Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Česká firma JetBrains a globální politika?

Jakou skutečnou roli hraje Česká republika nyní v globální politice? Již dlouhou dobu zde na našich stránkách píšeme o budoucí veledůležitém postavení Prahy v ŘÍZENÍ Evropy po jejím přeformátování. Myslíme, že můžeme konstatovat, že Praha se už minimálně na spoluřízení starého kontinentu velkou měrou podílí. Uvedeme Vám příklad, který nás v tom již definitivně utvrdil!


Začneme citací z tohoto článku ze dne 13.12. 2023 [1]: “Vládní agentury v USA, Polsku a Velké Británii ve středu varovaly před softwarem české společnosti JetBrains. Chyby v programu zvaném TeamCity totiž podle nich používají hackeři napojení na ruskou zahraniční zpravodajskou službu (SVR) k útokům prakticky po celém světě. Zranitelnost v softwaru TeamCity označovanou jako CVE-2023-42793 byla podle tajných služeb zneužita ruskými hackery k útokům na desítky společností v USA, Evropě, Asii a Austrálii. Server The Record tedy upozorňuje oprávněně na to, že jde o globální problém.” Opravdu raději nebudeme zacházet do detailů, ale poskytneme Vám ještě nějaké další indície k zamyšlení.


1. Čas zveřejnění informace v hlavních MSM

 

Zmiňovaný článek na novinky.cz:Dále ukázky na jiných českých MSM jako třeba: ČTK [2], idnes.cz [3], irozhlas.cz [4].


2. Označení chyby

 

Zranitelnost v softwaru TeamCity je označována jako CVE-2023-42793.


A. 2023 = 22, zůstala 3

B. 42793 = 22, zůstala 3


Možná cílíme špatně, ale my věříme, že NE. Proč na obou stranách “rovnice” zůstala trojka, fakt netušíme! Když to někdo z Vás rozluští, tak jenom dobře a výsledek tajenky nám napište na e-mail.


3. Wikipedie

 

Na Wikipedii se o této firmě píše toto [5]: Společnost JetBrains, původně nazývaná IntelliJ Software, byla založena 14. srpna 2000 (14+8 = 22) v Praze třemi ruskými softwarovými vývojáři: Sergejem Dmitrievem, Valentinem Kipyatkovem a Eugenem Belyaevem. Prvním produktem společnosti byl IntelliJ Renamer, nástroj pro refaktorování kódu v Javě.


4. Článek o firmě

 

Zajímavý článek vyšel o této společnosti v roce 2017 [6]. Předvoj informací KÁDRŮM?V této webové části komentářů k aktuálním událostem nebudeme vždy uveřejňovat nějaký náš závěr. Předpokládáme, že v PREMIUM sekci je drtivá většina čtenářů již na takové úrovni znalostí globálního ŘÍZENÍ, že nemusíme za každou cenu předkládat svou verzi vysvětlení. Také se musíme přiznat, že ne vždy onen 100%-ní závěr známe nebo si jím prostě nejsme na těch 100% jistí nebo nás k onomu rozhodnutí “NEZVEŘEJNIT” vedou i jiné pochopitelné důvody, což je i tento případ. Malá zmínka – číslo 17 jsme již komentovali mnohokrát.


Ale o jeden obecný závěr se pokusíme: NE VŽDY VIDITELNÁ ZAHRANIČNÍ (VNĚJŠÍ + GLOBÁLNÍ) POLITIKA STÁTNOSTI MUSÍ BÝT ONOU SKUTEČNOU POLITIKOU ONÉ STÁTNOSTI! Pamatujeme se, jak nikoliv před tak dlouhou dobou ministr Lavrov na dotaz na vyhrocené vztahy s Českem odsekl novinářce a pravil: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT! Stránky společnosti JetBrains [7]. Za nás vše jasné …


Zdroje: novinky.cz, ceskenoviny.cz, idnes.cz, irozhlas.cz, en.wikipedia.org, lupa.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Svobodné cestování – už minulost nebo ještě budoucnost? (1)

Spalovací motory nebo auta na baterky? Svoboda cestování nebo cestování jen pro elity? Co se ve skutečnosti skrývá za elektromobilitou? Blíží se doba navrátivší “volné energie” nebo je to utopie? Proč nepokračoval započatý vývoj elektromobility z počátku 20. století? Je současná elektromobilita opravdu novým trendem ve společnosti? Pokud si pokládáte obdobné dotazy k problematice elektromobility, tak musíte minimálně dojít k tomuto prvotnímu závěru jako my, a to: Všechno je jinak! Ale jak? Elektromobilita jako nástroj

Číst dál »

Chobotnice přichází o svá chapadla (1. díl)

Bude Andrej Babiš ještě potřebovat svou červenou kšiltovku? Co nám napovědělo interview Viktora Orbána s Tuckerem Carlsonem na Fox News? Jak vážně máme brát Deklaraci o budoucnosti Evropy? Po dehonestaci koalice SPOLU teď dostávají svůj příděl Piráti, čemuž z celého srdce tleskáme! Jsme už opravdu na startu porcování USA a EU, potažmo Evropy? Očkováním k novým zářným zítřkům? V tomto dvoudílném příspěvku se pokusíme najít nějaké odpovědi na tyto otázky. Pojďme na to!  Byť jsou

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru