Francie:Maroko – stádo dostane svou emocionální dávku!

Již mnohokrát jsme zde avizovali naše přesvědčení o tom, že v blízké budoucnosti vzniknou na evropském území nová impéria. Stále se držíme našeho posledního prezentovaného odhadu, a to znamená variantu těchto tří: Chalífát, NŘŘ a Mezimoří. Pokud je toto uspořádání nové Evropy opravdu cílem, tak musí být splněna zákonitě jedna podstatná podmínka – ROZPAD SOUČASNÝCH STÁTŮ (STÁTNOSTÍ). 


Myslíme si, že MS ve fotbale opět plní svou funkci v podobě toho správného a požadovaného emocionálního “nabíjení” národů (národních egregorů) pro nevědomé splnění svých rolí v plánovaném řídícím manévru. Ti, kteří znají a chápou tento způsob řízení-ovládání BEZ STRUKTURY, tak je složení minimálně jedné semifinálové dvojice vlastně ani nemůže překvapit. Středeční utkání (14.12.) mezi Francií a Marokem nese všechny aspekty vyššího řízení s ohledem na přeformátování Evropy!


Kolonialismus


Kolonialismus, který zanechal hluboké stopy v historii lidstva, je produktem západní civilizace. Vliv západních zemí na Afriku byl výsledkem krvavého procesu a zcela založen na získávání zdrojů regionu. Na africkém kontinentu docházelo k násilným konfliktům a válkám s původními obyvateli, kteří odolávali vlivu Západu. Domorodé národy, které se postavily na odpor, byly násilně a krvavě odstraněny.


Zejména v období po 1. světové válce dosáhly koloniální aktivity svého vrcholu na černém kontinentu! Nerosty jako ropa, zemní plyn, diamanty, uran, měď, kobalt a zlato, které se používají ve všech oblastech každodenního života a jsou považovány za životně důležité pro státy, byly vytěženy.


Francouzské hlavní období koloniální expanze začalo okupací Alžírska v 19. století. Francie ustavila formy vlád, aby udržela tyto africké země pod svou přímou kontrolou, a zavedla politiku asimilace diktováním svého vlastního systému.

Prováděla velké masakry, aby zlomila odpor původních národů.

Francie vlastní národní rezervy 14 afrických zemí včetně: Beninu, Burkiny Faso, Guineje-Bissau, Pobřeží slonoviny, Mali, Nigeru, Senegalu, Toga, Kamerunu, Středoafrické republiky, Čadu, Konga-Brazzaville, Rovníkové Guineje a Gabonu. Africké země musí také uložit své národní měnové rezervy u Bank of France.


Francouzská státní pokladna dostává ročně zisk a výnosy z Afriky kolem 500 miliard dolarů. Vstoupili jsme do období, kdy Francie zaplatí cenu za tento masakr, který probíhá po staletí, a za zločiny, které spáchala v koloniálním řádu. Opravdu si myslíme, že tou cenou bude ukončení státnosti Francie v nynějších hranicích!


Západní Evropa, Německo a fotbal


Německý fotbal

Celý německý národ fotbalem vždy žil a dá se říct, že fotbal se stal v Německu na mnoho posledních dekád společenským fenoménem. Ekonomicky silný stát do kopané od 70. let pumpoval neskutečně velké peníze a díky tomu měl též vynikající výsledky jak na klubové, tak mezistátní úrovni. Po posledním určitém malém přeformátování Evropy, vlivem barevných revolucí ve východním bloku na konci osmdesátých let, kdy došlo ke spojení NSR a NDR, šla kvalita Bundesligy a reprezentace ještě nahoru. Jaký byl vlastně skutečný důvod tak masivní podpory tomuto sportu po celém Německu?


Prestiž novému společenskému režimu

Nové rozložení politických sil na evropském kontinentu po roce 1990 je (spíše už “bylo”) pouze předstupněm ve vývoji, který nasměruje starý kontinent k oněm třem impériím. Během 25 let bylo nutné vychovat, lépe řečeno vyprofilovat, německý národ do takového nastavení, ve kterém bude oslavovat LGBT+++ (zničení rodiny) a hlavně uvědoměle vítat migraci, tzn. přistěhovalce z afrického kontinentu. Bylo důležité, aby samotní Němci uvěřili tomu pomalounku nasouvanému tehdy novému společenskému modelu plnému absurdně nekončící tolerance a rasové diverzity.


Bylo žádoucí dodat tomuto životnímu modelu prestiž a skutečný punc toho jedině správného populačního vývoje. Kdo jediný v takovém rozsahu mohl exkluzivně dodat tento požadovaný lesk nově protěžovanému režimu? Ano, určitě FOTBAL!


Za vše hovoří fakta po roce 1990: MS vítěz 1990 a 2014, 2. místo 2002, 3. místo 2006 a 2010. To znamená, že během 7 turnajů konaných do roku 2015 skončili němečtí reprezentanti 5x na stupni vítězů! A co se událo v roce 2015? Mutti Merkel oznámila otevření bran Evropy všem příchozím z Afriky. Pořádkumilovní Němci tímto otevřeli dveře do Evropy svrabu a špíně opět s pocitem nadřazeného národa vůči zbylým evropským obyvatelům. Způsobil to pouze fotbal? Je to takto jednoduché? Samozřejmě, že NE! Ale fotbal se stal významným vychovatelem a emocionálním “nabíječem” sebevědomí německému národu v takovém rozsahu, že maximálně splnil svou funkci v ŘÍZENÍ BEZ STRUKTURY!


Německý národ byl opětovně zneužit!


Němečtí fotbalisté slaví titul mistrů světa.
Sešup německého týmu

Němci svůj úkol splnili, a tak už není nutné jejich kopanou udržovat na tak vysoké úrovni! Spíše pomocí tohoto nástroje demonstrovat jasný mocenský úpadek Západu. Je to viditelné? Jasně, že ANO! MS 2018 i 2022 skončili již ve skupinové fázi. V roce 2018 ještě měli určitou sílu, ale jejich potenciální úspěch už nebyl potřebný a ani žádoucí, tak jim pro jistotu zařídili rozkol uvnitř týmu – pro jistotu [1]. V 2022 už to nebylo ani zapotřebí, protože současná úroveň německého nároďáku už na nejlepší světové týmy prostě nestačí. Posledním větším úspěchem bylo v roce 2016 třetí místo na ME, což akorát deklarovalo ještě to, že německá migrační politika je správná a protěžovaný politický režim je opravdu hoden následování napříč Evropou (hlavně Západní!).


Vývoj v západní Evropě

Systém fungování NÁSTROJE GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ – FOTBALU jsme si konkrétně demonstrovali na případě Německa, ale téměř stejně to samozřejmě platí pro Španělsko, Portugalsko, Belgii, Itálii atd. My jsme cíleně zvolili jako ukázku německý fotbal, protože vedení německé státnosti bylo to, které první otevřelo bránu migrační destrukci! Instalace impéria Chalífát může přejít do další fáze …


Afrika, Maroko a fotbal


Marocký úspěch

Maroko na Mistrovství světa ve fotbale 2022 jako první africká reprezentace postoupila do semifinále. Toto konstatování napovídá, v jaké fázi přeformátovávání Evropy se už nacházíme. Tak velké pozvednutí národního, ale i obecně afrického statusu v mezinárodním společenství není samozřejmě náhoda! Je to výsledek dlouhodobého procesu nasouvání budoucího způsobu života do části evropského území. Vlivem tak velkého fotbalového úspěchu jednoho ze severních afrických zemí bude do všech afrických lidí, v současné době pobývajících na kontinentu Evropa, “napumpováno” takové sebevědomí a obrovský stupeň agresivity, že to otřese základy některých západních států zevnitř!


Násilí v západní Evropě

Účelově pěstovaná koloniální křivda u těchto lidí se projeví naplno a spustí vlnu násilností na původním obyvatelstvu. Opravdu z toho máme nemalé obavy. První projevy těchto emocí jsou již viděny ve Francii, v Belgii i v Holandsku [2]. Je jasné, bohužel, že to je záměrem tohoto mistrovství. Takhle funguje VYŠŠÍ ŘÍZENÍ …


Trýznivé scény v srdci Paříže na bulváru Champs-Élysées

Jak už jsme uvedli výše – rozpad nynějších evropských státností musí být nějak proveden, protože současné uspořádání Evropy již nebude odpovídat budoucímu mocenskému rozložení globálních sil na Zemi.


Závěrem


Z pohledu globálního řízení je potřeba vyvolat masivní občanské nepokoje uvnitř aktuálních států! Toto je pouze jeden z vícero způsobů, protože indukování chudoby už je také v plném proudu a rozkrývání covidového podvodu včetně vedlejších účinků vakcín se již také rozjíždí. Toto včetně dalších plánovaných tlaků zapříčiní tak obrovské pnutí uvnitř EU, že se celá unie zhroutí včetně většiny států, které ji tvoří. No, a bude se moct stavět nový DŮM! O systému fungování států jsme na počátku našich literárních snah psali zde [3].


Zdroje: isport.blesk.cz, frontnieuws.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Vývoj politiky podle olympijských her

Jsou olympijské hry pouze ukázkou sportovních klání nebo ve skutečnosti ukázkou rolí jednotlivých států ve světě v daném čase anebo ve velmi blízké budoucnosti? Je možné s celkem přesnou predikcí odhadovat podle tohoto mezinárodního sportovního svátku plánovaný světový vývoj? Ekonomický? Politický? Nebo to jen odráží přání z jednoho politického (vlivového) tábora? O čem ve skutečnosti jsou olympijské hry? Olympijské hry jsou soutěží států. Jakákoliv “soutěž” mezi státy je POLITIKA. Vrcholový SPORT byl, je a vždy

Číst dál »

Fluorid – řízená hromadná otrava?

Dnešní téma je trochu apolitické, ale to jen zdánlivě. V době vedení agresivní zdravotnické agendy vůči lidským obyvatelům planety si začíná kriticky přemýšlivý člověk klást další otázky v souvislosti s péčí o vlastní zdraví. Je až zarážející, kolik dogmat je člověk ochotný bezmyšlenkovitě přijmout, aniž by věnoval trochu času jejich zkoumání!   Obecně více času věnujeme například problematice jízdních vlastností při koupi automobilu, než zkoumání obsahu čehokoliv, co si na základě “svobodného” rozhodnutí vpravujeme do

Číst dál »

Kulturní fronta jako nástroj k ovládání mas (1. díl)

Od 20. století účelově vydržovaná společenská kasta jako propagandistický nástroj každého dosud proběhnuvšího režimu. Herci, herečky, zpěváci, zpěvačky, baviči, šašci………! Přeplacení vědomí i nevědomí manipulátoři jako donašeči nových trendů, nové morálky, nového způsobu života. Najímaní “soudci” všeho a všech. Proč je široká část veřejnosti napodobuje, kopíruje?   Naše kulturní fronta svou skutečnou morálku a pravou tvář vždy veřejně deklaruje přísahou vládnoucí vrchnosti a to i často v Národním divadle např. Říši a Adolfu Hitlerovi (1942),

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru