Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Proces ukončování hegemonie USA

Nacházíme se již těsně před nutnou a veřejnosti viditelnou transformací USA? Má do dlouhodobě běžícího procesu ukončování hegemonie USA vstoupit nějaký další významný katalyzátor? Jsou současné známé první výsledky revizí prezidentských voleb součástí onoho procesu? Jsou již připravené státní elity evropských zemí na “samostatné” řízení Evropy nebo chtějí raději dále olizovat zadek svému americkému páníčkovi a nadále se nechat pouze vodit za ručičku při terorizování vlastního národa? V jaké fázi světových změn se opravdu nacházíme?


Během posledních dnů se v mediálním prostoru událo několik velmi zajímavých skutečností, které z našeho pohledu zásadně ovlivní způsob ukončování pozice USA jako policajta (leadera) světa! Jako úplně nejzásadnější jsme vybrali tyto:


  1. Otevřený dopis adresovaný WHO s žádostí k prošetření biologické laboratoře Fort Detrick v souvislosti s další fází hledání původu viru Covid-19.
  2. Probíhající revize prezidentských voleb USA.
  3. Dohoda Biden-Merkel ohledně NORD STREAM 2

Čínský dopis a Fort Detrick


Čína, která v současnosti přebírá mnoho funkcí “policajta” světa právě od USA a odkud vzešla námi popisovaná iniciativa, se staví do vedoucí role za honbou ohledně skutečného a pravdivého původu viru Covid-19, který zapříčinil celosvětovou p(L)andemii. To je ale náhodička, že? Důvod a způsob vzniku, ale i způsob zveřejnění tohoto otevřeného dopisu bez jakýchkoliv pochybností ukazuje, že se jedná o jasný řídící manévr “správců” světa směrem k USA a celému mezinárodnímu společenství. Pojďme si některé aspekty tohoto manévru rozebrat:


  • Fort Detrick a jeho utajovaná role v celé této hře na pandemii.

Fort Detrick je americká vojenská laboratoř s nejvyšším stupněm biologické ochrany BSL-4 v USA, na kterou Čína v prvních fázích p(L)andemie ukázala prstem jako na místo, odkud unikl první kmen Coronaviru. My jsme přesvědčeni, že postupem času budou předloženy důkazy o tom, že právě vojenská laboratoř z USA je viníkem této celosvětové krize a dojde k další totální dehonestaci Spojených států a o to tady právě jde. Vůbec nejde o to, jestli je to pravda či nikoliv (my si myslíme, že ano), ale tím nejdůležitějším motivem je dát na čelo USA právě tu nálepku viníka! A věřte, svět tuto interpretaci s nadšením a bez otázek rád přijme. Toto bude jeden z velkých hřebíků do rakve ………


Fort Detrick – Frederick, Maryland
  • způsob vzniku otevřeného dopisu není náhodný

Na začátku června letošního roku zaslalo několik čínských uživatelů internetu otevřený dopis vyzývající WHO k prošetření biologické laboratoře Fort Detrick. Doteď ho podepsalo více než 5,5 milionu Číňanů a počet podpisů velmi rychle roste. Demonstrace způsobu vzniku iniciativy má jenom jediný důvod, a to pozvednout čínský lid a zároveň tamější systém v očích světové veřejnosti! Je potřeba ukázat, a to nejenom těm “svobodným zápaďákům”, že jejich čínský fašistický systém není tak špatný, protože produkuje tak úžasné, zocelené a pravdu hledající lidi! Takže není důvod se obávat instalací kamer se scannery obličejů na všechna myslitelná veřejná místa, těšit se na láskou všeobjímající dokonalý a spravedlivý kreditní systém pro dohled nad občany atd. Kde jenom jsme tento způsob uvažování a podávání dobra už viděli …….


  • dopis byl zveřejněn listem Global Times na jeho oficiálním účtu WeChat dne 17. července

List Global Times jsou čínské hongkongské noviny používané jako hlásná trouba “správců” světa z tohoto regionu. To je první důležitý aspekt, který je potřeba si uvědomit. Druhým aspektem pro určení podpisu skutečného pisatele celého tohoto vzkazu je způsob zveřejnění na stránkách czech.cri.cn, což je čínský portál, zmínka o výzvě zde. Článek o výzvě byl uveřejněn 22. 7. 2021 a začíná textem:


Do rána 22. července podepsalo otevřený dopis Světové zdravotnické organizaci (WHO) s žádostí, aby v další fázi sledování původu viru provedla vyšetřování v americké laboratoři Fort Detrick, více než 5,5 milionu čínských uživatelů internetu.

Kdo už se malinko vyzná v symbolice, tak nepotřebuje další komentář. My bychom řekli, že vše je jasné …..


Revize prezidentských voleb


Po auditu prezidentských voleb ve státě Arizona v okrese Maricopa, kde prvním zveřejněným výsledkem je, že tisíce hlasů byly podvodné, a že úředně schválený volební výsledek neodpovídá zkontrolovaným hlasům se již přes 60% Amerických voličů přiklání k podpoře zveřejněných požadavků Donalda Trumpa – citace:


Election Reform must happen in Swing States like Pennsylvania, Michigan, Georgia, Wisconsin, and Arizona where voters have lost confidence in their electoral process. The Secretary of State in Pennsylvania allowed 21,000 deceased registrants (dead people) to remain on the voter rolls for the 2020 Presidential Election—a total disgrace! Republicans in State Legislatures must be smart, get tough, and pass real Election Reform in order to fight back against these Radical Left Democrats. If they don’t, they’ll steal it again in 2022 and 2024, and further DESTROY our Country!

Texaský státní zákonodárce Steve Toth, na základě těchto výsledků, podal návrh zákona o provedení volebního auditu voleb ve 13 největších texaských volebních obvodech. Vypadá to, že brzy bude mít opravdu těžkou práci Nejvyšší soud USA. Myslíme si, že na základě postupně dokazovaných podvodů v souvislosti s prezidentskou volbou, propukne v Americe doslova peklo na Zemi a tamějším obyvatelům nebude opravdu co závidět.


Biden – Merkel a Nord Stream 2


Poslední výstup z jednání o Nord Stream 2 mezi kancléřkou Merkelovou a prezidentem Bidenem jenom dokládá postupně snižující se vliv USA na politiku evropských států, i když ho mají stále velmi významný a v některých částech Evropy stále rozhodující. Dokončením tohoto projektu ztratí Spojené státy nějakou poslední významnou šanci na udržení si, po několik desítek let trvající možnost, vykořisťovat a terorizovat Evropu.


Angela Merkel a Joe Biden

Základním výstupem z uvedeného jednání je, jak se Merkelová vyjádřila, že Nord Stream 2 je další projekt, nikoli projekt namísto tranzitu plynu přes Ukrajinu“. „Cokoli jiného,“ řekla, „by způsobilo velké napětí.“ Poznamenala, že Německo a USA „mají rozdílné názory na Nord Stream 2, ale shodují se na budoucí roli Ukrajiny v dodávkách plynu – zůstává tranzitní zemí“. Jinými slovy: Není již žádná šance, že by Evropu energeticky zajišťovaly USA svými někde nakradenými zdroji! V překladu je toto asi to hlavní poselství světu, které jenom dokládá, že se “velín” světa přesouvá pryč ze Spojených států. Tečka, hotovo, šmytec a poslední zhasne!


Ukončování hegemonie USA


Bylo nutné toto vše výše uvedené zmínit pro alespoň částečné vykreslení situace Spojených států, protože česká MSM o ní téměř vůbec neinformují, natož pravdivě. Tento text k situaci ve Spojených státech jenom ukazuje blížící se již těžko zastavitelný střet dvou mocných sil o nadvládu nad USA, který pouze povede k definitivnímu ukončení PAX AMERICANA. Podvodné zvolení Bidena jenom významně urychlilo tento proces, jehož vyústěním bude odchod hegemona USA ze scény! Nemohli jsme pochopit celosvětově akceptovanou “výhru – nevýhru” Joe Bidena, ale teď už ta jednotlivá divadelní představení začínají do sebe zapadat.


Ještě jednou si zopakujme námi popsané hypotézy a odhady, které ukazují, dle nás, některá zacílení ohledně odstavování Spojených států od vůdčí role ve světě: Označit USA jako hlavního viníka za celosvětovou pandemii, zveřejnit důkazy podvodné prezidentské volby, ukončit vliv na politiku Evropy!


Odhadujeme, že tam hrozí neřiditelná krvavá lázeň! Třeba to “Trumpovci” ustojí bez občanské války (to bychom smekli pomyslný klobouk) a v klidu převezmou moc, ale spíše se přikláníme k variantě roztržení USA, která dává definitivum bez jakékoliv šance na obnovu dřívější dominantní moci, což je hlavním smyslem nynější hry!


Zdroje: cs.wikipedia.org, czech.cri.cn, rasmussenreports.com, donaldjtrump.com, thegatewaypundit.com, michalapetr.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Skutečná role Volodymyra Zelenského a Miloše Zemana?

Jaká je skutečná role Volodymyra Zelenského a Miloše Zemana? Jak budeme jednou hodnotit jejich politické kariéry? Je správné současné hodnocení jejich přívrženců nebo odpůrců? Nebo je vše úplně jinak? Jaké jejich činy zvolit jako konstanty pro hodnocení? Máme znalosti k tomu, abychom vůbec mohli někoho takového vyhodnocovat? Doopravdy rozumíme politickým skutkům, které učinili, činí nebo budou ještě činit? “Alternativní” Aeronet publikoval opravdu velmi zajímavý článek [1], který přináší informace o změnách kyjevského režimu v přístupu

Číst dál »

AKTUALIZACE Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Článek ze dne 8. září 2021 – AKTUALIZACE 27. listopadu 2022   Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým

Číst dál »

Fáze ukončování české státnosti?

Máme za sebou první kolo prezidentských voleb, ve kterém je poměr hlasů Babiše a Pavla 50:50. Přiznáme se, že ve druhém kole budeme podporovat lídra hnutí ANO. Zároveň si ale myslíme, že to není vůbec důležité! Celé volby jsou součástí dlouhodobého nadřazeného procesu přenastavení Evropy a jakýkoliv výsledek ho nemůže ohrozit! To prostě není možné … Za dobu fungování našeho webu stále opakujeme jednu podstatnou tezi, a to: SLEDUJTE PROCESY, NIKOLIV JEDNOTLIVÉ POLITIKY! Pokud systém

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru