Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Francie:Maroko – stádo dostane svou emocionální dávku!

Již mnohokrát jsme zde avizovali naše přesvědčení o tom, že v blízké budoucnosti vzniknou na evropském území nová impéria. Stále se držíme našeho posledního prezentovaného odhadu, a to znamená variantu těchto tří: Chalífát, NŘŘ a Mezimoří. Pokud je toto uspořádání nové Evropy opravdu cílem, tak musí být splněna zákonitě jedna podstatná podmínka – ROZPAD SOUČASNÝCH STÁTŮ (STÁTNOSTÍ). 


Myslíme si, že MS ve fotbale opět plní svou funkci v podobě toho správného a požadovaného emocionálního “nabíjení” národů (národních egregorů) pro nevědomé splnění svých rolí v plánovaném řídícím manévru. Ti, kteří znají a chápou tento způsob řízení-ovládání BEZ STRUKTURY, tak je složení minimálně jedné semifinálové dvojice vlastně ani nemůže překvapit. Středeční utkání (14.12.) mezi Francií a Marokem nese všechny aspekty vyššího řízení s ohledem na přeformátování Evropy!


Kolonialismus


Kolonialismus, který zanechal hluboké stopy v historii lidstva, je produktem západní civilizace. Vliv západních zemí na Afriku byl výsledkem krvavého procesu a zcela založen na získávání zdrojů regionu. Na africkém kontinentu docházelo k násilným konfliktům a válkám s původními obyvateli, kteří odolávali vlivu Západu. Domorodé národy, které se postavily na odpor, byly násilně a krvavě odstraněny.


Zejména v období po 1. světové válce dosáhly koloniální aktivity svého vrcholu na černém kontinentu! Nerosty jako ropa, zemní plyn, diamanty, uran, měď, kobalt a zlato, které se používají ve všech oblastech každodenního života a jsou považovány za životně důležité pro státy, byly vytěženy.


Francouzské hlavní období koloniální expanze začalo okupací Alžírska v 19. století. Francie ustavila formy vlád, aby udržela tyto africké země pod svou přímou kontrolou, a zavedla politiku asimilace diktováním svého vlastního systému.

Prováděla velké masakry, aby zlomila odpor původních národů.

Francie vlastní národní rezervy 14 afrických zemí včetně: Beninu, Burkiny Faso, Guineje-Bissau, Pobřeží slonoviny, Mali, Nigeru, Senegalu, Toga, Kamerunu, Středoafrické republiky, Čadu, Konga-Brazzaville, Rovníkové Guineje a Gabonu. Africké země musí také uložit své národní měnové rezervy u Bank of France.


Francouzská státní pokladna dostává ročně zisk a výnosy z Afriky kolem 500 miliard dolarů. Vstoupili jsme do období, kdy Francie zaplatí cenu za tento masakr, který probíhá po staletí, a za zločiny, které spáchala v koloniálním řádu. Opravdu si myslíme, že tou cenou bude ukončení státnosti Francie v nynějších hranicích!


Západní Evropa, Německo a fotbal


Německý fotbal

Celý německý národ fotbalem vždy žil a dá se říct, že fotbal se stal v Německu na mnoho posledních dekád společenským fenoménem. Ekonomicky silný stát do kopané od 70. let pumpoval neskutečně velké peníze a díky tomu měl též vynikající výsledky jak na klubové, tak mezistátní úrovni. Po posledním určitém malém přeformátování Evropy, vlivem barevných revolucí ve východním bloku na konci osmdesátých let, kdy došlo ke spojení NSR a NDR, šla kvalita Bundesligy a reprezentace ještě nahoru. Jaký byl vlastně skutečný důvod tak masivní podpory tomuto sportu po celém Německu?


Prestiž novému společenskému režimu

Nové rozložení politických sil na evropském kontinentu po roce 1990 je (spíše už “bylo”) pouze předstupněm ve vývoji, který nasměruje starý kontinent k oněm třem impériím. Během 25 let bylo nutné vychovat, lépe řečeno vyprofilovat, německý národ do takového nastavení, ve kterém bude oslavovat LGBT+++ (zničení rodiny) a hlavně uvědoměle vítat migraci, tzn. přistěhovalce z afrického kontinentu. Bylo důležité, aby samotní Němci uvěřili tomu pomalounku nasouvanému tehdy novému společenskému modelu plnému absurdně nekončící tolerance a rasové diverzity.


Bylo žádoucí dodat tomuto životnímu modelu prestiž a skutečný punc toho jedině správného populačního vývoje. Kdo jediný v takovém rozsahu mohl exkluzivně dodat tento požadovaný lesk nově protěžovanému režimu? Ano, určitě FOTBAL!


Za vše hovoří fakta po roce 1990: MS vítěz 1990 a 2014, 2. místo 2002, 3. místo 2006 a 2010. To znamená, že během 7 turnajů konaných do roku 2015 skončili němečtí reprezentanti 5x na stupni vítězů! A co se událo v roce 2015? Mutti Merkel oznámila otevření bran Evropy všem příchozím z Afriky. Pořádkumilovní Němci tímto otevřeli dveře do Evropy svrabu a špíně opět s pocitem nadřazeného národa vůči zbylým evropským obyvatelům. Způsobil to pouze fotbal? Je to takto jednoduché? Samozřejmě, že NE! Ale fotbal se stal významným vychovatelem a emocionálním “nabíječem” sebevědomí německému národu v takovém rozsahu, že maximálně splnil svou funkci v ŘÍZENÍ BEZ STRUKTURY!


Německý národ byl opětovně zneužit!


Němečtí fotbalisté slaví titul mistrů světa.
Sešup německého týmu

Němci svůj úkol splnili, a tak už není nutné jejich kopanou udržovat na tak vysoké úrovni! Spíše pomocí tohoto nástroje demonstrovat jasný mocenský úpadek Západu. Je to viditelné? Jasně, že ANO! MS 2018 i 2022 skončili již ve skupinové fázi. V roce 2018 ještě měli určitou sílu, ale jejich potenciální úspěch už nebyl potřebný a ani žádoucí, tak jim pro jistotu zařídili rozkol uvnitř týmu – pro jistotu [1]. V 2022 už to nebylo ani zapotřebí, protože současná úroveň německého nároďáku už na nejlepší světové týmy prostě nestačí. Posledním větším úspěchem bylo v roce 2016 třetí místo na ME, což akorát deklarovalo ještě to, že německá migrační politika je správná a protěžovaný politický režim je opravdu hoden následování napříč Evropou (hlavně Západní!).


Vývoj v západní Evropě

Systém fungování NÁSTROJE GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ – FOTBALU jsme si konkrétně demonstrovali na případě Německa, ale téměř stejně to samozřejmě platí pro Španělsko, Portugalsko, Belgii, Itálii atd. My jsme cíleně zvolili jako ukázku německý fotbal, protože vedení německé státnosti bylo to, které první otevřelo bránu migrační destrukci! Instalace impéria Chalífát může přejít do další fáze …


Afrika, Maroko a fotbal


Marocký úspěch

Maroko na Mistrovství světa ve fotbale 2022 jako první africká reprezentace postoupila do semifinále. Toto konstatování napovídá, v jaké fázi přeformátovávání Evropy se už nacházíme. Tak velké pozvednutí národního, ale i obecně afrického statusu v mezinárodním společenství není samozřejmě náhoda! Je to výsledek dlouhodobého procesu nasouvání budoucího způsobu života do části evropského území. Vlivem tak velkého fotbalového úspěchu jednoho ze severních afrických zemí bude do všech afrických lidí, v současné době pobývajících na kontinentu Evropa, “napumpováno” takové sebevědomí a obrovský stupeň agresivity, že to otřese základy některých západních států zevnitř!


Násilí v západní Evropě

Účelově pěstovaná koloniální křivda u těchto lidí se projeví naplno a spustí vlnu násilností na původním obyvatelstvu. Opravdu z toho máme nemalé obavy. První projevy těchto emocí jsou již viděny ve Francii, v Belgii i v Holandsku [2]. Je jasné, bohužel, že to je záměrem tohoto mistrovství. Takhle funguje VYŠŠÍ ŘÍZENÍ …


Trýznivé scény v srdci Paříže na bulváru Champs-Élysées

Jak už jsme uvedli výše – rozpad nynějších evropských státností musí být nějak proveden, protože současné uspořádání Evropy již nebude odpovídat budoucímu mocenskému rozložení globálních sil na Zemi.


Závěrem


Z pohledu globálního řízení je potřeba vyvolat masivní občanské nepokoje uvnitř aktuálních států! Toto je pouze jeden z vícero způsobů, protože indukování chudoby už je také v plném proudu a rozkrývání covidového podvodu včetně vedlejších účinků vakcín se již také rozjíždí. Toto včetně dalších plánovaných tlaků zapříčiní tak obrovské pnutí uvnitř EU, že se celá unie zhroutí včetně většiny států, které ji tvoří. No, a bude se moct stavět nový DŮM! O systému fungování států jsme na počátku našich literárních snah psali zde [3].


Zdroje: isport.blesk.cz, frontnieuws.com


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Trump i Seagal – optimalizace nastavení pozic pokračuje

Nastavování pozic pro jednotlivé globální hráče před závěrečnou scénou ukončení jednopolárního světa pokračuje. Současný hegemon se nemíní vzdát bez boje a svou totální hysteričnost demonstruje ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny. Tímto aktem si zaprvé podepsal urychlení svého rozpadu a zadruhé, bohužel, si zvolil ten krvavější způsob, kterým bude doveden k ukončení své státnosti! Projevila se při záběrech na Stevena Seagala matrice vývoje nového uspořádání Evropy? Je vůbec možné, aby to byla náhoda? Snažíme se opravdu držet

Číst dál »

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru