Americká úcta ke svým spolupracovníkům v praxi

Při procesu odstavování Spojených států z pozice hegemona světa můžeme být svědky praktik, které tato státnost používala po celou dobu své dominance. My se teď zaměříme konkrétně na jeden způsob chování, a to chování ke svým naverbovaným spolupracovníkům z řad občanů zemí, kde prováděla svoji vojenskou intervenci. Vždy to probíhá jako přes kopírák. Při proceduře stahování jejích kádrů ze světa již máme, a ještě budeme mít, možnost vidět to jako na dlani!


Když se Washington rozhodl urychleně opustit Afghánistán, tak toto své rozhodnutí o odchodu ani nepokládal za důležité konzultovat s Brity, Němci, Nizozemci či Čechy, kteří v Afghánistánu ztratili stovky svých vojáků. Byla to naprostá ukázka skutečného a pravdivého fungování struktur uvnitř NATO. Na způsob činnosti této organizace také upozornil prezident Miloš Zeman [1]. To bylo pouze prozatím jedno velké stažení z cizího území, ale uznáváme, že s obrovským dopadem na globální politiku! Teď si představte, že postupně se Spojené státy začnou stahovat z celého světa. Myslíme si, že všem kolaborujícím spolupracovníkům na dosud USA ovládaných územích by měla začít cvakat zadnice.


Zesměšnění a ponížení hegemona


Celý tento proces v Afghánistánu je řízený a rozhodně není náhodný. Sleduje vícero cílů a jedním z nich je celosvětové úmyslné zesměšnění a ponížení ještě stále současného četníka světa. Také USA okázale demonstrovaly, že na tuto dříve přidělenou funkci již vojensky ani kádrově nestačí. Bystřejším došlo, že opravdu jednopolární svět prezentovaný Amerikou skončil a přichází čas budování multipolárního světa, na které bude dohlížet jako jedna z hlavních autorit Čína.


I v tomto afghánském manévru byly USA použity pro několik cílů vyššího (nadnárodního) řízení a celý tento na první pohled zběsilý úprk má v sobě hluboké opodstatnění. Teď si představte, že přichází období, kdy se americké řízení bude stahovat z celého zbytku světa a co to s sebou přinese za důsledky. Jsme přesvědčeni, že způsob chování USA ke svým afghánským spolupracovníkům by měl být varováním pro všechny ty, kteří jsou jako rádoby národní elity napojeni na tento typ řízení ve svých domovských zemích.


Blížící se reálná hrozba ztráty současných pozic pro tuto sortu lidí by je měla přimět k nějaké akci. Pokud jsou tito lidé schopni pochopit tento skutečný stav na globálním politickém bojišti, tak by měli začít přehodnocovat své politické pozice a začít se přeorientovávat na opravdovou práci pro národní stát! To je jejich jediná šance, jak politicky přežít a nakonec se ještě stát užitečnými. V opačném případě je čeká politický konec a veřejné odsouzení. Je téměř poslední možná chvíle začít přijímat takováto opatření a zároveň řešení pro možnost uchování si své politické kariéry.


Restruktualizace národních elit


Pomalu přichází doba částečné výměny elit v národních státech. Celosvětový systém řízení skrze strukturní řízení Spojených států je ve fázi ukončování. Je jisté, že i část tohoto procesu je součástí genocidní p(L)andemie Covid-19, ale to my vychvalovat nebudeme, i když je tomu tak! Je to drastický způsob řešení obměny kádrů na významných pozicích v řízení v jednotlivých zemích, které jenom potvrzuje, že i pro “správce světa” jsme, my lidé, pouze přírodní zdroje k naplňování jejich sobeckých zájmů. Bohužel, musíme to přijmout jako fakt.


Národní elity v rukou svých loutkovodičů

Při detailním zkoumání určitých událostí ve světě je tento proces viditelný. Poslední zpráva ukazující na tento trend je zavádění opatření pro ztížení cestování amerických občanů do EU [2]. Veškeré takovéto cílené omezování cestování slouží k přetrhávání transatlantických vazeb, tzn. ke zničení závislosti na řízení praktikované USA. Těchto viditelných jednotlivých úkonů pro naplňování uvedeného cíle bude jen přibývat a jejich frekvence se bude zvyšovat. Je to jeden z nejdůležitějších úkolů při přestavbě světa.


Budeme se opakovat, ale jen připomeneme, že právě také boj za odstranění agenta Koudelky z pozice šéfa BIS je průvodním jevem tohoto procesu. Je prostě potřeba odstranit řídící kádry dnes orientované na velení za mořem a vybudovat nové řídící složky, které již svým zaměřením budou orientované na to řízení, které je cílem současné přestavby světa. Pokud člověk pochopí většinu cílů této transformace (bohužel i ty negativní), tak je většina postupně přicházejících kroků logických i viditelných.


Strach kolaborantských elit by se dal krájet


Blíží se parlamentní volby a je zábavou sledovat, jak je stará základna kádrů, ale také nových neomarxistů, neustále okopávána a dehonestována [3]. Doba nedávno minulá dávala velkou naději na premiérské křeslo Pirátovi (to je přesné) Bartošovi, ale brzy vyšlo najevo, že to bylo pouhé “vrtěti psem”! Sebranka neoliberálů si samozřejmě uvědomuje směr celosvětových procesů, a tak dělá vše, aby napomohla americkým nositelům moci PAX AMERICANA otočit pomyslné kormidlo zpět v jejich prospěch. To je absolutně nemožné a jejich soupeř “správci světa” si je stejně a pravidelně maže na chleba.


Pod pojmem “kolaborantské elity” je potřeba si také představit ty skutečné představitele moci posledních 30-ti let, nikoliv pouze viditelné politické loutky. Jedná se hlavně o majitele velkých firem u nás, kteří byli kompletně napojeni na starý celosvětový obchodní model. Ten je ničen ve prospěch nového, méně náročného na spotřebovávání přírodních zdrojů. Systém přeformátovávání jsme popsali zde. Právě toto je skupina obyvatel, která pomalu přichází o své vydobyté pozice dělá vše, aby si je udržela! Třeba i tím, že zorganizuje kampaň Milion chvilek pro demokracii a jiné. Tuto bitvu prohrála, ale bitva “Čapí hnízdo” stále pokračuje, i když zde také prohrává a nakonec bezpochyby prohraje. Na změnu těchto procesů aplikovaných z těch nejvyšších sfér řízení Země jednoduše nemá páky a dnes už ani kvalitní kádry. Prostě končí! Tuší to a strach ji vede k dělání více a více chyb, které ji dovedou k jejímu historickému konci.


Při probíhajícím opouštění pozic amerických struktur řízení v Evropě ji čeká podobný osud jako ty Afghánce spolupracující s Američany a “zápaďáky” na letišti v Kábulu. Ti, kteří se dobrovolně a úspěšně nepodvolí novému způsobu řízení světa, budou ponecháni napospas svému osudu. Pravděpodobně na ně bude ukázáno prstem jako na původce toho všeho zla, protože davu musí být nějaký viník každopádně předhozen.


Když se podíváte na nějaké současné medializované soudní kauzy, tak určité vymetání špíny již probíhá např. Pelta, Rittig atd. To je jenom začátek.


Fotbalový boss Miroslav Pelta u soudu

Závěrem


Aby každý mohl vidět tyto probíhající procesy ve světě, je nutné se zbavit naučeného vidění světa. To nám bylo vštěpováno jak za socialismu, tak také samozřejmě od devadesátých let minulého století do dnešních dní. Posuzovat neustále probíhající procesy optikou socialismus – kapitalismus, západ – východ, USA – Rusko atd. vede pouze k zahnání do slepé uličky a nemožnosti se ve složitých systémech řízení alespoň částečně vyznat.


To je záměrem tvůrců školních osnov, protože jedině indoktrinovanou konceptuální slepotou si vůdci světa mohou zabezpečit monopol na řízení planety Gaia.


Zdroje: euroskop.cz, kryptomagazin.cz, denikn.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

7. říjen jako předzvěst věcí příštích?

Globální řízení využívá události proběhnuvší v konkrétních “datumech” jako prostředek ke komunikaci se svými řídícími nástroji. To je jedna z věcí, kterou lidé zajímající se o skutečné ŘÍZENÍ světa velmi brzy prohlédnou a pochopí. Světová událost, která proběhla dne 7. října 2023 na území Izraele k nim samozřejmě též patří! 7. říjen je bezesporu obrovsky významné datum v lidských dějinách. Možná se mýlíme, ale nezaregistrovali jsme na alternativě článek, který by datum počátku konfliktu mezi

Číst dál »

Koloniální správa státu jako nástroj proti národům

Ojedinělá šance na alespoň částečně pronárodní evropské vlády. Využije ji Evropa? Mají národy starého kontinentu v sobě ještě sílu na uskutečnění svojí záchrany nebo jejich stupeň úmyslně podporované degenerace to již neumožňuje? VÁLKA NEBO MÍR?   Víme, že pro většinu obyvatelstva pravidelně masírovanou MSM je to těžko akceptovatelný nebo pochopitelný fakt, ale USA se jako hlavní policajt a zároveň zloděj světa (PAX AMERICANA) může udržet pouze uskutečněnou proxy válkou v Evropě! Pro svou dominanci již

Číst dál »

Vojtěch – fašistický pohůnek s dětskou tváří

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch obdržel další nové noty na terorizování českého národa. Tentokrát je to už ale vyšší level, protože nás pomalu začal připravovat na očkování malých dětí. Podle nás je to červená linie tohoto fašistického pokusu na lidech a velká zkouška pro český národ! Obstojíme? Ubráníme budoucnost českého člověka na tomto území? Projeví se nakonec ve většině dnešní populace ještě poslední zakořeněné zbytky lidství nebo to nejcennější, co náš národ má, taktéž prodáme satanovi?

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru