Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Fotbal je řídící fenomén

Jakou má fotbal ve společnosti funkci? Je to jenom zábava nebo má i jiné úkoly? Vyhrává vždy jenom sportovní hledisko? Nebo je fotbal utajený ukazatel dalšího směřování? Proč je to takový fenomén?


V tomto článku navážeme z hlediska řízení na předchozí příspěvek [1], kde jsme poodhalili určité způsoby vyššího řízení, které jsou používány buď k jasné korekci nebo demonstrují následující směřování v důležitých světových otázkách a oblastech. Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde fotbalový míč představuje zeměkouli a týmy po 11-ti hráčích – 11 hierofantů původem ještě ze starověkého Egypta.


V dávném Egyptě ta analogie probíhala formou rozpravy a strategií hry bylo řízení světa, kam, kdy a jak ten míč poletí. Pokud chápeme, že hypotetický míč byl dlouho na západní straně světa, tak teď se postupně stěhuje na stranu východní a jsou k tomu dlouhodobě připravovány podmínky a my jsme přesvědčeni, že není síla (myšleno na západní straně Země), která by na tomto vývoji mohla něco změnit. V následujícím textu se pokusíme odhalit události, o kterých jsme přesvědčeni, že ve skutečnosti ukazují příští vývoj nejen v Evropě.


Základní fakta o EURO 2021


Euro se konalo v 11 zemích Evropy od 11. června do 11. července. Už jenom tato data nenechávají lidi znalé v řízení na pochybách, kdo je skutečným pořadatelem turnaje – správci planety Země! Původně bylo vybráno 13 stadionů, ale Brusel o možnost pořádání kvůli průtahům u stavby nového stadionu v roce 2017 přišel. Řečnická otázka: Že by se se současnou rolí Bruselu již v budoucnu ve stejném duchu nepočítalo? My odpověď tušíme. Hrát se mělo i v Dublinu a Bilbau, ale situace ohledně koronavirových opatření nakonec přiměla UEFA přesunout zápasy z těchto měst do Petrohradu a Sevilly.


Myslíte, že stoupající a nejvyšším řízením akceptovaný vliv Ruska se promítl do jeho schválené nominace na pořadatelství takto politicky a světově významné akce? Na to vemte jed! Seznam pořadatelských měst odráží odcházení starých a přicházení nových významných center Evropy. Praha se o pořadatelství nemohla ucházet, protože nesplnila podmínku minimální kapacity stadionu pro 30 tisíc diváků.


Průběh EURO 2021


Během turnaje proběhlo mnoho ukazatelů pro příští evropský vývoj, ale my se budeme věnovat pouze finále, kde dle nás bylo demonstrováno naprosto vše. Nejdříve si připomeňme základní fakta: Anglie vs. Itálie, vítěz Itálie na penalty, chování anglických fanoušků během celého ME včetně vrcholné blamáže ve finále, černí angličtí fotbalisté neproměnili pokutové kopy z nichž první byl čutálista s číslem 11, za Itálii nenastoupil žádný černošský fotbalista atd.


Marcus Rashford – první z černých anglických fotbalistů, který neproměnil pokutový kop v závěrečném rozstřelu

Takže si pojďme vysvětlit detailněji výše uvedené zajímavé jednotlivosti, které něco vzkazují:


1. Finále Anglie vs. Itálie a její výsledek

Ukončování vlivu Anglie (královské rodiny – dalo by se říci Atlantického křídla) a pomalé vznikání nové Svaté říše římské (nového středovýchodoevropského regionu), na kterém se bude spolupodílet i italské území


2. Chování anglických fanoušků

Odhalení skutečného stavu společnosti řízeném ve stylu “tavícího kotle národů, ras”. Přehlídka obrovského pokrytectví ohledně otázky rasismu, ukázka fanatického nacionalismu a obecného úpadku jejich společnosti. Bylo to opravdové zesměšněné Anglie před celým světem. Nepochybujeme, že to bylo v zadání a jasným cílem mistrovství, tzn. dehonestace Anglie. Tím bylo dáno najevo, že její několikasetletá pozice končí a nikdo již o tom nemusí pochybovat.


3. Neproměnění penalt černošských hráčů

Migrace černošských afrických lidí do jen některých částí Evropy bude mít, a již má, zásadní vliv na celkovou degradaci donedávna uznávaných křesťanských hodnot na těchto územích, což bude mít za následek obrovské snížení znalostí všeho druhu v populaci a nemožnost se podílet na technologickém ani jiném vývoji světa. To znamená logické odsouzení ke stagnaci a následně k totálnímu úpadku. Jinak řečeno – s masivní migrací z Afriky nemůžete být leaderem řízení světa, tzn. metaforicky ani vyhrát velký fotbalový turnaj. Razítkem těchto vzkazů je právě ten první černošský hráč s ČÍSLEM 11, který neproměnil!


4. Bělošský italský tým

Opakem ad.3 je sestava italského týmu, kde nenastoupil jediný černý hráč. Před ME se v médiích odehrála kauza [2], kde francouzští fanoušci nařkli vedení italského fotbalového týmu z rasismu právě z důvodu nenominace černošských hráčů. Fanoušci z Francie prostě absolutně a samozřejmě netušili, která bije a jsme si jisti, že netuší dodnes. Odpověď na otázku proč žádný černošský fotbalista se ukrývá v ad.1. Ještě pro zajímavost se můžeme zmínit o brankáři Gianluigiovi Donnarummovi, hrdinovi Itálie, který ony důležité penalty zneškodnil, a to ve věku 22 let.


Bělošský tým Itálie ve finále turnaje

Tak, základní poselství ohledně proběhnuvšího šampionátu jsme sdělili, a tak se můžeme podívat na COPA AMERICA.


Copa América 2021 – finále


Mistrovství probíhalo od 13. června do 10. července 2021 v Brazílii – info z Wikipedie. Je důležité si uvědomit, že z hlediska evropského času proběhlo finále mezi Argentinou a Brazílií 11. července 2021, tzn. úplně ve stejný den jako EURO. To samozřejmě není náhoda, ale dlouhodobě plánovaný řídící manévr od skutečných strůjců těchto globálních akcí. Nic není nahodilé a vše má své jasné důvody.


Většina lidí na planetě si stále myslí, že tyto akce jsou organizovány pro zábavu a hlavně finanční zisk mediálně známých organizátorů, ale to je tak úspěšně a úmyslně vštěpovaný omyl v úsudku, že člověk musí smeknout pomyslný klobouk, jak dokonale se dá řídit a ovlivňovat dav směrem, kterým to potřebujete! Ovládání – to je ten jediný a skutečný důvod pořádání těchto sportovních “svátků”!


Charakteristickou ukázkou z fotbalové minulosti je finále MS 1986 opět za účasti Argentiny, kde protivníkem jí byla Anglie. Utkání probíhalo stále ještě v době neutišených vášní po proběhnuvším válečném konfliktu o Falklandy/Malvíny v roce 1982 právě mezi těmito zeměmi (přesněji Velkou Británií), a tak bylo velmi žádoucí zajistit z důvodu definitivního zklidnění tamější situace, aby Argentina zvítězila. Výsledkem byl zklidněný argentinský lid, který si šel po finále naposledy vybít emoce do ulic s pocitem, jak to těm Anglánům nandal. Tímto manévrem byly vypuštěny v tu dobu stále ještě nebezpečné negativní emoce Argentinců vůči Angličanům, ale hlavně, Velké Británii zůstaly právě ty ostrovy a o toto jediné ve skutečnosti šlo. Prostě mistrovská řídící práce!


Ale vraťme se tedy k finále letošního ročníku mistrovství Jižní Ameriky. Přiznáme se, že nejsme příliš kovaní v detailech současného politického nastavení tohoto amerického kontinentu, ale nechceme zde opomenout tu nejzásadnější situaci v onom zápase, a to vstřelení vítězného argentinského gólu. Akce proběhla ve 22 minutě a střelcem byl hráč Ángel Di María (určitě by šlo rozebrat i jeho jméno, ale na to si netroufáme) s číslem 11 na zádech! A “vo tom to je”! To nebyla nějaká náhoda, ale jasně adresovaná symbolická událost tohoto turnaje lidem, kteří v tom umějí číst a hlavně, mají se podle toho zařídit a korigovat řízení, které mají v rukách, tím správným požadovaným a vlastně nařízeným směrem.


Radost po vstřelení argentinského gólu hráčem s číslem 11 na zádech

Zamyšlení závěrem


Pojďme si společně pomalu začít zvykat, že vše kolem nás asi nebude takové, jak to na první pohled vypadá. Uvědomění si tohoto faktu je prvním krokem k vlastní snaze o samostatné hledání pravdy. To je, dle našeho neskromného názoru, jediná šance, jak se vyhnout otroctví, které je nám, prozatím a bohužel, celkem úspěšně připravováno. Utahování šroubů probíhá a neustále se urychluje!


Většina lidí zatím jen čumí a čumí a svůj uspokojivý život hodnotí dle velikosti plného košíku, kdy ještě k tomu ten nákup uhradí svou platební kartou (totální vstupenkou do otroctví, bože!) a neuvědomuje si, že cílovou stanicí je právě ono maximální snížení životní úrovně ve “vyspělých” státech Evropy (u nás také, ale o trochu méně drastické), které jde ruku v ruce se snížením počtu obyvatel! To je ta hnusná nepříjemná a tvrdá pravda.


Už si ji musíme začít bezodkladně říkat a také se naučit nebát říkat NE, a to:


PANDEMII NE!, TESTOVÁNÍ NE!, ROUŠKÁM NE!, RESPIRÁTORŮM NE!, ZÁKAZŮM VSTUPŮ NE!, ROZDĚLOVÁNÍ SPOLEČNOSTI NE!, POVINNÉMU OČKOVÁNÍ NE!, MIGRACI NE!, EU NE!, DEVIANTŮM NE!, OHROŽOVÁNÍ STATUSU RODINY NE!, ZRUŠENÍ HOTOVOSTNÍCH PLATEB NE!, ELEKTROMOBILITĚ NE! ZELENÉ FAŠISTICKÉ AGENDĚ NE!, FEMINISMU NE! POLITICKÝM NEZISKOVKÁM NE!, SYSTÉMOVÝM FAŠISTICKÝM STRANÁM NE!


Zdroje: cs.wikipedia.org, ny1.com, parlamentnilisty.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Podstata konfliktu na Blízkém východě

Konflikt na Blízkém východě má jasný cíl, a to ukončit vliv židovské diaspory na globálním řízení a s ním související jednopolární systém PAX AMERICANA, tzn. přenést hlavní řídící moc z atlantického křídla na křídlo euroasijské. Pro řízení a ovládání všech mezistátních konfliktů se používají tajné služby! Nic se neděje náhodně a každý tah figurou na pomyslné globální šachovnici ohledně tohoto konfliktu je předem důkladně promyšlen.  Dávno jsme pochopili, že za vznikem jakékoliv teroristické organizace stojí

Číst dál »

Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny

Číst dál »

Rusko – globální duchovní velmoc poslední instance?

Rusko učinilo další razantní krok proti pedofilům! Zákonodárci přijali zákon, který trestá vězením všechny ty, kteří spáchají zločin proti “sexuální integritě nezletilých”. Zatímco míra mravní zkaženosti v liberálním světě se neustále zhoršuje, tak ve většinově pravoslavném Rusku přijímají opatření na ochranu zdravého vývoje společnosti. Pojďme se podívat na rozdílné přístupy Ruska a Západu, tzn. liberální společnosti k této problematice. Zákon č. 1248305-7, který upravuje maximální trest na doživotí pro pedofily   Podle této aktualizované legislativy,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru