Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….  

 

Střípky pravdy jsou všude kolem nás, ale my je prostě neumíme vidět. Nikdo je nás ani neučí rozpoznávat, a to samozřejmě z logických důvodů. Procesy jsou nám dopředu oznamovány, ale rozumí jim jen hrstka vyvolených a zasvěcených. Začneme s vystoupením kabalistky Madonny na Eurovision Song Contest v roce 2019. Dnes to bude hodně obrázkové.

 

Madonna – plánovaná blízká budoucnost promlouvá skrze tuto ženu 

 

 Živá show této okultní otrokyně na zmiňovaném Eurovision Song Contest se stala předmětem dohadů na tehdejší alternativě, a to zcela oprávněně. Madonna tenkrát opravdu zvěstovala připravovanou blízkou budoucnost pro velkou část lidstva, kterou mnoho alternativních analytiků interpretovalo různě. Ohlášení řízení zde:

 

 

Kulisy celého vystoupení mají své opodstatnění naprosto v každém detailu. Úvodní náhledový obrázek k článku úzce souvisí právě s celkovým pojetím této show. Pro pochopení jejich vzájemné propojenosti si musíme ale osvětlit několik důležitých faktů.

 

Základní fakta 

 

Pro neangličtináře je dobré se seznámit s textem písně [1]. Náhledový obrázek článku je nástěnná malba Rady bezpečnosti OSN, a to olejomalba norského umělce Pera Krohga vystavená v OSN v New Yorku od 22. srpna 1952 [2]. Ve vyšším řízení je žlutá hvězda symbolem ducha, duše = mrtvého člověka. Pták Fénix je univerzální symbol znovuzrození, jedná se patrně o jeden z archetypů lidstva. Číňané svého Fénixe nazývají Feng-chuang, ačkoliv ten se od evropského Fénixe značně liší. Feng chuang je symbolem obnovy [3].

 

Detail z nástěnné malby  

 

V části obrazu, konkrétně za ptákem Fénixem, je znázorněn modrý prostor se spoustou žlutých hvězd, do kterého vstupují lidé různého věku. Zde je srovnání se zpracováním onoho prostoru v živé show Madonny:

 

Modrý prostor pro žluté hvězdy …

Bezděčně a z vlastní vůle jde určitá část populace vstříc svému konci v tomto hmotném světě, tzn. smrti! Nepřipomíná Vám to něco?

 

Dejte si tečku a staňte se zářivou žlutou hvězdou …..

Podstatná skupina lidí v západní společnosti stále věří, že člověk se vyvinul z opice, a tak jejich hodnotové nastavení vnímání světa jim neumožňuje zaregistrovat tyto jednotlivé střípky mozaiky. Programování mysli během povinné školní docházky prostě funguje dokonale.

 

Historie a budoucnost žlutých hvězd 

 

Uvádění veškerých těchto faktů v tomto příspěvku má samozřejmě nějaký záměr a cíl. Jaký je světový plán? Kam lidstvo směřuje? Co je tím vším sledováno?

 

Již delší dobu tu píšeme o ukončování vlivu anglosasů (Evropy a USA), což neznamená nic jiného, než ukončování západního způsobu života na Zemi včetně jeho řídící složky z důvodu nadměrné spotřeby planetárních zdrojů! Vliv této řídící složky na řídící procesy na planetě musí být minimalizován!

Historii a budoucnost žlutých hvězd Vám nastíníme v následujícím obrázku. Každý ať si závěr udělá sám! Souhlasit nebo nesouhlasit?

 

 

Lidstvo – co jsme vlastně zač? 

 

Co tady pohledáváme na této planetě? Jsme tady na zkoušku? Jsme jen otroci? Pro koho vlastně skutečně pracujeme? Jaký má obecný smysl fungování planety jménem Gaia?

 

Každý, kdo má touhu pochopit důvody všeho dění kolem sebe a svých blízkých, tak si pravděpodobně klade otázky tohoto typu. My také neznáme odpovědi na všechny výše uvedené dotazy. Určitá charakterová vybavenost lidstva je dobře a úmyslně předvedena v americkém seriálu Mimoni [4]. Nejvíce je baví sloužit a sloužit ….

 

Prostě modrá a žlutá neskutečně frčí …

A když už se MIMONI na svých cestách také potkali se skupinou The Beatles, tak třeba jejich nenáhodný song Yellow Submarine [5], zde text [6].

 

US Army a údajný skutečný šéf?

Ukázek informování a vzkazů na toto téma by se dalo najít nemálo. Vše je to kolem nás, ale je potřeba si vzít alespoň půlku té “červené pilulky” nebo si jenom trochu líznout pro začátek. Poslední ukázka na podporu tohoto myšlenkového konstruktu je letecká společnost Spirit Airlines [7] (přeprava duchů?).

 

Stoupáme spolu nebo vznášíme se společně? Vtipné, že?

Rekapitulace výše uvedeného 

Co jsme se vlastně dozvěděli? Naše pochopení těchto skutečností je asi takovéto:

 

  • ve vesmíru nejsme sami a duše člověka nemá jako jedinou destinaci tuto hmotnou realitu na Zemi
  • více realit na Zemi
  • důležité aspekty z blízké budoucnosti jsou nám ohlašovány vždy dopředu
  • je dobré pochopit a znát symboliku, jinak není možné se vůbec orientovat v procesech
  • nacházíme se v období velkých změn ve fungování na této planetě – znovuzrození + obnova
  • odstraňování způsobu života západní civilizace a odstraňování vlivu jejího řízení na důležitých procesech na Zemi (přeměna USA, Velké Británie a EU)
  • probíhá částečná depopulace obyvatel Země, a to hlavně lidí západní civilizace řídícím manévrem Covid-19
  • vše nasvědčuje tomu, že úkolem lidstva je sloužit
  • probíhá násilná rekonstrukce způsobu života lidí na celé zeměkouli

Jsou toto všechno základní vlivové body, kterým jsme v současné době vystaveni? V historii vždy každá velká změna v uspořádání života na Zemi byla provázena válkou. Lokální války probíhají ve světě vlastně kontinuálně, ale pozornost MSM se vždy zaměří pouze na tu, která určuje a výrazně ovlivní příští nastavení způsobu fungování celé lidské populace. Bohužel, dnešním válečným fenoménem je konflikt na Ukrajině.

 

Obáváme se, že v této válce nejde pouze o nějaké biolaboratoře a útisk ruské mešiny. To jsou pravděpodobně pouze průvodní jevy daleko většího sporu! Naše zamyšlení nad modro-žlutou symbolikou nekončí, protože hlavním symbolem každé státnosti je vlajka. A jak už samozřejmě víte, tak právě ta ukrajinská vypadá následovně:

 

Vlajka Ukrajiny

Válečný konflikt na Ukrajině 

No, ruku na srdce – na vysokofrekvenční proces to už fakt rozhodně nevypadá. Otázkou zůstává, jestli tento proces probíhá dle původního nastavení nebo se opět naplánovaný výsledek zvrtnul jako při WWII. Že se jedná o naplánovanou válku právě na ukrajinském území nám také potvrzuje ona show Madonny, kde mají tanečnice do vlasů vpleteny slunečnice.


Tato květina je symbolem Ukrajiny [8]. Slunečnice je nejen ukrajinskou národní květinou, ale také se stala symbolem odporu proti invazi. Je evidentní, že ukrajinské území včetně obyvatelstva bylo dlouhodobě řízeno tak, aby zde mohla být zažehnuta horká fáze sporu o způsob žití lidského druhu na Zemi a jeho konečné vyřešení! Myslíme si, že některé nepotvrzené informace o plánované vojenské agresi vůči Rusku mohou být pravdivé a ruská armáda svým vstupem na Ukrajinu zasáhla do očekávaného dění, když zaútočila jako první dle rčení: Jestli draka neizbežna, nado biť pervym. Tím také mohla změnit výchozí nastavení figur na politické šachovnici v počáteční fázi války. Prostě teď už se možná vše vyvíjí jinak, než bylo původně nastaveno. Ale nevíme, a tak i naše hodnocení vstupu ruských vojsk na Ukrajinu v minulém článku může být správné. Prostě těžko odhadovat.

 

Vše nasvědčuje tomu, že spuštění WWIII také na evropském území má být jen dalším způsobem, jak docílit a urychlit přenastavení celé Evropy. Podívejte se, jak se evropské loutkové vlády snaží, aby ta válečná jiskra přeskočila i k nám! Celý průběh konfliktu a jeho vývoj má také obrovský vliv na stoupající politické vnitřní pnutí v samotných USA. Celý tento proces byl spuštěn před desítkami let a teď sledujeme jeho vyvrcholení.

 

Musíme pevně věřit, že ruský prezident Putin dokáže tento vojenský konflikt rychle ukončit a zabránit jeho rozšíření na další evropská území. Bohužel, vděku se od evropského západního obyvatelstva stejně nedočká, jako se ho nedočkal za ruskou intervenci v Sýrii, kdy tím téměř zastavil africkou migraci do Evropy. Demence na Západě už je v příliš pokročilém stádiu …..

 

Hodí jim Putin do jejich satanských plánů vidle jako Stalin během WWII ?

 

Zdroje: youtube.com, milujemehudbu.cz, en.wikipedia.org, cs.wikipedia.org, csfd.cz, zena-in.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Volby 2021 a následný vývoj

Nechali jsme nerušeně proběhnout volby 2021, a také jsme si nechali nějaký čas na jejich analýzu. Hned úvodem musíme přiznat, že nedopadly dle našich tužeb a odhadů, ale tak už to někdy v životě bývá. Bylo nutné nechat opadnout emoce a postupně se začít zabývat tím, co se vlastně stalo a hlavně, proč se to událo právě takto. Opět zopakujeme, že náhody neexistují a už vůbec ne v takto vysoké politice. Vše má své příčiny

Číst dál »

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě? Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”. Migrace jako prostředek ke zchudnutí Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob

Číst dál »

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru