Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Informace pro čtenáře

AKTUALIZACE dne 2. dubna 2023

 

Musíme ještě učinit závěrečné prohlášení k prezidentským volbám. Po prozkoumání maximálního počtu dostupných informací z veřejných zdrojů musíme konstatovat, že VOLIMCESKO se přiklání k názoru, že Andrej Babiš s velkou pravděpodobností volby vyhrál.


Toto konstatování vůbec nic nemění na naší původní chybě, protože nějaké naše interní zjištění není vůbec DŮLEŽITÉ! Podstatný je pouze takový výsledek voleb, který je oficiálně uznán celým mezinárodním společenstvím. A tak se i stalo! Za vítěze byl dosazen agent Pávek, který pravděpodobně vůbec netuší, jaké hry je součástí. Prostě IQ 107 je až příliš limitní karta na vstup do vysoké hry …


Jsme přesvědčeni, že předem ztraceného boje si byl vědom i samotný Andrej, ale musel poctivě odehrát svou roli, zrovna tak, jako při Covidu a kauze Vrbětice.


K našim zjištěným informacím se někdy možná v budoucnu dostaneme, ale určitě až ve chvíli, kdy bude na tuto konfrontaci vhodná doba. Už musíme mít na paměti ten náš zásadní poznatek: SPRÁVNÉ ČASOVÁNÍ!


Tady pouze malá ochutnávka pro přemýšlející s IQ pravděpodobně vyšším než je 107 bodů. 

Původní text:

 

Z celého srdce zdravíme všechny naše pravidelné i nepravidelné čtenáře.

 

Z důvodu výsledku prezidentských voleb a hlavně našeho textu v předešlém příspěvku musíme učinit adekvátní reakci, a tak přichází nevyhnutelné. Naše analýza vývoje voleb byla očividně špatná a výsledek se ani trochu nepřiblížil naší predikci. V tuto chvíli lze učinit pouze jediný závěr, a to takový, že od této chvíle pozastavujeme činnost naší webové stránky do odvolání!

 

Rozhodnutí v žádném případě není výsledkem nějakého emočního pohnutí, ale logickým vyústěním nastalé situace. Myslíme si, že naše odhady vývoje řídících procesů na Zemi nejsou na špatné úrovni, ale prozatím nejsou na vysoké! Naše hodnocení a predikce Covid globálního procesu se z drtivé většiny naplňuje, odhad dynamiky celosvětového ukončování PAX AMERICANA, až na určité odchylky, také. Dále jsme také přesvědčeni, že naše celkové vnímání budoucího vývoje na evropském kontinentu je správné a varianta budování nových říší se bude rozhodně realizovat.


V našich prognózách je ale jedno podstatné ALE! My si ho uvědomuje, ale v naší poslední analýze se to “ALE” projevilo s maximální razancí. Vše je dáno nedokonalou analýzou určení správného ČASOVÁNÍ jakéhokoliv námi zkoumaného procesu! Je to způsobené pouze povrchní znalostí toho, jak dělat objektivně správnou analýzu.


Pokud máte prozatím ještě malou znalost, tak se Vám může lehce stát, že sklouznete k PROPAGANDĚ. Nám se to v minulém příspěvku stalo, a tak vznikla propaganda procesu, který očekáváme, že nastane, ale nedali jsme si poctivou práci s tím, v jaké skutečné fázi se onen proces v danou chvíli nachází. Chyba jako PRASE!


To, že fašizace společnosti má svůj nějaký vrchol, je jasné. My jsme si námi vypozorované poslední události/fakta v ČR vyložili tak, že již prezidentská volba je tím jejím vrcholem a Babiš (moc, kterou prezentuje) je právě tím elementem, který už zahajuje proces určitého odfašizování směrem k budování nových evropských říší.


Teď je jasné, že fašizační vrchol je ještě před námi a český národ musí přes ten ZADEK teprve dostat, bohužel! To není dobrá zpráva, ale alespoň víme, kde se nyní v tomto procesu nacházíme.


Co v následujících týdnech a měsících musí udělat kolektiv VC? Je to jednoduché – učit se, učit se a učit se. Sednout ke knihám a z povrchní znalosti se pokusit udělat maximální odbornost! Budeme se snažit, abychom získali ty adekvátní “zbraně” pro nekončící boj za zachování českého národa a jeho kultury. Nesmíme ztratit naději na její uchování a hlavně na její další rozvoj.


Co říci závěrem? Omluvit se za tu špatnou analýzu, popřát Vám všem neutuchající hlad po těch správných znalostech a doufat, že se v dohledné době opět společně setkáme na stránkách VOLIMCESKO. Slibujeme, že se vrátíme! Přístup na web bude zachován, ale pro tu potřebnou studijní dobu nebude vůbec aktualizován.

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Papež, Vatikán, RKC a Slovensko

Na čtyřdenní návštěvu slovenské kolonie přijel šéf jednoho satanistického spolku, aby zkontroloval poddané a rozdal patřičné příkazy. No dobře, tak už slušně. Na čtyřdenní návštěvu Slovenska přijel papež římskokatolické církve František, vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio, aby na svátek Panny Marie navštívil slovenské poutní místo Šaštín. Na fotce Pope zdraví dav na Filipínách v roce 2015.   Oficialitám a slušnosti bylo učiněno za dost a teď už opravdu vážně a pravdivě. Na úvod si hned

Číst dál »

Evropa na PRAHU velkých turbulencí

Přechod z jedné ideologie na jinou novou ideologii není nikdy jednoduchý. I v pozdním socialismu bylo potřeba lidové masy na plánovaný dočasný přechod či návrat ze socialistického kolektivismu ke kapitalistickému individualismu náležitě připravit a posléze také náležitě vyprovokovat. Dnes přihlížíme k ukončování euroatlantického fašistického korporátního liberalismu a tento proces s sebou nese samozřejmě určité průvodní jevy. Některým z nich se právě v tomto příspěvku budeme věnovat. Musíme konstatovat, že Herr Signal a jeho vláda si

Číst dál »

Systém fungování států a jejich přeformátovávání

Pojďme se zamyslet, jak asi probíhá systém fungování světa a jak ovlivňuje i náš národ. První moment, který bychom měli vzít v potaz je, že možná existuje nějaká centrální světová moc, která má schopnost ovlivňovat veškeré národy (státy) včetně vztahů mezi nimi. Ten systém ovládání (řízení) si můžeme přirovnat třeba k ovlivňování chodu ohromného rodinného domu, který je někým veden a obsluhován.   Každá místnost, pokoj, komůrka, sklep, půda, garáž (státy) mají svou důležitou funkci,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru