Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …

 

Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom měli rozklíčovat a pochopit. Na internetu se objevilo detailní video z nehody letadlové lodi, které nám umožní, doufejme, rozeznat vyslané poselství a jeho skutečného odesílatele. Zde nové poslední video natočené kamerami umístěnými na letové palubě:

 

 

Než si detailněji rozebereme video, tak se musíme nejdříve zmínit o způsobu jeho uveřejnění, který je velmi podstatný. Obsahuje velké množství důležitých sdělení!

 

Publikovatel videa

 

Snímek byl uveřejněn na twitteru pod nickem Fighterman_FFRC [1], což si přeložíme jako bojovník.

 

 

Jeho skutečná osobní prezentace by se dala vyjádřit slovy: Jsem bojovník, má lokace boje je v zemi Bílých, rád si hraji z čísly (viz. video) a jsem vyslancem “Správců”. Z obrázku je vidět, že má dále účet na pixiv [2], kde má uvedené datum narozeninového dne 29. prosince (2+9 = 11). Pixiv nás následně přesměruje na jeho osobní stránky [3], kde je uvedena jako jeho současná lokace Čína!

 

 

Zde vystupuje pod fighterman35. Typ letadla? F-35C? No, myslíme, že je to dost jasné, ne? Musíme zopakovat, že vše je řízený proces, náhody neexistují a zde jsme pravděpodobně svědky i nám viditelného výsledku matričního řízení. Kdo absolutně nemá páru o tom, o čem je řeč, tak o tomto způsobu řízení se může něco více dozvědět zde [4].

 

Právě jeho osobní stránky nám rozkrývají další poselství, a to konkrétně jeho používaný “Avatar”. Zvolení azbuky už samo o sobě vypovídá o mnohém, ale teprve použité jméno tomu dává to potřebné a asi i zamýšlené koření! Nikanor je mužské jméno řeckého původu s významem: “kdo vidí vítězství, z nike – vítězství a orao – vidět” [5]. V přeneseném slova smyslu vyjadřuje také označení pocitu k milované vlasti – ruské vlasti. Vybrané jméno je samozřejmě důležitým aspektem s ohledem na celkové vyznění zamýšleného poselství. 

 

Dále jsme objevili další účet “bojovníka” na youtube, a to zde [6]. Nerozpoznali jsme tam pro nás něco více zajímavého. Poslední video bylo vloženo před 3 lety. Datum založení účtu je samozřejmě 2011.

 

Datum zveřejnění videa

 

Podpisem “Správců” také bývá to, že odkrývání jednotlivých částí při takovém řídícím manévru bývá postupné. Médii proběhlo několik informací v souvislosti s tímto incidentem, ale ode dne nehody do uveřejnění námi zkoumaného finálního videa uplynulo celých 13 dní. Vložení videa na twitter proběhlo v 10 h a 7 minut dne 6. února 2022, což nám v součtu dává opět nám známých 22 viz. obrázek. Během této časové prodlevy došlo k určité kultivaci informačního pole takovým způsobem, aby finální zakončení manévru způsobilo přesně tak, jak bylo naplánováno – doručit jasné a srozumitelné poselství, vzkaz!

 

Pokud chápeme, že žijeme v době ukončování celosvětového vlivu USA, tak zvolené datum pro zveřejnění má ihned jiný rozměr. Z toho důvodu je dobré si právě připomenout, že od 6. února 1952 je oficiálně datován začátek vlády Královny Alžběty II. [7]. Možná je také dobré zmínit v kontextu ucelenosti informací, že 6. února 1950 americký vysoký komisař pro Německo John McCloy oznámil ve Stuttgartu politický program Spojenců pro Německo. Americká okupace Evropy se blíží ke svému konci. Doufáme, že většina ze čtenářů chápe, že GB a USA jedno jest. To nám ten příběh začíná získávat hezké kontury, že?

 

Konec videa

 

Pohled na část monitoru, kdy je video již celé přehrané, demonstruje vše, o co se ve skutečnosti jedná.

 

1. Levý horní roh
 

Je to konečná vizitka a razítko pro událost, která má obrovský globální dosah, tzn. ovlivňuje budoucí život lidstva v již ne tak vzdálené době.

První řádek v levém rohu nám ukazuje datum havárie, a to ve formě 01-24-22, což oznamuje 1+2+4+2+2 = 11. Dále samostatně 22.

Druhý řádek v levém rohu ukazuje 16 : 31 : 44. Naše interpretace je takováto: 1+6+3+1 = 11 : 44. Číslo 44 ukazuje na nejvyšší řízení, tak ho opravdu berme samostatně.

Myslíme si, že nejdůležitější je stejně hlavně “na první dobrou” viditelné 22 a 44. Ostatní možnosti jsou nadstavbou, která nám ukazuje obrovské schopnosti “prošpikovat” jeden vizuální vjem takovým množstvím číselných kombinací – aby nikdo trochu znalý globálního řízení nezůstal na pochybách!!

 

2. Pravý horní roh – číslo 28
 

V druhém řádku v pravém rohu je číslo 28. Mnozí z Vás už porozuměli tomu, že ve vzkazu se vyskytují tři subjekty řízení, a to “Správci”, Čína a Rusko. Je nevyhnutelné už teď na to upozornit, protože jinak by nebylo možné si vysvětli ono číslo 28 v posledním obrazovém vjemu videa.

  • Z pohledu “Správců”

Když je tak výrazně použito číslo 28, a v tomto případě přímo demonstrativně, tak oznamuje, že některý předchozí cyklus končí a nový cyklus se chystá začít. Jednoduše řečeno – světová moc přechází ze Západu na Východ. Stará epocha odchází a nová epocha přichází. Všimněte si, že ta dvacetosmička vystřídá tu dvacetsedmičku až ve chvíli definitivního pádu toho letadla, prostě až úplně v poslední možné chvíli. My to chápeme tak, že až po dokonané destrukci staré epochy může teprve nastoupit epocha nová, a že ta chvíle se nezadržitelně blíží! Je neodvratitelná, protože je předurčená!

 

  • Z pohledu Rusů

Rusové dnes kooperují se “Správci”, protože je to výhodné i nutné pro obě strany – proč, jak, z jakého důvodu atd. není předmětem tohoto článku, takže to nebudeme teď řešit. Prostě je to tak! 28 odkazuje pravděpodobně na příběh 28 panfilovců [8] [9], který demonstruje bojovou morálku Rusů a lásku k jejich zemi. To nepříteli oznamuje odhodlanost, neústupnost a rozhodnost v boji za svou vlast. Pravdou je, že Rusové to ukázali za posledních 1000 let mnohokrát! Prostě to nejsou žoldáci ….. každý ať si to přebere po svém!

 

Číslo 28 může také ukazovat na aspekt počtu obětí občanů SSSR ve WWII, i když údaje na Západě hovoří většinou o 26,3 mil. obětí. Rusové prostě pracují s číslem 28 mil., a tak to může souběžně nasměrovávat též na tuto skutečnost. Znamená to, že Rusové si dojdou pro své vítězství za každou cenu, nehledě na ztráty všeho druhu, když budou napadeni. Nepřipouští si nic jiného, než definitivní vítězství, a proto vyhrají!

 

Z pohledu Číny netušíme, ale hlavně to není vůbec podstatné, protože Čína neprovádí samostatnou globální politiku, pouze ji vykonává dle zadání! Čína je novým nástrojem “Správců” – střídá USA.

 

3. Pravý horní roh – číslo 70
 

Tady opravdu nevíme, ale nakonec to může být velmi prosté! Odhadujeme, že to ukazuje na konec nadvlády Anglosasů skrze britskou korunu. Britskou korunu dnes právě prezentuje Královna Alžběta II., která je na trůnu od roku 1952, což je právě oněch 70 let. Z dálky už je slyšet zvonec, protože britské falešné pohádky bude brzy konec!

 

Poselství

 

Myslíme si, že poselství je mnohovrstvé, takže to nějak jedním vrzem zhodnotit není možné. Zmíníme dvě základní vrstvy, které jsou jednoznačné a pro pochopení dalších možných se pokuste namáhat vlastní mozkové závity.

 

1. Nižší vrstva
 

“Správci” fyzicky demonstrují skutečnou úroveň vojenských schopností plynoucích ze spolupráce Ruska a Číny s tím, že takto zatočí s každým NATO železným “krámem”, pokud budou mít stále v úmyslu se o něco pokoušet na 6. prioritě – fyzickém stupni války. POSELSTVÍ – Vojenská konfrontace pro Vás skončí naprostou katastrofou!

 

2. Vyšší vrstva
 

POSELSTVÍ – Stará epocha, kdy světu dominovalo transatlantické křídlo, postupně končí a neexistuje na Zemi síla, která by to mohla změnit, protože je to tak již dávno PŘEDURČENO! Smiřte se s tím nebo bude ve Vašem prostoru rozpoutáno peklo!

 

Poznámka – Průběh schůzky Putina s Macronem v Moskvě je výsledkem takovýchto korekcí řízení [10]!

 

Zdroje: twitter.com, pixiv.net, deviantart.com/fighterman35, sh.wikipedia.org, youtube.com, cs.wikipedia.org, denik.cz, echo24.cz

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Vysere se Karlovi na hlavu kůň?

Budeme svědky parádní taškařice nebo vše proběhne přesně a bez chyb dle oficiálního protokolu? Do zítřejší korunovace britského krále Karla III. zbývá už jen pár hodin, a tak se i my zamýšlíme nad tím, co vše nám během akce bude sděleno. Vysere se Karlovi na hlavu kůň?    Žádná taková světová událost se samozřejmě nemůže obejít bez nějakých instrukcí globálním řídícím strukturám. Zmiňujeme to zde pravidelně, že na akcích takového významu jsou vyslány signály, které

Číst dál »

Hezký nový rok 2022

Přejeme všem šťastný Nový rok, ale hlavně hezký nedramatický nový rok! Jsme na konci roku 2021, který přinesl hodně pozoruhodných událostí a jevů. Několikrát vládou avizovaný návrat k tzv. normálu se nekonal a spíše jsme byli svědky mnoha nenormálností. Většina populace si potřebovala již odpočinout od neustálého stresu a tlaku od vrchnosti, a tak uvítala určitý částečný klid během svátečního období. Oddechový čas při přestavbě světa byl nutný asi pro všechny účastníky, ale již příští

Číst dál »

Novak Djoković – pouhý tenista nebo už i něco více?

Celá Djokovičova australská kauza na nás stále více a více působí jako perfektně připravený řídící manévr, který splnil svůj účel a zase o krůček posunul Evropu směrem k jejímu již několikátému přeformátování. Opět zde figuruje srbský národ a českému národu se také dostalo mediálního zviditelnění. Pro koho je tenis výkladní skříní sportu? Na který den byl svolán protest na podporu bělehradského rodáka? Kolik dní trvala celá aféra? Co bylo ve skutečnosti jejím cílem?    Musíme

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru