Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to! 


Byť jsou prázdniny, tak proces přestavby světa se ani na chviličku nezastavil, a tak i my cítíme povinnost přispět po delší odmlce svým příspěvkem do mediálního prostoru. Témat je opravdu hodně, a tak se pokusíme z našeho pohledu okomentovat ty nejzásadnější, které nějak napovídají (prozrazují) vývoj v příštích měsících a vlastně i letech. Ukážeme si některé události, které jakoby na první pohled spolu nesouvisí, ale pravdou je, že nás nasměrovávají, z pohledu “správce světa”, k jejich naplánovanému výsledku. Slábnoucí vliv USA na celosvětové řídící procesy je stále markantnější.


Jsme přesvědčeni, že byla započata nová další fáze procesu rozpadu EU a USA, která bude mít za následek v Evropě vznik, zaprvé nového impéria, kde jednu z důležitých rolí bude hrát Maďarsko (nejenom), zadruhé definitivní postupný vznik islámského chalífátu ve zbylé části Evropy. Spojené státy budou brzy roztrženy pod tíhou dnes již neodvratitelného střetu “neomarxistů” a “konzervativců”! Uvedeme určité proběhnuvší politické události, které to, dle našeho názoru, spustily (spíše ohlásily).


Interview Viktora Orbána na Fox News


Interview maďarského premiéra na americké televizi, která jako jedna z mála chrání konzervativní hodnoty a práva bílých heterosexuálních lidí nejenom v USA, nebylo pouze nějaké nahodilé setkání pro zaplnění prázdninového vysílání. Toto byl řídící manévr, který bezpochyby vyslal mnoho vzkazů. Dal prostor minimálně upevnit, ale spíše navýšit pozici Viktoru Orbánovi, Budapešti, Maďarsku a obecně středovýchodoevropskému regionu ve světové politice a u světové veřejnosti. O zamýšleném novém evropském projektu, už jsme se zmiňovali v těchto příspěvcích zde.


Tento hojně sledovaný pořad Tuckera Carlsona vylíčil Orbána jako rozhodného politika chránícího tradiční rodinu, svůj národ, hranice země, křesťanství a svobodu západního střihu. Byl prezentován něco jako evropský “Trump” a jasně vůdčí typ, který se jen tak něčeho nezalekne a je ochoten tvrdě pracovat pro zájmy svého lidu. Maďarsko bylo ukázáno Američanům jako stát, kde v současné době občané mají větší svobodu než v nynějších USA, což je nezpochybnitelné!


Tucker Carlson a Viktor Orbán při interview pro Fox News

Demonstrovaná paralela mezi Trumpem a Orbánem je ukázkou jedné strany hodnot a Bidenovic klika včetně současného nám viditelného vedení EU je ukázkou zastupující ty druhé hodnoty – liberální neomarxistické! Obě systémové varianty v sobě nesou znaky fašismu, ale šanci pokusit se vést život Člověka, umožňuje alespoň částečně pouze jedna, a to samozřejmě ta zastupující konzervativní myšlení.


Smyslem interview bylo jasné vymezení se proti politice vedené nejvyššími představiteli EU a v konzervativních Američanech vybudit stesk po Trumpovi, který se chystá do protiútoku. Finální střet na obou stranách oceánu musí být precizně připraven, protože tady není prostor pro chybu a pokud by nastala, tak by to mohlo ohrozit samotný život na planetě Zemi. Tohle je hodně vysoká hra při přestavbě světa, a kdo nebude dělat přesně to, co má za úkol, tak dostane po papuli a druhého dne už slunce neuvidí. Bohužel (v některém případě – bohudík), někteří už se o tom přesvědčili. Tady není co řešit, protože v sázce je příliš mnoho!


Deklarace o budoucnosti Evropy


Tato deklarace (text zde) vyjadřující určitý politický postoj k situaci v Evropě byla podepsána 16-ti lídry hlavních vlasteneckých stran ze 14-ti zemí EU. To už má nějakou váhu a nelze to přejít pouhým mávnutím ruky. Text je připomínkou základních hodnot, na kterých byla vystavěna evropská společnost skládající se převážně z bílé rasy! Je tam v podstatě uvedeno vše, co dnešní vládnoucí establishment EU, jako představitel fašistického liberalismu a neomarxismu, úmyslně systematicky ničí.


My si myslíme, že tato deklarace je položením základního kamene pro ukončení fungování EU tak, jak ji dodnes známe včetně hranic a jejích členských států. Budoucí svár byl zažehnut a teď budeme společně sledovat kroky, které povedou k vytvoření nové říše, kde podle nás bude hrát Praha obrovskou roli jako již dávné fungující židovské centrum světa. Praha se stane jedním z klíčových a rozhodovacích měst Evropy. Snad se v této predikci nemýlíme!

Zastoupení jednotlivých evropských států v tom či onom projektu nejsme schopni ještě tak detailně odhadovat, protože vše nasvědčuje tomu, že některé státnosti vzhledem k tomuto vývoji, nebudou udržitelné a čeká je rozpad.


Odhadujeme, že se to bude týkat pravděpodobně Německa, Francie a Polska. Vede nás k tomu vícero indícií, ale za zmínku stojí třeba stále častější Babišova těsná komunikace s představiteli vlád Bavorska, Saska atd. než-li s hlavním německým vedením. Spouštěči roztržení těchto zemí jsou právě signatáři uvedeného dokumentu, jako zástupci jejich vlasteneckých stran.


Babišova kšiltovka a divné politické veletoče


Že je Babiš kádr o tom není pochyb, protože jeho schopnosti v řízení jsou nemalé, hmatatelné a viditelné. Neustálé lavírování na obě výše uvedené hodnotové strany způsobuje premiérovu nesnadnou čitelnost. Pokud toto chování je plánované a odráží jeho schopnost řídit a stále postupnými kroky směřovat k zadanému cíli, tak klobouk dolů a uctivost! Ale…..


Připomeňme si jeho některé skutky, které jakoby dávají možnost tušit, kam opravdu hodnotově patří, aby následným politickým krokem zase celé své předchozí jednání popřel!


  1. Pro “neomarxismus” – vydání neoconům Jevgenije Nikulina do USA, divná podpora šéfa BIS Koudelky, nesmyslná kauza Vrbětice atd.
  2. Pro “konzervatismus” – podporování V4, odmítání přerozdělovacích kvót na migranty, podpora jaderné energie atd.

Pro nás se stala symbolem jeho politického stylu ona červená kšiltovka, kdy toto “píárko” naprosto “na hulváta” okopíroval od prezidenta Trumpa, který se do politického popředí v USA brzy vrátí (to je bez diskuze). Poté začne tuhý boj při rozporcovávání Spojených států. Již dnes je z chování některých amerických států možné předpovídat, ke které hodnotové straně se připojí.


Nebo že by Marek Prchal dělal i pro Trumpa? Asi těžko …….

Co myslíte, nasadí Andrej opět čepici nebo bude vyčkávat, jak to dopadne? My mu napovíme! Za Trumpem stojí síly, které plně podporují projekt nové říše á la Rakousko-Uhersko v novém kabátě, takže Andy, už jí dávej do pračky………


Několik vět na závěr


Takovéto řídící manévry velkou měrou zaplňují informační prostor a přispívají k postupnému se přibližování ke konečnému naplánovanému cíli, a to právě vlivem řízeného postupného programování myšlení lidí. Toto nenásilné účelové nasouvání nových “konstant” do myšlení lidí postupně obyvatelstvo připraví na velké změny, které jsou zamýšleny a předpřipraveny.


Ve druhém závěrečném dílu příspěvku se budeme zaobírat důvody cílené dehonestace koalice SPOLU (už jsme referovali také zde) a České pirátské strany včetně hnutí Starostové a nezávislí. Dotkneme se očkování a také dále něco více o situaci USA ve světě a o dění v jejich domácí politice.


Zdroje: echo24.cz, idnes.cz, ct24.ceskatelevize.cz, ceskenoviny.cz, hn.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Inflace, kurzy měn, očkování! K čemu to slouží?

První článek v roce by měl být něčím speciální, ale ono je dnes na globálním kolbišti téměř vše speciální! Vystačíme si pouze nasvícením několika témat, která budou mít v roce 2024 s velkou pravděpodobností globální význam. To je hlavní důvod, proč si je připomenout. Stane se brzy NADÚMRTNOST v některých částech světa také hlavním tématem místních MSM? Je INFLACE výsledkem tržní ekonomiky nebo je úmyslným nástrojem ŘÍZENÍ? Jaký bude rok 2024? Hodně přelomový …

Číst dál »

Datum expirace unipolárního světa se blíží

Obrovská nespokojenost některých států USA s federální politikou Bílého domu nabírá na obrátkách. Výsledkem této nespokojenosti jsou již konkrétní kroky vzdoru, jako např. žaloba generálních prokurátorů na administrativu Joea Bidena. Nové vzorky z Měsíce odebrané Číňany neodpovídají vzorkům přivezených z mise Apollo 11! Monopol na šíření pouze té “jedné pravdy” současných sociálních sítí brzy skončí. Trump ohlásil příchod jeho platformy TRUTH Social. Toto jsou jen některé probíhající procesy, které se spolupodílejí na ukončování současného unipolárního

Číst dál »

Soudruzi, my ten fašismus vybudujeme!

Jsou současní poslanci a senátoři ČR až na výjimky radostní a vědomí budovatelé fašistického zřízení v naší zemi? Jsou výsledky jejich práce zapříčiněny tupostí a nevzdělaností nebo úmyslnou kolaborací s nepřítelem českého lidu, popřípadě kombinací obou variant? Koloniální správa naší státnosti (psali jsme [1]) si s našimi zákony už naprosto veřejně a bez skrupulí vytírá zadní část těla a bez viditelnějších problémů jí to prochází. A víte proč? Protože příliš velká část společnosti je tak

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru