Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?

 

Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu věnovat nebudeme, nač trápit inteligentní čtenáře, ale nějaké základní info si nastínit musíme. Obsahem článku má být hlavně smyslová stránka jeho politického pádu.

 

Propagátor multikulturního smýšlení a homoagendy


 Pan poslanec nám byl od jeho začátků předkládán médii jako inteligentní mladík napůl z jiného etnika, který bezproblémově zapadl do české společnosti, protože v ní odmala vyrůstal. Měl se stát předobrazem vnímání některými zamýšleného vpádu všech těch afrických doktorů, inženýrů a láskyplných lidiček – sluníček. Jeho názory na migraci nebyly opravdu sice tak extrémní např. zde [2], je otázka nakolik v tomto odkazovaném rozhovoru to byl tehdejší politický kalkul, ale zajisté byl zastáncem a propagátorem “vítačské” politiky.


 

Poslanec Dominik Feri

Dále prosazoval stejnopohlavní manželství, někdy označované též jako homosexuální manželství či manželství leseb a gayů. Každý, kdo vědomě útočí na historicky vnímaný status tradiční rodiny, tzn. muž-žena-dítě, tak cíleně prosazuje degeneraci společnosti a její budoucí zánik! To jsou prostě fakta, a kdo s tím nesouhlasí, tak ať se dovzdělá – hlavně ne v knihách schválených ministerstvem školství, to opravdu ne! Za poslední zmínku stojí, že byl také podporovatelem hnutí Me Too, což, ve víru nových informací s ním spojených, je úlet jako prase, takže to už ani nebudeme komentovat. 

 

Myslíme, že jeho nemalá inteligence, narození v jedenáctém dni v měsíci, ale i zároveň hlavně exotická vizáž, byly podstatnými důvody jeho řízeného raketového vzestupu. Prostě se to zatraceně, v dřívějším pátou kolonou mylně očekávaném kurzu, náramně hodilo. Pan Feri se stal pouze dalším spotřebním materiálem na cestě v procesu, který opravdu naštěstí neřídí naše parta vlastizrádců včetně jejich pánů, a co je nejdůležitější – jeho cílová stanice bude v našich zeměpisných šířkách úplně jiná (psali jsme [3] nebo [4])!

 

Polibek smrti koalici SPOLU


Těžko se nám skrývá radost nad touto událostí, protože to je FLÁKANEC naráz přes tři huby! Skuteční SPRÁVCI světových řídících systémů všem čučkařům ukázali, jak se to dělá! Dle nás je to jasný vzkaz, a to:

“Buď se přešaltujete ve smyslu nově nastavených frekvencí procesů pro tuto část Evropy nebo začnou padat kostlivci ze skříní i na Vás!”

Šašci SPOLU

Jelikož byl stržen symbol reprezentovaný určitým obrazem resp. obsahem, tak si moc nedovedeme představit, že je uskutečnitelná zásadní změna v rétorice této koalice v tak stěžejních bodech dnešní politiky jaké jsou právě otázky migrace, multikulturalismu, homoagendy, genderu a dalších progresivistických hovadin úmyslně ničících náš civilizační okruh. Spíše to vypadá jako polibek smrti těmto stranám, které stále chtějí přežívat ve starém systému řízení států na základě určitých kruhů v USA, což již nemůže být dále trpěno. Svět už je jinde!

 

Odstavování “DOMÁCÍCH ČERNOCHŮ”


Tento termín označující zrádce konající ve prospěch cizí moci proti vlastnímu národu jsme již použili v jiném článku, ale sem se hodí jako hrnec na pr_el. Nacházíme se v situaci odstavování drtivé většiny evropských národních elit od struktur nadstátního řízení reprezentovaného “lidmi”, kteří jsou dnes opět “oficiálně” ve vedení USA.

 

Tito politici stále toužící po jednopolárním světě, kdy dominance USA je udržována okrádáním všech ostatních, mají již poslední úkol, o kterém nemají většinově asi ani tušení, a to dovést USA ke krachu a zhroucení. Zatím to dělají perfektně a o brzkém úspěšném výsledku nemůže být pochyb. Bohužel, občany Spojených států amerických nečekají vůbec lehké časy, ba naopak, bez krve se to asi neobejde. My odhadujeme, že se tento stát roztrhne na několik menších a bývalý hegemon zmizí v propadlišti dějin.

 

Evropský scénář narovnání elit bude naplněn, protože čas na nové nevyhnutelné uspořádání Evropy se blíží a je nutné nastavit (přenastavit) potřebné kádry na nadcházející přestavbu. Myslíme si, že kauza “Feri” byla varováním pro všechny ty, kteří by této přestavbě chtěli házet klacky do cesty a stále se orientovat na starou přežitou strukturu řízení světa.

 

Nový Středovýchodoevropský region


V tomto odstavci se nebudeme věnovat konkrétnímu složení regionu (my též nemáme ještě ucelenou konečnou představu), ale již viditelným způsobům jeho příprav. Nějaké naše prvotní závěry jsme už deklarovali v minulých článcích např. v otázce jaderných elektráren. Vypadá to, že tento nový ekonomický subjekt by měl být maximálně suverénní a samostatný. Při uvědomění si tohoto konstatování jsme nuceni také přehodnotit naše původní, možná příliš jednoduché a ukvapené, závěry kauzy Vrbětic.

 

Skandálem Vrbětice byla pozvednuta, zviditelněna pozice ČR ve světové politice jakožto jednoho z lídrů nového subjektu, zároveň se vyostřil vztah s Ruskem a západní Evropa nás v tom nechala vykoupat – jako vždy. Možná se mýlíme, ale na základě veřejně dostupných informací nás nenapadá jiný logický závěr vyjma vzniknuvšího nového kostlivce na domácí černochy, což by byla příliš vysoká hra pro tak malý výsledek.

 

Celé to na nás působí jako cílené, samozřejmě i z venku řízené, odpoutávání se od západní Evropy i Ruska (od Ruska jen naoko pro tuto chvíli, protože zdrojově to někdo zajišťovat bude muset). Takže – bourá se starý dům a začínají se stavět nové základy!


 

Orbán, Kurz – zbylí dva lídři nového evropského subjektu

Tyto určité kroky vedou k postupné budoucí samostatné politice a získávání oné subjektnosti vůči vnějšímu prostředí.

 

Aféra “Feri” je osvědčený dokola používaný systém na to správné nasměrování národních elit v tomto případě pro budoucí vývoj Evropy a další posun v bourání starých zavedených pořádků! Téma je opravdu obsažné, takže další naše pohledy na tuto věc zase příště.

 

Zdroje: cs.wikipedia.org, top09.cz, narodninoviny.cz, echo24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Ozdravný kurz Slovenska pokračuje …

Slovensko evidentně pokračuje ve svém nově nastoleném viditelném vývojovém kurzu! Jenom změny ve výši a struktuře daní včetně změn ve státních svátcích ukazují, že slovenský národ je na cestě za svou určitou obrodou. Proč si to myslíme? Protože již drtivá většina změn, které zavádí nová slovenská vláda je za účelem zlepšení života průměrného slovenského občana. Podíváme se na to detailněji …   Slovensko se pomalinku a postupně začíná vzdalovat liberálnímu fašismu, jakožto variantě společenského uspořádání

Číst dál »

Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme? Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je

Číst dál »

Sorosův fond vhodil BÍLOU vlajku na bitevní pole …

Jsme svědky významné události při odstavovaní anglosasů, tzn. atlantického křídla od globálního řízení. Z konceptuálního hlediska se jedná o vítězství východního křídla řízení na první prioritě zobecněných prostředků. Velká jiskra naděje pro budoucnost minimálně východoevropských dětí byla zažehnuta, protože Open Society Foundations ohlásil ukončení svých evropských aktivit! Níže se zamyslíme nad tím, co tato událost znamená pro další vývoj na starém kontinentu.   Open Society Foundations   Open Society Foundations (OSF) byl nástroj řízení, který

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru