Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry?


Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy bude, POLITIKOU. Takže v médiích se stále opakující LEŽ, že sport je apolitický, je vrchol pokrytectví toho nejvyššího kalibru. Sport na nejvyšší úrovni je nástroj určený na řízení států a ovlivňování společnosti.


Pokud máme vybrat nějaké do očí bijící argumenty potvrzující toto konstatovaní, tak namátkou třeba OH v Berlíně 1936, OH v Moskvě 1980 a v Los Angeles 1984, OH v Mnichově 1972 atd., a to jsme se pouze opravdu orientovali na olympijské hry. Ze současných politických projevů ve sportu můžeme zmínit např. trapné vynucované poklekávání na podporu rasistického a teroristického hnutí Black Lives Matter, fotbalovou kauzu hráče Slávie Kúdely na hřišti v Glasgow (psali jsme zde) a mnoho dalších, což není smyslem nynějšího příspěvku.


Pořadatelství a místa pořádání olympijských her


“Správci” planety nebudou organizovat velké mezinárodní sportovní soutěže, a už vůbec ne OH, v nějaké zaostalé zemi. Státu, který pořádá OH, se tímto potvrzuje jeho vysoká úroveň a zároveň se mu úmyslně (plánovaně) zvedá renomé ve světě!


OH v roce 1936 byly o pozvednutí prestiže Třetí říše v mezinárodním společenství, a tak se Německo ujalo v daném roce pořádání jak letních, tak i zimních her. Otázku toho, že následná WWII nedopadla podle původních představ a plánů skutečných strůjců v pozadí, tak to teď ponechme stranou. OH v Berlíně splnily ve své době naprosto svůj účel dle zadání!


Olympijské hry v Berlíně – 1936

Poslední tři OH (Rusko-2014, Brazílie-2016, Jižní Korea-2018) a následující dvě (Japonsko-2021, Čína-2022) se uskutečnily nebo uskuteční mimo evropský či americký kontinent. Dalo by se to zobecnit na konstatování, že západní svět je utápěn a východ pozdvihován nebo, že země Asie vytěsňují evropské státy hospodářsky a politicky čím dál více.


Pro škarohlídy – ano víme, že jsou již naplánovány příští OH v tzv. západním světe, a to konkrétně ve Francii (2024), Itálii (2026) a USA (2028). Ruku na srdce, když se podíváte na vývoj v těchto regionech, myslíte si, že jsou stále ještě schopny to zvládnout? Upřímně, my myslíme, že je to s velkým otazníkem a je vůbec otázkou např. v případě USA, jestli tyto spojené státy budou ještě existovat v podobě tak, jak je známe dnes. Tomu prostě nevěříme!


Olympijské uniformy jednotlivých států


Tak jako státní vlajky vyjadřují hierarchické postavení (pozici) jednotlivých zemí v uspořádání světa (úmyslně se ve školách o tom neučí), tak podobnou optikou pohledu by se dalo nahlížet na olympijské uniformy národních sportovců.

Myslíme, že nám částečně odhalují v některých případech predikci budoucnosti, ale možná i pouze potvrzují současnou pozici konkrétního státu. Popravdě řečeno, popudem pro psaní tohoto příspěvku je prezentace oblečení našich českých sportovců pro nadcházející OH v Japonsku. Za nás, HRŮZA HRŮZ! Posuďte sami:


Česká kolekce pro zahajovací ceremoniál olympijských her v Tokiu

V nás tato kolekce vzbuzuje jasné pocity, a to pocity podřízenosti, lokajství, sloužení a méněcennosti. Zvýrazněná klopa i zároveň vesta jsou charakteristickými rysy uniforem pro obslužné personály. Co tím má být řečeno, ať si každý přebere sám. Návrhy olympijských uniforem prochází přes spoustu schvalovacích instancí, takže my tvrdíme, že je v tom záměr!


Evropská služka – přelom 19. a 20. století, pánský jacket pro služebnictvo – konec 19. století

Je to razítko na to, že opravdu nemáme žádnou suverenitu a jsme přímým nástrojem “správců” planety. Na druhou stranu, my očekáváme, že tento popsaný fakt nám ve velice blízké budoucnosti přinese zlepšení pozice v hierarchii zemí a to opravdu výraznou. O vznikajícím novém středovýchodoevropském regionu se zmiňujeme téměř v každém našem příspěvku a právě my věříme, že Česká republika nebude jen pouhým účastníkem tohoto impéria, ale naopak jedním z hlavních lídrů.


Je dobré sledovat alespoň zahajovací ceremoniál nadcházejících olympijských her, protože tam se to odhalováním predikcí příštího vývoje Země jen hemží. Stačí se jen naučit koukat, což samozřejmě znamená se postupně samovzdělávat a v tom Vám všem držíme palce.


Závěrem snad jen ukázku o Covid-19 již na OH v Londýně. Vše je nějak plánováno a nic se neděje náhodně, jak si, bohužel, stále ještě hodně lidí naivně myslí.


Zahajovací ceremoniál OH v Londýně 2012

Zdroje: idnes.cz, vhec.org, bejvavalo.cz, cz.pinterest.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Poslední pokus od PAX AMERICANA?

Krym, Sýrie, Afghánistán, Kazachstán a nynější Ukrajina! To je částečný výčet neúspěchů přívrženců PAX AMERICANA (PA), který pomaloučku a systematicky, posílá tento jednopolární systém řízení Země do propadliště dějin. Mohou to natahovat, dělat obstrukce, udělovat nové a ještě nesmyslnější sankce, ale konec tohoto probíhajícího procesu je již dávno stanoven a Putin ho ve svém posledním projevu na petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru SPIEF 2022 nemilosrdně vyřkl: Epocha unipolárního světa skončila!   Jakou poslední kartu mohou stoupenci

Číst dál »

Konec dolarového systému?

Tragédie na letecké přehlídce v americkém Texasu jako vzkaz řídícím strukturám na planetě Zemi? Příliš mnoho indícií nám napovídá, že tomu tak je! Další podstatný krok v ukončování hegemonie USA je pravděpodobně již v blízké budoucnosti před námi. Pokusíme se Vám osvětlit, proč si to myslíme. Na letecké show z druhé světové války v Texasu se srazila a havarovala dvě letadla, a to stíhačka P-63 Kingcobra a bombardér B-17 Flying Fortress – video zde [1].

Číst dál »

Fluorid – řízená hromadná otrava?

Dnešní téma je trochu apolitické, ale to jen zdánlivě. V době vedení agresivní zdravotnické agendy vůči lidským obyvatelům planety si začíná kriticky přemýšlivý člověk klást další otázky v souvislosti s péčí o vlastní zdraví. Je až zarážející, kolik dogmat je člověk ochotný bezmyšlenkovitě přijmout, aniž by věnoval trochu času jejich zkoumání!   Obecně více času věnujeme například problematice jízdních vlastností při koupi automobilu, než zkoumání obsahu čehokoliv, co si na základě “svobodného” rozhodnutí vpravujeme do

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru