Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Je Joe Biden nový Gorbačov, ale ZÁPADU?

Zdá se, že vše je o správném načasování. Každý úspěšný proces jde ruku v ruce se správným načasováním. Bez dokonalého načasování jednotlivých procesních kroků se nemůže dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud víme, že žijeme v době probíhajícího procesu odstraňování USA z pozice hegemona, tak je vše jednodušší pochopit. Tohle je minimální výšková linie pohledu na současné události ve Státech!


Bez této prvotní a zásadní podmínky není možné pochopit, co se tam teď odehrává. Kdo na všechny nynější události nahlíží s daleko nižší perspektivy, tak může snadno dojít k závěru, že Trump se už definitivně zbláznil. Můžeme Vás ubezpečit, že jeho duševní stav je v naprostém pořádku. Donald pouze hraje svou roli a jde mu to skvěle. Trump – Biden je prostě úžasně vybudovaný politický tandem …


Elon Musk a jeho nahrávka


Že je Elonek PíÁr produkt “Správců” jsme si už vysvětlili a nemá cenu jeho pozici na světové politické šachovnici více rozebírat. Dostatečný čas jsme mu věnovali zde [1]. Celá komedie s nákupem Twitteru začíná nést své ovoce a to je přesně to, co jsme měli na mysli ohledně toho načasování!


Musk učinil rozhodný “výkop – nahrávku” k rozpadu USA. Učinil tak v pátek 2.12. svým tweetem, kde zanechal zároveň podpisy “Správců”, a to minimálně jednoho křídla. Proč nahrávka? Protože tak přihrál pomyslnou “loptu” právě Trumpovi …Je nám jasné, že různí šťouralové a počtáři budou ihned namítat, že počty komentářů a sdílení jsou pohyblivé, a budou mít pravdu, ale v danou chvíli našeho screenshotu byl stav prostě takový.


Mimo téma – Každý si tvoří svou realitu a my si tvoříme právě tuto. Doufáme, že nemalý počet čtenářů tuto vsuvku pochopí. Bude zajímavé sledovat, jestli se na těchto číselných postech bude neustále nějakým způsobem objevovat určitý ekvivalent 11 nebo 22. Důležitým a nezpochybnitelným ukazatelem je ale samozřejmě datum a čas zveřejnění, a také odkazovaný čas na očekávanou další událost. Číslo 17 jsme již také několikrát “pitvali”.


Můžeme konstatovat, že TWITTER začal plnit svou funkci a předpokládáme, že se také stane důležitým nástrojem při DEAMERIKANIZACI Evropy. Současní nacističtí vládci starého kontinentu si již začínají onu skutečnost uvědomovat, a tak na nic nečekali a již přešli do nekompromisního útoku proti této sociální platformě [2].


Průvodní jevy této ohlášky


Tato Muskova (samozřejmě, že nikoliv jeho samotného) akce zapříčiní další pnutí na politické scéně USA mezi zastánci PAX AMERICANA a kádry “Správců”, což je jeden z plánovaných výsledků. Obrovská politická nestabilita je nadmíru žádoucí pro uskutečnění onoho hlavního celosvětového cíle, a to ukončení rabování, okrádání a terorizování zbytku světa Spojenými státy a zároveň ukončení transatlantické dominance.


Jen úplně slepý pozorovatel globálních procesů na Zemi může nevidět totální propad mezinárodního statusu jak USA, tak Velké Británie. Tato uměla vyživovaná a udržovaná supermoc je prostě na odchodu! Její TVŮRCI  se zároveň postarají o její definitivní konec. Je jasné, že je to proces roztažený v čase, ale je opravdu jasně viditelný …


Trump “balónek” vypustil


Dnes už také my chápeme, proč se Donald nesměl v roce 2020 stát opětovným prezidentem. Současné volební období “kliky” kolem Bidena je potřebné k vybudování atmosféry, která umožní ukončit státnost USA v té podobě, jak ji dodnes známe! Trump Overtonovo okno otevřel …


Trump v reakci na Muskovo odhalení o předvolební cenzuře na Twitteru v roce 2020 ve prospěch demokratů vyzval ke zrušení americké ústavy. A je to – ODPOČÍTÁVÁNÍ ZAPOČALO! Podpis nejvyššího řízení nechybí …Po prezidentských volbách 2020 podal Texas žalobu k Nejvyššímu soudu USA, ve které si stěžoval na to, že státy Georgia, Michigan, Pensylvánie a Wisconsin změnily pravidla voleb a rozšířily možnost hlasování poštou. Nejvyšší soud USA 11. prosince 2020 tuto žalobu zamítl [3]! Další info zde [4] – a zase těch 17!


Analytik Pjakin tenkrát trefně toto rozhodnutí komentoval: Nejvyšší soud 11. prosince washingtonského času přijal rozhodnutí, podle kterého mají státy právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA. Berte si tolik suverenity, kolik chcete! Bylo konstatováno, že situace je taková, že ať vyhraje kdokoliv, tak reálné páky na řízení lodi/státu mít nebude!


Už tenkrát byla vložena “nálož – bomba” pod americkou ústavu! Vidíte? Jsme akorát svědky již dávno naplánovaného procesu a nikomu nebude dovoleno ho ohrozit, protože s tím souvisí další osud lidstva na Zemi. Konflikt na Ukrajině je pouze jednou z etap tohoto složitého a dlouhodobého politického manévru, který neustále nabírá na eskalaci a nebezpečnosti. Větší chyba nějakého politického “debila” může ohrozit existenci lidské rasy!


Donald J. Trump minulý měsíc oznámil svou kandidaturu v prezidentských volbách v roce 2024

Joe Biden a jeho part ve hře


Entita Joe Biden – každá svéprávná osoba ví, že nynější prezident USA není skutečný americký politik Joe Biden, hraje svůj přidělený part. Nevíme, co se stalo, že skutečný Joe již není k dispozici, ale důvody pro tuto “komedii” s dvojníkem asi tušíme.


Celý připravovaný proces odchodu USA, jako četníka světa ze scény, byl už hotov, ale pravý Biden už prostě z nějakého důvodu najednou nebyl k dispozici. Vlak (proces) už byl rozjetý a najednou nebyl k dispozici jeden z jeho hlavních cestujících! Tento vypravený vlak již není možné zastavit a už vůbec ne měnit důležité cestující, a tak byl nahrazen touto entitou. Možná i tato skutečnost dodává ještě větší říz té absurditě, kterou dnešní USA již pouze představují. Tak, jak v reálném čase chřadne tato entita parodující Joea Bidena, tak s ní paralelně chřadnou celé Spojené Státy. Už se pomalu může říct Bye Bye …


Politika Joe Bidena vede pomalu a cíleně USA na definitivní porážku zrovna tak, jako politika Michaila Gorbačova dovedla na porážku SSSR. I ten LOUTKÁŘ je stejný …


Závěrem


Ještě to bude bolet a hodně! Odpoutávání se Evropy od řízení USA není jednoduchý proces, součástí procesu je i samozřejmě SVO Ruska na Ukrajině, ale cíle se jednoho dne dočkáme. Že budoucí Evropa bude zcela jiná oproti té nynější, je zcela jasné. Některé evropské národy na tom budou profitovat a jiné mnoho ztratí, čímž opravdu nemyslíme pouze materiální stránku.


Určité snížení zdrojového zabezpečení postihne všechny Evropany, ale posun statusu v mezinárodním společenství se nějakým národům i navýší. Většina evropských států zanikne a vrátí se na scénu opět mnohonárodnostní impéria.


S USA to vypadá přesně obráceně. Na tomto území vzniknou nové státnosti s rozdílnou ideologií! Kolik jich bude? Netroufáme si teď odhadovat. Trump ohlásil vstup “Ameriky” do její poslední fáze!


Zdroje: novinky.cz, idnes.cz, independent.co.uk


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Horká fáze přestavby Evropy

Přestavba hlavně západní civilizace je v plném proudu a směřujeme k její další fázi. Postupující čas začíná nekompromisně odhalovat skutečné příčiny ukrajinského konfliktu. Zdá se, bohužel, že to opravdu nejsou dobré zprávy pro podstatnou část evropského obyvatelstva a po brutálním “covidovém” procesu, který ještě zdaleka neskončil, se Evropa opět nachází v další uměle a úmyslně vytvořené migraci.     Západní Evropa dostala již část svého plánovaného přídělu nových afrických spoluobčanů, a tak aby to té východní

Číst dál »

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Proč rostoucí počet ukrajinských vojáků odmítá bojovat!

Dnešní příspěvek musíme věnovat poznatkům Petra Lavrenina ohledně skutečné situace v ozbrojených silách Ukrajiny. Petr Lavrenin je politický novinář, odborník na Rusko a bývalý Sovětský svaz. Ukrajinští vojáci stále častěji opouštějí své pozice a zveřejňují videa se stížnostmi na jejich velení. Proč se ve válkou zmítané zemi zvyšuje počet dezercí?   Zamyšlení se Petra Lavrenina zde:   Celková pomoc západních zemí Ukrajině již přesáhla vojenský rozpočet země na rok 2022, který měl činit 12 miliard

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru