Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …

 

Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom měli rozklíčovat a pochopit. Na internetu se objevilo detailní video z nehody letadlové lodi, které nám umožní, doufejme, rozeznat vyslané poselství a jeho skutečného odesílatele. Zde nové poslední video natočené kamerami umístěnými na letové palubě:

 

 

Než si detailněji rozebereme video, tak se musíme nejdříve zmínit o způsobu jeho uveřejnění, který je velmi podstatný. Obsahuje velké množství důležitých sdělení!

 

Publikovatel videa

 

Snímek byl uveřejněn na twitteru pod nickem Fighterman_FFRC [1], což si přeložíme jako bojovník.

 

 

Jeho skutečná osobní prezentace by se dala vyjádřit slovy: Jsem bojovník, má lokace boje je v zemi Bílých, rád si hraji z čísly (viz. video) a jsem vyslancem “Správců”. Z obrázku je vidět, že má dále účet na pixiv [2], kde má uvedené datum narozeninového dne 29. prosince (2+9 = 11). Pixiv nás následně přesměruje na jeho osobní stránky [3], kde je uvedena jako jeho současná lokace Čína!

 

 

Zde vystupuje pod fighterman35. Typ letadla? F-35C? No, myslíme, že je to dost jasné, ne? Musíme zopakovat, že vše je řízený proces, náhody neexistují a zde jsme pravděpodobně svědky i nám viditelného výsledku matričního řízení. Kdo absolutně nemá páru o tom, o čem je řeč, tak o tomto způsobu řízení se může něco více dozvědět zde [4].

 

Právě jeho osobní stránky nám rozkrývají další poselství, a to konkrétně jeho používaný “Avatar”. Zvolení azbuky už samo o sobě vypovídá o mnohém, ale teprve použité jméno tomu dává to potřebné a asi i zamýšlené koření! Nikanor je mužské jméno řeckého původu s významem: “kdo vidí vítězství, z nike – vítězství a orao – vidět” [5]. V přeneseném slova smyslu vyjadřuje také označení pocitu k milované vlasti – ruské vlasti. Vybrané jméno je samozřejmě důležitým aspektem s ohledem na celkové vyznění zamýšleného poselství. 

 

Dále jsme objevili další účet “bojovníka” na youtube, a to zde [6]. Nerozpoznali jsme tam pro nás něco více zajímavého. Poslední video bylo vloženo před 3 lety. Datum založení účtu je samozřejmě 2011.

 

Datum zveřejnění videa

 

Podpisem “Správců” také bývá to, že odkrývání jednotlivých částí při takovém řídícím manévru bývá postupné. Médii proběhlo několik informací v souvislosti s tímto incidentem, ale ode dne nehody do uveřejnění námi zkoumaného finálního videa uplynulo celých 13 dní. Vložení videa na twitter proběhlo v 10 h a 7 minut dne 6. února 2022, což nám v součtu dává opět nám známých 22 viz. obrázek. Během této časové prodlevy došlo k určité kultivaci informačního pole takovým způsobem, aby finální zakončení manévru způsobilo přesně tak, jak bylo naplánováno – doručit jasné a srozumitelné poselství, vzkaz!

 

Pokud chápeme, že žijeme v době ukončování celosvětového vlivu USA, tak zvolené datum pro zveřejnění má ihned jiný rozměr. Z toho důvodu je dobré si právě připomenout, že od 6. února 1952 je oficiálně datován začátek vlády Královny Alžběty II. [7]. Možná je také dobré zmínit v kontextu ucelenosti informací, že 6. února 1950 americký vysoký komisař pro Německo John McCloy oznámil ve Stuttgartu politický program Spojenců pro Německo. Americká okupace Evropy se blíží ke svému konci. Doufáme, že většina ze čtenářů chápe, že GB a USA jedno jest. To nám ten příběh začíná získávat hezké kontury, že?

 

Konec videa

 

Pohled na část monitoru, kdy je video již celé přehrané, demonstruje vše, o co se ve skutečnosti jedná.

 

1. Levý horní roh
 

Je to konečná vizitka a razítko pro událost, která má obrovský globální dosah, tzn. ovlivňuje budoucí život lidstva v již ne tak vzdálené době.

První řádek v levém rohu nám ukazuje datum havárie, a to ve formě 01-24-22, což oznamuje 1+2+4+2+2 = 11. Dále samostatně 22.

Druhý řádek v levém rohu ukazuje 16 : 31 : 44. Naše interpretace je takováto: 1+6+3+1 = 11 : 44. Číslo 44 ukazuje na nejvyšší řízení, tak ho opravdu berme samostatně.

Myslíme si, že nejdůležitější je stejně hlavně “na první dobrou” viditelné 22 a 44. Ostatní možnosti jsou nadstavbou, která nám ukazuje obrovské schopnosti “prošpikovat” jeden vizuální vjem takovým množstvím číselných kombinací – aby nikdo trochu znalý globálního řízení nezůstal na pochybách!!

 

2. Pravý horní roh – číslo 28
 

V druhém řádku v pravém rohu je číslo 28. Mnozí z Vás už porozuměli tomu, že ve vzkazu se vyskytují tři subjekty řízení, a to “Správci”, Čína a Rusko. Je nevyhnutelné už teď na to upozornit, protože jinak by nebylo možné si vysvětli ono číslo 28 v posledním obrazovém vjemu videa.

  • Z pohledu “Správců”

Když je tak výrazně použito číslo 28, a v tomto případě přímo demonstrativně, tak oznamuje, že některý předchozí cyklus končí a nový cyklus se chystá začít. Jednoduše řečeno – světová moc přechází ze Západu na Východ. Stará epocha odchází a nová epocha přichází. Všimněte si, že ta dvacetosmička vystřídá tu dvacetsedmičku až ve chvíli definitivního pádu toho letadla, prostě až úplně v poslední možné chvíli. My to chápeme tak, že až po dokonané destrukci staré epochy může teprve nastoupit epocha nová, a že ta chvíle se nezadržitelně blíží! Je neodvratitelná, protože je předurčená!

 

  • Z pohledu Rusů

Rusové dnes kooperují se “Správci”, protože je to výhodné i nutné pro obě strany – proč, jak, z jakého důvodu atd. není předmětem tohoto článku, takže to nebudeme teď řešit. Prostě je to tak! 28 odkazuje pravděpodobně na příběh 28 panfilovců [8] [9], který demonstruje bojovou morálku Rusů a lásku k jejich zemi. To nepříteli oznamuje odhodlanost, neústupnost a rozhodnost v boji za svou vlast. Pravdou je, že Rusové to ukázali za posledních 1000 let mnohokrát! Prostě to nejsou žoldáci ….. každý ať si to přebere po svém!

 

Číslo 28 může také ukazovat na aspekt počtu obětí občanů SSSR ve WWII, i když údaje na Západě hovoří většinou o 26,3 mil. obětí. Rusové prostě pracují s číslem 28 mil., a tak to může souběžně nasměrovávat též na tuto skutečnost. Znamená to, že Rusové si dojdou pro své vítězství za každou cenu, nehledě na ztráty všeho druhu, když budou napadeni. Nepřipouští si nic jiného, než definitivní vítězství, a proto vyhrají!

 

Z pohledu Číny netušíme, ale hlavně to není vůbec podstatné, protože Čína neprovádí samostatnou globální politiku, pouze ji vykonává dle zadání! Čína je novým nástrojem “Správců” – střídá USA.

 

3. Pravý horní roh – číslo 70
 

Tady opravdu nevíme, ale nakonec to může být velmi prosté! Odhadujeme, že to ukazuje na konec nadvlády Anglosasů skrze britskou korunu. Britskou korunu dnes právě prezentuje Královna Alžběta II., která je na trůnu od roku 1952, což je právě oněch 70 let. Z dálky už je slyšet zvonec, protože britské falešné pohádky bude brzy konec!

 

Poselství

 

Myslíme si, že poselství je mnohovrstvé, takže to nějak jedním vrzem zhodnotit není možné. Zmíníme dvě základní vrstvy, které jsou jednoznačné a pro pochopení dalších možných se pokuste namáhat vlastní mozkové závity.

 

1. Nižší vrstva
 

“Správci” fyzicky demonstrují skutečnou úroveň vojenských schopností plynoucích ze spolupráce Ruska a Číny s tím, že takto zatočí s každým NATO železným “krámem”, pokud budou mít stále v úmyslu se o něco pokoušet na 6. prioritě – fyzickém stupni války. POSELSTVÍ – Vojenská konfrontace pro Vás skončí naprostou katastrofou!

 

2. Vyšší vrstva
 

POSELSTVÍ – Stará epocha, kdy světu dominovalo transatlantické křídlo, postupně končí a neexistuje na Zemi síla, která by to mohla změnit, protože je to tak již dávno PŘEDURČENO! Smiřte se s tím nebo bude ve Vašem prostoru rozpoutáno peklo!

 

Poznámka – Průběh schůzky Putina s Macronem v Moskvě je výsledkem takovýchto korekcí řízení [10]!

 

Zdroje: twitter.com, pixiv.net, deviantart.com/fighterman35, sh.wikipedia.org, youtube.com, cs.wikipedia.org, denik.cz, echo24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Fašismus jako nástroj ŘÍZENÍ končí …

Fašismus jako nástroj řízení mas je definitivně ukončován. Píšeme o tom tady opravdu již dlouho, ale námi zaregistrovaný poslední vzkaz je z našeho pohledu tím oním razítkem pro získaní jistoty v tomto názoru! Střelba v automobilce Mercedes u Stuttgartu potvrzuje otočku v dynamice ŘÍZENÍ světa.    Dva mrtvé si ve čtvrtek vyžádala střelba v areálu továrny automobilky Mercedes v Sindelfingenu poblíž Stuttgartu v západoněmecké spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Jde o muže, oba ve věku 44 let.

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (6. díl)

Korporátní korupce a vojensko-průmyslový komplex jsou hlavní témata závěrečného dílu našeho seriálu. Věříme, že skutečnosti uvedené v těchto jednotlivých článcích o historii peněz a uctívání Mammona byly pro mnohé z Vás přínosné a trochu přispěly k dalšímu zaostření Vaší mozaiky vnímání světových globálních procesů.   Korporátní korupce Bank of America V roce 2014 Bank of America vyplatila největší vyrovnání v historii (v té době) za finanční podvody, které vedly k hypoteční krizi v roce 2008

Číst dál »

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru