Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?


Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.


Způsob informování


My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na 29. března 2023. V rámci amerického mediálního prostředí nás zaujala aktualizace o této nehodě na stránkách CNN [2], a to konkrétně:Dřívější info na CNN zde [3], NYPOST [4] nebo NYT [5]. Ještě je dobré poznamenat, že se jedná o 101. (11) výsadkovou divizi. Kdo studuje KOB nebo DOTU nebo je již delší dobu naším pravidelným čtenářem, tak ví, co tato úmyslně zveřejněná kombinace čísel znamená.


Předpokládáme, že se jedná o sdělení všem globálním hráčům (kádrům), protože obsahuje podpis jednoho křídla (11), obou křídel (22) a též nejvyššího řízení (44). Úvod ohledně podpisů odesílatele zprávy máme za sebou a můžeme pokračovat.


Pojmová skladba obsahu zprávy


Když akceptujete též jako my, že pojem je jednotka procesu přemýšlení, tak pak pochopíte zvolený název tohoto odstavce. Z našeho pohledu je celý text informování o střetu těchto letadel “prošpikován” odkazy na jasný pojmový aparát.


Je nutné si pročíst vícero MSM informujících o události, protože ne všechny zveřejňované detaily jsou použity v každém novinovém příspěvku. Níže přidáváme soupis dat, která dle nás oklikou odkazují na skutečně vyjadřované pojmy, a to:


29. březen

Dvacátý devátý březen je 88 den v roce! Číslo 88 je známé jako HH, což je zkratka pozdravu: “Heil Hitler” [6]. H je v pořadí osmé písmeno abecedy. Zkratka 88 nebo HH odkazuje na pojem NACISMUS, ale možná i obecně na FAŠISMUS nebo FAŠIZACI


Vrtulník HH-60 Black Hawk

Zkratku HH jsme si již vysvětlili, takže zbývá Black Hawk. Černý jestřáb, samotný jestřáb symbolizuje a zároveň odkazuje na sousloví “válečný štváč”, což charakterizuje osobu (politika), která v případě nejasné a nejednoznačné situace, zdali jeho země má či nemá jít do války, argumentuje za to, aby šla.

Jestřáb jako vyjádření proválečně orientovaných politiků – možná paralela na cestu ke změnám pomocí radikální revoluční cesty, tzn. opaku cesty evoluční.


Vrtulníky Black Hawk mohou přepravovat 11-ti členné týmy


I v námi odkazovaném článku na novinky.cz to nebylo opomenuto. Vrtulníky BH mohou přepravovat 11-ti členné týmy! Není pochyb o tom, že se jedná o odkaz na řízení 2 x (10+1) = Bílá (nebo Trikolora) x Červená = Atlantické křídlo x Euroasijské křídlo.


Dále si všimněte, že je schválně uvedeno, který deník to poznamenal. A tím deníkem není jen tak nějaké MSM, ale hlásná trouba “Správců”, a to The New York Times. Každému, kdo je zasvěcen do globálního řízení nebo má znalosti ohledně předávání informací kádrům, tak je mu vše jasné. Netvrdíme, že každému je 100% jasný kompletní obsah ohlášených informací, ale minimálně mu jasné je, že se jedná o instrukce globálnímu řízení.


Naše interpretace ohlášky


Myslíme si, že celá záležitost souvisí s probíhajícím dlouho dopředu naplánovaným bojem mezi oběma křídly řízení. Boj sice probíhá, ale jeho hlavním smyslem je to, že je potřeba nastavit všechny systémy řízení po celém světě do toho správného a požadovaného “módu”. Vítěz byl dávno dopředu stanoven! Konkrétně v případě ukrajinského konfliktu jsme na to poukazovali již loni v březnu [7].


Vše nasvědčuje tomu, že hlavní globální řízení se přesouvá z atlantického do euroasijského křídla. Západní atlantické křídlo je často označované jako křídlo využívající revoluční metody, tzn. násilné revoluce, vojenské převraty, světové války atd. Pravděpodobně můžeme konstatovat, že v jeho viditelných funkcích slouží osoby, které my obecně označujeme za fašisty.


Konec fašistů

Použité obrazové vjemy ve formě čísla 88, písmen HH a označení “jestřáb” podle nás oznamují právě ten konec řízení onoho “fašistického” atlantického křídla globálního řízení. Chceme věřit, že světová společnost se tímto vydává na cestu postupné “odfašizace”, a to pod vedením euroasijského křídla. Z námi prostudovaných zdrojů vychází, že právě toto křídlo ve svém řízení používá hlavně evoluční metody.


Doba vojenských konfliktů, revolucí a ohromného zbrojení by na dlouhou dobu měla skončit. Již vidíme snahu o nástup cesty k multipolárnímu světu a snižování jakékoliv konfrontace. Způsob diplomacie se změní, nastává doba spolupráce. Anglosaská hegemonská doba okrádání, vydírání a výhrůžek skončí.


USA byl odebrán status “četník světa”

Zmínka o možnosti vrtulníků Black Hawk přepravovat právě ony 11členné týmy téměř s jistotou lidem znalým řízení v globálním měřítku oznamuje, že doba využívání americké armády pro prosazování vůle “Správců” definitivně končí.


Už budeme pouze vlivem setrvačnosti sledovat upadající moc této agresivní armády včetně jejího následného rozpadu kopírujícího rozpad samotných Spojených států. Tímto aktem je podle nás samozřejmě také zpečetěn osud NATO a též EU. Ale o tom zde píšeme dlouhodobě.


Ještě jeden skrytý význam?


Zmíníme ještě jeden význam, který v nás celá zpráva evokuje. Tento už nemůžeme doložit 100% fakty, čísly atd. Také nejsme žádní zasvěcenci, takže nemáme k dispozici mustr na přesné rozklíčování obdobných zpráv. Vidíme tam ale ještě jeden skrytý vzkaz, který tam buď doopravdy je nebo je výsledkem naší již přebujelé fantazie – i tuto možnost musíme sebekriticky připustit.


Takže teď si krásně plně zakonspirujeme! Nešťastný incident oznamovala mluvčí americké armády Nondice L. Thurman. Evokuje to ve Vás něco? V nás ANO, a to prezidentské období Harry S. Trumana, které porodilo Marshallův plán (MP) oficiálně známý jako Program evropské obnovy [8], a to pro státy zničené WWII. USA si touto “hospodářskou pomocí” zabezpečily v Evropě tolik toužebný ekonomický i vojenský vliv a z lídrů (politiků i států) Evropy si udělaly poslušné vazaly. Tato situace v podstatě trvá dodnes.Jestliže bychom měli fakt správné tušení, tak dalším ze vzkazů probírané ohlášky je plánované postupné odpoutávání starého kontinentu ze spárů anglosaské stvůry, tzn. Velké Británie a USA.


Možná je tato naše asociace už jenom opravdu výsledkem naší velké představivosti, ale některé “nepřímé” důkazy tuto variantu minimálně naznačují. Třeba výroky francouzského narcise Macrona v posledních dvou týdnech …


Emmanuel Macron a jeho poslední názorový veletoč


Eman už prodělal tolik názorových proměn, že další v pořadí by nás již neměl vytrhávat z klidu. Ale my si myslíme, že tento je ten jeho životní a podstatný. Po třídenní návštěvě Číny začátkem dubna prohlásil, že by se Evropa měla zasadit o „strategickou autonomii“ a nevázat se na Spojené státy.


Zde [9] odkaz na stránku, jak o tom informoval např. irozhlas.cz. Dozvíte se tam také názor na celou situaci od odbornice na francouzskou politiku Elišky Tomalové z Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy – to se fakt pobavíte …


To je načasování, že? Letecká událost (ohláška kádrům) z Kentucky na úplném konci března, následný přesun na konzultaci za novým aktuálním globálním nástrojem “Správců” do Číny a po návratu politický názorový veletoč o 180 stupňů! I když použijeme veškerou naivitu ohledně ŘÍZENÍ Země, která v nás zbyla, tak nemůžeme ani na chvíli uvažovat o tom, že by se mohlo jednat o náhodu – absolutně NE!


Většina kádrů řídících jednotlivé evropské státy je napojena na starý strukturní způsob řízení, a to atlantický. Jednoduše řečeno, oni tuší a někteří dokonce vědí, co to pro ně znamená a hlavně znamenat bude. Konec napojení na americký bezedný cecík vytištěných peněz výměnou za zrazování vlastního národa a pro někoho to časem bude znamenat i “tepláky” – v tom lepším případě. Skutečný pán již většinu z nich potřebovat nebude, takže se jich bez milosti zbaví a hotovo.


Co myslíte? Pitomost nebo správné celistvé pochopení ohlášky? Rozhodnutí je na Vás …


Ohláška obdobného typu z roku 2015


Tento konkrétní systém rozdávání úkolů svým kádrům “Správci” samozřejmě nepoužili poprvé. Ještě Vám ukážeme velmi obdobnou, která v roce 2015 již také informovala o plánovaném budoucím přechodu hlavní moci z jedné “11” na druhou “11” a zároveň o plánované destrukci.


Zemřelo 11 členů služby na palubě armádního vrtulníku Black Hawk, vrtulník z 1-244. (součet 11) praporu útočných vrtulníků se sídlem v Hammondu v Louisianě, havárie kolem 22:00 [10].


Co bylo spuštěno za proces na jaře 2015? Každý ať už přemýšlí sám …


Připomenutí


Jen připomínáme dle nás znázornění skutečného a pravdivého řízení naší civilizace:Takže stále myslet na to, že ti, co skutečně ŘÍDÍ naší civilizaci, hrají vždy spolu, i když to na první pohled možná tak nevypadá! Bílá za červenou, teď zase červená za bílou, ale neustále platí, že je to pořád bíločervené jednotné ŘÍZENÍ za účelem společné vize a splnění společného cíle !!! Rozdíl je pouze v metodách …


Závěrem


Jaký by měl mít přínos dnešní příspěvek? Poprvé přemýšlet o již naprosto reálné hrozbě ukončení spotřebitelského způsobu života s minimem LÁSKY na takovém “levelu”, na jaký jsme byli v západním atlantickém civilizačním okruhu zvyklí. Jak z toho ven? Jednoduše – změnit vlastní hodnotový žebříček. Podruhé si přiznat, že žádní spasitelé LIDSTVA v tuto chvíli nepřijdou a za další pochopit, že pánové Biden, Clinton, Obama, Macron a Trump, Putin, Zeman, Si Ťin-pching mají ve výsledku stejného PÁNA!


Vím, že pro některé z Vás je to stále obrovská osobní rána, ale existuje jeden neprůstřelný argument pro toto odvážné tvrzení: OČKOVÁNÍ! Všichni výše jmenovaní holdovali a propagovali očkování pro své vlastní obyvatelstvo! A proč? Protože to je důležitý proces jejich společného PÁNA! Řízení světa přebírá červená jedenáctka, a to by mělo být pro lidstvo určitě dobrá zpráva. Bíločervené vedení světa zajisté velmi dobře zná cykličnost ve fungování Země, a tak je na přechod z epochy Ryb do epochy Vodnáře určitě připraven …


Sledujte procesy, nikoliv jednotlivé prolhané politiky …


Zdroje: novinky.cz, cnn.com, nypost.com, nytimes.com, cs.wikipedia.org, narodni-noviny.cz, irozhlas.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Svobodné cestování – už minulost nebo ještě budoucnost? (1)

Spalovací motory nebo auta na baterky? Svoboda cestování nebo cestování jen pro elity? Co se ve skutečnosti skrývá za elektromobilitou? Blíží se doba navrátivší “volné energie” nebo je to utopie? Proč nepokračoval započatý vývoj elektromobility z počátku 20. století? Je současná elektromobilita opravdu novým trendem ve společnosti? Pokud si pokládáte obdobné dotazy k problematice elektromobility, tak musíte minimálně dojít k tomuto prvotnímu závěru jako my, a to: Všechno je jinak! Ale jak? Elektromobilita jako nástroj

Číst dál »

Není brána jako brána …

Musíme se přiznat, že jsme původně měli v úmyslu se těmto dvěma událostem vyhnout. Obsahují totiž tak velké penzum třaskavých informací, které samozřejmě vůbec nekorespondují se současným oficiálním postojem Západu k probíhajícím světovým událostem v této době. A tak jsme tyto “ohlášky” chtěli nechat prozatím u ledu, protože časem se stejně většina informací nějakým způsobem projeví a dostane na povrch. Nakonec jsme pozměnili názor …   Náš web nemá zase tak velkou návštěvnost, což je

Číst dál »

Zase o nás bez nás! Kdo za to může?

Tento týden absolvoval ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov pracovní cestu po Evropě a zdá se, že příprava projektu Trojmoří [1] (nejenom) pokročila do další fáze. Bez zvláštního zájmu českých MSM se setkal se svými protějšky v Budapešti a Vídni. A to je samozřejmě úsek jeho cesty, který nás zajímá mimořádně. Tato jednání se svým významem řadí na úroveň globální politiky s naprosto jasným budoucím dopadem na způsob dalšího fungování českého národa a v nejvyšších patrech

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru