Sebevražda – léčebná kúra pro fašisty

Kolik času ještě zbývá do veřejného lynčování vládních činitelů, členů MeSES, všech těch prorežimních epidemiologů podporujících experimentální očkování a podílejících se na tomto podvodu gigantických rozměrů? Jaký čeká osud tyto fašistické kreatury? Je pro ně smysluplným řešením sebevražda?


Celosvětově vládami držená jedna linie v účelově vykonstruovaném problému Covid-19 již začíná dostávat v některých částech planety neopravitelné trhliny a stále dokola obehrávaná oblbovací pohádka pro občany přestává mít ten původně zamýšlený efekt. Pomalu, ale jistě nám tady vznikají dvě silně nespokojené skupiny, byť každá trochu z jiných příčin, ale jejich nespokojenost raketově stoupá každým dnem, a tak začíná mít logiku např. přítomnost AČR u očkovacích center. Polsko by nám o této nutnosti už mohlo vyprávět!


Pocit zrady u naočkovaných občanů


Lehce nadpoloviční část obyvatelstva v ČR nabyla mylného pocitu, že očkování je jediná cesta z covidových útrap dnešní doby, ale bohužel, bylo to pouhé sednutí na lep prolhaným fašistickým kreaturám. O jednotlivých motivacích nechat se naočkovat jsme psali zde. My, aktivní i pasivní účastníci alternativní scény myšlení, již dávno tušíme, spíše víme, že jedním z hlavních cílů této pandemické hry je právě to očkování. Detailní pravda o účelu těchto falešných vakcín na nás teprve čeká, ale nepochybujte, časem se ji dozvíme.


V očkované skupině začíná nemálo lidí chápat, že jsou oběťmi zákeřné lsti, která je dokonce ohrožuje na tom, co mají nejcennější, a to na vlastním životě! Vysněný výsledek, a to politiky včetně MeSES a MSM slibovaný návrat k životu před p(L)andemií se nekoná, a bohužel, jen tak konat nebude. Počet těchto procitnuvších obětí bude kvapně narůstat a stane se nebezpečnou “gruppou”, jak pro elity současného oligarchického systému, tak v některých případech, i pro zástupce neočkovaných spoluobčanů.


Plíživý útok na neočkované obyvatele


Hezky pomalounku vládnoucí Pátá kolona začíná protiústavně odebírat svobody lidem, kteří se prozatím nepodvolili vakcinačnímu nátlaku. Používá různorodé fašistické metody a bez skrupulí jedná protizákonně! Nynější cca 40%-ní část populace v ČR starší 12-ti let se začíná více a více zatvrzovat vůči této očkovací šikaně a její odhodlání bránit své zdraví, potažmo životy, se stupňuje a už teď je velmi rozhodné!


Pravda je taková, že čím více bude tento dav zaháněn do kouta postupně zaváděnou šikanózní politikou, tak jeho nekompromisnost v názorech ohledně Covid-19 bude mít stoupající tendenci. Na západ od našich hranic již vidíme, kam to povede a my věříme, že Češi brzy také začnou klást tvrdý odpor! Pokud ne, čeká nás plnohodnotný fašistický lágr, který nemá s životem Člověka opravdu nic společného.


Z hlediska řízení fašisté neustále kopírují již svoje zaběhnuté a osvědčené scénáře. O nových vakcínách na španělskou chřipku také tvrdili, že jsou naprosto bezpečné a dnes víme, jak vědomě lhali. Tenkrát to také bylo novum a tehdejší počet úmrtí na vedlejší příznaky? Hledejte sami. A současné vedlejší účinky? Odpověď máte v naší sekci “NAŠE ZPRÁVY”. Je to pořád dokola!


Demonstrace proti povinnému očkování v Kanadě krátce po skončení první světové války.

Dvě poloviny národa nesmějí za žádných okolností stanout proti sobě


Vzniká tak podhoubí pro občanské nepokoje dvou názorově rozdělených táborů, které by někomu, jak to tak v řízení společnosti/tí bývá, mohly nakonec vyhovovat, a to vládnoucí elitě. Svojí vinu tak může v budoucnu schovávat za předkládaná řešení tohoto možného konfliktu. Tuto situaci nesmíme nikdy dopustit, musíme zabránit hrozícímu konfliktu očko vs. neočko a naopak spojit své síly. Náš společný oprávněný hněv musí být nasměrován ke skutečným původcům a vykonavatelům této podlosti, a to současné oficiální “národní” elitě. A nenechme se mýlit, nepatří tam pouze vládní strany, ale také tyto opoziční fašistické protičeské partaje ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, Starostové a nezávislí, které by se chovaly z hlediska vládnutí v době p(L)andemie velmi obdobně, tzn. podle doručených cizáckých not! Jejich evropské ekvivalenty to na mezinárodní scéně jen potvrzují.


Největší adepti na protifašistickou léčebnou kúru


  1. Andrej Babiš – předseda vlády

Dne 22.7.2021 prohlásil, že očkování za !současné vlády! nebude povinné. Nevěřte mu, je to prolhanec par excellence, nyní honí body kvůli volbám, ale nechal si volná dvířka pro následné volební období. Neustále hovoří o tom, že jedinou cestou z p(L)andemie je “Kolektivní imunita”, kterou dle nové definice (psali jsme zde) je možné dosáhnout pouze očkováním! Psychopat nebo nenávidí Člověka v jeho podstatě, ale spíše je povinen skládat účty svému páníčkovi za udělení možnosti okrást český i slovenský národ. Je hlavním hybatelem covidové zrůdnosti v Česku.


  1. Jan Hamáček – ministr vnitra

Dne 18.10.2020 prohlásil, že: Jestli někdo umřel na covid nebo s covidem považuji za naprosto absurdní diskuzi, kterou zásadně odmítám! Už pouze touto větou přiznal svoje spolupachatelství na tomto komplotu a aktivně se podílí (podílel) na prosazování této cizácké likvidační agendy. Jeho podlost v migrační politice vůči naší zemi je většině lidí již známa. Ten opravdu naší společnosti chybět nebude!


  1. Václav Hořejší – imunolog

červnu 2021 prohlásil: Očkujme i děti. Jsme přesvědčeni, že on moc dobře ví, že instituce po celém světě nemají žádný záznam o izolaci/purifikaci SARS-CoV-2, takže podvod jako prase a přesto chce očkovat děti experimentální injekcí proti něčemu, co nikdo nikdy neviděl! To není nevědomost (hloupost), ale úmysl ublížit mnoha dětem. To není člověk, ale totální zrůda!


  1. Petr Smejkal – internista a infektolog

Totální blábolista a kariérní idiot! Jeho nesmyslům se směje snad již každý soudný člověk. Jeho opětovně “výborný” odhad situace z 9.7.2021 o nové mutaci Delta. Kdepak asi získávají očkovaní novou nemoc označovanou tzv. mutací Delta? Bez komentáře! Tak tato zrůdička si hledá teplé místečko a měl by zájem založit nový institut, kde by mohl cucat veřejné peníze. Rozeštvávač lidí a donašeč strachu a vakcinační fanatik a chronický lhář. FUJ!


  1. Jaroslav Flégl – biolog a vysokoškolský pedagog

Další úmyslný šiřitel nesmyslných predikcí viz. zde. Až má někdy člověk pocit, že má patologickou radost ze strašení lidí! Neměl by být tento “pán” již dávno zavřený v blázinci? Ten si prostě plácá, co ho napadne. Za pozornost médií by snad i “vraždil” – jsou zde ty uvozovky správně nebo bez uvozovek by to přesněji odráželo realitu? Nebezpečný a možná i narcistický psychopat!


  1. Milan Kubek – lékař, prezident České lékařské komory

Tento lidský odpad opět zaperlil a do médii 27.7.2021 vyzvracel toto: Pokud přijde další vlna epidemie, budou umírat neočkovaní! Celé zde. Nebudeme to více komentovat, protože tohoto pána čeká velmi nehezká budoucnost. Možná největší dobytek z těch všech vakcinačních a neustále restrikce podporujících fanatiků.


Těchto mediálně podporovaných KOLABORANTŮ je samozřejmě vícero, ale my jsme prostě vybrali tyto a těm, na které jsme zapomněli, se omlouváme. Myslíme, že jako ukázka je tento vzorek nelidí adekvátní.


Pokud bychom ve vyhledávání výroků, zaručených doporučení atd. od těchto pánů postupovali chronologicky nazpět až k počátkům p(L)andemie, tak bychom je usvědčili z desítek totálních lží, protimluvů a zbytečného zastrašování obyvatelstva. Přes to všechno stále tito výše uvedení “odborníci” dostávají v MSM takové množství prostoru, že rozum zůstává stát. Není už jenom toto dostatečný důkaz o obrovské promyšlené manipulaci s lidmi? Není vám to divné? Přemýšlíte o tom?


Sebevražda jako jediná samoléčba jejich mysli


Myslíme, že jedinou možností částečného vyvinění se z těchto úmyslně páchaných zločinů proti lidskosti je sebevražda a odchod z tohoto časoprostoru někam do pryč.


Sebevražda skokem do vody

Počet úmrtí souvisejících s tímto podvodem bude narůstat a obecný tlak na tyto výše uvedené osoby bude pro některé z nich nesnesitelný, a tak zvolí odchod touto cestou. Co myslíte, kdo bude první? Někteří z nich, co nemají žádné svědomí jsou, bohužel, proti jakémukoliv tomuto tlaku imunní. Doufáme, že to není většina.


Zdroje: irozhlas.cz, facebook.com, cnn.iprima.cz, jumpshare.com, novinky.cz, parlamentnilisty.cz, idnes.cz, seznamzpravy.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Válka o válku nebo NE-válku

Rozdělení Evropy na minimálně 2 regiony se přibližuje rychleji než by si člověk myslel. Bohužel, válka o opravdovou válku nebo “NE-válku” na evropském kontinentu se rozhořela na všech myslitelných frontách, tzn. také těch sportovních – i když tam odjakživa probíhala a neustále probíhá. Jinak řečeno – teď se, ona válka, velmi zviditelnila, a to konkrétně na bitevním poli fotbalovém. Kdo se trochu zajímá o reálnou politiku (nikoliv o tu, která je nám prezentována v MSM),

Číst dál »

Za duši nebo za jedničky a nuly?

Vzhledem k velkým komplikacím s webem, tak dnešní příspěvek bude opravdu letem světem, protože není dostatek času na jeho tvorbu. Spíše to bude takové klouzání po povrchu, ale nějaké naše myšlenky se Vám pokusíme zprostředkovat. Témat je mnoho a počet dramatických událostí kolem nás narůstá, bohužel.   Samozřejmě, že největší vliv na další uspořádání života na Zemi je událost ohledně změny platebních podmínek při nákupu ruského plynu.   Jeden z hlavních úkolů současného přeformátovávání světa

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru