Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry?


Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy bude, POLITIKOU. Takže v médiích se stále opakující LEŽ, že sport je apolitický, je vrchol pokrytectví toho nejvyššího kalibru. Sport na nejvyšší úrovni je nástroj určený na řízení států a ovlivňování společnosti.


Pokud máme vybrat nějaké do očí bijící argumenty potvrzující toto konstatovaní, tak namátkou třeba OH v Berlíně 1936, OH v Moskvě 1980 a v Los Angeles 1984, OH v Mnichově 1972 atd., a to jsme se pouze opravdu orientovali na olympijské hry. Ze současných politických projevů ve sportu můžeme zmínit např. trapné vynucované poklekávání na podporu rasistického a teroristického hnutí Black Lives Matter, fotbalovou kauzu hráče Slávie Kúdely na hřišti v Glasgow (psali jsme zde) a mnoho dalších, což není smyslem nynějšího příspěvku.


Pořadatelství a místa pořádání olympijských her


“Správci” planety nebudou organizovat velké mezinárodní sportovní soutěže, a už vůbec ne OH, v nějaké zaostalé zemi. Státu, který pořádá OH, se tímto potvrzuje jeho vysoká úroveň a zároveň se mu úmyslně (plánovaně) zvedá renomé ve světě!


OH v roce 1936 byly o pozvednutí prestiže Třetí říše v mezinárodním společenství, a tak se Německo ujalo v daném roce pořádání jak letních, tak i zimních her. Otázku toho, že následná WWII nedopadla podle původních představ a plánů skutečných strůjců v pozadí, tak to teď ponechme stranou. OH v Berlíně splnily ve své době naprosto svůj účel dle zadání!


Olympijské hry v Berlíně – 1936

Poslední tři OH (Rusko-2014, Brazílie-2016, Jižní Korea-2018) a následující dvě (Japonsko-2021, Čína-2022) se uskutečnily nebo uskuteční mimo evropský či americký kontinent. Dalo by se to zobecnit na konstatování, že západní svět je utápěn a východ pozdvihován nebo, že země Asie vytěsňují evropské státy hospodářsky a politicky čím dál více.


Pro škarohlídy – ano víme, že jsou již naplánovány příští OH v tzv. západním světe, a to konkrétně ve Francii (2024), Itálii (2026) a USA (2028). Ruku na srdce, když se podíváte na vývoj v těchto regionech, myslíte si, že jsou stále ještě schopny to zvládnout? Upřímně, my myslíme, že je to s velkým otazníkem a je vůbec otázkou např. v případě USA, jestli tyto spojené státy budou ještě existovat v podobě tak, jak je známe dnes. Tomu prostě nevěříme!


Olympijské uniformy jednotlivých států


Tak jako státní vlajky vyjadřují hierarchické postavení (pozici) jednotlivých zemí v uspořádání světa (úmyslně se ve školách o tom neučí), tak podobnou optikou pohledu by se dalo nahlížet na olympijské uniformy národních sportovců.

Myslíme, že nám částečně odhalují v některých případech predikci budoucnosti, ale možná i pouze potvrzují současnou pozici konkrétního státu. Popravdě řečeno, popudem pro psaní tohoto příspěvku je prezentace oblečení našich českých sportovců pro nadcházející OH v Japonsku. Za nás, HRŮZA HRŮZ! Posuďte sami:


Česká kolekce pro zahajovací ceremoniál olympijských her v Tokiu

V nás tato kolekce vzbuzuje jasné pocity, a to pocity podřízenosti, lokajství, sloužení a méněcennosti. Zvýrazněná klopa i zároveň vesta jsou charakteristickými rysy uniforem pro obslužné personály. Co tím má být řečeno, ať si každý přebere sám. Návrhy olympijských uniforem prochází přes spoustu schvalovacích instancí, takže my tvrdíme, že je v tom záměr!


Evropská služka – přelom 19. a 20. století, pánský jacket pro služebnictvo – konec 19. století

Je to razítko na to, že opravdu nemáme žádnou suverenitu a jsme přímým nástrojem “správců” planety. Na druhou stranu, my očekáváme, že tento popsaný fakt nám ve velice blízké budoucnosti přinese zlepšení pozice v hierarchii zemí a to opravdu výraznou. O vznikajícím novém středovýchodoevropském regionu se zmiňujeme téměř v každém našem příspěvku a právě my věříme, že Česká republika nebude jen pouhým účastníkem tohoto impéria, ale naopak jedním z hlavních lídrů.


Je dobré sledovat alespoň zahajovací ceremoniál nadcházejících olympijských her, protože tam se to odhalováním predikcí příštího vývoje Země jen hemží. Stačí se jen naučit koukat, což samozřejmě znamená se postupně samovzdělávat a v tom Vám všem držíme palce.


Závěrem snad jen ukázku o Covid-19 již na OH v Londýně. Vše je nějak plánováno a nic se neděje náhodně, jak si, bohužel, stále ještě hodně lidí naivně myslí.


Zahajovací ceremoniál OH v Londýně 2012

Zdroje: idnes.cz, vhec.org, bejvavalo.cz, cz.pinterest.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Kulturní fronta jako nástroj 2

Ve druhém díle seriálu se zaměříme na hlavní funkci televizní zábavy a již ustálené dlouhodobé změny ve vysílacích schématech národních televizí, které svou podstatou zásadně ovlivňují budoucí směřování nových pokolení. Programová skladba televizních stanic jako spolutvůrkyně budoucího podvědomí i vědomí společnosti nebo také konkrétného národa.   Když národ (nebo jakékoliv společenství) systematicky programově a hlavně obrazově vychováváte, tak určujete a řídíte jeho budoucí reakci/e na nějakou očekávanou krizi nebo třeba uměle vyvolanou konkrétní společenskou změnu.

Číst dál »

Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti.  Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022

Číst dál »

Fáze ukončování české státnosti?

Máme za sebou první kolo prezidentských voleb, ve kterém je poměr hlasů Babiše a Pavla 50:50. Přiznáme se, že ve druhém kole budeme podporovat lídra hnutí ANO. Zároveň si ale myslíme, že to není vůbec důležité! Celé volby jsou součástí dlouhodobého nadřazeného procesu přenastavení Evropy a jakýkoliv výsledek ho nemůže ohrozit! To prostě není možné … Za dobu fungování našeho webu stále opakujeme jednu podstatnou tezi, a to: SLEDUJTE PROCESY, NIKOLIV JEDNOTLIVÉ POLITIKY! Pokud systém

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru