Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Poslední pokus od PAX AMERICANA?

Krym, Sýrie, Afghánistán, Kazachstán a nynější Ukrajina! To je částečný výčet neúspěchů přívrženců PAX AMERICANA (PA), který pomaloučku a systematicky, posílá tento jednopolární systém řízení Země do propadliště dějin. Mohou to natahovat, dělat obstrukce, udělovat nové a ještě nesmyslnější sankce, ale konec tohoto probíhajícího procesu je již dávno stanoven a Putin ho ve svém posledním projevu na petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru SPIEF 2022 nemilosrdně vyřkl: Epocha unipolárního světa skončila!

 

Jakou poslední kartu mohou stoupenci PA ještě vytáhnout v domnění, že otočí viditelný dlouhodobý trend ve vývoji globální politiky? Pokud vyloučíme použití jaderných zbraní, protože si myslíme a věříme, že tato varianta jim už byla odebrána, tak co může v lidské civilizaci ještě vyvolat větší strach a hysterii než Covid-19 od dokonce vyššího režiséra? Tak samozřejmě, že propracovanější smrtelnější “virus” (lépe řečeno rozšíření bakterie, která bude způsobovat nemoc s daleko větší smrtností) – možná je stále ještě ve hře MON(K)EYPOX.

 

 

Podle nás není nereálné, že vytáhnou svoje poslední ESO do globální “hry”, a to podvod s invazí mimozemšťanů! Blázníme? Blouzníme? Možná ano, možná ne! Rádi bychom ….

 

Alternativa na toto téma

 

Pokud se podíváte na články na alternativě zaobírající se Fake Alien Invasion třeba za poslední dekádu, tak zjistíte, že nemálo alternativců se této možnosti, jak vyvolat extrémní strach v davu, věnovalo celkem důkladně. Takovým obecným závěrem bylo a je, že odborníci se shodují na tom, že pokud by se podobné divadelní představení odehrálo, pak by bylo realizováno pomocí kombinace vyspělých a velmi exotických létajících strojů (ovšem samozřejmě lidské výroby), stejně pokročilé holografické technologie a ochotné spolupráce celosvětových mediálních impérií, které jsou již nyní velmi zběhlé ve vyrábění “falešného zpravodajství” – CNN, Washington Post, BBC atd. Důvěřiví diváci by byli dokonale indoktrinováni tím, co si o věci mají myslet.

 

 

Upřímně řečeno, většina diváků mainstreamových médií věří prostě tomu, čemu podle médií věřit zrovna mají. A to i tehdy, když podobná víra není podložená absolutně žádnými důkazy. Stačí se podívat na hysterii kolem “globální změny klimatu” nebo “p(L)andemie”, abychom pochopili, jak dobře lze veřejností manipulovat.

 

 

Úryvek jednoho starého textu z Facebooku

 

“V roce 2012 mi bývalý důstojník námořnictva řekl, že existují plány na falešnou mimozemskou invazi. Odpověděl jsem mu, že tomu nikdo nebude věřit! On trval na svém a vysvětlil mně, že mají způsoby, jak to udělat, aby to vypadalo skutečně. Hacknuté dokumenty z roku 2016 ukazují, jak by mohl být použit laser, aby to mohlo vypadat jako uvěřitelná invaze UFO. V roce 2019 ve velké oblasti v centrální části USA přestaly fungovat mobilní telefony a pevné telefonní linky a u nemálo velkých podniků (jako Wal-Mart) přestaly fungovat počítačové systémy. Samozřejmě, že ve zprávách MSM o tomto incidentu nebyla ani zmínka. Byl to test systému? Čeká nás opravdu v blízké budoucnosti Fake Alien Invasion? Vždycky jsem si myslel, že tato věc s falešnou invazí je šílený nesmysl, ale teď začínám často přemýšlet, jestli se to nemůže v brzké době stát!” Tolik citace z jednoho příspěvku na FB.

 

 

Zajímavé video zde [1]. V posledních dvou letech UFO dostává více a více prostoru v amerických MSM zprávách. Nové a nové příběhy, je to skoro jako přesun zpět v čase do konce 50. let 20. století. Tenkrát byly „Létající talíře“ ve zprávách každý týden. Co se to děje? Připravují pódium pro „Red Flag“ (falešnou) invazi UFO? Strašení virem už tolik nefunguje, taktika strašení maskami se rozpadá, takže se připravuje nové “strašeníčko”?

 

 

Vlastně se musíme přiznat, že hlavním důvodem k sepsání příspěvku na toto téma se stal nový hudební klip od Black Eyed Peas, Shakiry a Davida Guetty – DON’T YOU WORRY. Nemůžeme se zbavit pocitu, že se jedná o další programovací video, které má vnést do mnoha lidských podvědomí právě ztotožnění se s návštěvou z “nebes”!

 

 

Video DON’T YOU WORRY a plány PA

 

 

Cílem zastánců PA je impérium, které předčí všechna impéria, jež kdy byla. Říkají mu Nový světový řád. Znamenalo by to konec jakékoli hry na vládu lidu, lidem či pro lid. Byla by to prostě diktatura, svoboda pouze pro privilegované elity! Částečně už stejně v tomto systému dávno žijeme, ale určité výdobytky tzv. SVOBODY ještě máme k dispozici. Bohužel, po 2,5 letech covidového teroru se lidé mnoha svých svobod “svobodně” zřekli, a opět bohužel, bude to ještě nějakou dobu pokračovat.

 

Prosazovatelé PA by rádi viděli kompletní konec současné civilizace a násilný konec zhruba pěti miliard obyvatel Země! Pro tyto své plány dnes využívají zdravotnický systém a dále třeba použijí i konflikt, který sami vytvoří: Armagedon, vyrobený na zakázku. To je podstatou nejhlubší vrstvy plánu, která je v pohybu zhruba od padesátých let dvacátého století. Určité zpravodajské komunity o plánu ví a jsou z toho naprosto nervózní. Název operace je údajně BLUEBEAM. Dobře vědí, které síly za scénou použijí vše, včetně náboženských konfliktů, ale i rasismu, čehokoli, co udrží obyčejné lidi v tom vroucím kotli. Jenže prozatím jim jejich vize nevychází! A tak přijde kompletně falešný a o to reálněji vypadající útok na planetu? Kdy jindy? Buďme ve střehu … !

 

Věříme, že toto jim už neprojde, protože “Správci” před nedávnem přes Rusko (Putina) oznámili světu, že ten původně plánovaný NWO se konat nebude! Na nově viditelných procesech je to už znatelné.

 

Jak poznat, že Fake Alien Invasion přichází?

 

Pokud společně zaregistrujeme medializovaný větší počet tzv. Tic Tac UFO událostí, tak musíme zbystřit. V čem jsou představitelé PA opravdu dobří, tak to je postupné otevíraní Overtonových oken na jakékoliv téma, které je prostě pro ně v danou dobu výhodné a důležité. Příběhy o zpozorování UFO většinou přicházejí z řad vojenských kruhů, jedna taková akce třeba zde [2], ale jakmile bude více využíváno také civilní obyvatelstvo pro tyto “fejky”, tak to přichází ….!

 

Právě jeden z bývalých agentů FBI tvrdí, že v rámci falešného plánu mimozemské invaze je také kladen důraz na zakomponování civilního obyvatelstva. Takový způsob scénáře by byl skutečně nový, protože dosud byla hlášeno o Tic Tac UFO hlavně od personálu námořnictva. Ještě kvůli tomuto tématu nezabíjeli lidi, ale budou muset minimálně zinscenovat vyřazení či kompletní zneškodnění lodí nebo letadel, protože pro ten jejich plán by bylo důležité deklarovat skutečnou fyzickou konfrontaci.

 

Aby plán fungoval, tak musí zvýšit strach a na to již nebude stačit oblbování ve stylu “PROJELI KOLEM A PAK ZMIZELI”. Falešný příběh o invazi budou muset posunout o úroveň výš, a to bez ukázky davu nějaké pořádné konfrontace, nepůjde! 

 

Závěrem

 

Všem, kteří se aktivně zajímají o globální řízení Země už je delší dobu jasné, že systém PAX AMERICANA končí a téměř vše, co se kolem nás děje formou probíhajících nových procesů je přípravou pro nastolení nového řádu pro život na naší planetě! Je jisté, že obávaný strašák NWO v původní podobě to nebude.

 

To ale neznamená, že hlavní “manažeři” starého systému PA se už v tuto chvíli vzdají svých snů a zůstanou sedět někde v koutě s rukama v klíně. To ani náhodou! Z toho důvodu dnešní článek, protože jednu silnou kartu do hry ještě mají …..

 

Opravdu doufáme, že nás nečeká brzy chvíle, kdy vyjdeme na ulici a na obloze spatříme promítaný obrázek třeba jako na tomto obrázku:

 

 

Nezapomínejme, že se blížíme do finální fáze ukončování PA a oni na odvrácení této skutečnosti použijí úplně vše, co mají k dispozici – NAPROSTO VŠE!

 

Zdroje: youtube.com, tadesco.org, brobible.com, facebook.com, eu.usatoday.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Pandemie – proroctví J. Attaliho 1

Covid-19 jako mistrovské řešení údajného přelidnění? Vedou nás skuteční správci planety Země na předem naplánovanou porážku jako ty ovce? Jsou Židé určeni opět jako první? Židé, jako již cca 100 let nepotřebný nástroj ke spoluřízení světa? Důkaz, že vše již bylo před časem vyřčeno!   Na internetu, v jednom komentáři na “alternativě”, byl zveřejněn výňatek rozhovoru z roku 1981, který byl veden s Jacquesem Attalim [1] poradcem francouzského prezidenta Mitterranda [2] a svobodným zednářem, na

Číst dál »

Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.   Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned

Číst dál »

Vývěska satanismu v předsmrtné křeči

Po delší nucené pauze jsme zpět a můžeme se opět věnovat procesům, které velkou měrou ovlivňují současnost a hlavně budoucnost lidské civilizace. V tomto příspěvku se budeme věnovat fenoménu Hollywood, který spoluutvářel vnímání “četníka” světa USA. Byl to velmi podstatný nástroj pro utváření onoho “správného” vnímání jednopolárního řízení Země, tzn. PAX AMERICANA.   Hollywood je nyní pod silným řídícím manévrem, který zajistí ukončení jeho vlivu na procesy globální úrovně. Globální fabrika na sny, která vychovávala

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru