Rusko přebírá Kazachstán zpět do své sféry vlivu

Situace na bojišti se mění každým dnem, a tak nemůžeme navázat druhým dílem na předchozí příspěvek, ale dnešní celý text musíme věnovat událostem v Kazachstánu. Je to nadmíru důležité a už teď můžeme téměř s jistotou predikovat rozložení mocenských sil po ukončení vlivu USA na tuto zemi sousedící s Ruskem. Je už PAX AMERICANA u konce se silami? Další “nevýhra” státnosti USA? Co to bude znamenat pro další vývoj ve světě? Proč právě Kazachstán?


Nic se neděje bezdůvodně a vytyčování nových hranic sfér vlivu v naplánovaném novém uspořádání světa nabírá na obrátkách. Skoro máme pocit, že se z mírného poklusu “přeřadilo” na sprint!


Globální kádr Nursultan Abišuly Nazarbajev


Kádr vyškolený za dob Sovětského svazu, který s určitostí dobře znalý globální politiky, což mu umožnilo se udržet ve vedení Kazachstánu v podstatě až do dnešních dní. Sice se oficiálně v roce 2019 vzdal prezidentství, ale v zákulisí politiky pracoval evidentně až do teď. Je otázkou, jestli na svoji funkci prezidenta kazašského státu nebyl připravován globálním řízením již od počátku 80.let, kdy vrcholem jeho kariéry za časů “sajůzu” bylo zvolení prvním tajemníkem nejvyššího sovětu dne 22.2.1989. Příprava rozporcování SSSR se připravovala dlouhé roky dopředu, takže možná bylo “zasvíceno” na budoucího domovníka SATANY, pardon ASTANY.


Otázkou také je, jestli mu bude v budoucím dějepisu pro tamější děti přiřknut status zrádce národa a kolaboranta nebo status vynikajícího stratéga, který ve prospěch kazašského lidu dokázal manévrovat i za dob GBR/USA protektorátu. Svět není černobílý, ale je spíše odstínem šedé, takže ta určující hranice je příliš tenká a rozhodovat bude až budoucí skutečný autor školních osnov!


Nursultan Abišuly Nazarbajev – bývalý prezident Kazachstánu

Jisté je, že takové bleskové převzetí řízení kazašské státnosti muselo být dopředu dobře zorganizované a v tom bychom právě viděli určitý profesionální vklad a spolupodílnictví právě tohoto inteligentního politika. Je to naše čistá spekulace, ale je více jevů, které to naznačují.


Všimněte si, že téměř veškerá pátá kolona ve státech, tzv. poskoků PAX AMERICANA, drží huby – žádný obvyklý “nateplalý” řev se nekoná! Takže to vypadá, že celá akce má požehnání “Správců” a jsme svědky již fyzicky viditelného procesu, který rozděluje nové sféry vlivu na mnoho desítek let dopředu! Kazachstán se vrací pod řízení tam, kam historicky patřil stovky let.


Kdo a koho začlení do určité konkrétní sféry vlivu – o tom je Globální politika!


Očekával (plánoval) Nazarbajev tuto budoucí změnu nadnárodního řízení Kazachstánu už v roce 2014?


Tenkrát neočekávaně a neobvykle přednesl svůj novoroční projev o stavu národa dva měsíce předem, a to právě 11.11.2014 [1], v němž varoval před nadcházejícími roky. Odhadoval, že budou pro kazašský lid těžké! A právě onoho roku 29. května byla v Astaně podepsána dohoda o Eurasijském ekonomickém svazu, kde zakládajícími členy jsou Ruská federace, Kazachstán a Bělorusko, přičemž ještě téhož roku se v říjnu připojila i Arménie [2]. Zapadá do naznačeného scénáře i převzetí Krymu v březnu 2014 [3]?


Uvidíme, co se postupně budeme dozvídat o dalším osudu Nazarbajevovy rodiny. To v budoucnu mnohé naznačí o tom, čeho jsme právě v těchto dnech svědky.


My předpokládáme, že na východ od nás pouze sledujeme další část ze scénáře, který byl již dávno napsán a hlavně, i dopsán! Tušíme, že dohoda mezi “Správci” a Ruskem byla učiněna už před delší dobou a teď jen sledujeme její uskutečňování. Jednoduše řečeno – kooperují na odstraňování a ukončování vlivu zhoubného světového parazita částečně vymknutého kontrole, a to státnosti USA.


Rusko obnovuje (navyšuje) svou sféru vlivu


To je konstatování faktu! Můžeme s tím souhlasit nebo i nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co s tím můžeme dělat. Povinností rozumné zahraniční politiky jakékoliv státnosti je to, že by k tomu měla zaujmout konstruktivní pozici! Díky celkem málo slyšitelnému řevu odporu i ze strany ministerstva zahraničí USA a právě i jejích všech satelitů (včetně ČR) bylo vše pochopeno.


Za relativně krátkou dobu jsme zaznamenali jasnou ruskou politickou aktivitu podpořenou i viditelnou vojenskou rozhodností vůči Bělorusku (pomoc při stabilizaci tamějšího režimu), Polsku – NATO (ve spolupráci s Běloruskem), Ukrajině a teď i Kazachstánu. V tom chování je logika, strategie a viditelné umění se začlenit do Globálního řízení na Zemi. 


Každý podobný manévr ze strany Ruska jenom více a více definuje jeho pozici ve světě a zároveň pozici vůči samotným USA před příštím jednáním mezi těmito velmocemi. Spojené státy už v podstatě nemají v rukou žádné zajímavé karty pro tu nejvyšší hru, takže se musí dohodnout. Ale podmínky budoucí dohody o kapitulaci budou určovat “Správci” společně s Ruskem.


Ruský prezident Vladimir Putin jedná s americkým prezidentem Joe Bidenem prostřednictvím videohovoru v Soči, 7. prosince 2021

Projekt sjednocení turkických národů bez vlivu PAX AMERICANA


Státnost USA postupně přichází o dominanci v tomto regionu, no, spíše o ni už přišla. Byla destrukčním prvkem procesu sjednocování turkických národů. Z důvodu tohoto sjednocování byla založena Organizace turkických států (Organization of Turkic States), kterou navrhl a inicioval, světe div se, už v roce 2006 právě Nursultan Nazarbajev [4]. Nemůžeme si pomoct, ale je to prostě KÁDR …


Dá se konstatovat, že turkické národy začaly být sjednocovány právě kolem Kazachstánu za účelem vytvoření Velkého Túránu, což je evidentně projekt “Správců”, a tak po dohodě s Ruskem byl udělán krátký proces s tamějšími přisluhovači PAX AMERICANA, kteří do toho neustále házeli vidle a stále podporovali dominanci státu USA v regionu. Myslíme, že takhle jednoduché to je!


Ještě malá poznámka k zamyšlení ohledně té Organizace turkických států [5]. Kdože má také status pozorovatele? Viz. obrázek:


Členské a pozorovatelské státy Organization of Turkic States

Maďarsko? Ze střední Evropy? Křesťanská země? A proč? Zajímavé, že? Skoro by si člověk mohl myslet, že důvodem je to, aby se tento “stát” naučil sjednocovat různé národy? Není náhodou leaderem rebelujících států proti diktátu EU, a také jedním z hlavních stavebních kamenů námi často zmiňovaného uskupení Trojmoří? Odpovězte si každý sám!


Závěrem


Tak jsme v hrubých rysech nastínili náš názor na situaci vzniklou kolem Kazachstánu, která v sobě skrývá jedno velké poselství. Dle nás je určeno všem těm totálním protinárodním “vlezprdelům” ve všech zemích světa, kteří stále tvrdošíjně podporují určité americké struktury propagující umírající systém PAX AMERICANA! V Almaty byl s těmito přívrženci, s touto “chamradí”, udělán rychlý proces a bez viditelného slitování! Na nás to zapůsobilo jako čistá likvidace!


Vždy je čas začít pracovat ve prospěch národa …. !


Zdroje: astanatimes.com, cs.wikipedia.org, turkkon.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Pokud padne dolar, padne i americká armáda, Izrael, Argentina a všichni ostatní blázni ...
Strach systémových stran roste

Náhodný výběr

Globální Kádr – Karel Schwarzenberg

Na začátku tohoto měsíce bylo možné zaregistrovat zprávu, která dle našeho názoru zavelela ke korekci vztahů s Ruskou federací, a to nikoliv pouze ze směru od ČR, ale také ze směru od většiny evropských států. Určitě není náhodou, že jejím autorem není nikdo jiný než kníže Karel Schwarzenberg (Schwarzenbergové patřili a stále patří mezi prominentní evropské šlechtické rody). Poslední lednový den poskytl rozhovor pro ruskou státní agenturu TASS.   O tomto interview informovala i některá

Číst dál »

Fotbal je řídící fenomén

Jakou má fotbal ve společnosti funkci? Je to jenom zábava nebo má i jiné úkoly? Vyhrává vždy jenom sportovní hledisko? Nebo je fotbal utajený ukazatel dalšího směřování? Proč je to takový fenomén? V tomto článku navážeme z hlediska řízení na předchozí příspěvek [1], kde jsme poodhalili určité způsoby vyššího řízení, které jsou používány buď k jasné korekci nebo demonstrují následující směřování v důležitých světových otázkách a oblastech. Fotbal je určitá metafora pro řízení světa, kde

Číst dál »

Hebrejská bible se vrací domů …

Pravděpodobně nejstarší rukopis hebrejské bible se vrací domů. Ručně psaná 1100 let stará Bible zvaná Codex Sassoon se vrací zpět do Izraele, tzn. zpátky tam, kde ji písař vyhotovil. Vzácný rukopis byl ve středu 17. května 2023 v New Yorku vydražen za 38 milionů dolarů! Je na této informaci něco zvláštního, proč bychom jí měli věnovat větší pozornost? My si myslíme, že ano!   Dokonce si myslíme, že tato informace má obrovský globální význam. Tušíme,

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Dnes 28.11. 2023 nám bylo toto doručeno. Čert nikdy nespí! Tak asi za čas uvidíme "VO CO GO" ...

Vzkaz "vyvolenému"

V 7:22 29.11. jsme již pracovali. Nový systém je potřeba postupně zavádět do praxe, tak nás, prosíme, nechtějte všechny nasrat hned na začátku! Díky

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Robot vyrobený z magnetického slizu může uchopit předměty uvnitř vašeho těla

Kalendář

Listopad 2023
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ústava ČR

Nejnovější článek

Dozvíme se pravdu o škodlivosti očkování?

My věříme, že pravdu o škodlivosti “vakcín” proti Covid-19 se dozvíme, ale jistě ne úplně celou. Cílem onoho očkování je zcela jistě zajistit vhodný způsob přechodu lidstva z jedné epochy do druhé. Je nutné lidstvo dostat do takového nastavení, že jako celek tuto změnu v chápání života s co nejmenšími problémy zvládne. Očkování je sítem pro budoucí fungování lidské civilizace. Podle nás existuje jediný správný úhel pohledu, aby bylo možné tomuto globálnímu řídícímu manévru porozumět.

Číst dál »
Přejít nahoru