Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

KOMENTÁŘ: Co mají Henry Kissinger a Karel Schwarzenberg společného?

Henry i Karel reprezentují dobu, která je proslulá svým určitým způsobem a typem globálního ŘÍZENÍ! Pro toto konkrétní ŘÍZENÍ je charakteristický jeho hlavní nástroj. Oním hlavním nástrojem BÍLÉHO křídla “Správců” pro ovládání národů a zároveň i “států” se stalo PRÁVO NÁRODŮ NA SEBEURČENÍ! Toto “právo” aspiruje na největší politické zlo minimálně 20. století, protože vždy bylo hlavní rozbuškou těch největších tehdejších konfliktů, tzn. samozřejmě WWI. i WWII.

 

Lehkou ironií zůstává i to, že toto “právo” se spolupodílelo jak na vzniku Československa, tak i na jeho zániku! Můžeme říct, že tento uměle vytvořený nárok odstartoval poslední cca 100-letý cyklus. Oba pánové byli bez diskuzí prosazovatelé tohoto způsobu globálního ŘÍZENÍ a obhájci existence národních států. Jeden známý analytik nám kdysi dobře připomněl: “V roce 1925 bylo v Locarnu rozhodnuto, že všechny nově vzniklé státy mají dočasné hranice, které se budou upřesňovat v rámci fungování těchto států. Neboť ve světě není možné, prostě není možné vést hranici, která by vymezila hranice národního státu, aniž by se to dotklo zájmů jiného národa a jiného národního státu.”

 

Famózní nástroj k ovládání, že? Využitelný pro oba případy, a to jak pro sestrojování nových státností, tak též pro bourání již překážejících a nepotřebných. Nějaké další příklady? Demontáž Rakouska-Uherska, vznik Československa, odebrání Sudet Československu = záminka pro následné rozpoutání WWII., rozpad Československa (1992), demontáž Jugoslávie, vznik umělé teroristické státnosti Kosovo, porcování bývalého SSSR a vše dále nasvědčuje, že ještě jednou a pořádně bude tento “nárok” zneužit pro porcování USA, které se už dávno přežily.

 

Nevíme, jestli zrovna osud tomu chtěl, ale oba politici zemřeli ve dnech, jejichž “datumy” jakoby něco naznačovaly! Oba demonstrují odchod BÍLÉHO křídla od dominování na globální moci a přenechání této role křídlu ČERVENÉMU …

 

Henry Kissinger

 

Tento světový politik se narodil 27.5. 1923 a zemřel 29.11. 2023. Jeho smrt v globální “řeči – politice” čteme jako 11+11 = 22. Každý se na základě svých znalostí může zamyslet nad tímto do celého světa vytrubovaným faktem, ale pro nás je ono sdělení naprosto jasné. Žijeme v době ukončování střednědobého globálního procesu, a to stoletého. Jsme přesvědčeni, že ukončování malých evropských států je nevyhnutelné a již dávno naplánované …

 

Karel Schwarzenberg

 

Který den vlastně Kníže zemřel? Ihned po jeho smrti informovalo několik deníků, že pan Schwarzenberg zemřel v sobotu, a to by znamenalo, že 11.11. 2023. Uplynulo několik hodin a najednou se začalo v některých médiích objevovat datum 12.11. 2023. I česká wikipedie toto datum preferuje [1]. Z nějakého důvodu někomu sakra nevyhovuje, aby to bylo ono pravdivé 11. listopad. Proč pravdivé?

 

Tak například deník.cz [2] o jeho skonu informoval právě už onoho jedenáctého a v textu dokonce použil:

 

Schwarzenberg zemřel v sobotu. Server Echo24 s odvoláním na zdroj ze Schwarzenbergovy rodiny napsal, že politik byl poslední dva dny v kritickém stavu a v umělém spánku. „Odešel v rodinném kruhu,“ uvedl web.

 

 

“Intelektuálka” a předsedkyně Předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Markéta Pekarová Adamová dne 12.11. 2023 na svém Facebooku vyvěsila informaci o úmrtí v této podobě:

 

 

Jasných a přesvědčivých důkazů o tom, že Karel Schwarzenberg zemřel opravdu 11. listopadu a nikoliv 12. listopadu je více než dost! Otázkou je, proč to někomu vadí? Není tato globální “OHLÁŠKA” pro veřejnost? Někdo má strach z potenciálního vlivu takto nabitého egregoru? Přemýšlejme …

 

Zdroje: cs.wikipedia.org

 

Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Alandra vyrostl v mocném satanském kultu: zde vypráví o svých děsivých zážitcích
Židovský profesor zakázaný v campusu

Náhodný výběr

Novak Djoković – pouhý tenista nebo už i něco více?

Celá Djokovičova australská kauza na nás stále více a více působí jako perfektně připravený řídící manévr, který splnil svůj účel a zase o krůček posunul Evropu směrem k jejímu již několikátému přeformátování. Opět zde figuruje srbský národ a českému národu se také dostalo mediálního zviditelnění. Pro koho je tenis výkladní skříní sportu? Na který den byl svolán protest na podporu bělehradského rodáka? Kolik dní trvala celá aféra? Co bylo ve skutečnosti jejím cílem?    Musíme

Číst dál »

Sergej Lavrov pro ty, co chtějí umět slyšet

Redaktorka Margarita Simonyan na televizní stanici RT zpovídala ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova ohledně současného politického dění ve světě. Důvodem rozhovoru nebylo nic jiného, než to, aby k určitým politickým otázkám zazněla jasná pozice Ruské federace. Ruský ministr byl ve většině odpovědí velmi otevřený a přímý, ale u některých témat se jasné pravdivé odpovědi vyhnul a z pochopitelných důvodů zvolil úhybný manévr. My, VOLIMCESKO, se pokusíme většinu rozhovoru přetlumočit z diplomatického jazyka do “lidštiny” a

Číst dál »

Glasgow Rangers – západní hodnoty v plné nahotě

Zviditelňování České republiky ve světě pokračuje i za pomoci nevědomých účastníků. Dokonce již diplomatická roztržka díky průběhu fotbalového zápasu Sparty Praha na domácím hřišti proti skotskému Glasgow Rangers je přehlídkou pozic, které budou zastávat tyto regiony v příštích mnoha desítkách letech. Je to deklarování hodnot, v kterých budou žít postupně odcházející mocnost Velká Británie a nově vznikající středovýchodoevropský region, který je v této umělé kauze zastupován Prahou, resp. Českou republikou. Vyprovokovaný konflikt není náhodný! Náhledový

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Není moc co dodat ...
Čas (11) a červeně GUNY - zaúřadovala MATRICE?
Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

Prohlášení o situaci platformy VOLIMCESKO

Kolektiv VOLIMCESKO musí dnes učinit závažné prohlášení:   Dnešním dnem zastavujeme informační projekt VOLIMCESKO. V těchto chvílích nejsou reálné podmínky pro jeho další fungování. Jestli bude ještě někdy v budoucnu pokračovat, nebo obnoven v trochu jiné podobě, nám nyní není SROZUMITELNÉ …   Pokud pocítíš byť jen zlehka závan pýchy na své nabyté znalosti, tak víš, že už jdeš špatným směrem! Ignorování této vzniklé situace může i zabíjet …   Prozatím je v plánu, že

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru