Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

Budeme svědky parádní taškařice nebo vše proběhne přesně a bez chyb dle oficiálního protokolu? Do zítřejší korunovace britského krále Karla III. zbývá už jen pár hodin, a tak se i my zamýšlíme nad tím, co vše nám během akce bude sděleno. Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

 

 Žádná taková světová událost se samozřejmě nemůže obejít bez nějakých instrukcí globálním řídícím strukturám. Zmiňujeme to zde pravidelně, že na akcích takového významu jsou vyslány signály, které právě oznamují budoucí směr v globální politice a tím pádem naplánované směřování civilizace. Jsou hlavně určeny pro zasvěcené lídry vyšších řídících struktur.

Petr Fiala bude určitě přišpendlený u televizní obrazovky, aby konečně pochopil, jak se ty skutečné signály vysílají. Bohužel se obáváme, že pokud se Karlovi na hlavu vysere kůň, tak to „Jasánek“ Fiala asi stejně nepochopí, i když třeba mu křivdíme a svůj part hraje s plným vědomím. To potom klobouk dolů, ale tomu prostě v jeho případě nevěříme …

Před 11 lety byl také vyslán onen signál

 

Sportovní akce typu OH nebo fotbalové ME či MS jsou velkým množstvím takovýchto vzkazů vyloženě protkány. Jeden takový nejviditelnější proběhl na Letních olympijských hrách v Londýně roku 2012. Většina lidí to samozřejmě měla za náhodu, ale věřte, že se o náhodu v žádném případě nejednalo! V žádném případě!

Při tehdejším vyhlašovacím ceremoniálu se jakoby z ničeho nic americká vlajka odpoutala ze svého ukotvení a spadla na zem. Stačí pouze připomenout, že vyhlášení se týkalo ženských tenisových výsledků, kde bylo pořadí následující: 1. místo Serena Williams, 2. místo Maria Sharapova a 3. místo Viktoria Azarenka. Po pádu americké vlajky zůstaly na stožárech viset vlajky Ruska a Běloruska. Ještě jednou připomínáme, že se jednalo o rok 2012!

Tenkrát jsme byli svědky oznámení pádu hegemonie USA a zároveň způsobu, jak k němu dojde. Myslíme, že více nemusíme dodávat. Zde video ze zmiňované události:

V této staré „ohlášce“ bylo obsaženo vše. Zajímavé dále sledovat různé časy při této záležitosti, text americké hymny v inkriminované chvíli, zrovna v Londýně atd. Opravdu to bylo velmi obsažné! Tak to jsme trochu zavzpomínali …

Královské rodiny na jednom místě

 

Celá elitní pedofilní smetánka na jednom místě! Mezi pozvanými hosty, kteří se historické události 6. května ve Westminsterském opatství zúčastní, je i řada evropských královských rodin. Účast jiných panovníků na korunovaci ovšem nebývá zvykem!

Pro mnoho znalců královské rodiny může být seznam královských hostů překvapením. Účast potvrdili například dánský korunní princ Frederik a korunní princezna Mary, monacký kníže Albert II. s kněžnou Charlene nebo japonský korunní princ Akišino a korunní princezna Kiko. Přijedou také španělský král Felipe VI. a královna Letizia, švédský král Carl XVI. Gustaf s korunní princeznou Victorií. Urozené hlavy států se přitom tradičně vzájemně korunovací neúčastní, aby nově korunovaný král nebo královna mohli být nejvýše postaveným členem královské rodiny na této události [1].

 

Má to nějaký důvod, že byla porušena tato tradice?

Tečka za pádem ANGLOSASŮ?

 

Je docela možné, že zítra budeme svědky signálu, který „oficiálně“ oznámí globálním řídícím strukturám pád anglosaského způsobu řízení světa, a tak si tu pedofilní „gruppu“ pozvali na jedno místo a hezky do jámy lvové! Určitě také nesmíme zapomenout, že korunovace se koná dne 6.5.2023, což je 11.

V souvislosti s tímto datem nemůžeme opomenout historickou událost, která se stala v roce 1937. Dne 6. května 1937 při přistávání na letišti Lakehurst v New Jersey explodovala vzducholoď Hindenburg a toto neštěstí obrovsky ovlivnilo způsob nastavení dalších událostí důležitých pro vývoj lidstva ve 20. století, ale vlastně až do současné doby. Myslíme, že tato tragédie dala základ pro příští nastavení světových pořádků …

Zaregistrujeme zítra signál, který bude definitivně deklarovat ukončení právě těchto stále ještě určitým způsobem platných pořádků? Co myslíte? Lepší arénu si pro takovýto vzkaz ani nelze představit …

Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

 

Dovedete si představit, že by Karel ztratil rovnováhu, uklouzl by, spadl by pod zadní část koně, který by se na něho posléze vysral? Uznáváme, že je to asi málo pravděpodobné, ale my si to představit fakt dokážeme. To by byl vyslaný signál, který by pochopil i obyčejný člověk v zapadlé hospůdce kdekoliv na světě při sledování korunovace onoho amorální šaška a loutky. No uznejte, to by snad pochopil i ten kůň, který by se zamýšlel nad tím, proč nedokázal najednou z ničeho nic ovládnout svůj svěrač!

Karel III.

No jo no, trochu jsme se zasnili! Takhle to zítra s velkou pravděpodobností neproběhne, ale my odhadujeme, že nějaká velká událost se během oslavy stane. My myslíme, že prostě musí …

Závěrem

 

Dnes jsme jen v krátkém článku zamysleli nad tím, jakýže je to zítra vlastně významný den a očekávaná příležitost pro zvěstování LIDSTVU věcí příštích. Ideální situace, ideální datum, ideální okolnosti … Vše ukazuje na to, že zítra to nebude určitě nudný normální den!

Zdroje: idnes.cz, youtube.com

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru