Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to! 


Byť jsou prázdniny, tak proces přestavby světa se ani na chviličku nezastavil, a tak i my cítíme povinnost přispět po delší odmlce svým příspěvkem do mediálního prostoru. Témat je opravdu hodně, a tak se pokusíme z našeho pohledu okomentovat ty nejzásadnější, které nějak napovídají (prozrazují) vývoj v příštích měsících a vlastně i letech. Ukážeme si některé události, které jakoby na první pohled spolu nesouvisí, ale pravdou je, že nás nasměrovávají, z pohledu “správce světa”, k jejich naplánovanému výsledku. Slábnoucí vliv USA na celosvětové řídící procesy je stále markantnější.


Jsme přesvědčeni, že byla započata nová další fáze procesu rozpadu EU a USA, která bude mít za následek v Evropě vznik, zaprvé nového impéria, kde jednu z důležitých rolí bude hrát Maďarsko (nejenom), zadruhé definitivní postupný vznik islámského chalífátu ve zbylé části Evropy. Spojené státy budou brzy roztrženy pod tíhou dnes již neodvratitelného střetu “neomarxistů” a “konzervativců”! Uvedeme určité proběhnuvší politické události, které to, dle našeho názoru, spustily (spíše ohlásily).


Interview Viktora Orbána na Fox News


Interview maďarského premiéra na americké televizi, která jako jedna z mála chrání konzervativní hodnoty a práva bílých heterosexuálních lidí nejenom v USA, nebylo pouze nějaké nahodilé setkání pro zaplnění prázdninového vysílání. Toto byl řídící manévr, který bezpochyby vyslal mnoho vzkazů. Dal prostor minimálně upevnit, ale spíše navýšit pozici Viktoru Orbánovi, Budapešti, Maďarsku a obecně středovýchodoevropskému regionu ve světové politice a u světové veřejnosti. O zamýšleném novém evropském projektu, už jsme se zmiňovali v těchto příspěvcích zde.


Tento hojně sledovaný pořad Tuckera Carlsona vylíčil Orbána jako rozhodného politika chránícího tradiční rodinu, svůj národ, hranice země, křesťanství a svobodu západního střihu. Byl prezentován něco jako evropský “Trump” a jasně vůdčí typ, který se jen tak něčeho nezalekne a je ochoten tvrdě pracovat pro zájmy svého lidu. Maďarsko bylo ukázáno Američanům jako stát, kde v současné době občané mají větší svobodu než v nynějších USA, což je nezpochybnitelné!


Tucker Carlson a Viktor Orbán při interview pro Fox News

Demonstrovaná paralela mezi Trumpem a Orbánem je ukázkou jedné strany hodnot a Bidenovic klika včetně současného nám viditelného vedení EU je ukázkou zastupující ty druhé hodnoty – liberální neomarxistické! Obě systémové varianty v sobě nesou znaky fašismu, ale šanci pokusit se vést život Člověka, umožňuje alespoň částečně pouze jedna, a to samozřejmě ta zastupující konzervativní myšlení.


Smyslem interview bylo jasné vymezení se proti politice vedené nejvyššími představiteli EU a v konzervativních Američanech vybudit stesk po Trumpovi, který se chystá do protiútoku. Finální střet na obou stranách oceánu musí být precizně připraven, protože tady není prostor pro chybu a pokud by nastala, tak by to mohlo ohrozit samotný život na planetě Zemi. Tohle je hodně vysoká hra při přestavbě světa, a kdo nebude dělat přesně to, co má za úkol, tak dostane po papuli a druhého dne už slunce neuvidí. Bohužel (v některém případě – bohudík), někteří už se o tom přesvědčili. Tady není co řešit, protože v sázce je příliš mnoho!


Deklarace o budoucnosti Evropy


Tato deklarace (text zde) vyjadřující určitý politický postoj k situaci v Evropě byla podepsána 16-ti lídry hlavních vlasteneckých stran ze 14-ti zemí EU. To už má nějakou váhu a nelze to přejít pouhým mávnutím ruky. Text je připomínkou základních hodnot, na kterých byla vystavěna evropská společnost skládající se převážně z bílé rasy! Je tam v podstatě uvedeno vše, co dnešní vládnoucí establishment EU, jako představitel fašistického liberalismu a neomarxismu, úmyslně systematicky ničí.


My si myslíme, že tato deklarace je položením základního kamene pro ukončení fungování EU tak, jak ji dodnes známe včetně hranic a jejích členských států. Budoucí svár byl zažehnut a teď budeme společně sledovat kroky, které povedou k vytvoření nové říše, kde podle nás bude hrát Praha obrovskou roli jako již dávné fungující židovské centrum světa. Praha se stane jedním z klíčových a rozhodovacích měst Evropy. Snad se v této predikci nemýlíme!

Zastoupení jednotlivých evropských států v tom či onom projektu nejsme schopni ještě tak detailně odhadovat, protože vše nasvědčuje tomu, že některé státnosti vzhledem k tomuto vývoji, nebudou udržitelné a čeká je rozpad.


Odhadujeme, že se to bude týkat pravděpodobně Německa, Francie a Polska. Vede nás k tomu vícero indícií, ale za zmínku stojí třeba stále častější Babišova těsná komunikace s představiteli vlád Bavorska, Saska atd. než-li s hlavním německým vedením. Spouštěči roztržení těchto zemí jsou právě signatáři uvedeného dokumentu, jako zástupci jejich vlasteneckých stran.


Babišova kšiltovka a divné politické veletoče


Že je Babiš kádr o tom není pochyb, protože jeho schopnosti v řízení jsou nemalé, hmatatelné a viditelné. Neustálé lavírování na obě výše uvedené hodnotové strany způsobuje premiérovu nesnadnou čitelnost. Pokud toto chování je plánované a odráží jeho schopnost řídit a stále postupnými kroky směřovat k zadanému cíli, tak klobouk dolů a uctivost! Ale…..


Připomeňme si jeho některé skutky, které jakoby dávají možnost tušit, kam opravdu hodnotově patří, aby následným politickým krokem zase celé své předchozí jednání popřel!


  1. Pro “neomarxismus” – vydání neoconům Jevgenije Nikulina do USA, divná podpora šéfa BIS Koudelky, nesmyslná kauza Vrbětice atd.
  2. Pro “konzervatismus” – podporování V4, odmítání přerozdělovacích kvót na migranty, podpora jaderné energie atd.

Pro nás se stala symbolem jeho politického stylu ona červená kšiltovka, kdy toto “píárko” naprosto “na hulváta” okopíroval od prezidenta Trumpa, který se do politického popředí v USA brzy vrátí (to je bez diskuze). Poté začne tuhý boj při rozporcovávání Spojených států. Již dnes je z chování některých amerických států možné předpovídat, ke které hodnotové straně se připojí.


Nebo že by Marek Prchal dělal i pro Trumpa? Asi těžko …….

Co myslíte, nasadí Andrej opět čepici nebo bude vyčkávat, jak to dopadne? My mu napovíme! Za Trumpem stojí síly, které plně podporují projekt nové říše á la Rakousko-Uhersko v novém kabátě, takže Andy, už jí dávej do pračky………


Několik vět na závěr


Takovéto řídící manévry velkou měrou zaplňují informační prostor a přispívají k postupnému se přibližování ke konečnému naplánovanému cíli, a to právě vlivem řízeného postupného programování myšlení lidí. Toto nenásilné účelové nasouvání nových “konstant” do myšlení lidí postupně obyvatelstvo připraví na velké změny, které jsou zamýšleny a předpřipraveny.


Ve druhém závěrečném dílu příspěvku se budeme zaobírat důvody cílené dehonestace koalice SPOLU (už jsme referovali také zde) a České pirátské strany včetně hnutí Starostové a nezávislí. Dotkneme se očkování a také dále něco více o situaci USA ve světě a o dění v jejich domácí politice.


Zdroje: echo24.cz, idnes.cz, ct24.ceskatelevize.cz, ceskenoviny.cz, hn.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Vojenská analýza konfliktu na Ukrajině

Podruhé za fungování našeho webu jsme nuceni porušit interní pravidlo, které spočívá v tom, že veškeré články na tomto webu jsou tvořeny autorskými texty. Poprvé jsme tak učinili v době maximální snahy o zprostředkování těch z našeho pohledu nejdůležitějších informací ohledně genových injekcí mRNA [1]. Nyní tak činíme z důvodu vojenské analýzy zveřejněné na portálu cf2r.org [2], autorem je Jacques Baud, což je bývalý plukovník generálního štábu, bývalý člen švýcarské strategické rozvědky, specialista na východoevropské

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (4. díl)

Jak funguje globální oligarchie? Počátky amerického bankovního systému, bostonské banky, chobotnice Morgan a Rockefellerové! To jsou ústřední body dalšího pokračování našeho seriálu. Propojení na královskou rodinu, financování a následné zisky z první světové války.  Americký kriminální bankovní systém Čtyři jezdci bankovnictví – Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup a Wells Fargo – patří mezi deset největších akcionářů prakticky každé společnosti Fortune 500. Jedním z důležitých zdrojů bohatství globální oligarchie, která vlastní tyto banky, je

Číst dál »

Podstata konfliktu na Blízkém východě

Konflikt na Blízkém východě má jasný cíl, a to ukončit vliv židovské diaspory na globálním řízení a s ním související jednopolární systém PAX AMERICANA, tzn. přenést hlavní řídící moc z atlantického křídla na křídlo euroasijské. Pro řízení a ovládání všech mezistátních konfliktů se používají tajné služby! Nic se neděje náhodně a každý tah figurou na pomyslné globální šachovnici ohledně tohoto konfliktu je předem důkladně promyšlen.   Dávno jsme pochopili, že za vznikem jakékoliv teroristické organizace

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru