Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …

 

První videoklip je záznam live vystoupení holandské taneční eurodance skupiny 2 Brothers On The 4th Floor z roku 2016 se směsí jejich songů. Druhá ukázka je taktéž záznam z live vystoupení, a to konkrétně ukrajinského zpěváka MONATIKA v roli vystupující tamější hvězdy během globálního soutěžního pořadu The Voice v roce 2019. Obě představení spojuje bílo-červený dress code a vyprávěný příběh. Ani v jednom případě není bílá barva opravdu čistě bílá, ale třeba šedá, béžová nebo dokonce stříbrná a to z toho důvodu, že BÍLÉ křídlo se během svého ŘÍZENÍ příliš mnoho “zamazalo”, “ušpinilo” atd. Tento systém barevného sdělení je také použit na pražských tramvajích [1]. Zde opravdu platí definice: Hierofant – označení entity (s velkou pravděpodobností člověka) znajícího budoucnost, umí číst osud nebo ho plně vytvářet.


1. 2 Brothers On The 4th Floor (2016)

 

Název skupiny

 

Video zde [2]. Že byla tato taneční skupina založena za globálním účelem, nám prozrazuje už samotný název 2 Brothers On The 4th Floor – 2 bratři ve 4. patře. Na první pohled nesmyslné a připitomělé označení, že? Ale opravdu pouze na první pohled. Tento obrázek vám hned vše odhalí:


Už je Vám to jasné? Ano, 4 patro znamená ideologickou moc! A právě ideologii nám do našich životů již dlouhodobě zavádějí oni, dva bratři, BÍLÍ a ČERVENÍ, kteří vždy tancují spolu!


Podpisy

 

Videoklip je na YOUTUBE vystaven pod názvem 17 Toppers in concert 2016 2 Brothers On The 4th Floor Medley.mp4 a jeho délka je 6:47, takže jsou zde přítomny číslice 11 a 2 x 17.


Symboly

 
 1. 17 – ukončování biblické koncepce na základě zmanipulované bible
 2. Pěticípá červená hvězda – symbol Rudé (ruské) armády [3]
 3. Symbol Svobodného zednářství
 4. Bílá a červená – symboly atlantického a euroasijského křídlo

Symbol Země

 

Dýdžejka celá v červeném plující ve vzduchu v objektu připomínající Zemi. Ovládá a řídí celý koncert (dav) pod sebou. Střídající se barvy na objektu jsou modrá a zelená, což prostě demonstruje “naši” Zemi.


 

Příběh – vzkaz


Ohlášení konce biblické koncepce a konce do této doby dominantní role BÍLÉHO – ZÁPADNÍHO – ATLANTICKÉHO křídla “Správců”. Dominantní roli v globálním řízení přebírá křídlo ČERVENÉ – VÝCHODNÍ – EUROASIJSKÉ. “Správce”: Naše GLOBÁLNÍ TANDEMOVÉ ŘÍZENÍ včetně zavádění nových IDEOLOGIÍ do lidských společností je prozatím neotřesitelné!


2. MONATIK (2019)

 

Dmytro Monatyk

 

Video zde [4]. Dmytro Monatyk, profesionálně známý jako MONATIK , je ukrajinský zpěvák, skladatel a tanečník [5]. Už dlouho příslušník západní ukrajinské elity s orientací na EU (Západ). Zajímavý je jeho počin z 24. srpna 2014 – Dmytro vydal ukrajinskou píseň «Може, вже досить» (Možná už dost), jejíž hlavní zprávou je ukončení války na Donbasu mezi Ukrajinou a Ruskem. V listopadu navštívil Kyjev , Oděsu , Lvov , Dněpropetrovsk, Charkov se svým turné «Сейчас» (Teď). Stalo se tak, když vydal svůj stejnojmenný singl.


Jen pro informaci. Dne 24. srpna se v minulosti s ohledem na Ukrajinu a Rusko staly dvě významné události:


 • 1943 – Začala bitva o Dněpr – jedna z nejmohutnějších bitev 2. světové války [6].
 • 1991 – Ukrajina vyhlásila nezávislost na Sovětském svazu [7].

Když se nad tím zamyslíme, tak jeho poselství “Možná už dost, od teď!” se dá aplikovat na obě události. Poprvé ukončit fašismus na ruských lidech (na ruských občanech i ukrajinských občanech), podruhé ukončit samostatnost (rozuměj závislost na Západu) Ukrajiny a stát se zase plně ruským územím. Je otázkou, jak to vlastně bylo myšleno! On se nám jeví tak, že je hudební figurou pod přímým vlivem “Správců” a asi si toho není ani trochu vědom.


Symboly

 
 1. Dva tanečníci – on: bílo-šedá, ona: červeno-bílá. Dvě křídla “Správců” spolu tancují hezky v rytmu
 2. TV kanál 1+1 – 11 symbol jednoho dominujícího křídla nebo 1+1 jako symbol pro obě dvě křídla 2 x (1+10)
 3. Love it Rytm – spolupráce obou křídel ve stejném rytmu
 4. Zelený “baleťák” – Rusko, ruský voják. Tanec se podobá ruskému vojenskému tanci [8]. Zelená barva je též oficiální národní sekundární barvou Ruské federace. Zelená barva také může znamenat tzv. zeljonku [9].
 5. Hudební nástroj BASA – odkaz na vězení, arest [10].

Příběh – vzkaz

 

Obě křídla “Správců” vždy pracují v souladu (Love it Ритм) s jejich zájmy (tancují společně). Ruský voják, ruská armáda, přijde a VYČISTÍ ukrajinské území (nejenom) od FAŠISMU a SATANISMU – nástrojů dosavadního řízení atlantického západního BÍLÉHO křídla (1+10)! Management BÍLÉHO křídla od určité úrovně směrem dolů se nachází pod rizikem UVĚZNĚNÍ (symbol hudebního nástroje basy + bílé oblečení umělce) za bývalé SATANSKÉ a FAŠISTICKÉ činy nebo z důvodu nesprávného konání v této probíhající době velké změny v GLOBÁLNÍM ŘÍZENÍ Země. Konec dominantní pozice BÍLÉHO křídla v globálním řízení.


Závěrem

 

Na těchto videoklipech jsme si ukázali očekávanou dynamiku probíhajícího globálního procesu na Zemi. Nemůžeme nevidět, že ukrajinská “karta” byla naplánovaná dávno dopředu a je výsledkem plánů nejvyššího vedení obou křídel. Lidstvo (myšleno jako dav) si svůj osud samo neurčuje ani nevybírá! Lidstvo je plně ŘÍZENO ve prospěch těch, kteří v současnosti mají na Zemi největší znalosti o “vesmírných” zákonech a procesech včetně cyklů, třeba [11] nebo [12] nebo [13]!


Zdroje: youtube.com, idnes.cz, en.wikipedia.org, cs.wikipedia.org, zvraceny.cz, irozhlas.cz, region.rozhlas.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Fotbal je řídící fenomén

Jakou má fotbal ve společnosti funkci? Je to jenom zábava nebo má i jiné úkoly? Vyhrává vždy jenom sportovní hledisko? Nebo je fotbal utajený ukazatel dalšího směřování? Proč je to takový fenomén? V tomto článku navážeme z hlediska řízení na předchozí příspěvek [1], kde jsme poodhalili určité způsoby vyššího řízení, které jsou používány buď k jasné korekci nebo demonstrují následující směřování v důležitých světových otázkách a oblastech. Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde

Číst dál »

Dogmata alternativních médií

Dogmata alternativních médií mají často negativní vliv na svobodné myšlení lidí hledajících pravdu o fungování světa. Tato skutečnost dělá medvědí službu všem lidem, kteří milují svobodu rozhodování a touží se samostatně vzdělávat za účelem dalšího poznání a získání nových dalších pohledů na probíhající nebo již proběhnuvší světové události. V současné době se nacházíme ve zlomovém období, které s sebou přináší mnoho změn a mnoho jevů, kterým prostě nerozumíme. To není úplně jenom naše chyba! Je

Číst dál »

Globální Kádr – Karel Schwarzenberg

Na začátku tohoto měsíce bylo možné zaregistrovat zprávu, která dle našeho názoru zavelela ke korekci vztahů s Ruskou federací, a to nikoliv pouze ze směru od ČR, ale také ze směru od většiny evropských států. Určitě není náhodou, že jejím autorem není nikdo jiný než kníže Karel Schwarzenberg (Schwarzenbergové patřili a stále patří mezi prominentní evropské šlechtické rody). Poslední lednový den poskytl rozhovor pro ruskou státní agenturu TASS.   O tomto interview informovala i některá

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru