Komentujeme aktuální dění nebo vytváříme analýzy společenských jevů a politických událostí. Využíváme hlavně metodologii popisující kontinuální globální řízení Země, které je viditelné již minimálně od dob fungování staroegyptské civilizace. Více zde.

Rusko přebírá Kazachstán zpět do své sféry vlivu

Situace na bojišti se mění každým dnem, a tak nemůžeme navázat druhým dílem na předchozí příspěvek, ale dnešní celý text musíme věnovat událostem v Kazachstánu. Je to nadmíru důležité a už teď můžeme téměř s jistotou predikovat rozložení mocenských sil po ukončení vlivu USA na tuto zemi sousedící s Ruskem. Je už PAX AMERICANA u konce se silami? Další “nevýhra” státnosti USA? Co to bude znamenat pro další vývoj ve světě? Proč právě Kazachstán?


Nic se neděje bezdůvodně a vytyčování nových hranic sfér vlivu v naplánovaném novém uspořádání světa nabírá na obrátkách. Skoro máme pocit, že se z mírného poklusu “přeřadilo” na sprint!


Globální kádr Nursultan Abišuly Nazarbajev


Kádr vyškolený za dob Sovětského svazu, který s určitostí dobře znalý globální politiky, což mu umožnilo se udržet ve vedení Kazachstánu v podstatě až do dnešních dní. Sice se oficiálně v roce 2019 vzdal prezidentství, ale v zákulisí politiky pracoval evidentně až do teď. Je otázkou, jestli na svoji funkci prezidenta kazašského státu nebyl připravován globálním řízením již od počátku 80.let, kdy vrcholem jeho kariéry za časů “sajůzu” bylo zvolení prvním tajemníkem nejvyššího sovětu dne 22.2.1989. Příprava rozporcování SSSR se připravovala dlouhé roky dopředu, takže možná bylo “zasvíceno” na budoucího domovníka SATANY, pardon ASTANY.


Otázkou také je, jestli mu bude v budoucím dějepisu pro tamější děti přiřknut status zrádce národa a kolaboranta nebo status vynikajícího stratéga, který ve prospěch kazašského lidu dokázal manévrovat i za dob GBR/USA protektorátu. Svět není černobílý, ale je spíše odstínem šedé, takže ta určující hranice je příliš tenká a rozhodovat bude až budoucí skutečný autor školních osnov!


Nursultan Abišuly Nazarbajev – bývalý prezident Kazachstánu

Jisté je, že takové bleskové převzetí řízení kazašské státnosti muselo být dopředu dobře zorganizované a v tom bychom právě viděli určitý profesionální vklad a spolupodílnictví právě tohoto inteligentního politika. Je to naše čistá spekulace, ale je více jevů, které to naznačují.


Všimněte si, že téměř veškerá pátá kolona ve státech, tzv. poskoků PAX AMERICANA, drží huby – žádný obvyklý “nateplalý” řev se nekoná! Takže to vypadá, že celá akce má požehnání “Správců” a jsme svědky již fyzicky viditelného procesu, který rozděluje nové sféry vlivu na mnoho desítek let dopředu! Kazachstán se vrací pod řízení tam, kam historicky patřil stovky let.


Kdo a koho začlení do určité konkrétní sféry vlivu – o tom je Globální politika!


Očekával (plánoval) Nazarbajev tuto budoucí změnu nadnárodního řízení Kazachstánu už v roce 2014?


Tenkrát neočekávaně a neobvykle přednesl svůj novoroční projev o stavu národa dva měsíce předem, a to právě 11.11.2014 [1], v němž varoval před nadcházejícími roky. Odhadoval, že budou pro kazašský lid těžké! A právě onoho roku 29. května byla v Astaně podepsána dohoda o Eurasijském ekonomickém svazu, kde zakládajícími členy jsou Ruská federace, Kazachstán a Bělorusko, přičemž ještě téhož roku se v říjnu připojila i Arménie [2]. Zapadá do naznačeného scénáře i převzetí Krymu v březnu 2014 [3]?


Uvidíme, co se postupně budeme dozvídat o dalším osudu Nazarbajevovy rodiny. To v budoucnu mnohé naznačí o tom, čeho jsme právě v těchto dnech svědky.


My předpokládáme, že na východ od nás pouze sledujeme další část ze scénáře, který byl již dávno napsán a hlavně, i dopsán! Tušíme, že dohoda mezi “Správci” a Ruskem byla učiněna už před delší dobou a teď jen sledujeme její uskutečňování. Jednoduše řečeno – kooperují na odstraňování a ukončování vlivu zhoubného světového parazita částečně vymknutého kontrole, a to státnosti USA.


Rusko obnovuje (navyšuje) svou sféru vlivu


To je konstatování faktu! Můžeme s tím souhlasit nebo i nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co s tím můžeme dělat. Povinností rozumné zahraniční politiky jakékoliv státnosti je to, že by k tomu měla zaujmout konstruktivní pozici! Díky celkem málo slyšitelnému řevu odporu i ze strany ministerstva zahraničí USA a právě i jejích všech satelitů (včetně ČR) bylo vše pochopeno.


Za relativně krátkou dobu jsme zaznamenali jasnou ruskou politickou aktivitu podpořenou i viditelnou vojenskou rozhodností vůči Bělorusku (pomoc při stabilizaci tamějšího režimu), Polsku – NATO (ve spolupráci s Běloruskem), Ukrajině a teď i Kazachstánu. V tom chování je logika, strategie a viditelné umění se začlenit do Globálního řízení na Zemi. 


Každý podobný manévr ze strany Ruska jenom více a více definuje jeho pozici ve světě a zároveň pozici vůči samotným USA před příštím jednáním mezi těmito velmocemi. Spojené státy už v podstatě nemají v rukou žádné zajímavé karty pro tu nejvyšší hru, takže se musí dohodnout. Ale podmínky budoucí dohody o kapitulaci budou určovat “Správci” společně s Ruskem.


Ruský prezident Vladimir Putin jedná s americkým prezidentem Joe Bidenem prostřednictvím videohovoru v Soči, 7. prosince 2021

Projekt sjednocení turkických národů bez vlivu PAX AMERICANA


Státnost USA postupně přichází o dominanci v tomto regionu, no, spíše o ni už přišla. Byla destrukčním prvkem procesu sjednocování turkických národů. Z důvodu tohoto sjednocování byla založena Organizace turkických států (Organization of Turkic States), kterou navrhl a inicioval, světe div se, už v roce 2006 právě Nursultan Nazarbajev [4]. Nemůžeme si pomoct, ale je to prostě KÁDR …


Dá se konstatovat, že turkické národy začaly být sjednocovány právě kolem Kazachstánu za účelem vytvoření Velkého Túránu, což je evidentně projekt “Správců”, a tak po dohodě s Ruskem byl udělán krátký proces s tamějšími přisluhovači PAX AMERICANA, kteří do toho neustále házeli vidle a stále podporovali dominanci státu USA v regionu. Myslíme, že takhle jednoduché to je!


Ještě malá poznámka k zamyšlení ohledně té Organizace turkických států [5]. Kdože má také status pozorovatele? Viz. obrázek:


Členské a pozorovatelské státy Organization of Turkic States

Maďarsko? Ze střední Evropy? Křesťanská země? A proč? Zajímavé, že? Skoro by si člověk mohl myslet, že důvodem je to, aby se tento “stát” naučil sjednocovat různé národy? Není náhodou leaderem rebelujících států proti diktátu EU, a také jedním z hlavních stavebních kamenů námi často zmiňovaného uskupení Trojmoří? Odpovězte si každý sám!


Závěrem


Tak jsme v hrubých rysech nastínili náš názor na situaci vzniklou kolem Kazachstánu, která v sobě skrývá jedno velké poselství. Dle nás je určeno všem těm totálním protinárodním “vlezprdelům” ve všech zemích světa, kteří stále tvrdošíjně podporují určité americké struktury propagující umírající systém PAX AMERICANA! V Almaty byl s těmito přívrženci, s touto “chamradí”, udělán rychlý proces a bez viditelného slitování! Na nás to zapůsobilo jako čistá likvidace!


Vždy je čas začít pracovat ve prospěch národa …. !


Zdroje: astanatimes.com, cs.wikipedia.org, turkkon.org


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte finanční dar na provoz portálu. Děkujeme.

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu a jeho další rozvoj. Děkujeme

Peněžitým darem podpoříte nezávislost našeho portálu. Děkujeme

Naše zprávy

Slovensko se stalo třetí zemí, která odmítla Pakt EU o migraci a azylu
Kolaps amerického impéria

Náhodný výběr

Klíčová bitva o naše duše?

Po delší době opět nastala situace, kdy jsme nuceni porušit naše interní pravidlo! To spočívá v tom, že veškeré příspěvky na tomto webu jsou plně výsledkem naší tvůrčí práce. Již 2x nebo 3x jsme ho nedodrželi a musíme konstatovat, že tento článek se stane dalším v pořadí.   Text, který zde zkopírujeme je tak mimořádný, že to považujeme za nutnost, spíše povinnost. Přiznáme se, že k cca 60-70% obsahu onoho článků jsme se vědomostně již

Číst dál »

EU fond obnovy ekonomik po pandemii – co může nastat?

Uniklé informace ohledně budoucího čerpání peněz z evropského fondu obnovy a rozvoje pro krytí následků virové krize (Recocery and Resilience Facility) nutí k zamyšlení. Je to pouze bič na vládní garnitury jednotlivých EU států nebo to může také být jeden z dílků daleko vyššího plánu ohledně budoucího uspořádáni Evropy? Máme se bát nebo jásat? K čemu to také vlastně může vést? Zkusme do této problematiky vnést i trochu jiný pohled!   Předvčerejší článek na webu

Číst dál »

Korekce řízení v ČR i Evropě

Jsme v současné době svědky korekce politiky ve střední a východní Evropě, potažmo celé Evropě? V ČR, zdá se, korekce započala pravděpodobně během června 2021. Některé události, hlavně průběh a způsob reference o nich, navozují pocit, že jsme svědky probíhajícího požadovaného nasměrovávání řídících činovníků evropských státností z nadnárodní úrovně řízení. Kam ukazuje pomyslná směrovka na cestě pro náš region?  V tomto příspěvku si ukážeme některé příklady, které vykazují znaky vlivového umění z vyšších sfér řízení.

Číst dál »

Archivy

.

K zamyšlení

Karma říká..
Pokud máte pocit, že přicházíte o všechno, pamatujte, že stromy každý rok ztrácejí listy, přesto stojí a čekají na lepší dny.

Zajímavosti

V SEKCI Videa ze světa - Biden vypadl z role

Ústava ČR

Nejnovější článek

AKTUALIZACE – Není piknik jako piknik …

Co vše můžeme považovat za piknik? Pro správné zamyšlení nad touto otázkou je nejdůležitější znát tu konkrétní definici pro zájmeno “MY”! Kdo “My”? Kdo se ptá? My jako lidé? My jako Lidé? My jako cizí entity? My jako správci třeba městského parku? My jako “Správci” Země?  Pro každou výše uvedenou skupinu bude odpověď ta jejich, tzn. odrážející jejich znalosti a jejich zavedený pojmový aparát! A v tom je ten “vtip”, no vtip, spíše podstata ŘÍZENÍ.

Číst dál »

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru