Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

AKTUALIZACE – Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Článek ze dne 9. února 2022 – AKTUALIZACE 10. září 2022

 

Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …

 

Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom měli rozklíčovat a pochopit. Na internetu se objevilo detailní video z nehody letadlové lodi, které nám umožní, doufejme, rozeznat vyslané poselství a jeho skutečného odesílatele. Zde nové poslední video natočené kamerami umístěnými na letové palubě:

 

 

 

 

Než si detailněji rozebereme video, tak se musíme nejdříve zmínit o způsobu jeho uveřejnění, který je velmi podstatný. Obsahuje velké množství důležitých sdělení!

 

 

Publikovatel videa

 

Snímek byl uveřejněn na twitteru pod nickem Fighterman_FFRC [1], což si přeložíme jako bojovník.

 

 

 

 

 

Jeho skutečná osobní prezentace by se dala vyjádřit slovy: Jsem bojovník, má lokace boje je v zemi Bílých, rád si hraji z čísly (viz. video) a jsem vyslancem “Správců”. Z obrázku je vidět, že má dále účet na pixiv [2], kde má uvedené datum narozeninového dne 29. prosince (2+9 = 11). Pixiv nás následně přesměruje na jeho osobní stránky [3], kde je uvedena jako jeho současná lokace Čína!

 

 

 

 

Zde vystupuje pod fighterman35. Typ letadla? F-35C? No, myslíme, že je to dost jasné, ne? Musíme zopakovat, že vše je řízený proces, náhody neexistují a zde jsme pravděpodobně svědky i nám viditelného výsledku matričního řízení. Kdo absolutně nemá páru o tom, o čem je řeč, tak o tomto způsobu řízení se může něco více dozvědět zde [4].

Právě jeho osobní stránky nám rozkrývají další poselství, a to konkrétně jeho používaný “Avatar”. Zvolení azbuky už samo o sobě vypovídá o mnohém, ale teprve použité jméno tomu dává to potřebné a asi i zamýšlené koření! Nikanor je mužské jméno řeckého původu s významem: “kdo vidí vítězství, z nike – vítězství a orao – vidět” [5]. V přeneseném slova smyslu vyjadřuje také označení pocitu k milované vlasti – ruské vlasti. Vybrané jméno je samozřejmě důležitým aspektem s ohledem na celkové vyznění zamýšleného poselství. 

 

Dále jsme objevili další účet “bojovníka” na youtube, a to zde [6]. Nerozpoznali jsme tam pro nás něco více zajímavého. Poslední video bylo vloženo před 3 lety. Datum založení účtu je samozřejmě 2011.

 

 

Datum zveřejnění videa

 

Podpisem “Správců” také bývá to, že odkrývání jednotlivých částí při takovém řídícím manévru bývá postupné. Médii proběhlo několik informací v souvislosti s tímto incidentem, ale ode dne nehody do uveřejnění námi zkoumaného finálního videa uplynulo celých 13 dní. Vložení videa na twitter proběhlo v 10 h a 7 minut dne 6. února 2022, což nám v součtu dává opět nám známých 22 viz. obrázek. Během této časové prodlevy došlo k určité kultivaci informačního pole takovým způsobem, aby finální zakončení manévru způsobilo přesně tak, jak bylo naplánováno – doručit jasné a srozumitelné poselství, vzkaz!

 

Pokud chápeme, že žijeme v době ukončování celosvětového vlivu USA, tak zvolené datum pro zveřejnění má ihned jiný rozměr. Z toho důvodu je dobré si právě připomenout, že od 6. února 1952 je oficiálně datován začátek vlády Královny Alžběty II. [7]. Možná je také dobré zmínit v kontextu ucelenosti informací, že 6. února 1950 americký vysoký komisař pro Německo John McCloy oznámil ve Stuttgartu politický program Spojenců pro Německo. Americká okupace Evropy se blíží ke svému konci. Doufáme, že většina ze čtenářů chápe, že GB a USA jedno jest. To nám ten příběh začíná získávat hezké kontury, že?

 

 

Konec videa

 

Pohled na část monitoru, kdy je video již celé přehrané, demonstruje vše, o co se ve skutečnosti jedná.

 

 

1. Levý horní roh
 

Je to konečná vizitka a razítko pro událost, která má obrovský globální dosah, tzn. ovlivňuje budoucí život lidstva v již ne tak vzdálené době.

První řádek v levém rohu nám ukazuje datum havárie, a to ve formě 01-24-22, což oznamuje 1+2+4+2+2 = 11. Dále samostatně 22.

Druhý řádek v levém rohu ukazuje 16 : 31 : 44. Naše interpretace je takováto: 1+6+3+1 = 11 : 44. Číslo 44 ukazuje na nejvyšší řízení, tak ho opravdu berme samostatně.

 

 

Myslíme si, že nejdůležitější je stejně hlavně “na první dobrou” viditelné 22 a 44. Ostatní možnosti jsou nadstavbou, která nám ukazuje obrovské schopnosti “prošpikovat” jeden vizuální vjem takovým množstvím číselných kombinací – aby nikdo trochu znalý globálního řízení nezůstal na pochybách!!

 

2. Pravý horní roh – číslo 28
 

V druhém řádku v pravém rohu je číslo 28. Mnozí z Vás už porozuměli tomu, že ve vzkazu se vyskytují tři subjekty řízení, a to “Správci”, Čína a Rusko. Je nevyhnutelné už teď na to upozornit, protože jinak by nebylo možné si vysvětli ono číslo 28 v posledním obrazovém vjemu videa.

 

 

  • Z pohledu “Správců”

Když je tak výrazně použito číslo 28, a v tomto případě přímo demonstrativně, tak oznamuje, že některý předchozí cyklus končí a nový cyklus se chystá začít. Jednoduše řečeno – světová moc přechází ze Západu na Východ. Stará epocha odchází a nová epocha přichází. Všimněte si, že ta dvacetosmička vystřídá tu dvacetsedmičku až ve chvíli definitivního pádu toho letadla, prostě až úplně v poslední možné chvíli. My to chápeme tak, že až po dokonané destrukci staré epochy může teprve nastoupit epocha nová, a že ta chvíle se nezadržitelně blíží! Je neodvratitelná, protože je předurčená!

 

  • Z pohledu Rusů

Rusové dnes kooperují se “Správci”, protože je to výhodné i nutné pro obě strany – proč, jak, z jakého důvodu atd. není předmětem tohoto článku, takže to nebudeme teď řešit. Prostě je to tak! 28 odkazuje pravděpodobně na příběh 28 panfilovců [8] [9], který demonstruje bojovou morálku Rusů a lásku k jejich zemi. To nepříteli oznamuje odhodlanost, neústupnost a rozhodnost v boji za svou vlast. Pravdou je, že Rusové to ukázali za posledních 1000 let mnohokrát! Prostě to nejsou žoldáci ….. každý ať si to přebere po svém!

 

 

Číslo 28 může také ukazovat na aspekt počtu obětí občanů SSSR ve WWII, i když údaje na Západě hovoří většinou o 26,3 mil. obětí. Rusové prostě pracují s číslem 28 mil., a tak to může souběžně nasměrovávat též na tuto skutečnost. Znamená to, že Rusové si dojdou pro své vítězství za každou cenu, nehledě na ztráty všeho druhu, když budou napadeni. Nepřipouští si nic jiného, než definitivní vítězství, a proto vyhrají!

 

 

Z pohledu Číny netušíme, ale hlavně to není vůbec podstatné, protože Čína neprovádí samostatnou globální politiku, pouze ji vykonává dle zadání! Čína je novým nástrojem “Správců” – střídá USA.

 

 

3. Pravý horní roh – číslo 70
 

Tady opravdu nevíme, ale nakonec to může být velmi prosté! Odhadujeme, že to ukazuje na konec nadvlády Anglosasů skrze britskou korunu. Britskou korunu dnes právě prezentuje Královna Alžběta II., která je na trůnu od roku 1952, což je právě oněch 70 let. Z dálky už je slyšet zvonec, protože britské falešné pohádky bude brzy konec!

 

Poselství

 

Myslíme si, že poselství je mnohovrstvé, takže to nějak jedním vrzem zhodnotit není možné. Zmíníme dvě základní vrstvy, které jsou jednoznačné a pro pochopení dalších možných se pokuste namáhat vlastní mozkové závity.

 

 

1. Nižší vrstva
 

“Správci” fyzicky demonstrují skutečnou úroveň vojenských schopností plynoucích ze spolupráce Ruska a Číny s tím, že takto zatočí s každým NATO železným “krámem”, pokud budou mít stále v úmyslu se o něco pokoušet na 6. prioritě – fyzickém stupni války. POSELSTVÍ – Vojenská konfrontace pro Vás skončí naprostou katastrofou!

 

2. Vyšší vrstva
 

POSELSTVÍ – Stará epocha, kdy světu dominovalo transatlantické křídlo, postupně končí a neexistuje na Zemi síla, která by to mohla změnit, protože je to tak již dávno PŘEDURČENO! Smiřte se s tím nebo bude ve Vašem prostoru rozpoutáno peklo!

 

 

Poznámka – Průběh schůzky Putina s Macronem v Moskvě je výsledkem takovýchto korekcí řízení [10]

 

AKTUALIZACE 10.9.2022
 

Dne 8. září 2022 byla ohlášena smrt satanistické britské královny Alžběty II. Tento příspěvek z února pojednává o ohlášení pádu dominance transatlantického křídla v ŘÍZENÍ světa. Naše tehdejší spekulace o možném skonu panovnice se potvrdila a fyzický pád letadla dostal další nový rozměr, a to:

 

 

Smrt královny je symbolem konce dominování Západu zbytku světa. Tato událost definitivně způsobila, že každý jev zmíněný v příspěvku zapadl na své místo.

 

 

Zdroje: twitter.com, pixiv.net, deviantart.com/fighterman35, sh.wikipedia.org, youtube.com, cs.wikipedia.org, denik.cz, echo24.cz

 

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

AKTUALIZACE – Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Článek ze dne 9. února 2022 – AKTUALIZACE 10. září 2022   Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …   Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (1. díl)

Tímto příspěvkem otevíráme seriál, který celý bude vycházet z knihy Douglase Gabriela The History of Warlord Banking and the Worship of Mammon. V nepravidelných intervalech zde budeme publikovat některé kapitoly nebo pasáže, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou důležité a každý zvídavý člověk by je měl znát.    Cesta zločinných bankéřů je složitá. Byla skryta zamlžováním a lstí, aby zakryla pravdu a ochránila malou skupinu bankovních rodin, jejichž podvody okradly národy na Zemi. Svou kořist

Číst dál »

Budování nových evropských říší pokračuje

I během probíhající SVO na Ukrajině kontinuálně pokračují ostatní procesy za účelem přeformátování Evropy. Proces na Ukrajině samozřejmě tomu všemu dominuje, ale paralelně s ním startují nebo navazují ostatní řízené manévry, které postupně nasměrovávají evropský kontinent k požadovanému naplánovanému výsledku. Podle nás tím výsledkem bude naprosto nové uspořádání národů, jak o tom již delší dobu píšeme, a jejich nově vnucený stupeň důležitosti.  Před koncem roku 2022 v mediálním prostoru proběhla velmi důležitá informace. Dne 22.12.2022

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru