Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým vývojem po druhé světové válce.

 

Data jsme sledovali k 34. týdnu 2021 zde. Myslíme si, že na tomto výsledku je evidentní vliv různorodého vzdělávacího a výchovného systému, a to jak ve sledovaných zemích, tak v určitých skupinách obyvatelstva v národech bývalého východního společenství. Školství má významný vliv na utváření hodnotového žebříčku každého jedince, a s tím samozřejmě přichází obecně řečeno celoživotní postoj k životu a jeho vnímání. Pokud to budeme paušalizovat, tak průměrný světonázor občana ze západu je jiný než občana z východu.

 

Bývalý západní blok

 

V zemích bývalého západního bloku je neočkovaných 29,33 %, resp. 70,67 % očkovaných osob alespoň jednou dávkou.

 

 

Bývalý východní blok

 

V zemích bývalého východního bloku je neočkovaných 56,23 %, resp. 43,77 % očkovaných osob alespoň jednou dávkou.

 

 

Stejná metoda manipulace a vnucování, ale rozdílné výsledky

 
1. Funkčnost obou systémů byla a je založena na manipulaci
 

Můžeme se společně zamyslet nad nějakým zásadním vlivem, který zapříčiňuje tento evidentní a nikoliv náhodný trend. Na první pohled to vypadá, že ostražitost společnosti, která si ještě dobře pamatuje manipulativní praktiky komunistického režimu je právě z tohoto důvodu větší. Ale můžeme Vás s jistotou ubezpečit, že tímto to není. Obrovskou manipulací všeho druhu prostoupený způsob života v tzv. demokratickém světě je toho důkazem. 

 

Oba systémy řízení společnosti (socialistický i kapitalistický) jsou založeny na manipulaci a dennodenních lžích. To není skutečnou příčinou! I tady u nás doma v ČR jsme přece dávno pochopili, že v obou systémech platí to, že co si můžeme dovolit říkat v rodinném kruhu či v okruhu svých kamarádů, si nemůžeme riskovat říkat venku mezi cizími lidmi nebo lidmi v pracovním procesu. To se nevyplatilo tenkrát a nevyplácí se to už zase ani dnes, bohužel!

 

2. Rozdílná výchova
 

Hlavním důvodem nestejného postoje k této vakcinaci je rozdílná výchova, která způsobuje konečné motivace k přijímání rozhodnutí v otázce vakcinace. To právě souvisí s tím hodnotovým žebříčkem jedince.

 

Západní kapitalistické demokratické vzdělání vychovává pouhé kvalifikované spotřebitele, nikoliv samostatně smýšlející osoby. Tento typ vzdělávání produkuje lidi, kteří nevědomě přenechají své samostatné myšlení jim podstrčeným autoritám. Cílem tohoto vzdělání je brilantně se naučit a odpapouškovat nastrčené narativy a hlavně o nich nepochybovat. To je jediná šance, jak dnes udělat kariéru třeba jako vědec. Musíte jít s davem. Skutečné znalosti světa se vyučují jen ve vybraných univerzitách určených pro elitu. Plebsu v tomto systému nejsou poskytnuty skutečné a pravdivé znalosti z matematiky, fyziky, logiky nebo z obecné metodologie atd.

 

Bývalé socialistické vzdělání si za dobu své existence samozřejmě také prošlo svým vývojem. Jeho kvalita prudce klesala s přípravou rozpadu socialistického bloku. Ale co se týká technických předmětů, tak vychovávalo kontinuálně odborníky a vedlo studenty k samostatnému myšlení. A jelikož normální škola nemá funkci pouze vzdělávací, ale i výchovnou (na což se v době p(L)andemie úmyslně zapomíná), tak děti byly vedeny k pozitivnímu vztahu k rodině (jako základní instituci státu) a také k vlastní zemi. Vztah k ostatním lidem byl modelován právě na jiných atributech jako třeba na soucitu, úctě ke stáří, kamarádství atd. V individualistickém západním systému se toto téměř neřeší ……..

 

O dlouhodobě měnícím se statusu rodiny v Evropě jsme psali zde.

 

Vystudovaný spotřebitel nepotřebuje žádný stát

 

V tomto omylu dnes žije většina vysokoškolsky vzdělaných lidí v demokratické části světa a dokonce si myslíme, že jsou na to hrdí. Nemůžeme se na ně za to zlobit, protože byli vystaveni takovému informačnímu tlaku v touze protlačit do jejich hlav tuto podlost, že statisticky byl dán výsledek onoho tlaku předem. Hlavním smyslem života lidí postižených tímto typem vzdělání je SPOTŘEBA! Je to hlavní motor jejich existence včetně závislosti na neustálém přísunu nějaké zábavy. Jejich hlavní motto současnosti zní: PROCHECHTÁME SE CELÝM ŽIVOTEM!

 

Pokud jste dokázali “seSTROJit” dostatečnou masu z těchto osob ve vícero zemích, tak rozpad nebo zničení těchto státností je pouze otázkou času a dnes vidíme, že bod zlomu v mnoha západních zemích se blíží. Další jeden průvodní jev přestavby světa. Samotní nenažraní spotřebitelé se stanou nástroji při likvidaci vlastních zemí, protože jsou na obtíž i systému zvaný KAPITALISMUS. Pokud nevyrábíte nějaké materiální zdroje, jste k ničemu! Pokud z Vás není nějaký užitek, jste k ničemu.

 

Pokud jste k ničemu, jste určeni k LIKVIDACI! Krmení spotřebitelů je trpěno jen do té doby, než zničí svůj objekt, tzn. své státy. Tady platí: Vlastní zkázu dokonáme vlastníma rukama!

Ukázka – likvidace spotřebitelské společnosti (Philadelphia) viz. video:

 

 

Očkování je genocida spotřebitelů

 

Očkování je uměle vytvořeným sítem na oddělení “zombie” spotřebitelů od lidí s ještě nějakým zachovalým tvůrčím potenciálem a myšlením, které není založeno pouze na materiální či požitkové závislosti. Pokud chcete zpátky starý dobrý transatlantický svět – očkujete se!, pokud jste požitkářským závislákem – očkujete se!, pokud chcete cestovat – očkujete se! Jsme přesvědčeni, že tento typ lidí s tímto stavem psychiky je určen k likvidaci!

 

Důsledky očkování jsou procesem, který je rozložen v čase, ale některé svoje výsledky předvedl okamžitě. Snížení počtu lidí v důchodovém věku je již realitou, úmrtí v řádech dnů po očkování u fyzicky méně zdravých jedinců je možné na netu registrovat dnes a denně. Hlavním statisticky vítaným výsledkem bude významné snížení průměrného věku dožití ve spotřebitelské západní Evropě. To jsou cíle, které si “správci” určili a evidentně budou splněny!

 

Je viditelné, že tam, kde je nejvyšší koncentrace lidí poznamenaných tímto stavem psychiky, je zaváděn regulérní fašismus. Vidíme to hlavně v Austrálii, USA a Kanadě. Jakou kvalitou genetického materiálu byli obdařeni dovezení předchůdci dnešních Australanů, Američanů a Kanaďanů? Zkuste se nad tím zamyslet. Ale je pravda, že plán jim přesně nevychází a velké korekce musí činit neustále.

 

Závěrem

 

Ukončením tohoto našeho myšlenkového pochodu je konstatování, že míra proočkovanosti oním “sajrajtem” je výsledkem průměrného stavu psychiky obyvatel v dané zemi. Ten je nejvíce ovlivněn prodělaným typem vzdělání, výchovou ve škole i v rodině. Pokud ztratíte schopnost vážit si svého života, života svých nejbližších a obecně života i cizích lidí, tak nejste schopni správně vyhodnotit riziko vakcinace, která je Vám vnucována! Celý průběh této “fake” pandemie je dlouhodobě naplánován a musí dostát svým cílům.

 

Absolutně nejsme přívrženci tohoto způsobu řešení problému příliš velkého počtu obyvatel s psychikou spotřebitelů, ale snažíme se pravdivě popisovat různé procesy, které my, neustálí hledači pravdy, vidíme. Nedělá nám žádnou radost popisovat tyto zrůdnosti, ale je potřeba je vytáhnout na světlo a ukázat!

 

V tomto vůbec nefandíme “správcům”, protože za psychický stav obyvatel na planetě Gaia nesou odpovědnost oni! A dnes jsou trestáni ti, kteří byli podrobeni jejich výchovným metodám (pokusům).

 

Zdroje: qap.ecdc.europa.eu, youtube.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Babišovy skoky z misky na misku

V dnešním článku se podíváme na Babišův veletoč, který jenom ukazuje na naše koloniální postavení. Praha je velmi významný geopolitický bod, který byl, je a bude vždy v gigantickém zájmu hlavních globálních sil. Důvody, proč tomu tak je (nápověda třeba Golem), nyní ponecháme stranou, ale je nutné to přijmout jako fakt. Na základě tohoto faktu dochází v Česku k obrovskému boji ve snaze získat a dlouhodobě si udržet moc nad tímto městem.   Na úvod

Číst dál »

Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme? Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je

Číst dál »

Exploze v Liverpoolu – pozastavení migrace?

Údajně odvrácený teroristický útok v Liverpoolu jako ohlášení změny kurzu v migrační otázce na dobu určitou? Co s tím má společného tzv. terorista Emad Al Swealmeen alias Enzo Almeni? Náhoda a opravdu pouze další mentálně narušený jedinec, který jednal ve jménu frustrace a pomsty? Nebo to byla kompletně řízená akce z nejvyšších míst řízení za účelem ohlášení nového přístupu k migraci v Evropě nebo jen v její určité části? Pokusíme se vnést do celého příběhu

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru