Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme?


Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je hlavní “message” z vývoje voleb! Nejdříve se zamyslíme nad tím, proč se tak stalo.


Hlavní téma druhého kola voleb


Týmu Babiše se významně podařilo narušit obecné vnímání obou voličských táborů z demokraté – příznivci USA a EU – progresivisté – pražská kavárna – euroobčané – vzdělanější – podporovatelé ukrajinského režimu – liberálové X populisté – příznivci Ruska a Číny – zpátečníci – vesnice – vlastenci – méně vzdělaní – antifašisté – konzervativci na VÁLEČNÍ ŠTVÁČI X MÍROTVŮRCI!


Tento nový rozměr, jako další podstatná možnost ve vnímání obou rozhádaných táborů, umožňuje skupině NEVOLIČŮ, jak koalice SPOLU, tak Andreje Babiše, jít k volbám a volit č. 7. Jedná se hlavně o zaryté antikomunisty, antisystémově přemýšlející pacifisty nebo také třeba vyznavače absolutní svobody slova atd. Tým Babiše se maximálně snažil “osekat” volbu na jasnou existencionální otázku, a to PRO VÁLKU nebo PROTI VÁLCE. Byla to jediná šance, jak docílit toho, aby se do konečného výsledku maximálně promítl průměrný politický názor MLČÍCÍ VĚTŠINY!


Povede se tento záměr volebnímu týmu Andyho? A bude to stačit? My věříme, že ano! Výsledek bude samozřejmě také ovlivněn dalšími nenáhodnými faktory. Na některé z nich se podíváme trochu detailněji, jako např.


Neexistující nestrannost MSM

Veřejnoprávní i hlavní soukromá MSM jednoznačně a naprosto viditelně podporují Petra Pavla. Opět tak činí NA SÍLU, jako v minulé prezidentské volbě v případě ještě hloupějšího Drahoše. Toto nemá prostý lid rád a jsme si jistí, že určitá procenta tento způsob nadržování generálovi v konečném důsledku odebere.

Kocábův “granát”

Opravdu nejsme fandové Michaela Kocába z mnoha důvodů. Jedním z nich je jeho pokrytecký přístup v řešení otázky nepřizpůsobivých menšin a druhým je jeho neutuchající příklon ke glorifikaci neumětela Václava Havla. Se současnou úrovní znalostí fungování globálních řídících procesů můžeme také připustit, že hrál a stále hraje přiřknutou roli! Je to možné.


Jeho vyřčení pravdy, v souvislosti s komunistickou minulostí Petra Pavla i Andreje Babiše v rozhlasovém pořadu Pro a proti v debatě s Michalem Horáčkem, je totálním “vhozením granátu” do komunity voličů generála [1]! Kocáb pronesl:


„Naprosto nepřijatelné a zklamání, že je tady 70 procent voličů, kterým nevadí komunistická minulost,“ a dále: „A to je plivnutí do tváře všem obětem komunistického režimu, když někdo, kdo byl členem té organizace, se dnes chce stát prezidentem a nám je to jedno,“. 


Skoro to vypadá, že pan Kocáb nebude KÁDREM systému PAX AMERICANA, ale … – zajímavé zjištění, co? Co si o tomto činu myslíte vy? Niterné vnuknutí nebo to dostal befelem od svých pravých pánů?


Michael Kocáb a Michal Horáček diskutují v Pro a proti

Cílem příspěvku není hodnotit míru a způsob provinění obou kandidátů na prezidenta v době jejich působení na lukrativních postech za bývalého režimu, ale poukázat na do nebe volající pokrytectví minimálně havlistické kavárny jako nynějších voličů bývalého vojáka-komunisty! Neustále probíraná Babišova údajná STB minulost, soudem prozatím nepotvrzená, se z minuty na minutu stává nicotnou až směšnou.


Pro skutečné antikomunisty a opravdový DISENT minulého režimu, včetně politických vězňů, se stává Pavlík nevolitelný! Sekundárním projevem vzniklé vnitřní diskuze “KAVÁRNY” nad Kocábovým výrokem je absolutní zdiskreditování sama sebe, zesměšnění se a demonstrace vlastní prohnilosti.


Skutečný životopis Petra Pavla

Objevují se lidé z jeho minulosti, kteří začínají detailně upozorňovat na skutečnou minulost generála Petra Pavla! Vyskytují se nové nebo opakované informace, které nastiňují pravdu o zaměření jeho studií před rokem 1989. Namátkou [2] [3].


Ostrý náboj a vystřelená nábojnice

„Ostrý náboj v obálce pro moji ženu, anonymní dopis s výhrůžkou smrtí mně a teď už i vystřelená nábojnice na parkovišti u Sokolovny v Průhonicích. Zavolal jsem na policii a požádal o tzv. dočasnou ochranu,“ uvedl Andrej Babiš na svém twitteru [4]. Obě tyto kauzy ukazují buď na maximální hysterii v táboře protivníků, anebo na psyop ze strany podporovatelů bývalého premiéra. Poslední možností je, že se jedná o akce samostatných dobrodruhů, ale této variantě příliš nevěříme!


Obě záležitosti mají za následek to, že Andrej Babiš je situován do pozice ohroženého, může mu jít o život! V části obyvatelstva to vyvolá pocity sounáležitosti atd., které se projeví tím, že tato část lidí na základě oněch pocitů se rozhodne, ho jít volit.


Vyjasňování zákulisí, které stojí za Pavlem

Pavlovi vypršel mandát předsedy vojenského výboru NATO v červnu 2018. Rok a půl poté, v prosinci 2019 byl zaregistrován zapsaný spolek Pro bezpečnou budoucnost, v jehož rámci začal Pavel působit, objíždět republiku a veřejně se vyjadřovat. Daný spolek před více než třemi lety spolu s ním založili následující tři muži: Petr Kolář, Radko Hokovský a František Vrabel. Všechna jména jsou velmi dobře známá.


Zajímavé nové info se teď objevilo k osobě Petra Koláře, a to z doby jeho působení v USA. Článek z roku 2008 s názvem: Agent Kolar, Bushova nová naděje na destabilizaci Kuby [5]. Informace o existenci článku přinesl tento známý bog [6]. Všechny cestičky pozadí kandidatury Petra Pavla končí na stejné adrese, a to CIA. Jde generálovi opravdu především o blaho českých občanů?


Stav globálního procesu


Situaci ve vývoji dvou velmi viditelných globálních procesů jsme se věnovali v minulém příspěvku [6]. Ukončování amerického dolaru jako hlavní světové měny a ohlášení změny v dynamice ukrajinského konfliktu ze strany “Správců”. Námi viděná dynamika globálního procesu ukazuje na jednu jasnou věc, a to, že řízení destrukce PAX AMERICANA (PA) se zrychluje. Z tohoto důvodu nepředpokládáme, že by na dobu příštích 5-ti let bylo dovoleno usednout na pražský trůn loutce zastupující PA moc, která by i nadále prosazovala v Evropě čistě americké zájmy!


Generál – čí je to Kádr?

Ano, je pravda, že CIA může zároveň obhospodařovat úkoly “Správců” a i úkoly moci PA, ale v případě možného dosazení Pavla do funkce českého prezidenta nám to připadá jako vysoce nepravděpodobné. Orientace rétoriky generála je tak výhradně proamerická a “proNATOvská”, že KÁDREM “Správců” být prostě nemůže! Doufáme, že pan Pavel promine, ale s IQ 107 [7] to opravdu snad ani není reálné!


Myslíme si, že Pavel byl PA moci podstrčen z důvodu jeho problematické minulosti, která se dle libosti může potlačit nebo naopak zdůraznit, byl ideálním “plastickým” kandidátem. Myslíme si, že byl kandidátem s částečně utajenou “časovanou bombou”, možnou kdykoliv spustit dle potřeby. Vše bylo odvislé od skutečného stavu odstavování vlivu USA na evropský kontinent v době konání prezidentských voleb.


Oznámení kandidatury Andreje Babiše na prezidenta ČR

Všimněte si, že po celou dobu ucházení se Petra Pavla o nejvyšší post v ČR nebylo v MSM o něm řečeno téměř nic negativního. A vidíte, není to úplná pravda. Minimálně jedinkrát se to stalo! A my si dokonce myslíme, že právě pouze jedinkrát! Pojďme se na to podívat ….  A jak už to bývá, tak opět tu máme číslo 22.Dne 22. října 2022 vyšel na jednom z našich nejhlavnějších MSM článek [8] oznamující skutečnost, že Petr Pavel by měl o sobě říkat pravdu. My si myslíme, že tento příspěvek oznámil řídícím strukturám informaci, že “převlékač kabátů” voják-komunista Petr Pavel nebude zvolen prezidentem ČR. Nebude to dovoleno, protože plán na přestavbu Evropy se již dostal do fáze, kdy musí začít pracovat opravdoví KÁDŘI! A co se dále stalo?

Do této doby kličkující Babiš vždy na dotaz případné kandidatury odpovídal vyhýbavě, tak najednou 30. října 2022 [9] potvrdil zájem zabojovat o nejvyšší funkci.


Průběh voleb

Podle nás všechny výše popsané skutečnosti v příspěvku ukazují na to, že v zákulisí probíhá jakýsi boj, ale “Správci” již rozhodli a celý souboj se již dostal do fáze PŘEDURČENOSTI! Z našeho pohledu šance generála na zvolení se rovnají téměř čisté nule! Odpovídala by tomu i jeho velmi malá aktivita při debatách a obecně takový celkový dojem odevzdanosti.


Závěrem


Pokud vyhraje Petr Pavel, tak se zamyslíme nad naší reálnou schopností analyzovat řídící procesy a automaticky se zamyslíme nad tím, jestli má cenu v psaní tohoto blogu pokračovat. Stát se to může, i když my tomu nevěříme.


Pokud jsou plánovanou skutečností námi dlouhodobě popisované nové evropské říše s tím, že Praha má hrát dominantní roli v řízení Evropy, tak vše nasvědčuje tomu, že jsme před nějakým zásadním zlomem. Pokud se situace kolem ruské SVO blíží k nějaké variantě ukončování, tak se blíží chvíle, kdy se začne uvažovat o způsobu mírových jednání.


Kdo v Evropě promluvil, že by se snažil uspořádat nějaký společný summit, kde by se jednalo o možných variantách nastolení míru na starém kontinentu? Babiš! Pozvedlo by to prestiž Praze v mezinárodním společenství? Ano. Má schopnosti Babiš něco takového uspořádat? Ano. Má takové řídící schopnosti Petr Pavel? Ne. Více zase až v dalším příspěvku ….


Zdroje: irozhlas.cz, parlamentnilisty.cz, youtube.com, politicalaffairs.net, vidlakovykydy.cz, zivotvcesku.cz, novinky.cz, deník.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z

Číst dál »

Slovensko již na cestě za uzdravením vlastního národa?

Slovensko a jeho poslední kauza ohledně LGBT+ komunity možná ukazuje více, než je na první pohled viditelné. Otočení politického směřování Bratislavy ze směru fašistického liberalismu směrem ke konzervatismu a lidštějším hodnotám s sebou přináší už první podstatné průvodní jevy! Mediální humbuk kolem fotografky Doroty Holubové a její “výstavy” nebo “nevýstavy” ve Slovenském národním muzeu (SNM) věnované tématu LGBT+ spíše ukazuje na to, že slovenská společnost si brzy projde velkými změnami. Pozitivními změnami! Na tomto příkladu

Číst dál »

Historie peněz a uctívání Mammona (6. díl)

Korporátní korupce a vojensko-průmyslový komplex jsou hlavní témata závěrečného dílu našeho seriálu. Věříme, že skutečnosti uvedené v těchto jednotlivých článcích o historii peněz a uctívání Mammona byly pro mnohé z Vás přínosné a trochu přispěly k dalšímu zaostření Vaší mozaiky vnímání světových globálních procesů.   Korporátní korupce Bank of America V roce 2014 Bank of America vyplatila největší vyrovnání v historii (v té době) za finanční podvody, které vedly k hypoteční krizi v roce 2008

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru