Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …

 

První videoklip je záznam live vystoupení holandské taneční eurodance skupiny 2 Brothers On The 4th Floor z roku 2016 se směsí jejich songů. Druhá ukázka je taktéž záznam z live vystoupení, a to konkrétně ukrajinského zpěváka MONATIKA v roli vystupující tamější hvězdy během globálního soutěžního pořadu The Voice v roce 2019. Obě představení spojuje bílo-červený dress code a vyprávěný příběh. Ani v jednom případě není bílá barva opravdu čistě bílá, ale třeba šedá, béžová nebo dokonce stříbrná a to z toho důvodu, že BÍLÉ křídlo se během svého ŘÍZENÍ příliš mnoho “zamazalo”, “ušpinilo” atd. Tento systém barevného sdělení je také použit na pražských tramvajích [1]. Zde opravdu platí definice: Hierofant – označení entity (s velkou pravděpodobností člověka) znajícího budoucnost, umí číst osud nebo ho plně vytvářet.


1. 2 Brothers On The 4th Floor (2016)

 

Název skupiny

 

Video zde [2]. Že byla tato taneční skupina založena za globálním účelem, nám prozrazuje už samotný název 2 Brothers On The 4th Floor – 2 bratři ve 4. patře. Na první pohled nesmyslné a připitomělé označení, že? Ale opravdu pouze na první pohled. Tento obrázek vám hned vše odhalí:


Už je Vám to jasné? Ano, 4 patro znamená ideologickou moc! A právě ideologii nám do našich životů již dlouhodobě zavádějí oni, dva bratři, BÍLÍ a ČERVENÍ, kteří vždy tancují spolu!


Podpisy

 

Videoklip je na YOUTUBE vystaven pod názvem 17 Toppers in concert 2016 2 Brothers On The 4th Floor Medley.mp4 a jeho délka je 6:47, takže jsou zde přítomny číslice 11 a 2 x 17.


Symboly

 
 1. 17 – ukončování biblické koncepce na základě zmanipulované bible
 2. Pěticípá červená hvězda – symbol Rudé (ruské) armády [3]
 3. Symbol Svobodného zednářství
 4. Bílá a červená – symboly atlantického a euroasijského křídlo

Symbol Země

 

Dýdžejka celá v červeném plující ve vzduchu v objektu připomínající Zemi. Ovládá a řídí celý koncert (dav) pod sebou. Střídající se barvy na objektu jsou modrá a zelená, což prostě demonstruje “naši” Zemi.


 

Příběh – vzkaz


Ohlášení konce biblické koncepce a konce do této doby dominantní role BÍLÉHO – ZÁPADNÍHO – ATLANTICKÉHO křídla “Správců”. Dominantní roli v globálním řízení přebírá křídlo ČERVENÉ – VÝCHODNÍ – EUROASIJSKÉ. “Správce”: Naše GLOBÁLNÍ TANDEMOVÉ ŘÍZENÍ včetně zavádění nových IDEOLOGIÍ do lidských společností je prozatím neotřesitelné!


2. MONATIK (2019)

 

Dmytro Monatyk

 

Video zde [4]. Dmytro Monatyk, profesionálně známý jako MONATIK , je ukrajinský zpěvák, skladatel a tanečník [5]. Už dlouho příslušník západní ukrajinské elity s orientací na EU (Západ). Zajímavý je jeho počin z 24. srpna 2014 – Dmytro vydal ukrajinskou píseň «Може, вже досить» (Možná už dost), jejíž hlavní zprávou je ukončení války na Donbasu mezi Ukrajinou a Ruskem. V listopadu navštívil Kyjev , Oděsu , Lvov , Dněpropetrovsk, Charkov se svým turné «Сейчас» (Teď). Stalo se tak, když vydal svůj stejnojmenný singl.


Jen pro informaci. Dne 24. srpna se v minulosti s ohledem na Ukrajinu a Rusko staly dvě významné události:


 • 1943 – Začala bitva o Dněpr – jedna z nejmohutnějších bitev 2. světové války [6].
 • 1991 – Ukrajina vyhlásila nezávislost na Sovětském svazu [7].

Když se nad tím zamyslíme, tak jeho poselství “Možná už dost, od teď!” se dá aplikovat na obě události. Poprvé ukončit fašismus na ruských lidech (na ruských občanech i ukrajinských občanech), podruhé ukončit samostatnost (rozuměj závislost na Západu) Ukrajiny a stát se zase plně ruským územím. Je otázkou, jak to vlastně bylo myšleno! On se nám jeví tak, že je hudební figurou pod přímým vlivem “Správců” a asi si toho není ani trochu vědom.


Symboly

 
 1. Dva tanečníci – on: bílo-šedá, ona: červeno-bílá. Dvě křídla “Správců” spolu tancují hezky v rytmu
 2. TV kanál 1+1 – 11 symbol jednoho dominujícího křídla nebo 1+1 jako symbol pro obě dvě křídla 2 x (1+10)
 3. Love it Rytm – spolupráce obou křídel ve stejném rytmu
 4. Zelený “baleťák” – Rusko, ruský voják. Tanec se podobá ruskému vojenskému tanci [8]. Zelená barva je též oficiální národní sekundární barvou Ruské federace. Zelená barva také může znamenat tzv. zeljonku [9].
 5. Hudební nástroj BASA – odkaz na vězení, arest [10].

Příběh – vzkaz

 

Obě křídla “Správců” vždy pracují v souladu (Love it Ритм) s jejich zájmy (tancují společně). Ruský voják, ruská armáda, přijde a VYČISTÍ ukrajinské území (nejenom) od FAŠISMU a SATANISMU – nástrojů dosavadního řízení atlantického západního BÍLÉHO křídla (1+10)! Management BÍLÉHO křídla od určité úrovně směrem dolů se nachází pod rizikem UVĚZNĚNÍ (symbol hudebního nástroje basy + bílé oblečení umělce) za bývalé SATANSKÉ a FAŠISTICKÉ činy nebo z důvodu nesprávného konání v této probíhající době velké změny v GLOBÁLNÍM ŘÍZENÍ Země. Konec dominantní pozice BÍLÉHO křídla v globálním řízení.


Závěrem

 

Na těchto videoklipech jsme si ukázali očekávanou dynamiku probíhajícího globálního procesu na Zemi. Nemůžeme nevidět, že ukrajinská “karta” byla naplánovaná dávno dopředu a je výsledkem plánů nejvyššího vedení obou křídel. Lidstvo (myšleno jako dav) si svůj osud samo neurčuje ani nevybírá! Lidstvo je plně ŘÍZENO ve prospěch těch, kteří v současnosti mají na Zemi největší znalosti o “vesmírných” zákonech a procesech včetně cyklů, třeba [11] nebo [12] nebo [13]!


Zdroje: youtube.com, idnes.cz, en.wikipedia.org, cs.wikipedia.org, zvraceny.cz, irozhlas.cz, region.rozhlas.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Evropo, kam kráčíš?

Je úmyslně organizovaná migrace prostředkem pro plánovanou spotřební dietu v západní civilizaci? Byla současná EU vytvořena pouze proto, aby vlivem této masové migrace byla nakonec definitivně zničena? Jsou funkční jaderné elektrárny ukazatelem budoucího vývoje v Evropě? Pokusíme se tyto, na první pohled, nesmyslné otázky rozebrat a přijít na to, jestli i zde platí “na každém šprochu pravdy trochu”. Migrace jako prostředek ke zchudnutí Pro pochopení tohoto odstavce je již dobré znát, alespoň trochu, skutečný způsob

Číst dál »

Nehoda americké stíhačky F-35C při přistání na Carl Vinson

Bez našeho nějakého komentování jsme ponechali nehodu americké stíhačky v Jihočínském moři ze 24. ledna, což byla naše velká chyba, protože je to opravdu mimořádná událost. Má v sobě velké množství symboliky, a tak se celou tuto příhodu pokusíme rozlousknout. Uvidíme, co nám naše současné vědomosti umožní “uvidět” …   Je jasné, že naše analýza nebude ani zdaleka dokonalá, ale podstatu poselství bychom měli rozklíčovat a pochopit. Na internetu se objevilo detailní video z nehody

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru