Hra na diktátora Země

Podělíme se s Vámi o takový myšlenkový konstrukt, který je čirou spekulací a má v sobě nemálo cyničnosti a fantazie. Pokusíme se Vám představit proces, který vychází nejenom z posledních událostí, ale jeho soukolí zapadají k sobě tak dobře už delší dobu, že ho zmíníme i zde na našem blogu. Všeho nechte a pojďte si s námi, jak se dnes moderně říká, zakonspirovat. To je totiž v dnešní době výraz pro jakékoliv neoficiální samostatné přemýšlení.


Že se dnes nacházíme v nějaké fázi přeměny Evropy a v podstatě celého světa, by snad alespoň na chvíli nenapadlo pouze úplného ignoranta nebo možná také nějakého absolventa genderových studií. Na moment se “zasněte” a představte si, že jste SPRÁVCE světa a je Vám jasné, že tímto tempem spotřebovávat dary Země je cesta, která má jediný možný výsledek – přírodní zdroje nejsou nekonečné a s tímto společenským modelem rozšířeném po celém světě nám opravdu dlouho nevydrží. Je nutné způsob fungování a řízení planety velmi rychle přetransformovat. Jdeme na to ……..


Stanovím si základní pilíře transformace


  • Musím odstranit svůj současný dlouhodobý prostředek pro řízení většiny států, a to USA, protože se tento nátlakový nástroj již viditelně přežil a dokonce svou přežitou existencí ohrožuje samotnou naší civilizaci
  • Musím přeměnit ty národy, které už dnes mají neakceptovatelnou nákladnost (spotřebu přírodních zdrojů) na svůj provoz a způsob života.
  • Musím vymyslet způsob, který dokáže řešit více cílů naráz a poskytne mně další čas navíc na řešení ještě jiných za normálních okolností neřešitelných úkolů.

Postupné odstraňování Spojených států z pozice lídra světa


1. Podvodné volby

Touto strategií zajistím celosvětovou pochybnost nad rádoby transparentním demokratickým způsobem dosazování národních elit k moci. Vzor demokracie se uchýlí k takovým praktikám, že celý svět žasne nad absurdností této frašky. Kredit velmoci je poničen. Doprovodné jevy této taškařice v roztaženém čase postupně vykonají svou práci. Pozice do té doby státu číslo 1 bude již nalomena.


2. Způsob ukončení vojenské intervence v Afghánistánu

Vytvořím průběh ukončení války, který takovým způsobem poníží a zesměšní zdolaného protivníka, že to bude největší dehonestace poraženého státu od první světové války! Tento potupný a ubohý odchod USA z Afghánistánu musím zajistit. Obrovské zneuctění americké armády a pošramocení reputace před celým světem je to, co zinscenuji.


V dalších útocích na pozici Spojených států budu samozřejmě nadále pokračovat, a to až do chvíle, než jejich pozici státu č. 1 definitivně ukončím. Možností mám hned několik, ale pravděpodobně se vydám obdobnou cestou jako v případě mnou řízeného rozpadu SSSR.


Přeměna a následný zánik nenažraných národů


1. Školství

Útok na přeměnu “vyspělých” bílých západních národů již činím plíživě několik desítek let. Nejzdařilejší metoda, kterou využívám, je cílená debilizace formou neustálého reformování školství. Nároky na studia neustále snižuji, a tak si nakonec děti ve škole spíše hrají než učí. Musím to neustále organizovat tak, že jejich vzdělanostní úroveň bude pravidelně klesat. Už jenom tím zajistím úpadek a nikoliv další rozvoj v této části světa! Na tom pracuji již dlouhodobě, daří se mně to, a tak budu v tomto duchu pokračovat.


2. Migrace

Musím zajistit smíchání vícero kultur dohromady, protože jedině tak vytrhnu jakýkoliv národ ze svých kořenů a připravím jeho konec. Smícháním různých ras naruším geneticky daný tvůrčí potenciál bílé původní evropské rasy a vše rozředím. Schopnost národa se vyvíjet na základě jeho genetických schopností daných mu přírodou bude navždy zničen. Můžu pak začít utvářet nové národy a jejich nové kultury. Vítej, ty nový lehce nahnědlý občánku té správné Nové Evropy! Věřím, že to tímto způsobem zvládnu.


3. Sterilizace

Jídlem, tabákem, alkoholem, kosmetikou, čistícími prostředky a touhou po nezřízeném způsobu života snadno kontinuálně dosahuji snížení porodnosti, ale trvá to příliš dlouho. Výsledky jsou sice dobré, nikoliv vynikající. Potřebuji řešení teď hned a téměř dokonalé. Nějakou masově potřebnou lékařskou proceduru! Musím jim ty jejich reprodukční možnosti zkorigovat jednou pro vždy, protože teprve potom se budou množit v udržitelných mezích.


4. Depopulace

Sice dlouhodobě snižuji porodnost, ale tím se mně zvyšuje u těchto národů průměrný věk. Výsledek tohoto procesu je, že se mně na těchto územích začínají hromadit staří a z mého pohledu naprosto nepotřební lidé. Nepřinášejí žádné pro mě zajímavé hodnoty a jenom mně užírají ze stolu jménem planeta Gaia. To nemohu trpět a musím se nějak těchto darmožroutů zbavit. Chtějí si jen užívat, bavit se a rádi cestují po celém světě. Tak to ne! Potřebuji něco, čím by se dal ovládat průměrný věk dožití!


Bydliště pro poslední odpočinek

Úvaha o vlastnostech systému


Potřebuji vymyslet systém pro mnou v současné době preferované oblasti na zeměkouli, který sníží porodnost, odstraní staré nepotřebné lidi, zamezí cestování a obecně do budoucna rapidně sníží životní úroveň v těchto lokalitách. Potřebuji získat 100%-ní kontrolu nad jejich životy, tzn. na jejich myšlení, pohyb, stravování, práci, finance, zábavu ……., ale ne, to není ono! Já nepotřebuji kontrolu tohoto typu, já je potřebuji vlastnit, takže si musím zajistit právo na jejich vlastnictví. To je cesta, kterou se musím vydat!


Systém pro transformaci a získání kontroly


1. Aplikace nabytých zkušeností z dob minulých

Musím se zaměřit na oblast, kde budu schopen u lidí vyvolat obrovský strach. Tím si zabezpečím možnost jim odebírat jejich nabytá práva a zaženu je do kouta, že budou prosit o to, stát se mými otroky. Jediná možná cesta, která mně toto umožní, je vytvořit celosvětové zdravotní riziko. Již jsem podobnou akci několikrát organizoval a detailně si vyzkoušel chování davu a fungovalo to perfektně. Něco podobného už jsem aplikoval v podobě dýmějového moru (1720), cholery (1820), španělské chřipky (1920). Poslední doladění konkrétních pracovních metod jsem učinil při nemoci šílených krav, epidemiích ptačí chřipky a prasečí chřipky. Jsem tedy připraven a mohu to rozjet.


Skrze svoje kolaborantské ovečky na pozicích národních politiků znehybním svět a zavedu takový teror, při kterém povolí kdejaký systémový odpadlík. Ovládám veškerá hlavní MSM, farmaceutické společnosti a řídím systémově téměř celý finanční sektor. Až zastavím ekonomiky národních států, tak jim půjčím peníze na obnovu v drtivé většině mého průmyslu a tím si je nadobro zavážu. V ten moment je cesta volná a mohu si diktovat, co si zamanu.


2. Využití nových technologií

Doba se technologicky významně posunula, takže model z období španělské chřipky mohu pozvednout na nový “level”. Kvalitativní rozdíl v schopnostech obsahu vakcín dnes skýtá obrovské možnosti, tak je nutné jej maximálně využít! Všechny na začátku vytyčené cíle mohu dosáhnout pomocí pravidelné vakcinace, kterou vždy použiji tam, kde budu potřebovat korigovat mé řízení a usměrňovat vývoj tím správným požadovaným směrem. Mám to ale krásné vyhlídky.


Napumpuji do nich tyhle “šmakulády” obsahující nové technologie za účelem totálního ovládnutí mysli očkovaného jedince a s těmi, kteří tento experiment po nějakou dobu přežijí, si budu hrát jako na playstationu. Musím sám sebe pochválit, protože plán je to opravdu skvostný, ale má to jednu rizikovou nedokonalost. Musím naočkovat nejlépe 100% “oveček” v určených lokalitách, minimálně 80%. Pokud to nedokáži, tak se to celé může obrátit proti mně. To nesmím dopustit!


Až uskutečním tento výtečný plán, tak se teprve stanu skutečným vládcem planety Gaia. Všechno bude patřit mně, každého budu ovládat a budu natrvalo nevoleným diktátorem tohoto kousku Vesmíru! Tedy, pokud mě to ti nahoře nechají celé dokončit. Já už se s nimi snad nějak dohodnu ……


Probuzení ze sna


Probuzení ze sna

Naštěstí to bylo jenom takové malé zasnění chvilku si zahrát na diktátora Země, takže je všechno ok a můžeme v klidu nerušeně žít svoje životy. Jasně, vždyť to byla jenom taková konspirace …….

 

Kolektiv VC


Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Oznámil Kissinger výsledek procesu na Ukrajině?

Henry Kissinger pronesl v posledních týdnech několik výroků na adresu probíhajícího řídícího manévru na Ukrajině. Bylo evidentní, že obsahově se výroky s postupujícím časem vyvíjely! Máme pocit, že vývoj v rétorice byl výsledkem čekání na to správné načasování, kdy už všechny procesní prvky budou na svém místě a bude možné “ohlásit” konečné rozuzlení všem těm ideologickým fašistům, a to právě v Davosu! Vše si detailněji probereme. Nejdříve si musíme trochu ozřejmit důležitost této osoby v

Číst dál »

Vývěska satanismu v předsmrtné křeči

Po delší nucené pauze jsme zpět a můžeme se opět věnovat procesům, které velkou měrou ovlivňují současnost a hlavně budoucnost lidské civilizace. V tomto příspěvku se budeme věnovat fenoménu Hollywood, který spoluutvářel vnímání “četníka” světa USA. Byl to velmi podstatný nástroj pro utváření onoho “správného” vnímání jednopolárního řízení Země, tzn. PAX AMERICANA.   Hollywood je nyní pod silným řídícím manévrem, který zajistí ukončení jeho vlivu na procesy globální úrovně. Globální fabrika na sny, která vychovávala

Číst dál »

Ohlášení změny způsobu nadnárodního řízení Slovenska?

O systému fungování států a jejich řízení jsme se už zmiňovali mnohokrát. Dokonce jsme se snažili tento styl ovládání států a národů nějakým způsobem vysvětlit v jednom z prvních článků zde na webu [1] – sice dost krkolomně, ale každý nějak začíná. Dnes bychom to asi popisovali jiným způsobem, ale doufáme, že je tak alespoň vidět nějaký náš progres. Máme další ukázku způsobu ohlašování důležitého řídícího manévru! Změna nadnárodního řízení Slovenska? V některých předchozích článcích

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru