Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Zase o nás bez nás! Kdo za to může?

Tento týden absolvoval ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov pracovní cestu po Evropě a zdá se, že příprava projektu Trojmoří [1] (nejenom) pokročila do další fáze. Bez zvláštního zájmu českých MSM se setkal se svými protějšky v Budapešti a Vídni. A to je samozřejmě úsek jeho cesty, který nás zajímá mimořádně. Tato jednání se svým významem řadí na úroveň globální politiky s naprosto jasným budoucím dopadem na způsob dalšího fungování českého národa a v nejvyšších patrech české politiky je téměř ticho. To je zvláštní, ne?


Lavrov jednal v úterý v Maďarsku a ve středu pokračoval návštěvou Rakouska, kde proběhlo první bilaterální jednání ministrů zahraničí těchto zemí od roku 2009, a to je asi pro naše hlavní média málo zajímavé. Ty zpocené ruce nad klávesnicemi kolaborantských novinářů, protože celá tato cesta jde proti oficiálnímu narativu EU, bychom chtěli vidět. No, něco málo v médiích proběhlo, ale bylo to totálně neadekvátní skutečnému významu těchto schůzek. Jen pro dokreslení, ve čtvrtek ministr Lavrov pokračoval v Itálii.


Česká republika prozatím v zámezí


Bohužel, musíme konstatovat, že oficiální vedení naší země se na přípravě tohoto evropského projektu podílí prozatím, alespoň ve viditelné formě, v menší míře, než bychom si my přáli. Několikrát jsme zde psali, že vidíme velkou roli Prahy v této nové říši, na čemž se nic nemění, ale zatím naše politická reprezentace ještě nedozrála do stavu, který by jí umožňoval se více oficiálně zapojit do jeho budování.


Naše politická scéna je stále velmi roztříštěná, kde obrovský vliv nadále mají přívrženci systému PAX AMERICANA. Ten by nejraději uvedl celou Evropu do totálního chaosu ve prospěch USA v boji proti Ruské federaci. Změna režimu v Rusku je totiž jediná možnost na získání zdrojů tak potřebných pro udržení hegemonie Spojených států. Boj je velký a jeho nejviditelnějším projevem v současné době je střet ohledně odvolání šéfa BIS Michala Koudelky [2], které prosazuje prezident Zeman jakožto zástupce hlavní globální síly na Zemi u nás. Čí zájmy zastupuje agent Koudelka? To je snad všem jasné!


Babiš mezi dvěma týmy


Andrej Babiš lavíruje a vypadá to, že šéf BIS je schopen premiéra zatlačit do kouta a čelit jeho tlaku na odvolání. To není dobrá zpráva pro obyvatelstvo Čech a Moravy, protože se zdá, že Babiš je “ovlivnitelný”, a tak na výsledek tohoto souboje si budeme muset počkat po volbách. S velkou pravděpodobností bude ve funkci premiéra dále pokračovat šéf ANO, takže si v současné době vybírá oddechový čas před finální bitvou a také finálním rozhodnutím.


Vzhledem k probíhajícím nízkofrekvenčním procesům má pouze jednu jedinou variantu, která mu umožní politicky i podnikatelsky přežít a myslíme, že on to ví také a Hrad čeká! Případ “Kellner” [3]je pro něho určitě dostatečným varováním. Po volbách nebude mít kam uhnout a bude muset učinit možná jeho nejdůležitější rozhodnutí v životě, protože bude muset dát veřejně najevo, který tým si vybral. Zatím hraje na obě strany a to mu už nebude trpěno! Níže na obrázku je znázorněn skutečný stav politického rozložení sil v USA.


1. TEAM – PAX AMERICA, 2. TEAM – hlavní světové globální síly

Jak dále postupovat


To bylo takové obecné shrnutí současné situace v ČR, která významně určuje naší pozici v evropské politice. A právě naše nynější vybudovaná pozice dává najevo v konečném výsledku naší malou předvídatelnost. To opravdu není dobrý signál pro potenciální partnery a možná jednání o palčivých problémech Evropy a už vůbec nám to nedává šanci stanout v nějaké vůdčí pozici při stavbě nového politického útvaru na mapě světa! Z toho vyplývá, že naším prvotním zájmem v tuto chvíli musí být si udělat hlavně domácí úkoly. Co to znamená?


Musíme se začít zbavovat všech těch z venku nasunovaných agend, které vedou pouze k debilizaci společnosti a dát už konečně jasně najevo, že český národ si vybírá cestu konzervativních hodnot a vzdává se cesty neoliberálního destrukčního směru. Stejně je to tak v procesech pro toto území nastaveno, ale vláda se sama bojí do toho “říznout” a čeká až hlavní boj bude dokončen za mořem, a pak bude ve svém politickém směru následovat tamějšího vítěze. To je prostě srabácký přístup, vyčkávání, připosranost, což je bohužel občasný charakteristický rys pro Babišovu politiku. Tímto přístupem nám akorát utíká čas, který jsme měli věnovat navyšování své pozice v nově vznikajících strukturách budovaného impéria. To je prostě chyba! V přístupu k těmto otázkám bychom si měli vzít příklad z Polska a Maďarska. Není na co čekat.


Díky této nejasné politice jsme se dostali do pozice těžko čitelné země a také spolu s USA na listinu Kremlu, která zahrnuje země vůči Rusku nepřátelské. Toto je pro nás naprosto nevýhodná pozice, které budeme v budoucnu velmi litovat a opět začínáme chybět tam, kde se buduje nový svět. Zase je to o nás bez nás a nemyslete si, že Maďarsko a Rakousko toho nevyužijí pro své zájmy v novém uspořádání Evropy, kde jim pro toto formování ubyl prozatím jeden významný konkurent, a to Česká republika. Doufáme, že znatelné otočení kormidlem ve prospěch konzervativní politiky nastane s příchodem nové vlády, byť pod vedením staronového premiéra!


Lavrovovo jednání v Maďarsku a Rakousku


Lavrov označil Maďarsko za zemi, která je vůči Rusku přátelská a navázal na jednání, která již před časem úspěšně vedli Putin s Orbánem. Rusko, jako jeden z hlavních dodavatelů, který bude zajišťovat zdrojovou stabilitu nové říše, vede jednání s maďarskými partnery a tím si postupně vytvářejí společné pevné pracovní vztahy. Tímto si Budapešť buduje v některých tématech následnou nezastupitelnou roli při budoucích těsnějších vztazích mezi novou říší a Ruskem. Prostě Maďarský národ chytá nabízenou šanci za pačesy!


Ministr zahraničí Rakouska se vyslovil pro co nejširší dialog mezi ruskou a rakouskou občanskou společností [4]. Významná byla debata o provozování Nord Stream2, což je zásadní záležitost a naše MSM ani slůvko. To je tak důležitý nový zdrojový kanál, který vede i přes ČR, ale debaty se účastní Rakousko. Jen připomínáme:


NORD STREAM 2

A co děláme my? Ležíme v zákopech a čekáme, jak to dopadne! Andy, to nemáš tolik politické prozřetelnosti, aby jsi nevěděl, kam to spěje? Nebo jsi už ztratil “koule”? Vždyť jsi alfa samec, ne?


Závěrem


Vnitřní politický boj naši zemi tak paralyzuje, že její vedení není schopno vést důstojnou vnější (zahraniční) politiku. Čím déle bude tento nevyhraněný způsob vedení zahraniční politiky trvat, tak nám vzniknou škody, které již na mnoho desítek let nebude možné napravit. Už teď, díky tomuto stavu, nejsme účastníky jednání, které připravují základy fungování nového středovýchodoevropského regionu.


Je nejvyšší čas tuto politickou nevyprofilovanost zastavit a ukončit! Nacházíme se v situaci, že nejsme partnerem pro žádnou stranu k jakémukoliv jednání na vyšší zahraniční úrovni. Babiš se rád navenek prohlašuje za velkého přítele Orbána a zároveň poklonkuje Bruselu. Tohle musí skončit, protože to náš stát začíná pasovat do role šaška evropské politiky.


Dnes jsme zemí, která vede tři zahraniční politiky, a to oficiální nejasnou vládní, dále politiku Hradu a poslední je politika senátu. Ukazuje to jenom na jednu jasnou věc: NEJSME FUNKČNÍ STÁTNOST natož STÁT!


Dnes to moc veselé nebylo, ale je potřeba si ukázat realitu, protože jinak nebudeme vědět, co požadovat po nové vládě za změny.


Zdroje: army-shop.cz, neovlivni.cz, irozhlas.cz, msn.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Datum expirace unipolárního světa se blíží

Obrovská nespokojenost některých států USA s federální politikou Bílého domu nabírá na obrátkách. Výsledkem této nespokojenosti jsou již konkrétní kroky vzdoru, jako např. žaloba generálních prokurátorů na administrativu Joea Bidena. Nové vzorky z Měsíce odebrané Číňany neodpovídají vzorkům přivezených z mise Apollo 11! Monopol na šíření pouze té “jedné pravdy” současných sociálních sítí brzy skončí. Trump ohlásil příchod jeho platformy TRUTH Social. Toto jsou jen některé probíhající procesy, které se spolupodílejí na ukončování současného unipolárního

Číst dál »

Rusko – globální duchovní velmoc poslední instance?

Rusko učinilo další razantní krok proti pedofilům! Zákonodárci přijali zákon, který trestá vězením všechny ty, kteří spáchají zločin proti “sexuální integritě nezletilých”. Zatímco míra mravní zkaženosti v liberálním světě se neustále zhoršuje, tak ve většinově pravoslavném Rusku přijímají opatření na ochranu zdravého vývoje společnosti. Pojďme se podívat na rozdílné přístupy Ruska a Západu, tzn. liberální společnosti k této problematice. Zákon č. 1248305-7, který upravuje maximální trest na doživotí pro pedofily   Podle této aktualizované legislativy,

Číst dál »

Dynamika procesu přeměny Evropy

Události související s přeformátováním Evropy se na nás každodenně valí, že není jednoduché si vybrat konkrétní jevy, které nejlépe charakterizují nebo dostatečně demonstrují onen vývoj plánované postupné přeměny Evropy. Minule jsme článek zakončili zmínkou o Polsku, takže dnes plynule navážeme, protože tamější elity se s tím opravdu nemažou a sprintují k ukončení polské státnosti! A také o Maďarsku je nutné se zmínit …. Nemůžeme si pomoci, ale současné vedení Polska se už delší dobu vyžívá

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru