Je Joe Biden nový Gorbačov, ale ZÁPADU?

Zdá se, že vše je o správném načasování. Každý úspěšný proces jde ruku v ruce se správným načasováním. Bez dokonalého načasování jednotlivých procesních kroků se nemůže dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud víme, že žijeme v době probíhajícího procesu odstraňování USA z pozice hegemona, tak je vše jednodušší pochopit. Tohle je minimální výšková linie pohledu na současné události ve Státech!


Bez této prvotní a zásadní podmínky není možné pochopit, co se tam teď odehrává. Kdo na všechny nynější události nahlíží s daleko nižší perspektivy, tak může snadno dojít k závěru, že Trump se už definitivně zbláznil. Můžeme Vás ubezpečit, že jeho duševní stav je v naprostém pořádku. Donald pouze hraje svou roli a jde mu to skvěle. Trump – Biden je prostě úžasně vybudovaný politický tandem …


Elon Musk a jeho nahrávka


Že je Elonek PíÁr produkt „Správců“ jsme si už vysvětlili a nemá cenu jeho pozici na světové politické šachovnici více rozebírat. Dostatečný čas jsme mu věnovali zde [1]. Celá komedie s nákupem Twitteru začíná nést své ovoce a to je přesně to, co jsme měli na mysli ohledně toho načasování!


Musk učinil rozhodný „výkop – nahrávku“ k rozpadu USA. Učinil tak v pátek 2.12. svým tweetem, kde zanechal zároveň podpisy „Správců“, a to minimálně jednoho křídla. Proč nahrávka? Protože tak přihrál pomyslnou „loptu“ právě Trumpovi …Je nám jasné, že různí šťouralové a počtáři budou ihned namítat, že počty komentářů a sdílení jsou pohyblivé, a budou mít pravdu, ale v danou chvíli našeho screenshotu byl stav prostě takový.


Mimo téma – Každý si tvoří svou realitu a my si tvoříme právě tuto. Doufáme, že nemalý počet čtenářů tuto vsuvku pochopí. Bude zajímavé sledovat, jestli se na těchto číselných postech bude neustále nějakým způsobem objevovat určitý ekvivalent 11 nebo 22. Důležitým a nezpochybnitelným ukazatelem je ale samozřejmě datum a čas zveřejnění, a také odkazovaný čas na očekávanou další událost. Číslo 17 jsme již také několikrát „pitvali“.


Můžeme konstatovat, že TWITTER začal plnit svou funkci a předpokládáme, že se také stane důležitým nástrojem při DEAMERIKANIZACI Evropy. Současní nacističtí vládci starého kontinentu si již začínají onu skutečnost uvědomovat, a tak na nic nečekali a již přešli do nekompromisního útoku proti této sociální platformě [2].


Průvodní jevy této ohlášky


Tato Muskova (samozřejmě, že nikoliv jeho samotného) akce zapříčiní další pnutí na politické scéně USA mezi zastánci PAX AMERICANA a kádry „Správců“, což je jeden z plánovaných výsledků. Obrovská politická nestabilita je nadmíru žádoucí pro uskutečnění onoho hlavního celosvětového cíle, a to ukončení rabování, okrádání a terorizování zbytku světa Spojenými státy a zároveň ukončení transatlantické dominance.


Jen úplně slepý pozorovatel globálních procesů na Zemi může nevidět totální propad mezinárodního statusu jak USA, tak Velké Británie. Tato uměla vyživovaná a udržovaná supermoc je prostě na odchodu! Její TVŮRCI  se zároveň postarají o její definitivní konec. Je jasné, že je to proces roztažený v čase, ale je opravdu jasně viditelný …


Trump „balónek“ vypustil


Dnes už také my chápeme, proč se Donald nesměl v roce 2020 stát opětovným prezidentem. Současné volební období „kliky“ kolem Bidena je potřebné k vybudování atmosféry, která umožní ukončit státnost USA v té podobě, jak ji dodnes známe! Trump Overtonovo okno otevřel …


Trump v reakci na Muskovo odhalení o předvolební cenzuře na Twitteru v roce 2020 ve prospěch demokratů vyzval ke zrušení americké ústavy. A je to – ODPOČÍTÁVÁNÍ ZAPOČALO! Podpis nejvyššího řízení nechybí …Po prezidentských volbách 2020 podal Texas žalobu k Nejvyššímu soudu USA, ve které si stěžoval na to, že státy Georgia, Michigan, Pensylvánie a Wisconsin změnily pravidla voleb a rozšířily možnost hlasování poštou. Nejvyšší soud USA 11. prosince 2020 tuto žalobu zamítl [3]! Další info zde [4] – a zase těch 17!


Analytik Pjakin tenkrát trefně toto rozhodnutí komentoval: Nejvyšší soud 11. prosince washingtonského času přijal rozhodnutí, podle kterého mají státy právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA. Berte si tolik suverenity, kolik chcete! Bylo konstatováno, že situace je taková, že ať vyhraje kdokoliv, tak reálné páky na řízení lodi/státu mít nebude!


Už tenkrát byla vložena „nálož – bomba“ pod americkou ústavu! Vidíte? Jsme akorát svědky již dávno naplánovaného procesu a nikomu nebude dovoleno ho ohrozit, protože s tím souvisí další osud lidstva na Zemi. Konflikt na Ukrajině je pouze jednou z etap tohoto složitého a dlouhodobého politického manévru, který neustále nabírá na eskalaci a nebezpečnosti. Větší chyba nějakého politického „debila“ může ohrozit existenci lidské rasy!


Donald J. Trump minulý měsíc oznámil svou kandidaturu v prezidentských volbách v roce 2024

Joe Biden a jeho part ve hře


Entita Joe Biden – každá svéprávná osoba ví, že nynější prezident USA není skutečný americký politik Joe Biden, hraje svůj přidělený part. Nevíme, co se stalo, že skutečný Joe již není k dispozici, ale důvody pro tuto „komedii“ s dvojníkem asi tušíme.


Celý připravovaný proces odchodu USA, jako četníka světa ze scény, byl už hotov, ale pravý Biden už prostě z nějakého důvodu najednou nebyl k dispozici. Vlak (proces) už byl rozjetý a najednou nebyl k dispozici jeden z jeho hlavních cestujících! Tento vypravený vlak již není možné zastavit a už vůbec ne měnit důležité cestující, a tak byl nahrazen touto entitou. Možná i tato skutečnost dodává ještě větší říz té absurditě, kterou dnešní USA již pouze představují. Tak, jak v reálném čase chřadne tato entita parodující Joea Bidena, tak s ní paralelně chřadnou celé Spojené Státy. Už se pomalu může říct Bye Bye …


Politika Joe Bidena vede pomalu a cíleně USA na definitivní porážku zrovna tak, jako politika Michaila Gorbačova dovedla na porážku SSSR. I ten LOUTKÁŘ je stejný …


Závěrem


Ještě to bude bolet a hodně! Odpoutávání se Evropy od řízení USA není jednoduchý proces, součástí procesu je i samozřejmě SVO Ruska na Ukrajině, ale cíle se jednoho dne dočkáme. Že budoucí Evropa bude zcela jiná oproti té nynější, je zcela jasné. Některé evropské národy na tom budou profitovat a jiné mnoho ztratí, čímž opravdu nemyslíme pouze materiální stránku.


Určité snížení zdrojového zabezpečení postihne všechny Evropany, ale posun statusu v mezinárodním společenství se nějakým národům i navýší. Většina evropských států zanikne a vrátí se na scénu opět mnohonárodnostní impéria.


S USA to vypadá přesně obráceně. Na tomto území vzniknou nové státnosti s rozdílnou ideologií! Kolik jich bude? Netroufáme si teď odhadovat. Trump ohlásil vstup „Ameriky“ do její poslední fáze!


Zdroje: novinky.cz, idnes.cz, independent.co.uk


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Přejít nahoru