Poslední pokus od PAX AMERICANA?

Krym, Sýrie, Afghánistán, Kazachstán a nynější Ukrajina! To je částečný výčet neúspěchů přívrženců PAX AMERICANA (PA), který pomaloučku a systematicky, posílá tento jednopolární systém řízení Země do propadliště dějin. Mohou to natahovat, dělat obstrukce, udělovat nové a ještě nesmyslnější sankce, ale konec tohoto probíhajícího procesu je již dávno stanoven a Putin ho ve svém posledním projevu na petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru SPIEF 2022 nemilosrdně vyřkl: Epocha unipolárního světa skončila!

 

Jakou poslední kartu mohou stoupenci PA ještě vytáhnout v domnění, že otočí viditelný dlouhodobý trend ve vývoji globální politiky? Pokud vyloučíme použití jaderných zbraní, protože si myslíme a věříme, že tato varianta jim už byla odebrána, tak co může v lidské civilizaci ještě vyvolat větší strach a hysterii než Covid-19 od dokonce vyššího režiséra? Tak samozřejmě, že propracovanější smrtelnější “virus” (lépe řečeno rozšíření bakterie, která bude způsobovat nemoc s daleko větší smrtností) – možná je stále ještě ve hře MON(K)EYPOX.

 

 

Podle nás není nereálné, že vytáhnou svoje poslední ESO do globální “hry”, a to podvod s invazí mimozemšťanů! Blázníme? Blouzníme? Možná ano, možná ne! Rádi bychom ….

 

Alternativa na toto téma

 

Pokud se podíváte na články na alternativě zaobírající se Fake Alien Invasion třeba za poslední dekádu, tak zjistíte, že nemálo alternativců se této možnosti, jak vyvolat extrémní strach v davu, věnovalo celkem důkladně. Takovým obecným závěrem bylo a je, že odborníci se shodují na tom, že pokud by se podobné divadelní představení odehrálo, pak by bylo realizováno pomocí kombinace vyspělých a velmi exotických létajících strojů (ovšem samozřejmě lidské výroby), stejně pokročilé holografické technologie a ochotné spolupráce celosvětových mediálních impérií, které jsou již nyní velmi zběhlé ve vyrábění “falešného zpravodajství” – CNN, Washington Post, BBC atd. Důvěřiví diváci by byli dokonale indoktrinováni tím, co si o věci mají myslet.

 

 

Upřímně řečeno, většina diváků mainstreamových médií věří prostě tomu, čemu podle médií věřit zrovna mají. A to i tehdy, když podobná víra není podložená absolutně žádnými důkazy. Stačí se podívat na hysterii kolem “globální změny klimatu” nebo “p(L)andemie”, abychom pochopili, jak dobře lze veřejností manipulovat.

 

 

Úryvek jednoho starého textu z Facebooku

 

“V roce 2012 mi bývalý důstojník námořnictva řekl, že existují plány na falešnou mimozemskou invazi. Odpověděl jsem mu, že tomu nikdo nebude věřit! On trval na svém a vysvětlil mně, že mají způsoby, jak to udělat, aby to vypadalo skutečně. Hacknuté dokumenty z roku 2016 ukazují, jak by mohl být použit laser, aby to mohlo vypadat jako uvěřitelná invaze UFO. V roce 2019 ve velké oblasti v centrální části USA přestaly fungovat mobilní telefony a pevné telefonní linky a u nemálo velkých podniků (jako Wal-Mart) přestaly fungovat počítačové systémy. Samozřejmě, že ve zprávách MSM o tomto incidentu nebyla ani zmínka. Byl to test systému? Čeká nás opravdu v blízké budoucnosti Fake Alien Invasion? Vždycky jsem si myslel, že tato věc s falešnou invazí je šílený nesmysl, ale teď začínám často přemýšlet, jestli se to nemůže v brzké době stát!” Tolik citace z jednoho příspěvku na FB.

 

 

Zajímavé video zde [1]. V posledních dvou letech UFO dostává více a více prostoru v amerických MSM zprávách. Nové a nové příběhy, je to skoro jako přesun zpět v čase do konce 50. let 20. století. Tenkrát byly „Létající talíře“ ve zprávách každý týden. Co se to děje? Připravují pódium pro „Red Flag“ (falešnou) invazi UFO? Strašení virem už tolik nefunguje, taktika strašení maskami se rozpadá, takže se připravuje nové “strašeníčko”?

 

 

Vlastně se musíme přiznat, že hlavním důvodem k sepsání příspěvku na toto téma se stal nový hudební klip od Black Eyed Peas, Shakiry a Davida Guetty – DON’T YOU WORRY. Nemůžeme se zbavit pocitu, že se jedná o další programovací video, které má vnést do mnoha lidských podvědomí právě ztotožnění se s návštěvou z “nebes”!

 

 

Video DON’T YOU WORRY a plány PA

 

 

Cílem zastánců PA je impérium, které předčí všechna impéria, jež kdy byla. Říkají mu Nový světový řád. Znamenalo by to konec jakékoli hry na vládu lidu, lidem či pro lid. Byla by to prostě diktatura, svoboda pouze pro privilegované elity! Částečně už stejně v tomto systému dávno žijeme, ale určité výdobytky tzv. SVOBODY ještě máme k dispozici. Bohužel, po 2,5 letech covidového teroru se lidé mnoha svých svobod “svobodně” zřekli, a opět bohužel, bude to ještě nějakou dobu pokračovat.

 

Prosazovatelé PA by rádi viděli kompletní konec současné civilizace a násilný konec zhruba pěti miliard obyvatel Země! Pro tyto své plány dnes využívají zdravotnický systém a dále třeba použijí i konflikt, který sami vytvoří: Armagedon, vyrobený na zakázku. To je podstatou nejhlubší vrstvy plánu, která je v pohybu zhruba od padesátých let dvacátého století. Určité zpravodajské komunity o plánu ví a jsou z toho naprosto nervózní. Název operace je údajně BLUEBEAM. Dobře vědí, které síly za scénou použijí vše, včetně náboženských konfliktů, ale i rasismu, čehokoli, co udrží obyčejné lidi v tom vroucím kotli. Jenže prozatím jim jejich vize nevychází! A tak přijde kompletně falešný a o to reálněji vypadající útok na planetu? Kdy jindy? Buďme ve střehu … !

 

Věříme, že toto jim už neprojde, protože “Správci” před nedávnem přes Rusko (Putina) oznámili světu, že ten původně plánovaný NWO se konat nebude! Na nově viditelných procesech je to už znatelné.

 

Jak poznat, že Fake Alien Invasion přichází?

 

Pokud společně zaregistrujeme medializovaný větší počet tzv. Tic Tac UFO událostí, tak musíme zbystřit. V čem jsou představitelé PA opravdu dobří, tak to je postupné otevíraní Overtonových oken na jakékoliv téma, které je prostě pro ně v danou dobu výhodné a důležité. Příběhy o zpozorování UFO většinou přicházejí z řad vojenských kruhů, jedna taková akce třeba zde [2], ale jakmile bude více využíváno také civilní obyvatelstvo pro tyto “fejky”, tak to přichází ….!

 

Právě jeden z bývalých agentů FBI tvrdí, že v rámci falešného plánu mimozemské invaze je také kladen důraz na zakomponování civilního obyvatelstva. Takový způsob scénáře by byl skutečně nový, protože dosud byla hlášeno o Tic Tac UFO hlavně od personálu námořnictva. Ještě kvůli tomuto tématu nezabíjeli lidi, ale budou muset minimálně zinscenovat vyřazení či kompletní zneškodnění lodí nebo letadel, protože pro ten jejich plán by bylo důležité deklarovat skutečnou fyzickou konfrontaci.

 

Aby plán fungoval, tak musí zvýšit strach a na to již nebude stačit oblbování ve stylu “PROJELI KOLEM A PAK ZMIZELI”. Falešný příběh o invazi budou muset posunout o úroveň výš, a to bez ukázky davu nějaké pořádné konfrontace, nepůjde! 

 

Závěrem

 

Všem, kteří se aktivně zajímají o globální řízení Země už je delší dobu jasné, že systém PAX AMERICANA končí a téměř vše, co se kolem nás děje formou probíhajících nových procesů je přípravou pro nastolení nového řádu pro život na naší planetě! Je jisté, že obávaný strašák NWO v původní podobě to nebude.

 

To ale neznamená, že hlavní “manažeři” starého systému PA se už v tuto chvíli vzdají svých snů a zůstanou sedět někde v koutě s rukama v klíně. To ani náhodou! Z toho důvodu dnešní článek, protože jednu silnou kartu do hry ještě mají …..

 

Opravdu doufáme, že nás nečeká brzy chvíle, kdy vyjdeme na ulici a na obloze spatříme promítaný obrázek třeba jako na tomto obrázku:

 

 

Nezapomínejme, že se blížíme do finální fáze ukončování PA a oni na odvrácení této skutečnosti použijí úplně vše, co mají k dispozici – NAPROSTO VŠE!

 

Zdroje: youtube.com, tadesco.org, brobible.com, facebook.com, eu.usatoday.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Na vědomí se dává, že ….

Tragédie v ruském Iževsku není v žádném případě nahodilá samostatná akce nějakého vyšinutého jedince. Celý akt je protkám symbolikou, že právě toto můžeme tvrdit s téměř 100% jistotou. Myslíme si, že tento teroristický čin má veškeré znaky pro to, abychom mohli konstatovat, že se jedná o událost globálního řídícího významu! Pokusíme se osvětlit to, co nám naše současné znalosti umožní. Určitě je tam těch významů, které korigují světové řízení, mnohem více. Každý s již vyšší

Číst dál »

Rusko – globální duchovní velmoc poslední instance?

Rusko učinilo další razantní krok proti pedofilům! Zákonodárci přijali zákon, který trestá vězením všechny ty, kteří spáchají zločin proti “sexuální integritě nezletilých”. Zatímco míra mravní zkaženosti v liberálním světě se neustále zhoršuje, tak ve většinově pravoslavném Rusku přijímají opatření na ochranu zdravého vývoje společnosti. Pojďme se podívat na rozdílné přístupy Ruska a Západu, tzn. liberální společnosti k této problematice. Zákon č. 1248305-7, který upravuje maximální trest na doživotí pro pedofily   Podle této aktualizované legislativy,

Číst dál »

Evropa na PRAHU velkých turbulencí

Přechod z jedné ideologie na jinou novou ideologii není nikdy jednoduchý. I v pozdním socialismu bylo potřeba lidové masy na plánovaný dočasný přechod či návrat ze socialistického kolektivismu ke kapitalistickému individualismu náležitě připravit a posléze také náležitě vyprovokovat. Dnes přihlížíme k ukončování euroatlantického fašistického korporátního liberalismu a tento proces s sebou nese samozřejmě určité průvodní jevy. Některým z nich se právě v tomto příspěvku budeme věnovat. Musíme konstatovat, že Herr Signal a jeho vláda si

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru