Maďarsko – současná hlavní hnací síla nového regionu

Maďarsko je opravdu v současné době hlavní hnací sílou při budování plánovaného nového středovýchodoevropského regionu často také označovaného jako Trojmoří nebo Mezimoří. Bilaterální jednání v Moskvě mezi Ruskou federací a Maďarskem nás jen v tomto našem názoru utvrdilo. Viditelný rozvoj spolupráce mezi těmito zeměmi není samozřejmě žádnou náhodou.


Z tiskové konference Vladimíra Putina a Viktora Orbána si vnímavý člověk odnesl pocit, že rozvoj a stabilita Maďarska je důležitým aspektem blízkého budoucího vývoje evropského kontinentu. Je maďarský premiér prozápadní nebo proruský politik? Jak je možné, že se Budapešť tak často ve svých postojích liší od oficiálního názoru EU nebo dokonce i vojenské aliance NATO? Proč si to Orbán může dovolit? Jak tomu máme rozumět?


Viktor Orbán


Je přesnou ukázkou politika [1], který předvedl za svou politickou kariéru nemalé názorové veletoče. Po „revoluci“ ve východním bloku naprosto podporoval prozápadní politiku, takže protiruskou. V posledních deseti letech se etabloval do pozice vlasteneckého politika, který myslí pouze na blaho Maďarů. Postavil zeď proti migrantům, staví se proti EU projektu Green Deal, podporuje rodinu a porodnost, staví se proti gender nauce, prosadil zákon na ochranu dětí proti pedofilům atd. Zdá se, že je to hotový lidumil a mírotvůrce! Ne, není …


Orbán je hlavně neskutečně schopný a inteligentní politik, obdobných po Evropě zase tolik neběhá. Je to KÁDR „Správců“, který je schopen začít realizovat a následně zrealizovat nadnárodní procesy! To je ta hlavní podstatná pravda o maďarském premiérovi. Na prvním místě je služba svým loutkovodičům a teprve potom služba národu. Pokud víme, jak funguje světové řízení národů, států a různých impérií, tak to vlastně ani není tak překvapivé.


„Správci“ mají jasnou představu o novém budoucím uspořádání Evropy, do které samozřejmě také patří realizace projektu Trojmoří (Mezimoří). „Správci“ také uvedli do chodu projekt Covid-19, ve kterém byl (je) jako jeden z hlavních cílů očkování! Prostě naočkovat novým jedem maximální počet obyvatel bílé západní civilizace za účelem částečné depopulace, a také vyzkoušení nově vyvinuté zotročovací technologie.


V obou případech jede Viktor „BOMBY“! On prostě velmi dobře zvládá zavádět požadovanou agendu „Správců“. Všimněte si, že jeho současné politické názory jsou velmi totožné s názory, které dnes prezentuje náš p-rezident Zeman. O čem to vypovídá? Každý už asi pochopil, ne? No, jedno je jisté – lid není jejich pánem!


Stabilizace Maďarska


Maďarsko je dnes ten základní stavební kámen, kolem kterého se postupně budou nabalovat další státní útvary za účelem vytvoření oné nové říše. Jeden způsob ohlášení této reality např. v souvislosti se Slovenskem jsme již ukázali [2]. Pokud má maďarský národ splnit tuto jemu přisouzenou roli, tak musí mít tu správnou míru sociální stability, dále funkční infrastrukturu a potřebné množství energetických zdrojů.


Aby bylo možné toto vše zajistit a vybudovat, tak je nutné si zajistit pravidelný přísun veškerých potřebných zdrojů za rozumnou cenu. Většinu z těchto poptávaných zdrojů může zabezpečit dnes jediný „dodavatel“, a to samozřejmě Ruská federace. To byl hlavní důvod moskevské návštěvy Viktora Orbána.


Bilaterální jednání v Moskvě


Nemá cenu se detailně rozepisovat o tom, co vše bylo na schůzce mezi Putinem a Orbánem dohodnuto. Zmíníme pouze základní body týkající se hospodářské spolupráce:


1. Jaderná elektrárna Pakš

Rosatom staví v maďarské Pakši dva nové bloky, které více než zdvojnásobí kapacitu elektrárny na 4400 MW (megawatt). V roce 2030 budou Maďaři z 90% energeticky soběstační.


2. Společný podnik ohledně nákladní dopravy

Založení společného podniku na organizování nákladní dopravy z Číny přes Rusko do Maďarska a zemí jižní Evropy a Balkánu. Podnik začne pracovat už od poloviny letošního roku. Je to v podstatě definitivní včlenění Ruské federace do nové Hedvábné stezky, která je samozřejmě projektem „Správců“.


Maďarský premiér Viktor Orbán a ruský prezident Vladimir Putin v Moskvě
3. Předmluva o dohodě ohledně navýšení ročního odběru plynu

Vše nasvědčuje tomu, že nic nebrání tomu, aby tato dohoda byla podepsána [3]. Evidentní snaha o zajištění zdrojů pro novou říši na dlouhou dobu dopředu, aby zdroje na toto území proudily bez problémů a hlavně kontinuálně. Drahé nynější ceny pro zastaralou strukturu průmyslu ve většině Evropy nejsou výsledkem nějakého zakolísání trhu, ale promyšlenou strategií vzhledem k plánované restruktualizaci hospodářství celé Evropy.


4. Spolupráce při výstavbě nového terminálu

Nový terminál také bude hrát klíčovou roli při doručování zboží z Číny (obecně z východu) do zemí západní Evropy [4]. Terminál se tak stane největším nákladním železničním uzlem starého kontinentu. Poběží bezemisně díky energii z vlastní solární farmy a jako vůbec první v Evropě bude mít i privátní 5G síť, kterou dodá čínský technologický gigant Huawei. Terminál je financován ze soukromých zdrojů, takže ho nebude mít pod svou správou maďarská vláda, ale „Správci“, což je logické. Příliš důležitý přepravní uzel …


5. Nová letecká spojení

Bylo taktéž uvedeno, že je ve fázi jednání zavedení dvou nových leteckých spojení, a to:


  • Jekatěrinburg – Budapešť
  • Kaliningrad – Budapešť

Jedná se prohloubení vztahů, jak na turistické úrovni, tak samozřejmě na úrovni obchodní. Takto se budují vztahy mezi státy a jejich plánované rozvíjení.


Nutné je si také připomenout, že obě země mezi sebou uzavřely dlouhodobou smlouvu na odběr ruského plynu loni v září. V současné době odebírají za cenu pětkrát levnější než zbytek Evropy včetně ČR. Zamysleme se ….. budou mít v brzké době stávající a plánované nové maďarské podniky konkurenční výhodu oproti zbytku Evropy? Náhoda? Vše jasné, ne?


Visegrádská skupina – V4


Visegrádská skupina je aliance čtyř států střední Evropy: Česka, Maďarska, Polska, Slovenska [5], jejichž území je plánované jako základní teritorium Trojmoří – nové evropské říše. Je znatelné, že jediné Maďarsko má dnes vládu zastupující agendu „Správců“, protože vlády ostatních zemí skupiny jsou orientované na udržení odcházejícího systému PAX AMERICANA. Je otázkou, jestli tato nastalá situace nebyla úmyslně navozena!


Visegrádská skupina – mapa

Maďarsko mělo po roce 1989 z těchto čtyř zemí dlouhodobě nejhorší životní úroveň, a tak si na nový trend vládnutí po roce 2010, který s sebou přinesl staronový Viktor Orbán, jednodušeji zvyklo a lid ho byl ochotný přijmout s vyhlídkou lepších zítřků. Když to zobecníme, tak tam už horší časy byly. Teď už se život obyčejným lidem na maďarském území bude jenom zlepšovat a prestiž této země stoupat.


Opravdu se pomalu začínáme přiklánět k názoru, že ony hodně špatné časy si národy Poláků, Slováků a Čechů musejí teprve ještě projít, a tak jim byly nainstalovány ty největší proamerické protinárodní „špíny“, pardon vlády. Je to přehlídka amatérů, nevzdělanců, zaprodanců a největší zlodějské chátry. KÁDRY „Správců“ byly prozatímně odklizeny (Fico, Babiš) na střídačku „dozrát“ tím správným směrem. O Babišově lavírování a pozdním prozření jsme již také informovali [6] [7] a o našem pochopení voleb též [8].


Závěrem


Podle nás se teď evropská společnost nachází na počátku poslední fáze, té nejhorší, ukončování řízení PAX AMERICANA v Evropě a bourání dlouho budovaných struktur řízení. Řízení Evropy četníkem USA už musí skončit! A že se přívrženci tohoto systému nechtějí stále pustit „madel“, je pochopitelné! Oni už ale prohráli, pouze mnozí z nich si to ještě při svém idiotismu neuvědomili a ti zbylí si to nechtějí připustit.


Je zapotřebí tyto zaprodance dostat do velkého konfliktu s vlastním obyvatelstvem, aby se tento opotřebovaný způsob řízení totálně sám zdiskreditoval a zničil. Podívejte se jen na jejich chování u nás v ČR jako např. šaška Lipavského, hlupačky Pekarové Adamové. Vrcholem je absolutní loutka a Незнайка (Neználek) globální politiky Miloš Vystrčil. Bohužel, tuto obrovskou ostudu bude muset český národ vydržet a přetrpět. On si ji také tak trochu zaslouží …


Maďarsko tvrdě plní zadanou agendu, nezdržuje se a ani se nedívá napravo nebo nalevo, natož zpátky. Maďarsko ví, že jeho zbylí tři kolegové z V4 ho budou brzy následovat, protože už je tak několik desetiletí dávno rozhodnuto! Možná se trochu pokulhává s nastavováním a nastolováním těch správných evropských politických situací pro zdárné plnění připravené agendy, ale nebojte, Evropa brzy začne budovat své nové regiony. Někdo myslí dva (Chalífát, Trojmoří), ale my vidíme tři (Chalífát, Trojmoří a „Nové Srbsko“). Čas napoví, ukáže a později odpoví ….


Zdroje: cs.wikipedia.org, oenergetice.cz, teraz.sk


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru