Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?

 

Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu věnovat nebudeme, nač trápit inteligentní čtenáře, ale nějaké základní info si nastínit musíme. Obsahem článku má být hlavně smyslová stránka jeho politického pádu.

 

Propagátor multikulturního smýšlení a homoagendy


 Pan poslanec nám byl od jeho začátků předkládán médii jako inteligentní mladík napůl z jiného etnika, který bezproblémově zapadl do české společnosti, protože v ní odmala vyrůstal. Měl se stát předobrazem vnímání některými zamýšleného vpádu všech těch afrických doktorů, inženýrů a láskyplných lidiček – sluníček. Jeho názory na migraci nebyly opravdu sice tak extrémní např. zde [2], je otázka nakolik v tomto odkazovaném rozhovoru to byl tehdejší politický kalkul, ale zajisté byl zastáncem a propagátorem „vítačské“ politiky.


 

Poslanec Dominik Feri

Dále prosazoval stejnopohlavní manželství, někdy označované též jako homosexuální manželství či manželství leseb a gayů. Každý, kdo vědomě útočí na historicky vnímaný status tradiční rodiny, tzn. muž-žena-dítě, tak cíleně prosazuje degeneraci společnosti a její budoucí zánik! To jsou prostě fakta, a kdo s tím nesouhlasí, tak ať se dovzdělá – hlavně ne v knihách schválených ministerstvem školství, to opravdu ne! Za poslední zmínku stojí, že byl také podporovatelem hnutí Me Too, což, ve víru nových informací s ním spojených, je úlet jako prase, takže to už ani nebudeme komentovat. 

 

Myslíme, že jeho nemalá inteligence, narození v jedenáctém dni v měsíci, ale i zároveň hlavně exotická vizáž, byly podstatnými důvody jeho řízeného raketového vzestupu. Prostě se to zatraceně, v dřívějším pátou kolonou mylně očekávaném kurzu, náramně hodilo. Pan Feri se stal pouze dalším spotřebním materiálem na cestě v procesu, který opravdu naštěstí neřídí naše parta vlastizrádců včetně jejich pánů, a co je nejdůležitější – jeho cílová stanice bude v našich zeměpisných šířkách úplně jiná (psali jsme [3] nebo [4])!

 

Polibek smrti koalici SPOLU


Těžko se nám skrývá radost nad touto událostí, protože to je FLÁKANEC naráz přes tři huby! Skuteční SPRÁVCI světových řídících systémů všem čučkařům ukázali, jak se to dělá! Dle nás je to jasný vzkaz, a to:

„Buď se přešaltujete ve smyslu nově nastavených frekvencí procesů pro tuto část Evropy nebo začnou padat kostlivci ze skříní i na Vás!“

Šašci SPOLU

Jelikož byl stržen symbol reprezentovaný určitým obrazem resp. obsahem, tak si moc nedovedeme představit, že je uskutečnitelná zásadní změna v rétorice této koalice v tak stěžejních bodech dnešní politiky jaké jsou právě otázky migrace, multikulturalismu, homoagendy, genderu a dalších progresivistických hovadin úmyslně ničících náš civilizační okruh. Spíše to vypadá jako polibek smrti těmto stranám, které stále chtějí přežívat ve starém systému řízení států na základě určitých kruhů v USA, což již nemůže být dále trpěno. Svět už je jinde!

 

Odstavování „DOMÁCÍCH ČERNOCHŮ“


Tento termín označující zrádce konající ve prospěch cizí moci proti vlastnímu národu jsme již použili v jiném článku, ale sem se hodí jako hrnec na pr_el. Nacházíme se v situaci odstavování drtivé většiny evropských národních elit od struktur nadstátního řízení reprezentovaného „lidmi“, kteří jsou dnes opět „oficiálně“ ve vedení USA.

 

Tito politici stále toužící po jednopolárním světě, kdy dominance USA je udržována okrádáním všech ostatních, mají již poslední úkol, o kterém nemají většinově asi ani tušení, a to dovést USA ke krachu a zhroucení. Zatím to dělají perfektně a o brzkém úspěšném výsledku nemůže být pochyb. Bohužel, občany Spojených států amerických nečekají vůbec lehké časy, ba naopak, bez krve se to asi neobejde. My odhadujeme, že se tento stát roztrhne na několik menších a bývalý hegemon zmizí v propadlišti dějin.

 

Evropský scénář narovnání elit bude naplněn, protože čas na nové nevyhnutelné uspořádání Evropy se blíží a je nutné nastavit (přenastavit) potřebné kádry na nadcházející přestavbu. Myslíme si, že kauza „Feri“ byla varováním pro všechny ty, kteří by této přestavbě chtěli házet klacky do cesty a stále se orientovat na starou přežitou strukturu řízení světa.

 

Nový Středovýchodoevropský region


V tomto odstavci se nebudeme věnovat konkrétnímu složení regionu (my též nemáme ještě ucelenou konečnou představu), ale již viditelným způsobům jeho příprav. Nějaké naše prvotní závěry jsme už deklarovali v minulých článcích např. v otázce jaderných elektráren. Vypadá to, že tento nový ekonomický subjekt by měl být maximálně suverénní a samostatný. Při uvědomění si tohoto konstatování jsme nuceni také přehodnotit naše původní, možná příliš jednoduché a ukvapené, závěry kauzy Vrbětic.

 

Skandálem Vrbětice byla pozvednuta, zviditelněna pozice ČR ve světové politice jakožto jednoho z lídrů nového subjektu, zároveň se vyostřil vztah s Ruskem a západní Evropa nás v tom nechala vykoupat – jako vždy. Možná se mýlíme, ale na základě veřejně dostupných informací nás nenapadá jiný logický závěr vyjma vzniknuvšího nového kostlivce na domácí černochy, což by byla příliš vysoká hra pro tak malý výsledek.

 

Celé to na nás působí jako cílené, samozřejmě i z venku řízené, odpoutávání se od západní Evropy i Ruska (od Ruska jen naoko pro tuto chvíli, protože zdrojově to někdo zajišťovat bude muset). Takže – bourá se starý dům a začínají se stavět nové základy!


 

Orbán, Kurz – zbylí dva lídři nového evropského subjektu

Tyto určité kroky vedou k postupné budoucí samostatné politice a získávání oné subjektnosti vůči vnějšímu prostředí.

 

Aféra „Feri“ je osvědčený dokola používaný systém na to správné nasměrování národních elit v tomto případě pro budoucí vývoj Evropy a další posun v bourání starých zavedených pořádků! Téma je opravdu obsažné, takže další naše pohledy na tuto věc zase příště.

 

Zdroje: cs.wikipedia.org, top09.cz, narodninoviny.cz, echo24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru