Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Ozdravný kurz Slovenska pokračuje …

Slovensko evidentně pokračuje ve svém nově nastoleném viditelném vývojovém kurzu! Jenom změny ve výši a struktuře daní včetně změn ve státních svátcích ukazují, že slovenský národ je na cestě za svou určitou obrodou. Proč si to myslíme? Protože již drtivá většina změn, které zavádí nová slovenská vláda je za účelem zlepšení života průměrného slovenského občana. Podíváme se na to detailněji …


Slovensko se pomalinku a postupně začíná vzdalovat liberálnímu fašismu, jakožto variantě společenského uspořádání a bude na sebe “oblékat” novou formu způsobu spolužití. Už to nebude úmyslně zavedená oslava individualismu, sobectví a nenávisti, ale nějaká nová varianta s větším množstvím prvků “ČLOVĚČISMU”. Myslíme si, že je to jasná úlitba “Správců” LIDEM, protože by jinak hrozil konec civilizace včetně jejich správcovství. “Správci” rozhodně nejsou představiteli toho nejvyšší ŘÍZENÍ tady na Zemi …


Pokud má slovenský národ v blízké budoucnosti plnit správně svou novou přidělenou funkci, tak se nutně musí zlepšit jeho ZDRAVÍ.


Zdraví slovenského národa


1. Alkohol a cigarety


Ficova vláda plánuje vyšší zdanění cigaret a alkoholu. Je jasné, že mnoho “obyčejných” Slováku to bude brát jako ránu pod pás, ale to je samozřejmě jednodušší hodnocení od těch, kteří nemají absolutně žádné znalosti o ŘÍZENÍ na konceptuální úrovni. Čím větší podpora alkoholu a cigaret ve společnosti, tím větší podpora výchovy lidí bez TVOŘIVOSTI.Když je národu odebrána ona TVOŘIVOST, tak se stává národem poháněným pouhou SPOTŘEBOU a také ZVÍŘECÍMI PUDY. Bohužel, k tomuto modelu ŘÍZENÍ, vlastně spíše přežívání, byl dotlačen jak národ slovenský, tak též národ český. Z hlediska GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ bylo pro oba národy si těchto posledních 30 let v tomto módu nutné prožít. Naprosto nutné!


2. Zdravotní pojištění


Zaměstnavatelům a živnostníkům pravděpodobně stoupne sazba odvodu na povinné zdravotní pojištění. Například zaměstnavatelé budou podle návrhu platit na zdravotní pojištění 11 procent místo nynějších deseti procent ze mzdy zaměstnance.


Pouze tyto dva body jsme vybrali jako ukázku zamýšlené podpory lidem za účelem jejich ozdravění ducha i těla. To je zatraceně dobře!


Dále ještě připomeneme určité jednotlivosti, ve kterých již začíná nebo bude začínat ke změnám. Jsou to takové “detaily”, které ale Slovensko nasměrovávají do nové říše Mezimoří. Hezky krůček za krůčkem …


Zvláštní daň pro banky


Opatření slovenské vlády také počítá s 30% mimořádnou daní ze zisku bank. Akcí podobného typu bude čím dál více, protože život západní Evropy na základě okrádání té východní bude končit. Vše bude ale probíhat postupně, protože utáhnout kohouty Západu ze dne na den, by samozřejmě vedlo k obrovským nepokojům, protože propad životní úrovně v západní části Evropy by byl okamžitě kolosální. Tamější obyvatelstvo by to nezvládlo.


Další ukázka postupné transformace slovenského území.


Veřejnoprávní média


Zavedením státního příspěvku pro RTVS Slovensko byly letos nahrazeny koncesionářské poplatky. Myslíme, že tímto krokem se opět na nějakou dobu vrací kontrola nad RTVS Slovensko zpět státní moci, což je správné a pro tuto přechodnou dobu zároveň nevyhnutelné. Veřejnoprávní média se musí očistit od té veškeré nádnárodní sorošovské špíny, která měla jediný cíl, a to: upevňovat v těchto zemích fašismus a nepřirozený vývoj ČLOVĚKA. Odtud pochází onen “genderismus”, propagace homosexuality, green deal nesmysly a indoktrinování nenávisti k vlastní bílé rase atd. Samozřejmě, že se dá zmínit více “chuťovek”, ale tím se teď tady zabývat nebudeme.


Snížení příspěvku pro veřejnoprávní Rozhlas a televizi Slovenska z původně schválených 0,17 % výkonu ekonomiky země na 0,12% je podle nás také snahou vlády odříznout profašistické umělecké parazity od erárního penězovodu! Nová vláda musí veřejnoprávní média dostat mimo vliv fašistických neziskovek pracujících proti vlastnímu lidu ve prospěch cizí moci.


Státní svátky a výročí


Státní svátky každé státnosti v podstatě definují nebo demonstrují to, co je vlastně onen stát zač. To znamená, čeho si váží nebo na čem mu záleží nebo na co je pyšný nebo co je pro něj důležité nebo co ho nejlépe definuje atd. Můžeme říct, že jakékoliv změny ve státních svátcích během existence každého státu něco naznačují nebo napovídají změnu v jeho existenční rovině. Když někdo nějak zasáhne do stávající podoby státních svátků, tak tím něco sleduje. Slovenské státní svátky [1]:28. říjen


Od rozdělení Československa byl 28. říjen na Slovensku jen památným dnem. Slovenský parlament až v roce 2020 schválil, aby se 28. říjen, Den vzniku Československé republiky, stal státním svátkem i na Slovensku. Avšak nadále není dnem pracovního klidu a o to právě jde! Lidé získávají důležitý vztah právě k těm svátkům, kdy nemusí do práce a zůstávají doma. Pokud jsou při státním svátku normálně v práci, tak často ani nezaznamenají, že nějaký svátek probíhá, natož čeho se týká!


Sice byl na Slovensku 28. říjen povýšen z památného dne na státní svátek, ale i nadále se nestal dnem pracovního klidu, takže z našeho pohledu jakoby se nic nestalo. Z logiky odhadování věcí příštích nemůže být u skutečných slovenských elit zájem prohlubovat vztah k českému národu, potažmo společnému bývalému Československu. Je to pochopitelné! Doba již pádí jiným směrem.


Den Ústavy Slovenské republiky


Na Slovensku by se měl stát další státní svátek normálním pracovním dnem, a to 1. září, kdy si Slovensko připomíná schválení ústavy. Ústava [2] je obvykle označována za základní zákon státu, avšak teprve v podmínkách moderního státu tento pojem získal dnešní význam. Zatímco nějaký „základní zákon“ má každý stát, pod pojmem ústavy se rozumí základní zákon, který má určité specifické vlastnosti obsahu a formy! Toto jsme museli zmínit, abychom poukázali na onu důležitou roli ústavy v dnešním státu, tedy ve státu takovém, jak ho dnes chápeme.


Jako argument pro tuto navrženou změnu se používá fráze, že si ministerstvo financí slibuje od tohoto opatření vyšší příjmy státu. Logiku to má, ale to fakt není hlavní účel. Podstatou této “hry” je to, že slovenský národ již vstupuje do fáze, ve které je nutné začít upozaďovat roli slovenského státu v životě obyčejného Slováka. Novou státností “nového” Slováka má být přeci Mezimoří! Takže role jednoho z hlavních pilířů slovenské státnosti, a to ústavy, začíná být relativizována …Už delší dobu zde na VOLIMCESKO o tomto předpokládaném vývoji na Slovensku píšeme. A opravdu si nemyslíme, že je to nějaká tragédie pro slovenský národ, spíše naopak! Pouze chceme ukázat, jak se to dělá a poukázat na fakt, že vše se nám děje přímo před našima očima. Je to jen o tom, naučit se správně dívat!


Závěrem


Kádr Fico dostal politický scénář k naplnění a vůbec se nezdržuje! Rychlostí blesku spěchá za svým prvotním cílem, a to dostat se v nastavení slovenského národa na již aktuální úroveň nastavení národa maďarského. A nikdo ho nedokáže zastavit, protože jeho pověření pochází z těch nejvyšších míst. Tak jest!


Gulášový typ článku, ve kterém jsme přeskakovali z jednoho na druhé, je nejlepší metodou, jak si ukázat na první dojem nesouvisející jednotlivosti, které ale nakonec při správném druhém dojmu zapadnou na svá místa! Neustále nové a nové drobné kontinuální změny či úpravy sledují jeden stejný důvod a o tom to je. Slovensko je na cestě za svou velkou pozitivní proměnou.


Zdroje: cs.wikipedia.org


Kolektiv VCOT – Autoři volimcesko.cz připravují na stránkách pro své ortodoxní čtenáře celkem velkou změnu. Pochopili jsme, že 3 nebo 4 články za měsíc (někdy ani to ne) jsou nedostačující a v celkovém efektu nesplní to, co jsme si při zakládání těchto stránek předsevzali. Musí přijít výrazná změna v předkládání našeho vidění světa a to, jak v objemu, tak kvalitě! Rádi bychom plánovanou změnu představili do Vánoc. Snad to zvládneme …

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým

Číst dál »

Rusko přebírá Kazachstán zpět do své sféry vlivu

Situace na bojišti se mění každým dnem, a tak nemůžeme navázat druhým dílem na předchozí příspěvek, ale dnešní celý text musíme věnovat událostem v Kazachstánu. Je to nadmíru důležité a už teď můžeme téměř s jistotou predikovat rozložení mocenských sil po ukončení vlivu USA na tuto zemi sousedící s Ruskem. Je už PAX AMERICANA u konce se silami? Další “nevýhra” státnosti USA? Co to bude znamenat pro další vývoj ve světě? Proč právě Kazachstán? Nic

Číst dál »

A jdeme do finále … ?

Nejdříve omluva za delší čas, po který jsme nic nepublikovali. Mělo to své důvody! Ale dnes už musíme přijít se svojí “troškou do mlýna”, protože máme za to, že včera 22. října 2022 byla ohlášena změna velkého významu. Bohužel, neobešlo se to bez ztráty na životě! Tragická událost z pražského Hloubětína nese veškeré znaky pokynů řídícím strukturám …    19letý mladík zemřel v Praze násilnou smrtí. Další je ve vážném stavu – informují nás novinky

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru