Dynamika vybraných procesů

Za dobu našeho nabírání sil a vědomostí se zase více vyprofilovaly námi nejčastěji sledované procesy. Dnešní článek, který uveřejňujeme po delší době, věnujeme vybraným událostem z jednotlivých procesů. V dalších příspěvcích se samozřejmě všemu budeme věnovat podrobněji.

 

Ze všech událostí je zřejmá jejich celková koordinace a vliv globálního řízení. Vše směřuje k již dávno přesně naplánovanému cíli, který je výslednou představou „Správců“ o budoucím fungování světa a nynější civilizace.


Vývoj světového mínění a nové postoje k SVO na Ukrajině

 

Během posledních několika týdnů se evidentně mění přístup důležitých politických hráčů mezinárodního společenství.


Mezinárodní olympijský výbor
 

Pokud známe skutečnou funkci vrcholového sportu v globálním řízení světa [1], tak víme, že MOV je nástrojem „Správců“ k ohlašování budoucích vztahů mezi státy na úrovni nejvyšší politiky, tzn. globální. Tlak z jeho strany na ukončování diskvalifikace ruských a běloruských sportovců v mezinárodních soutěžích znamená jedinou věc, a to, že dominantní vliv Západu na řízení světa se posunul na další stupeň v jeho ukončování.


MOV doporučil mezinárodním sportovním federacím, aby umožnily návrat neutrálních ruských a běloruských sportovců do soutěží [2]. V žádném případě se nejedná o nějaké náhodné prohlášení. Tento apel je výsledkem skutečného současného nastavení hlavních globálních sil na Zemi. Znamená to jedinou věc – většina světa se již vymanila nebo aktuálně vymaňuje z nadvlády anglosasů!

 

Je to vzkaz státům o nastolování nového globálního trendu a zároveň výzvou k nebojácnosti vůči anglosaským agresorům. „Správci“ jasně demonstrovali, které svoje globální nástroje budou v blízké budoucnosti podporovat …


Afrika
 

Většina afrických zemí již pochopila, že být pod správou západních zemí není cestou k demokracii, ale k chudobě, nesvobodě a závislosti na svém páníčkovi. Vliv zemí BRICS v tomto regionu kontinuálně stoupá a byl „Správci“ umožněn.

Důkazem je např. ukončení vlivu Francie a jejích spojenců na Mali. V poslední době jsme zaznamenali několik odvážných výroků ze strany afrických vůdců jako např.:


„Ruský prezident Vladimír Putin je v Jižní Africe velmi vítán.“ To prohlásil Julis Malema z jihoafrické vlády. Jihoafrická republika pozvala Putina na summit vůdců zemí BRICS, který se bude konat v srpnu v Durbanu. Mezi země BRICS patří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika.


Říkejte mi ‘Putinista’, chcete-li, ale my, Uganda, pošleme vojáky bránit Moskvu, pokud ji někdy budou ohrožovat imperialisté,” napsal na Twitteru [3]. Je jasné, že toto je spíše symbolické gesto, ale smyslem je, aby to v celosvětovém mediálním prostoru pořádně zarezonovalo! Ukázka dalšího vyjádření politika ze Zimbabwe, a to Christophera Mutswangwy [4].


Africké země absolutně nedisponují takovým množstvím priorit (zobecněných prostředků řízení), aby si dokázaly v tuto chvíli vládnout samy. Africké odpoutávání od anglosaských zlodějů a jejich prozápadních poskoků je řízený proces, který postupně rozdělí tento kontinent mezi nově vznikající sféry vlivu, a to Rusko a Čínu, jakožto dnešní hlavní vlivové globální nástroje „Správců“. Jinak by takovéto velkohubé projevy některých tamějších lídrů na adresu západních politiků nikdo netrpěl. Ještě nedávno by je rychle postavili do latě, ale doba se mění, a co hlavně, světové pořádky se mění!


Sergej Lavrov dostává od ministra zahraničí Mali Abdoulaye Diopa tuarežský meč takoba – 2/2023

Takto se postupně odstavují přívrženci PAX AMMERICANA od přírodních zdrojů, vlastně od všech zdrojů. Vidíme to úplně jako na dlani …


Írán a Saúdská Arábie
 

Dohoda na obnovení diplomatických vztahů mezi Íránem a Saúdskou Arábií je dalším krokem ke sjednocení arabského světa, jakožto provozně levného uspořádání společnosti. Předpokládáme, že výsledkem těchto snah bude jasné ukotvení Íránu jako jednoho z hlavních globálních sil na Zemi. Saúdům nic jiného nezbylo, než se dohodnout, pokud si chtějí uchovat dominantní vliv ve své zemi.


Jak je vidět, když se láme chleba, tak rozpory mezi sunnity a šíty jdou prostě stranou. Vyplývá z toho pouze jedna věc, a to, že jakékoliv ideologické zabarvení jakéhokoliv náboženství je pouze prostředkem k moci. A za udržení se u moci popřete i sám sebe … no problem!


Je evidentní, že konkrétně tato Pjakinova teze o Íránu, jako o novém centru koncentrace řízení, se naplňuje! Teherán se pravděpodobně v blízké budoucnosti stane šéfem té jasně definované budoucí islámské části Evropy. Nově zvolený muslimský premiér Skotska Humza Yousaf  [5] jenom dokresluje tento vývoj na jedné straně Evropy.


Problematiku ropy a petrodolaru teď necháme stranou, i když v tomto „zakopání válečné sekery“ hrají neméně důležitou roli. Jedná se o další globální vlivovou páku na kompletní přeměnu výrobní sféry po celém světě …

 

Čína a Rusko
 

Třídenní návštěva čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Rusku byla deklarací toho, kde se už ve skutečnosti nachází hlavní globální moc. Vůbec tady nebudeme řešit detaily schůzky mezi Si Ťin-pchingem a Vladimírem Putinem, ale spíše chceme uveřejnit nikoliv pouze náš názor na aktuální role těchto zemí v globálním řízení.


Kdo má alespoň částečné znalosti o globálním tandemovém způsobu řízení 2 x 11, tak zná barvy jeho křídel. BÍLÁ a ČERVENÁ! Mnoho staletí teď dominovalo v řízení západní atlantické křídlo (BÍLÁ), ale teď zažíváme období, kdy se hlavní koncentrace řízení na Zemi stěhuje směrem na východ, a to do křídla euroasijského (ČERVENÁ).

 

Dost často na určité alternativě panuje názor, že až bude nad Kremlem opět vlát červená vlajka, tak je to důkazem nabytí plné suverenity Ruska. My s tímto výkladem též nesouhlasíme a plně podporujeme tezi, že tímto aktem přechází řízení Ruska pod 100% správu euroasijského křídla nejvyšší globální moci.


Proč to teď zmiňujeme? Protože v tu chvíli budou mít oba hlavní globální nástroje „Správců“ červenou vlajku, tzn. Rusko a Čína! A proč? Aby to již každý, minimálně ve vyšší politice, pochopil …


Vývoj budování evropských říší

 

Samozřejmě i na evropské scéně se dále dějí události, které napovídají, kam se sterý kontinent bude v blízké budoucnosti ubírat. Není možné zde vypisovat všechny, a tak jsme prozatím vybrali jednu do očí bijící. Další ukázkou vytváření pozic pro následné nové uspořádání Evropy je třeba zpráva z konce března o plánovaném zřízení strategické rady mezi Maďarskem a Srbskem [6].


Viktor Orbán a Aleksandar Vučić

Zamýšlená úzká spolupráce mezi současným členem a nečlenem EU/NATO právě napovídá brzký osud těchto dvou agresivních organizací. Zajímavá je zamýšlená náplň této rady, a to:


  • otázka bezpečnosti
  • boj proti terorismu
  • spolupráce mezi armádami a policií ve vojensko-technickém smyslu

Je to další demonstrace odklonu od atlantických vazeb, tzn. od Velké Británie a USA. Dva historicky zformované státy dvou národů s obrovskou historií se s velkou pravděpodobností stanou hlavní silou nově budované říše. Evropský vývoj zde odhadujeme už dlouhou dobu [7] a určité záblesky v případě Srbska jsme popisovali již zde [8], i když ne úplně přesně. Příprava maďarské strany v souvislosti s bezpečností a budováním vojensko-technického průmyslu tady [9].


Myslíme si, že tomu, kdo se alespoň trochu zajímá o skutečnou globální politiku již musí být jasné, že zachování nynějších státních útvarů v Evropě opravdu není v plánu a ani to není možné. Dochází ke změně zdrojového zabezpečení těchto státností a s tím jde ruku v ruce přesun evropských mocenských center.


Každému evropskému národu bude v nové hierarchii přisouzena jeho nová role. Nová říše Mezimoří už pomaloučku „ťuká“ na pomyslná vrata …


Česká politická opozice

 

Po více než třiceti letech je to tady zase! Po cca třiceti letech přechodného období, během kterého „Správci“ organizovali ukončování dominantní moci Západu (USA a Velké Británie – atlantické křídlo), tak je ČR opět před další viditelnou oficiální předávkou moci. Myšlenky alkoholika a loutky Václav Havla odchází do propadliště dějin (byť to tak aktuálně nevypadá, ale věřte, že tak tomu je), a tak je potřeba lid seznámit s novými kádry. Na některé už je nasvíceno světlo a na některé budoucí politické činovníky to teprve čeká.


Nová doba žádá nové, hlavně to správné, vedení! Je nutné navodit tu potřebnou atmosféru a vypustit herce na scénu. Jednoho takového herce už vypustili a lid opět jásá. Vláda úmyslně přivádí ČR k totální destrukci, což je v plánu, a tak ovčané budou jásat více a více. Budou prosit, aby se již noví herci chopili vesel!

 

Minimálně jednoho nového „spasitele“ už nám předhodili, ale nějak ho komentovat nebudeme! Každý ať přemýšlí sám, a když je to možné, ať se rozpomene na události z přelom roku 89/90. Je tam vše …


Na sociálních sítích na nás vykoukl tento obrázek:Pravděpodobně to zveřejnil nějaký „nepřejícník“ a závistivec, protože Jindra to určitě myslí křišťálově upřímně! A demonstrace 11.3.2023 se fakt povedla. Je jasné, že je to jen samá shoda náhod …


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Přejít nahoru