Vojtěch – fašistický pohůnek s dětskou tváří

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch obdržel další nové noty na terorizování českého národa. Tentokrát je to už ale vyšší level, protože nás pomalu začal připravovat na očkování malých dětí. Podle nás je to červená linie tohoto fašistického pokusu na lidech a velká zkouška pro český národ! Obstojíme? Ubráníme budoucnost českého člověka na tomto území? Projeví se nakonec ve většině dnešní populace ještě poslední zakořeněné zbytky lidství nebo to nejcennější, co náš národ má, taktéž prodáme satanovi?

 

Desítky let nás systematicky odlidšťovali a teď si jsou tak jistí svým triumfem, že už si přestávají brát jakékoliv servítky. Samozřejmě, že “vakcína” ještě není schválena pro toto věkové rozmezí, ale je potřeba rychle rozvířit debatu, aby bylo na stůl položeno co nejvíce skutečných pravdivých faktů o této zrůdnosti. Dále je také pravda, že není vůbec znám systém podmínek, za kterých bude možné děcka nechat “očkovat”, ale už pouze úvaha o tomto je důkazem protičeského chování této vlády! Jinými slovy: PÁTÁ KOLONA V AKCI [1]! Přiznáme se, že je opravdu těžké psát tento text bez použití sprostých slov.

 

Samotná úvaha o očkování dětí je důkaz, že “vakcíny” proti Covid-19 nejsou o veřejném zdraví

 

Za dobu p(L)andemie se bez sebemenší pochybnosti ukázala jedna věc, a to, že právě děti jsou nejvíce odolné proti něčemu, co nazýváme nemocí Covid-19. Jejich vyvíjející se imunita zvládá atak této “nemoci” nadmíru dobře a není nutné ji posilovat nějakou pochybnou nevyzkoušenou experimentální injekcí. Už jenom tento fakt v hlavě evokuje myšlenku, co je opravdovým cílem těchto “vakcín”! Z racionálního hlediska neexistuje opodstatněný důvod riskovat jejich zdraví něčím, u čeho neznáme na 100% budoucí vedlejší účinky [2].

 

A tak se ptáme, co je pravým motivem těch, kteří by rádi naočkovali tak malá děcka něčím tak rizikovým? To už člověk začíná přemýšlet o takových variantách typu, že nás snad chce někdo odpojit od našeho původního “TVŮRCE”? Zbavit nás SVĚDOMÍ, LIDSKOSTI? Je evidentní, že tento depopulační plán není ochoten se zastavit skutečně před ničím! Úvahou o možnosti očkovat takto malé děti se již naprosto odkopali a dali jasně najevo, že nejsou Lidé, ale “ZRŮDY” nepatřící do normální slušné člověčí společnosti. Vojtěchu, vybral sis peklo, a také tam zaručeně skončíš!

 

Ministr zdravotnictví a fašistický pohůnek Adam Vojtěch

Úkol zní jasně: Přerušit současným způsobem proudící tok informací na biologické a sociální úrovni

 

Probíhající zotročování lidstva probíhá na základě MONOPOLU na vědomosti. Pro pochopení dalšího textu je třeba znát problematiku ZÁKONA ČASU. Jeho vysvětlení máte zde ve videu:

 

 

Pokud přijmeme tuto teorii, tak vysvětlení probíhajícího řízeného přeformátovávání světa [3] z tohoto úhlu pohledu není zase už tak složité. Z jejich strany je to o tom, jak vzdorovat tomuto objektivnímu vesmírnému zákonu, aby bylo možné si zachovat monopol na vědomosti a tím pádem na řízení lidstva.

 

Pokud se vžijeme do myšlenkového pochodu “správce” planety, který nechce přijít o svou dominanci ve světových řídících procesech, tak je pro něho důležité vyřešit tyto úkoly:

 

  1. Odpojit Člověka od společného VĚDOMÍ LIDSTVA
  2. Zastavit zrychlující se frekvenci SOCIÁLNÍHO ČASU
  3. Narušit vývoj toku informací na GENETICKÉ ÚROVNI

Vědomí lidstva jako společná banka našich informací a znalostí

 

Individuální napojení každého Člověka na Zemi na kolektivního vědomí lidstva, a dále i Vesmír včetně jeho zákonů, je potřeba odpojit nebo narušit, protože vlivem tohoto spojení by se dnešní člověk mohl ještě nakonec odpoutat od otrockého systému řízení současných “správců”, a to fakt není v jejich zájmu.

 

Myslíme si, že právě experimentální injekce jsou jedním ze způsobů, jak toho docílit. Pokud opravdu tento “sajrajt” útočí na původní genetické nastavení Člověka s cílem ho pozměnit, tak se můžeme zamyslet nad tím, jestli takto zasažený člověk stále zůstává Člověkem v tom pravém slova smyslu. Můžeme dále spekulovat, jestli očkování není prvním krokem k dnes tak často zmiňovanému transhumanismu. Pravděpodobně je to další funkční rozměr kromě, i námi již dříve probírané, částečné depopulace [4].

 

Pokud tomu tak je, tak se vakcinace objektivně stává také výrobou zombies, tzn. otroků pravděpodobně se sníženou schopností vlastní vůle, která, jak víme, hlavně definuje Člověka. Očkování se stává sítem lidí, dělící je na lidi samostatně myslící a lidi poddajné! Je to nepříjemná pravda, ale nevidíme důvod, proč to takhle natvrdo nenapsat. Rozdělení obyvatelstva je dokonáno a teď se už může v pohodě vládnout systémem ROZDĚL A PANUJ! Stále stejný trik.

 

Zrychlující se frekvence sociálního času ohrožuje monopol na znalosti

 

Doufáme, že jste shlédli výše vložené video, a tak již máte určité základní povědomí co je to sociální čas a jeho stále se zrychlující frekvence. A tak, jak také zaznělo ve videu, vlivem se neustále zrychlujícího vývoje, a to minimálně v technosféře, se lidé stále stávají inteligentnější a vzdělanější v mnoha oborech znalostí, jak ve starých a dřívějších, tak v nově vznikajících. Obecně se zdokonalují v řízení různých procesů atd. a začínají se plést do kompetencí dříve spravovaných jenom “správci”. To je pro ně velké ohrožení!

 

Z tohoto důvodu je potřeba lidstvo vrátit někam zpátky, tzn. někam na úroveň feudálního typu řízení. Vlivem již vysoké úrovně různých výrobních technologií včetně umělé inteligence není potřeba tolik vzdělaných lidí. Stejně již pro ně nebude tolik práce, protože se vše automatizuje. Je nutné vymyslet, co, z jejich pohledu, s nadbytečnými a nepotřebnými lidmi. Rozhodnutí je očekávatelné: smrt (zdravotnictví – nemoci + očkování), debilizace (migrace, snižující se úroveň školství – inkluze, drogy, tupá zábava, sexuální deviace) a v průběhu čekání na smrt – univerzální příjem!

 

Ilustrace inkluzivního vzdělávání

To je jejich jednoduchý plán, ale už má celkem dost trhlin a musí z jejich strany docházet již k mnoha korekcím. Ale to teď detailněji probírat nebudeme.

 

Informační tok na genetické úrovni

 

Jelikož již víme, že výstavba nového genetické kódu probíhá pravidelně cca každých 25 let, což je průměrný věk matek prvorodiček, tak už tušíme, co má za lubem ten plánovaný útok na malé děti v souvislosti s mRNA očkováním. Genetické informace vložené do dnešních malých “capartů” ještě od zdravých nepoškozených rodičů již nejsou žádoucí, a tak musí nastoupit na řadu nějaký eliminační nebo v lepším případě ovládací proces těchto nevinných duší!

 

Je nám zle jenom, když ten proces popisujeme. Jednoduše řečeno – jejich zdravá nová genetická informace vzniknuvší ještě spárováním také zdravých nenarušených genů již není pro nový plánovaný feudální systém žádoucí. To je ta jejich TEČKA! Je potřeba ji poškodit, zrovna tak jako u dospělých jedinců. Jaký jiný důvod by mohli mít, když tuto věkovou skupinu v podstatě nic neohrožuje? Hnus, hnus a zase hnus … !

 

Věříme, že toto už jim téměř nevyjde, protože procento ochotných rodičů nechat děti tímto “sajrajtem” naočkovat se velmi snižuje i v řadách už očkovaných rodičů. Má to ale jeden důležitý předpoklad, a to, že nebude odebrána povinnost rodičů s vakcinací souhlasit. Tohle musíme hlídat a nesmíme dopustit to, co se již děje v Austrálii [5].

 

Závěrem

 

Jdou po našich, vašich a jejich dětech! Proč si to nepřiznat. Je to první krok k tomu, aby bylo možné se začít účinně bránit.

Zamyslete se:

 

  • Určité procento z řady očkovaných rodičů se dospělosti svých dětí s určitostí nedožije. Má stát zájem živit velké množství sirotků?
  • Tyto malé děti dostaly do vínku mnoho spotřebitelských návyků na genetické úrovni (ve školách se to neučí, ale je to tak). O eliminaci spotřebitelů na Zemi jsme psali [6]
  • Pokud tento očkovací “software” má schopnost ovlivňovat lidskou mysl, tak žádná věková skupina nemá být zproštěna vakcinování
  • Pokud máte možnost nebo schopnost někoho ovládat, tak to chcete činit okamžitě hned od jeho útlého věku

Proti tomuto úmyslu se musí společnost, v co možná největším počtu občanů, postavit jasně a nekompromisně na odpor!

 

Zdroje: youtube.com, ac24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Slovensko – dříve nemyslitelné, brzy realitou!

Vývoj na Slovensku za posledních 5 let je solidním konceptuálním školením. Slovenský národ prochází velkou zkouškou a podle nás je viditelně nasměrováván k jasnému cíli! Oním cílem je jediná věc, zajistit bezproblémovou akceptaci převodu ŘÍZENÍ slovenské “státnosti” pod správu Budapešti. Novým premiérem dle posledních informací bude Ľudovít Ódor. Slovenskému státu bude poprvé vládnout Maďar!   Tomuto tématu ohledně přechodu řízení slovenské státnosti pod maďarskou správu jsme se zde věnovali již několikrát [1]. Poslední slovenské vlády

Číst dál »

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Na “búku” byl uveřejněn pod nickem Tom Joseph velmi hezký text, který přesně zobecňuje současný stav lidstva, ve kterém se nachází. Zdejší čtenáři samozřejmě většinu faktů znají, ale i tak si myslíme, že je dobré ho zde zveřejnit. Z lidí, kteří už “prokoukli”, málokdo používá tuto informační platformu, a tak by je toto zamyšlení mohlo minout. Není tam nic nově objeveného, ale je to taková čistá zpověď jednoho z nás, někoho z davu. Převzatý text

Číst dál »

Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….     Střípky pravdy jsou všude kolem

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru