickými patenty, na základě mých praktických zkušeností ve zdravotnictví a chemické oblasti, dovolte mi varovat:

 

Fluoridace pitné vody je zločinné šílenství a národní sebevražda. [4]”.

 

Ukázka fluoridace pitné vody zde:

 

 

Může si někdo myslet, že fluorid v jakémkoliv množství podávaný lidem z jakéhokoliv důvodu, je zdraví prospěšný? Detailní pohled na označení pytle s fluoridem, který je aplikován do systému s pitnou vodou ve videu.

 

Nenašli jsme žádnou studii, která by přímo potvrzovala přímý zdraví prospěšný účinek při pravidelném užívání fluoridu (v pitné vodě nebo zubní pastě)! Nepřipomíná Vám to něco? Dnešní indoktrinace jediného názoru na mRNA očkování má podobné parametry ovládání mysli lidí, a to za účelem plošného vnucování “medikamentu”, kterého zdravotní přínos je ve skutečnosti rozdílný oproti tomu, co bylo původně násilnou cestou deklarováno.

 

Já, pisatel příspěvku, jsem příkladem velkých problémů se zuby včetně samozřejmě i dásní, který po velké rekonstrukci chrupu začal výhradně používat zubní pastu “FLUORIDE FREE” na přírodní bázi a veškeré problémy s ústní dutinou přestaly a zatím již po uplynutí delšího časového úseku nové nevznikají. Jsem přesvědčen, že z velké části za moje dřívější nesnáze mohl právě fluorid, ale uznávám, že je to můj osobní a laický názor. Zde jeden anonymní názor Američana na působení tohoto jedu:

 

“Před mnoha lety jsem se začal zajímat o fluor. Přestal jsem pít jakoukoli fluoridovanou vodu a dokonce jsem si pořídil filtr do sprchy. Pamatujte, že fluorid může být také absorbován kůží. Za pár dní jsem cítil znatelný rozdíl. O měsíc později jsem si konečně dokázal vybavit všechny své sny v živých detailech, obrovský nárůst extra smyslových schopností/fyzických jevů, měl jsem mnohem více energie a moje deprese zmizela. Z vlastní osobní zkušenosti jsem přesvědčen, že fluor způsobuje zkázu na duševním a fyzickém zdraví každého, kdo jej konzumuje.”

 

Cenzura opozice

 

Jedním ze známých zastánců fluoridu byl Harold Hodge, muž zodpovědný za vstřikování plutonia a uranu živým testovacím subjektům během experimentů s lidským zářením. Na druhém straně názorového spektra vznikl silný odpor mezi některými spolupracovníky v oblasti toxikologie. Doktor George Waldbott [5] byl svědkem toho, že pacienti zažívali nežádoucí reakce poté, co v jeho kraji začala plošná fluoridace. Provedl četné dvojitě zaslepené studie a dospěl k závěru, že aditivum způsobuje fyziologické i neurologické poškození. Po zveřejnění svých výsledků se dočkal intenzivního posměchu, který zinscenovali představitelé hlavního proudu.

 

Dalším lékařským profesionálem odsuzovaným takzvanými experty byla Phyllis Mullenix, MD [6]. Zjistila, že fluor je spojen s rakovinou, problémy s pamětí a nízkým IQ. Poté, co zveřejnila svá zjištění, byla rychle vyhozena z Forsyth Dental Center.

 

Nezabraňuje vzniku zubního kazu

 

Společnost je přesvědčena, že fluor je nezbytný k tomu, aby naše zuby zůstaly zdravé. Ve skutečnosti statistiky toto tvrzení vyvracejí. Neexistuje jediný vědecký článek nebo laboratorní studie, které by prokázaly, že fluoridace snižuje zubní kaz. Naopak, existují stovky dokumentů, které odkrývají jeho nesčetná nebezpečí. Více než 1000 členů Agentury pro ochranu životního prostředí Spojených států jednomyslně hlasovalo pro zákaz škodlivé sloučeniny.

 

Každý by si měl rozmyslet, jestli je pasta s fluoridem pro něho opravdu přínosná

Robert Carton Ph.D., federální zaměstnanec a bývalý prezident EPA Union prohlásil: „fluoridace vody je největším případem vědeckého podvodu tohoto století, ne-li všech dob.

 

Bohužel, my ho v současnosti musíme poopravit – největší případ vědeckého podvodu to už opravdu není, protože p(L)andemie Covid-19 fluoridaci hravě předčila.

 

Doktor Dean Burk z National Cancer Institute zkoumal souvislost mezi rakovinou a fluoridací. Nakonec došel k závěru: „Fluor ve skutečnosti způsobuje více rakoviny a způsobuje ji rychleji než jakákoli jiná chemikálie“. Jeho práce zde [7].

 

Pitná voda a lithium

 

V posledních letech v masmédiích navrhují (např. v USA), že by mohlo být prospěšné přidávat do pitné vody lithium (tradičně je to náplň baterií, raketového paliva, a poslední dobou právě i antidepresiv). Prospěšnost lithia nám v tomto případě přijde sporná, protože psychiatři přesně nevědí, proč údajně pomáhá proti sebevraždám. “Léčit” takto celou populaci preventivně, je opět za hranicí osobních práv jako nedobrovolná medikace. Články vysvětlující, jak je lithium pravděpodobně v malém množství prospěšné třeba zde [8] [9] [10].

 

Závěrem

 

Fluoridace pitné vody a zubní pasty podle nás spadá do kategorie 5. priority zobecněných prostředků řízení, tzn. zbraně nepřímé genocidy, které mají destrukční vliv na genetiku pro spotřebitele i jeho budoucí generace. Fluor je spojován s osteoporózou, rakovinou, auto-imunními chorobami, a dokonce velmi malé koncentrace mohou narušit opravné enzymy DNA o 50%. Používá se sodium fluoride (nikoliv kalcium fluoride vyskytující se přirozeně ve vodě), který podle posledních studií škodí kostem, škodí štítné žláze, zdvojnásobuje množství zlomenin kyčle u starších mužů a žen, byl zjištěn nárůst neplodnosti u žen pijících fluorizovanou vodu.

 

A teď dle nás to nejzávažnější, a to je to, že fluor napadá epifýzu (šišinku – třetí oko)! Tato žláza kontroluje vnitřní hodiny, stará se o dobrý spánek, pracuje s adrenalinovými žlázami, které zvládají stres, vyživuje a stará se o brzlík a komunikuje neustále s celým endokrinním systémem. Fluor zvápenaťuje epifýzu do nefunkčního kamene.

 

Kontrolní otázka – Kam až šťourali tím nehygienickým “klackem” při PCR testu na Covid? Odpovězte si sami.

 

Probíhá tu kontinuální útok na epifýzu všemi způsoby! Ale proč? Šišinka zajišťuje to napojení “nahoru” a zajišťuje to propojení na “předurčenost”, tzn. na původní plán vývoje planety Země od původního “Tvůrce”. Šišinka zajišťuje jeho plnění v dlouhodobém horizontu, a to se někomu sakra nelíbí a nehodí do krámu ….. Lepší vysvětlení nemáme!

 

Zdroje: fluoridealert.org, youtube.com, nih.gov, rense.com, scua.library.umass.edu, sonic.net, stoplusjednicka.cz, vtm.zive.cz, vitalia.cz, leva-net.webnode.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

EU fond obnovy ekonomik po pandemii – co může nastat?

Uniklé informace ohledně budoucího čerpání peněz z evropského fondu obnovy a rozvoje pro krytí následků virové krize (Recocery and Resilience Facility) nutí k zamyšlení. Je to pouze bič na vládní garnitury jednotlivých EU států nebo to může také být jeden z dílků daleko vyššího plánu ohledně budoucího uspořádáni Evropy? Máme se bát nebo jásat? K čemu to také vlastně může vést? Zkusme do této problematiky vnést i trochu jiný pohled!   Předvčerejší článek na webu

Číst dál »

Geniální tah nebo projev kolaborantství?

Jsme svědky geniálního tahu vládce Hradu a premiéra nebo znaku kolaborantství potvrzujícího naše koloniální postavení? Jaký scénář opravdu sledujeme?   Podvod jménem Covid-19 se začíná hroutit jako domeček z karet, takže je potřeba na někoho ukázat prstem a smýt ze sebe vinu.V předchozím příspěvku jsme si vysvětlili povinnou účast politiků v této taškařici, a když se blíží „game-over“, tak je pro zlost lidí potřeba najít ten správný hromosvod! V našem případě to znamená, najít vehementního

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru