Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

Budeme svědky parádní taškařice nebo vše proběhne přesně a bez chyb dle oficiálního protokolu? Do zítřejší korunovace britského krále Karla III. zbývá už jen pár hodin, a tak se i my zamýšlíme nad tím, co vše nám během akce bude sděleno. Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

 

 Žádná taková světová událost se samozřejmě nemůže obejít bez nějakých instrukcí globálním řídícím strukturám. Zmiňujeme to zde pravidelně, že na akcích takového významu jsou vyslány signály, které právě oznamují budoucí směr v globální politice a tím pádem naplánované směřování civilizace. Jsou hlavně určeny pro zasvěcené lídry vyšších řídících struktur.

 

Petr Fiala bude určitě přišpendlený u televizní obrazovky, aby konečně pochopil, jak se ty skutečné signály vysílají. Bohužel se obáváme, že pokud se Karlovi na hlavu vysere kůň, tak to “Jasánek” Fiala asi stejně nepochopí, i když třeba mu křivdíme a svůj part hraje s plným vědomím. To potom klobouk dolů, ale tomu prostě v jeho případě nevěříme …

 

Před 11 lety byl také vyslán onen signál

 

Sportovní akce typu OH nebo fotbalové ME či MS jsou velkým množstvím takovýchto vzkazů vyloženě protkány. Jeden takový nejviditelnější proběhl na Letních olympijských hrách v Londýně roku 2012. Většina lidí to samozřejmě měla za náhodu, ale věřte, že se o náhodu v žádném případě nejednalo! V žádném případě!

 

Při tehdejším vyhlašovacím ceremoniálu se jakoby z ničeho nic americká vlajka odpoutala ze svého ukotvení a spadla na zem. Stačí pouze připomenout, že vyhlášení se týkalo ženských tenisových výsledků, kde bylo pořadí následující: 1. místo Serena Williams, 2. místo Maria Sharapova a 3. místo Viktoria Azarenka. Po pádu americké vlajky zůstaly na stožárech viset vlajky Ruska a Běloruska. Ještě jednou připomínáme, že se jednalo o rok 2012!

 

Tenkrát jsme byli svědky oznámení pádu hegemonie USA a zároveň způsobu, jak k němu dojde. Myslíme, že více nemusíme dodávat. Zde video ze zmiňované události:

 

 

V této staré “ohlášce” bylo obsaženo vše. Zajímavé dále sledovat různé časy při této záležitosti, text americké hymny v inkriminované chvíli, zrovna v Londýně atd. Opravdu to bylo velmi obsažné! Tak to jsme trochu zavzpomínali …

 

Královské rodiny na jednom místě

 

Celá elitní pedofilní smetánka na jednom místě! Mezi pozvanými hosty, kteří se historické události 6. května ve Westminsterském opatství zúčastní, je i řada evropských královských rodin. Účast jiných panovníků na korunovaci ovšem nebývá zvykem!

 

Pro mnoho znalců královské rodiny může být seznam královských hostů překvapením. Účast potvrdili například dánský korunní princ Frederik a korunní princezna Mary, monacký kníže Albert II. s kněžnou Charlene nebo japonský korunní princ Akišino a korunní princezna Kiko. Přijedou také španělský král Felipe VI. a královna Letizia, švédský král Carl XVI. Gustaf s korunní princeznou Victorií. Urozené hlavy států se přitom tradičně vzájemně korunovací neúčastní, aby nově korunovaný král nebo královna mohli být nejvýše postaveným členem královské rodiny na této události [1].

 

Má to nějaký důvod, že byla porušena tato tradice?

 

Tečka za pádem ANGLOSASŮ?

 

Je docela možné, že zítra budeme svědky signálu, který “oficiálně” oznámí globálním řídícím strukturám pád anglosaského způsobu řízení světa, a tak si tu pedofilní “gruppu” pozvali na jedno místo a hezky do jámy lvové! Určitě také nesmíme zapomenout, že korunovace se koná dne 6.5.2023, což je 11.

 

V souvislosti s tímto datem nemůžeme opomenout historickou událost, která se stala v roce 1937. Dne 6. května 1937 při přistávání na letišti Lakehurst v New Jersey explodovala vzducholoď Hindenburg a toto neštěstí obrovsky ovlivnilo způsob nastavení dalších událostí důležitých pro vývoj lidstva ve 20. století, ale vlastně až do současné doby. Myslíme, že tato tragédie dala základ pro příští nastavení světových pořádků …

 

Zaregistrujeme zítra signál, který bude definitivně deklarovat ukončení právě těchto stále ještě určitým způsobem platných pořádků? Co myslíte? Lepší arénu si pro takovýto vzkaz ani nelze představit …

 

Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

 

Dovedete si představit, že by Karel ztratil rovnováhu, uklouzl by, spadl by pod zadní část koně, který by se na něho posléze vysral? Uznáváme, že je to asi málo pravděpodobné, ale my si to představit fakt dokážeme. To by byl vyslaný signál, který by pochopil i obyčejný člověk v zapadlé hospůdce kdekoliv na světě při sledování korunovace onoho amorální šaška a loutky. No uznejte, to by snad pochopil i ten kůň, který by se zamýšlel nad tím, proč nedokázal najednou z ničeho nic ovládnout svůj svěrač!

 

Karel III.

No jo no, trochu jsme se zasnili! Takhle to zítra s velkou pravděpodobností neproběhne, ale my odhadujeme, že nějaká velká událost se během oslavy stane. My myslíme, že prostě musí …

 

Závěrem

 

Dnes jsme jen v krátkém článku zamysleli nad tím, jakýže je to zítra vlastně významný den a očekávaná příležitost pro zvěstování LIDSTVU věcí příštích. Ideální situace, ideální datum, ideální okolnosti … Vše ukazuje na to, že zítra to nebude určitě nudný normální den!

 

Zdroje: idnes.cz, youtube.com

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Francie:Maroko – stádo dostane svou emocionální dávku!

Již mnohokrát jsme zde avizovali naše přesvědčení o tom, že v blízké budoucnosti vzniknou na evropském území nová impéria. Stále se držíme našeho posledního prezentovaného odhadu, a to znamená variantu těchto tří: Chalífát, NŘŘ a Mezimoří. Pokud je toto uspořádání nové Evropy opravdu cílem, tak musí být splněna zákonitě jedna podstatná podmínka – ROZPAD SOUČASNÝCH STÁTŮ (STÁTNOSTÍ).  Myslíme si, že MS ve fotbale opět plní svou funkci v podobě toho správného a požadovaného emocionálního “nabíjení”

Číst dál »

Sebevražda – léčebná kúra pro fašisty

Kolik času ještě zbývá do veřejného lynčování vládních činitelů, členů MeSES, všech těch prorežimních epidemiologů podporujících experimentální očkování a podílejících se na tomto podvodu gigantických rozměrů? Jaký čeká osud tyto fašistické kreatury? Je pro ně smysluplným řešením sebevražda? Celosvětově vládami držená jedna linie v účelově vykonstruovaném problému Covid-19 již začíná dostávat v některých částech planety neopravitelné trhliny a stále dokola obehrávaná oblbovací pohádka pro občany přestává mít ten původně zamýšlený efekt. Pomalu, ale jistě nám

Číst dál »

Mona Lisa pod útokem prozradila vše

Dvě ženy pocákaly dýňovou polévkou ochranné sklo, které je nainstalované před obrazem Leonarda da Vinciho Mona Lisa v Louvru. Zdánlivě neškodná pitomost pošahaných ekologických aktivistek, ale ve skutečnosti ohromná globální událost. Možná jeden z největších vzkazů KÁDRŮM, který jsme zde na VOLIMCESKO řešili. Brutálně našlapaná ohláška, která současné proamerické loutky v Evropě musela dohnat až k slzám! Žádné “nasyslené” hmotné statky nikomu nepomohou …   Víme, že i přes naše veškeré úsilí není rozbor zdaleka

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru