Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Modrá a žlutá je dobrá? Už je to tak!

Několik dní jsme přemýšleli o tom, jestli na toto téma je už ten správný čas, když ještě tolik “Mimoňů” stále běhá kolem nás a ještě k tomu s modro-žlutou barvou na čemkoliv. Nebudeme v tomto příspěvku nastolovat jasná dogmata, ale spíše čtenáře nabádat k zamyšlení, a to tím určitým dle nás správným směrem. My také neznáme kompletní celou pravdu – to ani omylem! Ale celkový obraz se zaostřuje ….  

 

Střípky pravdy jsou všude kolem nás, ale my je prostě neumíme vidět. Nikdo je nás ani neučí rozpoznávat, a to samozřejmě z logických důvodů. Procesy jsou nám dopředu oznamovány, ale rozumí jim jen hrstka vyvolených a zasvěcených. Začneme s vystoupením kabalistky Madonny na Eurovision Song Contest v roce 2019. Dnes to bude hodně obrázkové.

 

Madonna – plánovaná blízká budoucnost promlouvá skrze tuto ženu 

 

 Živá show této okultní otrokyně na zmiňovaném Eurovision Song Contest se stala předmětem dohadů na tehdejší alternativě, a to zcela oprávněně. Madonna tenkrát opravdu zvěstovala připravovanou blízkou budoucnost pro velkou část lidstva, kterou mnoho alternativních analytiků interpretovalo různě. Ohlášení řízení zde:

 

 

Kulisy celého vystoupení mají své opodstatnění naprosto v každém detailu. Úvodní náhledový obrázek k článku úzce souvisí právě s celkovým pojetím této show. Pro pochopení jejich vzájemné propojenosti si musíme ale osvětlit několik důležitých faktů.

 

Základní fakta 

 

Pro neangličtináře je dobré se seznámit s textem písně [1]. Náhledový obrázek článku je nástěnná malba Rady bezpečnosti OSN, a to olejomalba norského umělce Pera Krohga vystavená v OSN v New Yorku od 22. srpna 1952 [2]. Ve vyšším řízení je žlutá hvězda symbolem ducha, duše = mrtvého člověka. Pták Fénix je univerzální symbol znovuzrození, jedná se patrně o jeden z archetypů lidstva. Číňané svého Fénixe nazývají Feng-chuang, ačkoliv ten se od evropského Fénixe značně liší. Feng chuang je symbolem obnovy [3].

 

Detail z nástěnné malby  

 

V části obrazu, konkrétně za ptákem Fénixem, je znázorněn modrý prostor se spoustou žlutých hvězd, do kterého vstupují lidé různého věku. Zde je srovnání se zpracováním onoho prostoru v živé show Madonny:

 

Modrý prostor pro žluté hvězdy …

Bezděčně a z vlastní vůle jde určitá část populace vstříc svému konci v tomto hmotném světě, tzn. smrti! Nepřipomíná Vám to něco?

 

Dejte si tečku a staňte se zářivou žlutou hvězdou …..

Podstatná skupina lidí v západní společnosti stále věří, že člověk se vyvinul z opice, a tak jejich hodnotové nastavení vnímání světa jim neumožňuje zaregistrovat tyto jednotlivé střípky mozaiky. Programování mysli během povinné školní docházky prostě funguje dokonale.

 

Historie a budoucnost žlutých hvězd 

 

Uvádění veškerých těchto faktů v tomto příspěvku má samozřejmě nějaký záměr a cíl. Jaký je světový plán? Kam lidstvo směřuje? Co je tím vším sledováno?

 

Již delší dobu tu píšeme o ukončování vlivu anglosasů (Evropy a USA), což neznamená nic jiného, než ukončování západního způsobu života na Zemi včetně jeho řídící složky z důvodu nadměrné spotřeby planetárních zdrojů! Vliv této řídící složky na řídící procesy na planetě musí být minimalizován!

Historii a budoucnost žlutých hvězd Vám nastíníme v následujícím obrázku. Každý ať si závěr udělá sám! Souhlasit nebo nesouhlasit?

 

 

Lidstvo – co jsme vlastně zač? 

 

Co tady pohledáváme na této planetě? Jsme tady na zkoušku? Jsme jen otroci? Pro koho vlastně skutečně pracujeme? Jaký má obecný smysl fungování planety jménem Gaia?

 

Každý, kdo má touhu pochopit důvody všeho dění kolem sebe a svých blízkých, tak si pravděpodobně klade otázky tohoto typu. My také neznáme odpovědi na všechny výše uvedené dotazy. Určitá charakterová vybavenost lidstva je dobře a úmyslně předvedena v americkém seriálu Mimoni [4]. Nejvíce je baví sloužit a sloužit ….

 

Prostě modrá a žlutá neskutečně frčí …

A když už se MIMONI na svých cestách také potkali se skupinou The Beatles, tak třeba jejich nenáhodný song Yellow Submarine [5], zde text [6].

 

US Army a údajný skutečný šéf?

Ukázek informování a vzkazů na toto téma by se dalo najít nemálo. Vše je to kolem nás, ale je potřeba si vzít alespoň půlku té “červené pilulky” nebo si jenom trochu líznout pro začátek. Poslední ukázka na podporu tohoto myšlenkového konstruktu je letecká společnost Spirit Airlines [7] (přeprava duchů?).

 

Stoupáme spolu nebo vznášíme se společně? Vtipné, že?

Rekapitulace výše uvedeného 

Co jsme se vlastně dozvěděli? Naše pochopení těchto skutečností je asi takovéto:

 

  • ve vesmíru nejsme sami a duše člověka nemá jako jedinou destinaci tuto hmotnou realitu na Zemi
  • více realit na Zemi
  • důležité aspekty z blízké budoucnosti jsou nám ohlašovány vždy dopředu
  • je dobré pochopit a znát symboliku, jinak není možné se vůbec orientovat v procesech
  • nacházíme se v období velkých změn ve fungování na této planetě – znovuzrození + obnova
  • odstraňování způsobu života západní civilizace a odstraňování vlivu jejího řízení na důležitých procesech na Zemi (přeměna USA, Velké Británie a EU)
  • probíhá částečná depopulace obyvatel Země, a to hlavně lidí západní civilizace řídícím manévrem Covid-19
  • vše nasvědčuje tomu, že úkolem lidstva je sloužit
  • probíhá násilná rekonstrukce způsobu života lidí na celé zeměkouli

Jsou toto všechno základní vlivové body, kterým jsme v současné době vystaveni? V historii vždy každá velká změna v uspořádání života na Zemi byla provázena válkou. Lokální války probíhají ve světě vlastně kontinuálně, ale pozornost MSM se vždy zaměří pouze na tu, která určuje a výrazně ovlivní příští nastavení způsobu fungování celé lidské populace. Bohužel, dnešním válečným fenoménem je konflikt na Ukrajině.

 

Obáváme se, že v této válce nejde pouze o nějaké biolaboratoře a útisk ruské mešiny. To jsou pravděpodobně pouze průvodní jevy daleko většího sporu! Naše zamyšlení nad modro-žlutou symbolikou nekončí, protože hlavním symbolem každé státnosti je vlajka. A jak už samozřejmě víte, tak právě ta ukrajinská vypadá následovně:

 

Vlajka Ukrajiny

Válečný konflikt na Ukrajině 

No, ruku na srdce – na vysokofrekvenční proces to už fakt rozhodně nevypadá. Otázkou zůstává, jestli tento proces probíhá dle původního nastavení nebo se opět naplánovaný výsledek zvrtnul jako při WWII. Že se jedná o naplánovanou válku právě na ukrajinském území nám také potvrzuje ona show Madonny, kde mají tanečnice do vlasů vpleteny slunečnice.


Tato květina je symbolem Ukrajiny [8]. Slunečnice je nejen ukrajinskou národní květinou, ale také se stala symbolem odporu proti invazi. Je evidentní, že ukrajinské území včetně obyvatelstva bylo dlouhodobě řízeno tak, aby zde mohla být zažehnuta horká fáze sporu o způsob žití lidského druhu na Zemi a jeho konečné vyřešení! Myslíme si, že některé nepotvrzené informace o plánované vojenské agresi vůči Rusku mohou být pravdivé a ruská armáda svým vstupem na Ukrajinu zasáhla do očekávaného dění, když zaútočila jako první dle rčení: Jestli draka neizbežna, nado biť pervym. Tím také mohla změnit výchozí nastavení figur na politické šachovnici v počáteční fázi války. Prostě teď už se možná vše vyvíjí jinak, než bylo původně nastaveno. Ale nevíme, a tak i naše hodnocení vstupu ruských vojsk na Ukrajinu v minulém článku může být správné. Prostě těžko odhadovat.

 

Vše nasvědčuje tomu, že spuštění WWIII také na evropském území má být jen dalším způsobem, jak docílit a urychlit přenastavení celé Evropy. Podívejte se, jak se evropské loutkové vlády snaží, aby ta válečná jiskra přeskočila i k nám! Celý průběh konfliktu a jeho vývoj má také obrovský vliv na stoupající politické vnitřní pnutí v samotných USA. Celý tento proces byl spuštěn před desítkami let a teď sledujeme jeho vyvrcholení.

 

Musíme pevně věřit, že ruský prezident Putin dokáže tento vojenský konflikt rychle ukončit a zabránit jeho rozšíření na další evropská území. Bohužel, vděku se od evropského západního obyvatelstva stejně nedočká, jako se ho nedočkal za ruskou intervenci v Sýrii, kdy tím téměř zastavil africkou migraci do Evropy. Demence na Západě už je v příliš pokročilém stádiu …..

 

Hodí jim Putin do jejich satanských plánů vidle jako Stalin během WWII ?

 

Zdroje: youtube.com, milujemehudbu.cz, en.wikipedia.org, cs.wikipedia.org, csfd.cz, zena-in.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 1

Covid-19 jako mistrovské řešení údajného přelidnění? Vedou nás skuteční správci planety Země na předem naplánovanou porážku jako ty ovce? Jsou Židé určeni opět jako první? Židé, jako již cca 100 let nepotřebný nástroj ke spoluřízení světa? Důkaz, že vše již bylo před časem vyřčeno!   Na internetu, v jednom komentáři na “alternativě”, byl zveřejněn výňatek rozhovoru z roku 1981, který byl veden s Jacquesem Attalim [1] poradcem francouzského prezidenta Mitterranda [2] a svobodným zednářem, na

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru