Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Hra na diktátora Země

Podělíme se s Vámi o takový myšlenkový konstrukt, který je čirou spekulací a má v sobě nemálo cyničnosti a fantazie. Pokusíme se Vám představit proces, který vychází nejenom z posledních událostí, ale jeho soukolí zapadají k sobě tak dobře už delší dobu, že ho zmíníme i zde na našem blogu. Všeho nechte a pojďte si s námi, jak se dnes moderně říká, zakonspirovat. To je totiž v dnešní době výraz pro jakékoliv neoficiální samostatné přemýšlení.


Že se dnes nacházíme v nějaké fázi přeměny Evropy a v podstatě celého světa, by snad alespoň na chvíli nenapadlo pouze úplného ignoranta nebo možná také nějakého absolventa genderových studií. Na moment se “zasněte” a představte si, že jste SPRÁVCE světa a je Vám jasné, že tímto tempem spotřebovávat dary Země je cesta, která má jediný možný výsledek – přírodní zdroje nejsou nekonečné a s tímto společenským modelem rozšířeném po celém světě nám opravdu dlouho nevydrží. Je nutné způsob fungování a řízení planety velmi rychle přetransformovat. Jdeme na to ……..


Stanovím si základní pilíře transformace


  • Musím odstranit svůj současný dlouhodobý prostředek pro řízení většiny států, a to USA, protože se tento nátlakový nástroj již viditelně přežil a dokonce svou přežitou existencí ohrožuje samotnou naší civilizaci
  • Musím přeměnit ty národy, které už dnes mají neakceptovatelnou nákladnost (spotřebu přírodních zdrojů) na svůj provoz a způsob života.
  • Musím vymyslet způsob, který dokáže řešit více cílů naráz a poskytne mně další čas navíc na řešení ještě jiných za normálních okolností neřešitelných úkolů.

Postupné odstraňování Spojených států z pozice lídra světa


1. Podvodné volby

Touto strategií zajistím celosvětovou pochybnost nad rádoby transparentním demokratickým způsobem dosazování národních elit k moci. Vzor demokracie se uchýlí k takovým praktikám, že celý svět žasne nad absurdností této frašky. Kredit velmoci je poničen. Doprovodné jevy této taškařice v roztaženém čase postupně vykonají svou práci. Pozice do té doby státu číslo 1 bude již nalomena.


2. Způsob ukončení vojenské intervence v Afghánistánu

Vytvořím průběh ukončení války, který takovým způsobem poníží a zesměšní zdolaného protivníka, že to bude největší dehonestace poraženého státu od první světové války! Tento potupný a ubohý odchod USA z Afghánistánu musím zajistit. Obrovské zneuctění americké armády a pošramocení reputace před celým světem je to, co zinscenuji.


V dalších útocích na pozici Spojených států budu samozřejmě nadále pokračovat, a to až do chvíle, než jejich pozici státu č. 1 definitivně ukončím. Možností mám hned několik, ale pravděpodobně se vydám obdobnou cestou jako v případě mnou řízeného rozpadu SSSR.


Přeměna a následný zánik nenažraných národů


1. Školství

Útok na přeměnu “vyspělých” bílých západních národů již činím plíživě několik desítek let. Nejzdařilejší metoda, kterou využívám, je cílená debilizace formou neustálého reformování školství. Nároky na studia neustále snižuji, a tak si nakonec děti ve škole spíše hrají než učí. Musím to neustále organizovat tak, že jejich vzdělanostní úroveň bude pravidelně klesat. Už jenom tím zajistím úpadek a nikoliv další rozvoj v této části světa! Na tom pracuji již dlouhodobě, daří se mně to, a tak budu v tomto duchu pokračovat.


2. Migrace

Musím zajistit smíchání vícero kultur dohromady, protože jedině tak vytrhnu jakýkoliv národ ze svých kořenů a připravím jeho konec. Smícháním různých ras naruším geneticky daný tvůrčí potenciál bílé původní evropské rasy a vše rozředím. Schopnost národa se vyvíjet na základě jeho genetických schopností daných mu přírodou bude navždy zničen. Můžu pak začít utvářet nové národy a jejich nové kultury. Vítej, ty nový lehce nahnědlý občánku té správné Nové Evropy! Věřím, že to tímto způsobem zvládnu.


3. Sterilizace

Jídlem, tabákem, alkoholem, kosmetikou, čistícími prostředky a touhou po nezřízeném způsobu života snadno kontinuálně dosahuji snížení porodnosti, ale trvá to příliš dlouho. Výsledky jsou sice dobré, nikoliv vynikající. Potřebuji řešení teď hned a téměř dokonalé. Nějakou masově potřebnou lékařskou proceduru! Musím jim ty jejich reprodukční možnosti zkorigovat jednou pro vždy, protože teprve potom se budou množit v udržitelných mezích.


4. Depopulace

Sice dlouhodobě snižuji porodnost, ale tím se mně zvyšuje u těchto národů průměrný věk. Výsledek tohoto procesu je, že se mně na těchto územích začínají hromadit staří a z mého pohledu naprosto nepotřební lidé. Nepřinášejí žádné pro mě zajímavé hodnoty a jenom mně užírají ze stolu jménem planeta Gaia. To nemohu trpět a musím se nějak těchto darmožroutů zbavit. Chtějí si jen užívat, bavit se a rádi cestují po celém světě. Tak to ne! Potřebuji něco, čím by se dal ovládat průměrný věk dožití!


Bydliště pro poslední odpočinek

Úvaha o vlastnostech systému


Potřebuji vymyslet systém pro mnou v současné době preferované oblasti na zeměkouli, který sníží porodnost, odstraní staré nepotřebné lidi, zamezí cestování a obecně do budoucna rapidně sníží životní úroveň v těchto lokalitách. Potřebuji získat 100%-ní kontrolu nad jejich životy, tzn. na jejich myšlení, pohyb, stravování, práci, finance, zábavu ……., ale ne, to není ono! Já nepotřebuji kontrolu tohoto typu, já je potřebuji vlastnit, takže si musím zajistit právo na jejich vlastnictví. To je cesta, kterou se musím vydat!


Systém pro transformaci a získání kontroly


1. Aplikace nabytých zkušeností z dob minulých

Musím se zaměřit na oblast, kde budu schopen u lidí vyvolat obrovský strach. Tím si zabezpečím možnost jim odebírat jejich nabytá práva a zaženu je do kouta, že budou prosit o to, stát se mými otroky. Jediná možná cesta, která mně toto umožní, je vytvořit celosvětové zdravotní riziko. Již jsem podobnou akci několikrát organizoval a detailně si vyzkoušel chování davu a fungovalo to perfektně. Něco podobného už jsem aplikoval v podobě dýmějového moru (1720), cholery (1820), španělské chřipky (1920). Poslední doladění konkrétních pracovních metod jsem učinil při nemoci šílených krav, epidemiích ptačí chřipky a prasečí chřipky. Jsem tedy připraven a mohu to rozjet.


Skrze svoje kolaborantské ovečky na pozicích národních politiků znehybním svět a zavedu takový teror, při kterém povolí kdejaký systémový odpadlík. Ovládám veškerá hlavní MSM, farmaceutické společnosti a řídím systémově téměř celý finanční sektor. Až zastavím ekonomiky národních států, tak jim půjčím peníze na obnovu v drtivé většině mého průmyslu a tím si je nadobro zavážu. V ten moment je cesta volná a mohu si diktovat, co si zamanu.


2. Využití nových technologií

Doba se technologicky významně posunula, takže model z období španělské chřipky mohu pozvednout na nový “level”. Kvalitativní rozdíl v schopnostech obsahu vakcín dnes skýtá obrovské možnosti, tak je nutné jej maximálně využít! Všechny na začátku vytyčené cíle mohu dosáhnout pomocí pravidelné vakcinace, kterou vždy použiji tam, kde budu potřebovat korigovat mé řízení a usměrňovat vývoj tím správným požadovaným směrem. Mám to ale krásné vyhlídky.


Napumpuji do nich tyhle “šmakulády” obsahující nové technologie za účelem totálního ovládnutí mysli očkovaného jedince a s těmi, kteří tento experiment po nějakou dobu přežijí, si budu hrát jako na playstationu. Musím sám sebe pochválit, protože plán je to opravdu skvostný, ale má to jednu rizikovou nedokonalost. Musím naočkovat nejlépe 100% “oveček” v určených lokalitách, minimálně 80%. Pokud to nedokáži, tak se to celé může obrátit proti mně. To nesmím dopustit!


Až uskutečním tento výtečný plán, tak se teprve stanu skutečným vládcem planety Gaia. Všechno bude patřit mně, každého budu ovládat a budu natrvalo nevoleným diktátorem tohoto kousku Vesmíru! Tedy, pokud mě to ti nahoře nechají celé dokončit. Já už se s nimi snad nějak dohodnu ……


Probuzení ze sna


Probuzení ze sna

Naštěstí to bylo jenom takové malé zasnění chvilku si zahrát na diktátora Země, takže je všechno ok a můžeme v klidu nerušeně žít svoje životy. Jasně, vždyť to byla jenom taková konspirace …….

 

Kolektiv VC


Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Maďarsko – současná hlavní hnací síla nového regionu

Maďarsko je opravdu v současné době hlavní hnací sílou při budování plánovaného nového středovýchodoevropského regionu často také označovaného jako Trojmoří nebo Mezimoří. Bilaterální jednání v Moskvě mezi Ruskou federací a Maďarskem nás jen v tomto našem názoru utvrdilo. Viditelný rozvoj spolupráce mezi těmito zeměmi není samozřejmě žádnou náhodou. Z tiskové konference Vladimíra Putina a Viktora Orbána si vnímavý člověk odnesl pocit, že rozvoj a stabilita Maďarska je důležitým aspektem blízkého budoucího vývoje evropského kontinentu. Je

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (3. díl)

V dalším pokračování našeho seriálu o historii peněz a „mamonářství“ si přiblížíme rodinné klany Warburgů a Rothschildů. My, stejně jako vy, samozřejmě víme, že tyto klany jsou pouze viditelný předvoj skutečné moci, ale na jejich historii se dá zase o něco více pochopit systém finančního zotročování lidstva. Jdeme na to … Warburgové Rodina Warburgů se usadila v Benátkách, kde nosili příjmení del-Banco. Historické dokumenty popisují Anselma del Banca jako Žida a jako jednoho z nejbohatších

Číst dál »

Je Joe Biden nový Gorbačov, ale ZÁPADU?

Zdá se, že vše je o správném načasování. Každý úspěšný proces jde ruku v ruce se správným načasováním. Bez dokonalého načasování jednotlivých procesních kroků se nemůže dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud víme, že žijeme v době probíhajícího procesu odstraňování USA z pozice hegemona, tak je vše jednodušší pochopit. Tohle je minimální výšková linie pohledu na současné události ve Státech! Bez této prvotní a zásadní podmínky není možné pochopit, co se tam teď odehrává. Kdo na všechny

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru