Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Česká firma JetBrains a globální politika?

Jakou skutečnou roli hraje Česká republika nyní v globální politice? Již dlouhou dobu zde na našich stránkách píšeme o budoucí veledůležitém postavení Prahy v ŘÍZENÍ Evropy po jejím přeformátování. Myslíme, že můžeme konstatovat, že Praha se už minimálně na spoluřízení starého kontinentu velkou měrou podílí. Uvedeme Vám příklad, který nás v tom již definitivně utvrdil!


Začneme citací z tohoto článku ze dne 13.12. 2023 [1]: “Vládní agentury v USA, Polsku a Velké Británii ve středu varovaly před softwarem české společnosti JetBrains. Chyby v programu zvaném TeamCity totiž podle nich používají hackeři napojení na ruskou zahraniční zpravodajskou službu (SVR) k útokům prakticky po celém světě. Zranitelnost v softwaru TeamCity označovanou jako CVE-2023-42793 byla podle tajných služeb zneužita ruskými hackery k útokům na desítky společností v USA, Evropě, Asii a Austrálii. Server The Record tedy upozorňuje oprávněně na to, že jde o globální problém.” Opravdu raději nebudeme zacházet do detailů, ale poskytneme Vám ještě nějaké další indície k zamyšlení.


1. Čas zveřejnění informace v hlavních MSM

 

Zmiňovaný článek na novinky.cz:Dále ukázky na jiných českých MSM jako třeba: ČTK [2], idnes.cz [3], irozhlas.cz [4].


2. Označení chyby

 

Zranitelnost v softwaru TeamCity je označována jako CVE-2023-42793.


A. 2023 = 22, zůstala 3

B. 42793 = 22, zůstala 3


Možná cílíme špatně, ale my věříme, že NE. Proč na obou stranách “rovnice” zůstala trojka, fakt netušíme! Když to někdo z Vás rozluští, tak jenom dobře a výsledek tajenky nám napište na e-mail.


3. Wikipedie

 

Na Wikipedii se o této firmě píše toto [5]: Společnost JetBrains, původně nazývaná IntelliJ Software, byla založena 14. srpna 2000 (14+8 = 22) v Praze třemi ruskými softwarovými vývojáři: Sergejem Dmitrievem, Valentinem Kipyatkovem a Eugenem Belyaevem. Prvním produktem společnosti byl IntelliJ Renamer, nástroj pro refaktorování kódu v Javě.


4. Článek o firmě

 

Zajímavý článek vyšel o této společnosti v roce 2017 [6]. Předvoj informací KÁDRŮM?V této webové části komentářů k aktuálním událostem nebudeme vždy uveřejňovat nějaký náš závěr. Předpokládáme, že v PREMIUM sekci je drtivá většina čtenářů již na takové úrovni znalostí globálního ŘÍZENÍ, že nemusíme za každou cenu předkládat svou verzi vysvětlení. Také se musíme přiznat, že ne vždy onen 100%-ní závěr známe nebo si jím prostě nejsme na těch 100% jistí nebo nás k onomu rozhodnutí “NEZVEŘEJNIT” vedou i jiné pochopitelné důvody, což je i tento případ. Malá zmínka – číslo 17 jsme již komentovali mnohokrát.


Ale o jeden obecný závěr se pokusíme: NE VŽDY VIDITELNÁ ZAHRANIČNÍ (VNĚJŠÍ + GLOBÁLNÍ) POLITIKA STÁTNOSTI MUSÍ BÝT ONOU SKUTEČNOU POLITIKOU ONÉ STÁTNOSTI! Pamatujeme se, jak nikoliv před tak dlouhou dobou ministr Lavrov na dotaz na vyhrocené vztahy s Českem odsekl novinářce a pravil: PRAHA VÍ, CO MÁ DĚLAT! Stránky společnosti JetBrains [7]. Za nás vše jasné …


Zdroje: novinky.cz, ceskenoviny.cz, idnes.cz, irozhlas.cz, en.wikipedia.org, lupa.cz


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Trump chce, aby NATO bylo stejnou raketou, jakou vždy bylo
Přežití zápachu nového světa

Náhodný výběr

Americká úcta ke svým spolupracovníkům v praxi

Při procesu odstavování Spojených států z pozice hegemona světa můžeme být svědky praktik, které tato státnost používala po celou dobu své dominance. My se teď zaměříme konkrétně na jeden způsob chování, a to chování ke svým naverbovaným spolupracovníkům z řad občanů zemí, kde prováděla svoji vojenskou intervenci. Vždy to probíhá jako přes kopírák. Při proceduře stahování jejích kádrů ze světa již máme, a ještě budeme mít, možnost vidět to jako na dlani! Když se Washington

Číst dál »

Pandemie – proroctví J. Attaliho 2

V předchozí první části [1] dvojdílného seriálu, který se věnuje rozboru výňatku z dávného rozhovoru (1981) se zednářem Jacquesem Attalim ohledně řešení otázky přelidnění, jsme si rozebrali asi polovinu námi označených bodů. V závěrečném druhém díle se zaměříme na možné varianty způsobu provedení, vznikající ekonomickou krizi a nakonec se dotkneme i Židovské otázky. Pojďme na to…   Výňatek z rozhovoru (1981)! Máme problém – PŘELIDNĚNÍ ! ► člověk je pouze biologický stroj – 1 ► výběr strategie – 2 ► způsoby selektování – 3,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

VIDEO - Tetování je doslova integrováno do imunitního systému

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Léčebné metody

Ústava ČR

Nejnovější článek

Bílo-červení vše na Zemi ŘÍDÍ ze čtvrtého patra

V tomto příspěvku se trochu vrátíme v čase. Ukážeme Vám dva starší hudební výstupy. Informovaly nás o globálním procesu, který v současné době plně prožíváme. Objevili jsme je cca před 2 lety a už tehdy jsme z nich mnoho pochopili. Na veřejnou presentaci tenkrát ještě nebyla ta správná doba, ale nyní již tomu nic nebrání. Mnoha sebevzdělávajícím se lidem je už celá “hra” jasná, takže věříme, že “ring” je již volný …   První videoklip

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru