Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?

 

Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu věnovat nebudeme, nač trápit inteligentní čtenáře, ale nějaké základní info si nastínit musíme. Obsahem článku má být hlavně smyslová stránka jeho politického pádu.

 

Propagátor multikulturního smýšlení a homoagendy


 Pan poslanec nám byl od jeho začátků předkládán médii jako inteligentní mladík napůl z jiného etnika, který bezproblémově zapadl do české společnosti, protože v ní odmala vyrůstal. Měl se stát předobrazem vnímání některými zamýšleného vpádu všech těch afrických doktorů, inženýrů a láskyplných lidiček – sluníček. Jeho názory na migraci nebyly opravdu sice tak extrémní např. zde [2], je otázka nakolik v tomto odkazovaném rozhovoru to byl tehdejší politický kalkul, ale zajisté byl zastáncem a propagátorem “vítačské” politiky.


 

Poslanec Dominik Feri

Dále prosazoval stejnopohlavní manželství, někdy označované též jako homosexuální manželství či manželství leseb a gayů. Každý, kdo vědomě útočí na historicky vnímaný status tradiční rodiny, tzn. muž-žena-dítě, tak cíleně prosazuje degeneraci společnosti a její budoucí zánik! To jsou prostě fakta, a kdo s tím nesouhlasí, tak ať se dovzdělá – hlavně ne v knihách schválených ministerstvem školství, to opravdu ne! Za poslední zmínku stojí, že byl také podporovatelem hnutí Me Too, což, ve víru nových informací s ním spojených, je úlet jako prase, takže to už ani nebudeme komentovat. 

 

Myslíme, že jeho nemalá inteligence, narození v jedenáctém dni v měsíci, ale i zároveň hlavně exotická vizáž, byly podstatnými důvody jeho řízeného raketového vzestupu. Prostě se to zatraceně, v dřívějším pátou kolonou mylně očekávaném kurzu, náramně hodilo. Pan Feri se stal pouze dalším spotřebním materiálem na cestě v procesu, který opravdu naštěstí neřídí naše parta vlastizrádců včetně jejich pánů, a co je nejdůležitější – jeho cílová stanice bude v našich zeměpisných šířkách úplně jiná (psali jsme [3] nebo [4])!

 

Polibek smrti koalici SPOLU


Těžko se nám skrývá radost nad touto událostí, protože to je FLÁKANEC naráz přes tři huby! Skuteční SPRÁVCI světových řídících systémů všem čučkařům ukázali, jak se to dělá! Dle nás je to jasný vzkaz, a to:

“Buď se přešaltujete ve smyslu nově nastavených frekvencí procesů pro tuto část Evropy nebo začnou padat kostlivci ze skříní i na Vás!”

Šašci SPOLU

Jelikož byl stržen symbol reprezentovaný určitým obrazem resp. obsahem, tak si moc nedovedeme představit, že je uskutečnitelná zásadní změna v rétorice této koalice v tak stěžejních bodech dnešní politiky jaké jsou právě otázky migrace, multikulturalismu, homoagendy, genderu a dalších progresivistických hovadin úmyslně ničících náš civilizační okruh. Spíše to vypadá jako polibek smrti těmto stranám, které stále chtějí přežívat ve starém systému řízení států na základě určitých kruhů v USA, což již nemůže být dále trpěno. Svět už je jinde!

 

Odstavování “DOMÁCÍCH ČERNOCHŮ”


Tento termín označující zrádce konající ve prospěch cizí moci proti vlastnímu národu jsme již použili v jiném článku, ale sem se hodí jako hrnec na pr_el. Nacházíme se v situaci odstavování drtivé většiny evropských národních elit od struktur nadstátního řízení reprezentovaného “lidmi”, kteří jsou dnes opět “oficiálně” ve vedení USA.

 

Tito politici stále toužící po jednopolárním světě, kdy dominance USA je udržována okrádáním všech ostatních, mají již poslední úkol, o kterém nemají většinově asi ani tušení, a to dovést USA ke krachu a zhroucení. Zatím to dělají perfektně a o brzkém úspěšném výsledku nemůže být pochyb. Bohužel, občany Spojených států amerických nečekají vůbec lehké časy, ba naopak, bez krve se to asi neobejde. My odhadujeme, že se tento stát roztrhne na několik menších a bývalý hegemon zmizí v propadlišti dějin.

 

Evropský scénář narovnání elit bude naplněn, protože čas na nové nevyhnutelné uspořádání Evropy se blíží a je nutné nastavit (přenastavit) potřebné kádry na nadcházející přestavbu. Myslíme si, že kauza “Feri” byla varováním pro všechny ty, kteří by této přestavbě chtěli házet klacky do cesty a stále se orientovat na starou přežitou strukturu řízení světa.

 

Nový Středovýchodoevropský region


V tomto odstavci se nebudeme věnovat konkrétnímu složení regionu (my též nemáme ještě ucelenou konečnou představu), ale již viditelným způsobům jeho příprav. Nějaké naše prvotní závěry jsme už deklarovali v minulých článcích např. v otázce jaderných elektráren. Vypadá to, že tento nový ekonomický subjekt by měl být maximálně suverénní a samostatný. Při uvědomění si tohoto konstatování jsme nuceni také přehodnotit naše původní, možná příliš jednoduché a ukvapené, závěry kauzy Vrbětic.

 

Skandálem Vrbětice byla pozvednuta, zviditelněna pozice ČR ve světové politice jakožto jednoho z lídrů nového subjektu, zároveň se vyostřil vztah s Ruskem a západní Evropa nás v tom nechala vykoupat – jako vždy. Možná se mýlíme, ale na základě veřejně dostupných informací nás nenapadá jiný logický závěr vyjma vzniknuvšího nového kostlivce na domácí černochy, což by byla příliš vysoká hra pro tak malý výsledek.

 

Celé to na nás působí jako cílené, samozřejmě i z venku řízené, odpoutávání se od západní Evropy i Ruska (od Ruska jen naoko pro tuto chvíli, protože zdrojově to někdo zajišťovat bude muset). Takže – bourá se starý dům a začínají se stavět nové základy!


 

Orbán, Kurz – zbylí dva lídři nového evropského subjektu

Tyto určité kroky vedou k postupné budoucí samostatné politice a získávání oné subjektnosti vůči vnějšímu prostředí.

 

Aféra “Feri” je osvědčený dokola používaný systém na to správné nasměrování národních elit v tomto případě pro budoucí vývoj Evropy a další posun v bourání starých zavedených pořádků! Téma je opravdu obsažné, takže další naše pohledy na tuto věc zase příště.

 

Zdroje: cs.wikipedia.org, top09.cz, narodninoviny.cz, echo24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Hebrejská bible se vrací domů …

Pravděpodobně nejstarší rukopis hebrejské bible se vrací domů. Ručně psaná 1100 let stará Bible zvaná Codex Sassoon se vrací zpět do Izraele, tzn. zpátky tam, kde ji písař vyhotovil. Vzácný rukopis byl ve středu 17. května 2023 v New Yorku vydražen za 38 milionů dolarů! Je na této informaci něco zvláštního, proč bychom jí měli věnovat větší pozornost? My si myslíme, že ano!   Dokonce si myslíme, že tato informace má obrovský globální význam. Tušíme,

Číst dál »

AKTUALIZACE Vliv výchovy na míru proočkovanosti

Článek ze dne 8. září 2021 – AKTUALIZACE 27. listopadu 2022   Rozdíl mezi proočkovaností “vakcínou” na “nemoc” Covid-19 v EU mezi státy tzv. východního a západního bloku je více než viditelný. Podívali jsme se na data na webu ECDC ( European Centre for Disease Prevention and Control – Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí). Z nich jasně vyplývá rozdílný přístup k vnucovanému očkování experimentální vakcínou v těchto zemích s odlišným kulturním a politickým

Číst dál »

Globální Kádr – Karel Schwarzenberg

Na začátku tohoto měsíce bylo možné zaregistrovat zprávu, která dle našeho názoru zavelela ke korekci vztahů s Ruskou federací, a to nikoliv pouze ze směru od ČR, ale také ze směru od většiny evropských států. Určitě není náhodou, že jejím autorem není nikdo jiný než kníže Karel Schwarzenberg (Schwarzenbergové patřili a stále patří mezi prominentní evropské šlechtické rody). Poslední lednový den poskytl rozhovor pro ruskou státní agenturu TASS.   O tomto interview informovala i některá

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru