Datum expirace unipolárního světa se blíží

Obrovská nespokojenost některých států USA s federální politikou Bílého domu nabírá na obrátkách. Výsledkem této nespokojenosti jsou již konkrétní kroky vzdoru, jako např. žaloba generálních prokurátorů na administrativu Joea Bidena. Nové vzorky z Měsíce odebrané Číňany neodpovídají vzorkům přivezených z mise Apollo 11! Monopol na šíření pouze té „jedné pravdy“ současných sociálních sítí brzy skončí. Trump ohlásil příchod jeho platformy TRUTH Social.


Toto jsou jen některé probíhající procesy, které se spolupodílejí na ukončování současného unipolárního světa, kde jeho leaderem jsou Spojené státy.


Zástupci 11 států žalují federální vládu


Generální prokurátoři 11 amerických států podali v pátek žalobu na administrativu prezidenta Joea Bidena, čímž zpochybnili nový požadavek na očkování a soubor nových restrikcí pro pracovníky velkých společností [1]. Jedná se o tyto státy: Missouri, Aljaška, Arizona, Arkansas, Montana, Nebraska, New Hampshire, Severní Dakota, Jižní Dakota, Wyoming a Iowa. Není náhodou, že jsme opět u čísla 11, a to zase u tak závažné události.


Některé vlády jednotlivých amerických států si začínají tvořit vlastní politiku, a ta se již vůbec neslučuje s politikou vlády federální. Už jenom námi červeně zvýrazněný počet států naznačuje, že se opravdu nejedná o náhodu, ale o řízený a dlouho připravovaný proces, který povede k rozštěpení USA a ukončení světové nadvlády. Neposlušnost proti nařízením Bílého domu ze strany některých vlád bude pouze nabírat na síle a dá se předpokládat, že ve vyšším plánu řízení ani není počítáno s tím, že loutka by Biden měl dokončit celý svůj mandát.


Podpora tohoto „herce“ u obyvatel USA klesla již téměř na 38 procent (3 + 8 = 11), přičemž toto procentuální číslo bylo neustále opakováno ve všech významných médiích. Není náhodou konec této karikatury blíže než si myslíme? Seriál Simpsonovi je znám tím, že je/byl používán „Správci“ pro ohlašování důležitých řídících manévrů na planetě Zemi lidem, a to opravdu s velkým předstihem, kteří mají určité povědomí o globálním řízení světa.

 

Fake, předurčenost nebo plán?

Nové vzorky z Měsíce neodpovídají vzorkům z mise Apollo 11


Čínská sonda Čchang-e 5 doručila v prosinci 2020 po 44 letech na Zemi 1,73 kg (1+7+3=11) měsíčních hornin a prachu [2]. Poslední, komu se to podařilo, byl Sovětský svaz v roce 1976, a to díky sondě Luna 24. Díky tomuto čínskému (globálnímu) úspěchu bylo uspořádáno setkání prezidenta Si Ťin-pchinga se všemi, kteří se podíleli na tomto měsíčním programu. Toto sejití proběhlo 22.2.2021 (2+2+2+2+2+1=11) [3]. Tím jsme si ukázali základní data, která nám napovídají, že za celou akcí stojí „Správci“ a něco tím sledují.


Jelikož my se přikláníme spíše k variantě, že Američané na Měsíci nebyli [4], tak tato nová událost významně pozměnila pozice na politické mapě světa. Myslíme si, že americký podvod byl u umožněn tehdejším sovětským politbyrem, který již tenkrát kolaboroval se „Správci“ za účelem pozdějšího rozpadu SSSR [5].


Pokud se náš odhad zakládá na pravdě, tak „stát“ USA má problém, kterého si je zajisté vědom a „Správcům“ se dostal do rukou další nástroj pro koordinovanou demontáž současného hegemona. Jestli bude v tom správném čase použit či nikoliv, si netroufáme odhadovat! V již výše odkazovaném článku je nadpis:

Čínští vědci jsou zmateni, protože nové vzorky z Měsíce neodpovídají vzorkům z Apolla 11

Vysvětlení této teze v uvedeném článku je takové, že rozdíl ve vzorcích je způsoben rozdílnou dobou vzniku hornin ve srovnávaných lokalitách. Ano, to může být dokonce i pravda, ale dle nás, veřejné sdělení této diference lidem znalých vyšších řízení hlavně říká toto: Máme k dispozici nezvratitelné důkazy o tom, že mise Apollo 11 byla zrežírovaná fikce! A „Správci“ deklarují:


O způsobu použití těchto poznatků máte možnost spolurozhodovat i vy, a to tím, že budete spolupracovat na ukončování celosvětového vlivu USA dle našich not a zadání. Tomuto procesu nebudete bránit a my Vás (určitou ELITU USA stále prosazující PAX AMERICANA) necháme alespoň trochu volně dýchat po námi stanovenou určitou dobu!


Sonda Chang’e-5 ráno 17. prosince (1+7+1+2=11) úspěšně přistála v oblasti Siziwang ve Vnitřním Mongolsku.

Nová sociální síť Donalda Trumpa TRUTH Social


Bývalý prezident Donald Trump připravuje spuštění nové sociální sítě TRUTH Social [6], která by měla být novou alternativou k současným nejrozšířenějším sítím tzv. BigTech. Její postupná aktivace má začít od 11/2021 nejdříve pouze pro „vybrané“, ale během prvního čtvrtletí roku 2022 se počítá s celoplošným působením. Už jenom rok předpokládané realizace plného provozu o lecčems vypovídá! 


Pokud na nové platformě bude minimální cenzura a nebude mít příliš velké technické problémy, které se alespoň na počátku dají očekávat, tak současní monopolisté budou mít sakra problém! A my si myslíme, že o to tu hlavně jde. Vyvolat minimálně v USA hmatatelný názorový střet a ten využít k řízení, které zajistí odchod hegemona do propadliště dějin!


Je potřeba si uvědomit, že Donald Trump není žádný mesiáš, který zajistí celosvětově mírné nebe nad hlavou a svobodu pro všechny, ale je pouze jedním z hráčů, který se podílí na realizaci dlouhodobých (nízkofrekvenčních) procesů! V tomto případě se jedná o proces ukončení vlivu USA jako tzv. jediného četníka světa. Jestliže správně chápeme tento proces, tak by se mu to mělo opravdu podařit, protože jeho skutečné „krytí“ neúspěch nedovolí. My tomu věříme, ale až čas ukáže.


Hlavní stránka nové sociální sítě TRUTH Social.

Nová platforma by se mohla (a asi se také má stát) jedním z významných nástrojů v boji za odstranění všech „pátých kolon“ v národních státech, které jsou většinově napojeny na USA řízení ve stylu PAX AMERICANA. Taktéž by mohla zamíchat kartami v COVID terorismu, ale jakým způsobem je otázkou! Z pohledu „Správce“ genocida spotřebitelů musí pokračovat, ale třeba byl už její hlavní účel (z jejich pohledu) vykonán, a tak může dojít k odstraňování viditelných vykonavatelů této fašistické agendy. Rádi bychom, kdyby tomu tak bylo.


Pšouk hlavního představitele USA na summitu o klimatu


Totální zesměšnění šaška Bidena není bezúčelné. Takto mediálně rozmáznutá „příhoda“ nemůže být náhodná, byť se to může jevit jako pouhá groteskní událost nulového významu. Opak je pravdou! Zopakujme si fakta:

Pospávající prezident stále ještě světové velmoci č.1 je nařčen představitelkou jednoho ze dvou pilířů světové moci (1. Královská rodina – Londýn, 2. Papež – Vatikán) z pšoukání na veřejnosti na summitu ke změně klimatu, kde hlavní agendou je GREEN DEAL. Agenda mimo jiné také řeší problém ohledně pšoukání hovězího dobytka s následkem nadměrného uvolňování emisí do ovzduší.

Ještě je dobré zmínit, že summitu se neúčastnilo Rusko a ani Čína, která se stává nástupcem moci londýnské.


Prezident Joe Biden a Camilla Parker na summitu ve skotském Glasgow

Tuto na první pohled „kravinu“ řeší všechna hlavní světová média např. [7], [8], [9]! Proč asi? Protože touto medializací bylo ohlášeno další směřování, a to:


  • ponížení hlavy státu č.1 – vážnost Bílého domu již bude mít ve světovém společenství pouze klesající tendenci – už ho neberte tak vážně
  • Čína, jako nastupující nový pilíř světové moci namísto Londýna, se ani neobtěžovala navštívit tento summit – vážnost nutnosti zelené ekonomiky, jako jediné ekologické spásy za každou cenu, utrpěla
  • nauka o škodlivém pšoukání pro planetu byla zesměšněna a tím celý GREEN DEAL
  • cestou naprosto bezuhlíkové ekonomiky se svět ubírat nebude

Myslíme si, že toto jsou ta hlavní poselství světu summitem ve Skotsku. GREEN DEAL bude možná vyžadován v západní Evropě, protože tam se již v budoucnu s nějakou obsáhlejší průmyslovou výrobou nepočítá. Život podle šaríi už nepotřebuje zase tak rozvinutou ekonomiku a technologický vývoj. Zbytek světa ve svém dalším rozvoji tuto ideologii s velkou pravděpodobností nepoužije.


Závěrem


Pokusili jsme se vyhledat některé výrazné procesy viditelné v poslední době, které se podílejí nebo budou podílet na ukončování unipolárního světa, tzn. odstraňování USA jako jeho hlavního představitele. Na všech těchto jevech je vidět, že je to cílená agenda, která svými postupnými kroky směřuje k onomu cíli. U nás pravidelně o situaci USA zde.


Zdroje: cbsnews.com, cz.sputniknews.com, youtube.com, uloz.to, truthsocial.com, nypost.com, dailymail.co.uk,  washingtontimes.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru