Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Sebevražda – léčebná kúra pro fašisty

Kolik času ještě zbývá do veřejného lynčování vládních činitelů, členů MeSES, všech těch prorežimních epidemiologů podporujících experimentální očkování a podílejících se na tomto podvodu gigantických rozměrů? Jaký čeká osud tyto fašistické kreatury? Je pro ně smysluplným řešením sebevražda?


Celosvětově vládami držená jedna linie v účelově vykonstruovaném problému Covid-19 již začíná dostávat v některých částech planety neopravitelné trhliny a stále dokola obehrávaná oblbovací pohádka pro občany přestává mít ten původně zamýšlený efekt. Pomalu, ale jistě nám tady vznikají dvě silně nespokojené skupiny, byť každá trochu z jiných příčin, ale jejich nespokojenost raketově stoupá každým dnem, a tak začíná mít logiku např. přítomnost AČR u očkovacích center. Polsko by nám o této nutnosti už mohlo vyprávět!


Pocit zrady u naočkovaných občanů


Lehce nadpoloviční část obyvatelstva v ČR nabyla mylného pocitu, že očkování je jediná cesta z covidových útrap dnešní doby, ale bohužel, bylo to pouhé sednutí na lep prolhaným fašistickým kreaturám. O jednotlivých motivacích nechat se naočkovat jsme psali zde. My, aktivní i pasivní účastníci alternativní scény myšlení, již dávno tušíme, spíše víme, že jedním z hlavních cílů této pandemické hry je právě to očkování. Detailní pravda o účelu těchto falešných vakcín na nás teprve čeká, ale nepochybujte, časem se ji dozvíme.


V očkované skupině začíná nemálo lidí chápat, že jsou oběťmi zákeřné lsti, která je dokonce ohrožuje na tom, co mají nejcennější, a to na vlastním životě! Vysněný výsledek, a to politiky včetně MeSES a MSM slibovaný návrat k životu před p(L)andemií se nekoná, a bohužel, jen tak konat nebude. Počet těchto procitnuvších obětí bude kvapně narůstat a stane se nebezpečnou “gruppou”, jak pro elity současného oligarchického systému, tak v některých případech, i pro zástupce neočkovaných spoluobčanů.


Plíživý útok na neočkované obyvatele


Hezky pomalounku vládnoucí Pátá kolona začíná protiústavně odebírat svobody lidem, kteří se prozatím nepodvolili vakcinačnímu nátlaku. Používá různorodé fašistické metody a bez skrupulí jedná protizákonně! Nynější cca 40%-ní část populace v ČR starší 12-ti let se začíná více a více zatvrzovat vůči této očkovací šikaně a její odhodlání bránit své zdraví, potažmo životy, se stupňuje a už teď je velmi rozhodné!


Pravda je taková, že čím více bude tento dav zaháněn do kouta postupně zaváděnou šikanózní politikou, tak jeho nekompromisnost v názorech ohledně Covid-19 bude mít stoupající tendenci. Na západ od našich hranic již vidíme, kam to povede a my věříme, že Češi brzy také začnou klást tvrdý odpor! Pokud ne, čeká nás plnohodnotný fašistický lágr, který nemá s životem Člověka opravdu nic společného.


Z hlediska řízení fašisté neustále kopírují již svoje zaběhnuté a osvědčené scénáře. O nových vakcínách na španělskou chřipku také tvrdili, že jsou naprosto bezpečné a dnes víme, jak vědomě lhali. Tenkrát to také bylo novum a tehdejší počet úmrtí na vedlejší příznaky? Hledejte sami. A současné vedlejší účinky? Odpověď máte v naší sekci “NAŠE ZPRÁVY”. Je to pořád dokola!


Demonstrace proti povinnému očkování v Kanadě krátce po skončení první světové války.

Dvě poloviny národa nesmějí za žádných okolností stanout proti sobě


Vzniká tak podhoubí pro občanské nepokoje dvou názorově rozdělených táborů, které by někomu, jak to tak v řízení společnosti/tí bývá, mohly nakonec vyhovovat, a to vládnoucí elitě. Svojí vinu tak může v budoucnu schovávat za předkládaná řešení tohoto možného konfliktu. Tuto situaci nesmíme nikdy dopustit, musíme zabránit hrozícímu konfliktu očko vs. neočko a naopak spojit své síly. Náš společný oprávněný hněv musí být nasměrován ke skutečným původcům a vykonavatelům této podlosti, a to současné oficiální “národní” elitě. A nenechme se mýlit, nepatří tam pouze vládní strany, ale také tyto opoziční fašistické protičeské partaje ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, Starostové a nezávislí, které by se chovaly z hlediska vládnutí v době p(L)andemie velmi obdobně, tzn. podle doručených cizáckých not! Jejich evropské ekvivalenty to na mezinárodní scéně jen potvrzují.


Největší adepti na protifašistickou léčebnou kúru


  1. Andrej Babiš – předseda vlády

Dne 22.7.2021 prohlásil, že očkování za !současné vlády! nebude povinné. Nevěřte mu, je to prolhanec par excellence, nyní honí body kvůli volbám, ale nechal si volná dvířka pro následné volební období. Neustále hovoří o tom, že jedinou cestou z p(L)andemie je “Kolektivní imunita”, kterou dle nové definice (psali jsme zde) je možné dosáhnout pouze očkováním! Psychopat nebo nenávidí Člověka v jeho podstatě, ale spíše je povinen skládat účty svému páníčkovi za udělení možnosti okrást český i slovenský národ. Je hlavním hybatelem covidové zrůdnosti v Česku.


  1. Jan Hamáček – ministr vnitra

Dne 18.10.2020 prohlásil, že: Jestli někdo umřel na covid nebo s covidem považuji za naprosto absurdní diskuzi, kterou zásadně odmítám! Už pouze touto větou přiznal svoje spolupachatelství na tomto komplotu a aktivně se podílí (podílel) na prosazování této cizácké likvidační agendy. Jeho podlost v migrační politice vůči naší zemi je většině lidí již známa. Ten opravdu naší společnosti chybět nebude!


  1. Václav Hořejší – imunolog

červnu 2021 prohlásil: Očkujme i děti. Jsme přesvědčeni, že on moc dobře ví, že instituce po celém světě nemají žádný záznam o izolaci/purifikaci SARS-CoV-2, takže podvod jako prase a přesto chce očkovat děti experimentální injekcí proti něčemu, co nikdo nikdy neviděl! To není nevědomost (hloupost), ale úmysl ublížit mnoha dětem. To není člověk, ale totální zrůda!


  1. Petr Smejkal – internista a infektolog

Totální blábolista a kariérní idiot! Jeho nesmyslům se směje snad již každý soudný člověk. Jeho opětovně “výborný” odhad situace z 9.7.2021 o nové mutaci Delta. Kdepak asi získávají očkovaní novou nemoc označovanou tzv. mutací Delta? Bez komentáře! Tak tato zrůdička si hledá teplé místečko a měl by zájem založit nový institut, kde by mohl cucat veřejné peníze. Rozeštvávač lidí a donašeč strachu a vakcinační fanatik a chronický lhář. FUJ!


  1. Jaroslav Flégl – biolog a vysokoškolský pedagog

Další úmyslný šiřitel nesmyslných predikcí viz. zde. Až má někdy člověk pocit, že má patologickou radost ze strašení lidí! Neměl by být tento “pán” již dávno zavřený v blázinci? Ten si prostě plácá, co ho napadne. Za pozornost médií by snad i “vraždil” – jsou zde ty uvozovky správně nebo bez uvozovek by to přesněji odráželo realitu? Nebezpečný a možná i narcistický psychopat!


  1. Milan Kubek – lékař, prezident České lékařské komory

Tento lidský odpad opět zaperlil a do médii 27.7.2021 vyzvracel toto: Pokud přijde další vlna epidemie, budou umírat neočkovaní! Celé zde. Nebudeme to více komentovat, protože tohoto pána čeká velmi nehezká budoucnost. Možná největší dobytek z těch všech vakcinačních a neustále restrikce podporujících fanatiků.


Těchto mediálně podporovaných KOLABORANTŮ je samozřejmě vícero, ale my jsme prostě vybrali tyto a těm, na které jsme zapomněli, se omlouváme. Myslíme, že jako ukázka je tento vzorek nelidí adekvátní.


Pokud bychom ve vyhledávání výroků, zaručených doporučení atd. od těchto pánů postupovali chronologicky nazpět až k počátkům p(L)andemie, tak bychom je usvědčili z desítek totálních lží, protimluvů a zbytečného zastrašování obyvatelstva. Přes to všechno stále tito výše uvedení “odborníci” dostávají v MSM takové množství prostoru, že rozum zůstává stát. Není už jenom toto dostatečný důkaz o obrovské promyšlené manipulaci s lidmi? Není vám to divné? Přemýšlíte o tom?


Sebevražda jako jediná samoléčba jejich mysli


Myslíme, že jedinou možností částečného vyvinění se z těchto úmyslně páchaných zločinů proti lidskosti je sebevražda a odchod z tohoto časoprostoru někam do pryč.


Sebevražda skokem do vody

Počet úmrtí souvisejících s tímto podvodem bude narůstat a obecný tlak na tyto výše uvedené osoby bude pro některé z nich nesnesitelný, a tak zvolí odchod touto cestou. Co myslíte, kdo bude první? Někteří z nich, co nemají žádné svědomí jsou, bohužel, proti jakémukoliv tomuto tlaku imunní. Doufáme, že to není většina.


Zdroje: irozhlas.cz, facebook.com, cnn.iprima.cz, jumpshare.com, novinky.cz, parlamentnilisty.cz, idnes.cz, seznamzpravy.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Ozdravný kurz Slovenska pokračuje …

Slovensko evidentně pokračuje ve svém nově nastoleném viditelném vývojovém kurzu! Jenom změny ve výši a struktuře daní včetně změn ve státních svátcích ukazují, že slovenský národ je na cestě za svou určitou obrodou. Proč si to myslíme? Protože již drtivá většina změn, které zavádí nová slovenská vláda je za účelem zlepšení života průměrného slovenského občana. Podíváme se na to detailněji … Slovensko se pomalinku a postupně začíná vzdalovat liberálnímu fašismu, jakožto variantě společenského uspořádání a

Číst dál »

Čína – výroba alibi a viníka zároveň

Čína zažívá nástup masového umírání, a tak samozřejmě vzniká potřeba to nějakým logickým způsobem odůvodnit davu! Za pomoci MSM se to celkem úspěšně daří, protože údajný viník už byl naznačen, nikoliv definitivně označen – prozatím! Vyjde jim to? Zafunguje tento systém lží a manipulací stejně úspěšně, jako tenkrát v době výroby p(L)andemie včetně tehdejší výroby potřebných pacientů? Dnes je ale situace rozdílná v tom, že všichni pacienti jsou skuteční a opravdu nemocní! Nechá se lidstvo

Číst dál »

Slovenská hokejová radost

Slovenské hokejové vítězství nad USA jako řídící manévr na uklidnění národa v době rozjitřených emocí? Argentinské fotbalové vítězství na MS v Mexiku nad Anglií roku 1986, vítězné hokejové zápasy československých hokejistů nad SSSR na MS 1969, letošní Djokovičovo vzepření se anglosasům na tenisovém AO – podobnost čistě náhodná?   V posledních několika dnech se událo tolik zajímavých událostí, že je těžké vybrat konkrétně tu, u které tušíte, že je více než zajímavá. Nás nejvíce zaujal

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru