Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Andrej Babiš prezidentem ČR?!

Zamyšlení nad budoucím výsledkem prezidentských voleb uveřejňujeme v noci z 27. na 28. ledna, tedy v době, kdy mají voliči před sebou ještě celou volební sobotu. Na základě událostí, které se udály nejenom mezi prvním a druhým kolem, predikujeme, že vítězem a novým šéfem Hradu se stane Andrej Babiš. Proč si to myslíme?


Za posledních 14 dní se v průměru změnila pozice občana ČR ve vnímání osobních rizik vyplývajících z vývoje ukrajinského konfliktu. To je hlavní “message” z vývoje voleb! Nejdříve se zamyslíme nad tím, proč se tak stalo.


Hlavní téma druhého kola voleb


Týmu Babiše se významně podařilo narušit obecné vnímání obou voličských táborů z demokraté – příznivci USA a EU – progresivisté – pražská kavárna – euroobčané – vzdělanější – podporovatelé ukrajinského režimu – liberálové X populisté – příznivci Ruska a Číny – zpátečníci – vesnice – vlastenci – méně vzdělaní – antifašisté – konzervativci na VÁLEČNÍ ŠTVÁČI X MÍROTVŮRCI!


Tento nový rozměr, jako další podstatná možnost ve vnímání obou rozhádaných táborů, umožňuje skupině NEVOLIČŮ, jak koalice SPOLU, tak Andreje Babiše, jít k volbám a volit č. 7. Jedná se hlavně o zaryté antikomunisty, antisystémově přemýšlející pacifisty nebo také třeba vyznavače absolutní svobody slova atd. Tým Babiše se maximálně snažil “osekat” volbu na jasnou existencionální otázku, a to PRO VÁLKU nebo PROTI VÁLCE. Byla to jediná šance, jak docílit toho, aby se do konečného výsledku maximálně promítl průměrný politický názor MLČÍCÍ VĚTŠINY!


Povede se tento záměr volebnímu týmu Andyho? A bude to stačit? My věříme, že ano! Výsledek bude samozřejmě také ovlivněn dalšími nenáhodnými faktory. Na některé z nich se podíváme trochu detailněji, jako např.


Neexistující nestrannost MSM

Veřejnoprávní i hlavní soukromá MSM jednoznačně a naprosto viditelně podporují Petra Pavla. Opět tak činí NA SÍLU, jako v minulé prezidentské volbě v případě ještě hloupějšího Drahoše. Toto nemá prostý lid rád a jsme si jistí, že určitá procenta tento způsob nadržování generálovi v konečném důsledku odebere.

Kocábův “granát”

Opravdu nejsme fandové Michaela Kocába z mnoha důvodů. Jedním z nich je jeho pokrytecký přístup v řešení otázky nepřizpůsobivých menšin a druhým je jeho neutuchající příklon ke glorifikaci neumětela Václava Havla. Se současnou úrovní znalostí fungování globálních řídících procesů můžeme také připustit, že hrál a stále hraje přiřknutou roli! Je to možné.


Jeho vyřčení pravdy, v souvislosti s komunistickou minulostí Petra Pavla i Andreje Babiše v rozhlasovém pořadu Pro a proti v debatě s Michalem Horáčkem, je totálním “vhozením granátu” do komunity voličů generála [1]! Kocáb pronesl:


„Naprosto nepřijatelné a zklamání, že je tady 70 procent voličů, kterým nevadí komunistická minulost,“ a dále: „A to je plivnutí do tváře všem obětem komunistického režimu, když někdo, kdo byl členem té organizace, se dnes chce stát prezidentem a nám je to jedno,“. 


Skoro to vypadá, že pan Kocáb nebude KÁDREM systému PAX AMERICANA, ale … – zajímavé zjištění, co? Co si o tomto činu myslíte vy? Niterné vnuknutí nebo to dostal befelem od svých pravých pánů?


Michael Kocáb a Michal Horáček diskutují v Pro a proti

Cílem příspěvku není hodnotit míru a způsob provinění obou kandidátů na prezidenta v době jejich působení na lukrativních postech za bývalého režimu, ale poukázat na do nebe volající pokrytectví minimálně havlistické kavárny jako nynějších voličů bývalého vojáka-komunisty! Neustále probíraná Babišova údajná STB minulost, soudem prozatím nepotvrzená, se z minuty na minutu stává nicotnou až směšnou.


Pro skutečné antikomunisty a opravdový DISENT minulého režimu, včetně politických vězňů, se stává Pavlík nevolitelný! Sekundárním projevem vzniklé vnitřní diskuze “KAVÁRNY” nad Kocábovým výrokem je absolutní zdiskreditování sama sebe, zesměšnění se a demonstrace vlastní prohnilosti.


Skutečný životopis Petra Pavla

Objevují se lidé z jeho minulosti, kteří začínají detailně upozorňovat na skutečnou minulost generála Petra Pavla! Vyskytují se nové nebo opakované informace, které nastiňují pravdu o zaměření jeho studií před rokem 1989. Namátkou [2] [3].


Ostrý náboj a vystřelená nábojnice

„Ostrý náboj v obálce pro moji ženu, anonymní dopis s výhrůžkou smrtí mně a teď už i vystřelená nábojnice na parkovišti u Sokolovny v Průhonicích. Zavolal jsem na policii a požádal o tzv. dočasnou ochranu,“ uvedl Andrej Babiš na svém twitteru [4]. Obě tyto kauzy ukazují buď na maximální hysterii v táboře protivníků, anebo na psyop ze strany podporovatelů bývalého premiéra. Poslední možností je, že se jedná o akce samostatných dobrodruhů, ale této variantě příliš nevěříme!


Obě záležitosti mají za následek to, že Andrej Babiš je situován do pozice ohroženého, může mu jít o život! V části obyvatelstva to vyvolá pocity sounáležitosti atd., které se projeví tím, že tato část lidí na základě oněch pocitů se rozhodne, ho jít volit.


Vyjasňování zákulisí, které stojí za Pavlem

Pavlovi vypršel mandát předsedy vojenského výboru NATO v červnu 2018. Rok a půl poté, v prosinci 2019 byl zaregistrován zapsaný spolek Pro bezpečnou budoucnost, v jehož rámci začal Pavel působit, objíždět republiku a veřejně se vyjadřovat. Daný spolek před více než třemi lety spolu s ním založili následující tři muži: Petr Kolář, Radko Hokovský a František Vrabel. Všechna jména jsou velmi dobře známá.


Zajímavé nové info se teď objevilo k osobě Petra Koláře, a to z doby jeho působení v USA. Článek z roku 2008 s názvem: Agent Kolar, Bushova nová naděje na destabilizaci Kuby [5]. Informace o existenci článku přinesl tento známý bog [6]. Všechny cestičky pozadí kandidatury Petra Pavla končí na stejné adrese, a to CIA. Jde generálovi opravdu především o blaho českých občanů?


Stav globálního procesu


Situaci ve vývoji dvou velmi viditelných globálních procesů jsme se věnovali v minulém příspěvku [6]. Ukončování amerického dolaru jako hlavní světové měny a ohlášení změny v dynamice ukrajinského konfliktu ze strany “Správců”. Námi viděná dynamika globálního procesu ukazuje na jednu jasnou věc, a to, že řízení destrukce PAX AMERICANA (PA) se zrychluje. Z tohoto důvodu nepředpokládáme, že by na dobu příštích 5-ti let bylo dovoleno usednout na pražský trůn loutce zastupující PA moc, která by i nadále prosazovala v Evropě čistě americké zájmy!


Generál – čí je to Kádr?

Ano, je pravda, že CIA může zároveň obhospodařovat úkoly “Správců” a i úkoly moci PA, ale v případě možného dosazení Pavla do funkce českého prezidenta nám to připadá jako vysoce nepravděpodobné. Orientace rétoriky generála je tak výhradně proamerická a “proNATOvská”, že KÁDREM “Správců” být prostě nemůže! Doufáme, že pan Pavel promine, ale s IQ 107 [7] to opravdu snad ani není reálné!


Myslíme si, že Pavel byl PA moci podstrčen z důvodu jeho problematické minulosti, která se dle libosti může potlačit nebo naopak zdůraznit, byl ideálním “plastickým” kandidátem. Myslíme si, že byl kandidátem s částečně utajenou “časovanou bombou”, možnou kdykoliv spustit dle potřeby. Vše bylo odvislé od skutečného stavu odstavování vlivu USA na evropský kontinent v době konání prezidentských voleb.


Oznámení kandidatury Andreje Babiše na prezidenta ČR

Všimněte si, že po celou dobu ucházení se Petra Pavla o nejvyšší post v ČR nebylo v MSM o něm řečeno téměř nic negativního. A vidíte, není to úplná pravda. Minimálně jedinkrát se to stalo! A my si dokonce myslíme, že právě pouze jedinkrát! Pojďme se na to podívat ….  A jak už to bývá, tak opět tu máme číslo 22.Dne 22. října 2022 vyšel na jednom z našich nejhlavnějších MSM článek [8] oznamující skutečnost, že Petr Pavel by měl o sobě říkat pravdu. My si myslíme, že tento příspěvek oznámil řídícím strukturám informaci, že “převlékač kabátů” voják-komunista Petr Pavel nebude zvolen prezidentem ČR. Nebude to dovoleno, protože plán na přestavbu Evropy se již dostal do fáze, kdy musí začít pracovat opravdoví KÁDŘI! A co se dále stalo?

Do této doby kličkující Babiš vždy na dotaz případné kandidatury odpovídal vyhýbavě, tak najednou 30. října 2022 [9] potvrdil zájem zabojovat o nejvyšší funkci.


Průběh voleb

Podle nás všechny výše popsané skutečnosti v příspěvku ukazují na to, že v zákulisí probíhá jakýsi boj, ale “Správci” již rozhodli a celý souboj se již dostal do fáze PŘEDURČENOSTI! Z našeho pohledu šance generála na zvolení se rovnají téměř čisté nule! Odpovídala by tomu i jeho velmi malá aktivita při debatách a obecně takový celkový dojem odevzdanosti.


Závěrem


Pokud vyhraje Petr Pavel, tak se zamyslíme nad naší reálnou schopností analyzovat řídící procesy a automaticky se zamyslíme nad tím, jestli má cenu v psaní tohoto blogu pokračovat. Stát se to může, i když my tomu nevěříme.


Pokud jsou plánovanou skutečností námi dlouhodobě popisované nové evropské říše s tím, že Praha má hrát dominantní roli v řízení Evropy, tak vše nasvědčuje tomu, že jsme před nějakým zásadním zlomem. Pokud se situace kolem ruské SVO blíží k nějaké variantě ukončování, tak se blíží chvíle, kdy se začne uvažovat o způsobu mírových jednání.


Kdo v Evropě promluvil, že by se snažil uspořádat nějaký společný summit, kde by se jednalo o možných variantách nastolení míru na starém kontinentu? Babiš! Pozvedlo by to prestiž Praze v mezinárodním společenství? Ano. Má schopnosti Babiš něco takového uspořádat? Ano. Má takové řídící schopnosti Petr Pavel? Ne. Více zase až v dalším příspěvku ….


Zdroje: irozhlas.cz, parlamentnilisty.cz, youtube.com, politicalaffairs.net, vidlakovykydy.cz, zivotvcesku.cz, novinky.cz, deník.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Kolaps amerického impéria
100 „konspiračních teorií“, které se staly „konspiračními fakty“

Náhodný výběr

Symbol české liberální politiky Dominik Feri zmuchlán jako čokoládový panáček

Je Dominik Feri pouze nadrženým uličníkem nebo opravdu sexuálním predátorem? Je načasování skandálu náhodné? Ukazuje to směr budoucí české politiky? Je to varování? Co si o tom můžeme myslet?   Není symbolu (věci) bez obrazu. Když poskytnete obraz a naplníte ho, tak zavedete termín. Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri [1] se stal na dlouhou dobu symbolem české liberální politiky a obecně protlačovanou celebritou u nás. Detailněji se jeho kariérnímu vzestupu nebo životopisu opravdu

Číst dál »

Praha je nejkrásnějším městem planety

Praha opět v centru světového zájmu. V žebříčku magazínu Time Out předstihla Paříž, Řím, New York nebo Chicago. Náhoda? Samozřejmě, že ne! Pozvedávání prestiže České republiky, resp. Prahy ve světovém společenství pokračuje. Také změna rétoriky našeho pana premiéra vůči hlavním pilířům politiky EU se poněkud posunula výrazně jiným směrem. Procesy se evidentně zrychlují. Rozpad EU klepe na dveře a budování informačního pole ohledně nového středovýchodoevropského regionu je plně v běhu. V souvislosti s magazínem Time

Číst dál »

Mona Lisa pod útokem prozradila vše

Dvě ženy pocákaly dýňovou polévkou ochranné sklo, které je nainstalované před obrazem Leonarda da Vinciho Mona Lisa v Louvru. Zdánlivě neškodná pitomost pošahaných ekologických aktivistek, ale ve skutečnosti ohromná globální událost. Možná jeden z největších vzkazů KÁDRŮM, který jsme zde na VOLIMCESKO řešili. Brutálně našlapaná ohláška, která současné proamerické loutky v Evropě musela dohnat až k slzám! Žádné “nasyslené” hmotné statky nikomu nepomohou …   Víme, že i přes naše veškeré úsilí není rozbor zdaleka

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru