LOGO-Web_oriznuti.png

Videa ze světa

Novinky

Biden vypadl z role

Politická figura jménem Biden (nikoli původní fyzická osoba Biden) na malou chvíli vypadla ze své prezidentské role. Taková situace odhalí o skutečném fungování GLOBÁLNÍ politiky více, než přečtení tisíce alternativních článků a knížek. Jeho reakce na otázku: “Chtěl byste, aby Ukrajina zvítězila?”Ani Fantomas by to “nedal” lépe …

17.4.2024     Zdroj: telegram.org

Téma - saharské písky v Evropě

Uměle se dá udělat téměř všechno, i něco do toho přimíchat, bohužel … Délku videa bychom také neměli opomenout! Dále připomínáme lokální výroby globálního oteplování třeba zde [1]

2.4.2024     Zdroj: telegram.org

Prezident společnosti Bayer
Stefan Oelrich říká, že mRNA je technologie úpravy genů: "V konečném důsledku mRNA vakcíny jsou příkladem této buněčné a genové terapie. Kdybychom před dvěma lety provedli veřejný průzkum: 'Byli byste ochotni uvažovat o genové nebo buněčné terapii?" Injekci do těla?", pravděpodobně bychom měli míru odmítnutí 95 procent."

12.3.2024     Zdroj: telegram.org

Archiv

Léčebné metody
Tolik neuvěřitelných léčebných metod bylo potlačeno. Tělo je navrženo tak, aby se samo uzdravilo. Potřebuje jen to správné prostředí.

11.2.2024     Zdroj: telegram.org

V Judaismu je Satan Bůh

22.1.2024     Zdroj: telegram.org

Fibonacciho posloupnost
Univerzální matematický vzorec, který dokazuje, že vše bylo vytvořeno TVŮRCEM = "Bohem"?

17.12.2023     Zdroj: telegram.org

Nezapomínejme: podpora injekcí od Chabad-Lubavitch

2.9.2023     Zdroj: telegram.org

Operátor kontroluje vnitřní desku 5G věže a je vidět, že na desce plošných spojů je vyryto slovo Covid 19!

3.8.2023     Zdroj: telegram.org

MAC adresy na Village Bowling Green (05/2023)

20.5.2023     Zdroj: t.me/jarek53

Přehrát video
Skutečný model Země?

30.4.2023     Zdroj: telegram.org

FRACTAL - EIGHT - ABHA - TORI - MATRIX Tom Barnett a jeho video

28.12.2022     Zdroj: youtube.com

Sto let starý animák včasného varování! Historie se opakuje ...

28.12.2022     Zdroj: t.me/covidlogika

LOGO-Web_oriznuti.png

Texty, obrazové vjemy, odkazy

Novinky

Inkubátor před více než 100 lety.
Inkubátor ze světové výstavy před více než 100 lety. Píše se tam: "12 měsíců růstu za jednu hodinu"! Stará technologie, která znovu zalidní tento svět po posledním resetu? Zřejmě tehdy existovaly vypěstované děti a dokonce bylo známo, že se posílají poštou. Odtud pochází příběh o čápovi, který přináší mláďata? Ale kde se všechna tato miminka vzala?

17.1.2024     Zdroj: telegram.org

Izrael odstraněn z map?
Název Izrael byl odstraněn z online map předních programů v Číně, jako jsou Baidu a Alibaba.

2.11.2023     Zdroj: telegram.org

Obchodník se smrtí
Nezapomeň Juriji, musíš si zvolit stranu! Stisknout, zmáčknout nebo kliknout? Klikni na obrázek ...

9.10.2023     Zdroj: vlastní hlava

Nový Zéland 1918 - inhalace plynu
Veřejné inhalační komory plynu, které měly lidi chránit před chřipkou. Ve skutečnosti se zdraví těch chudáků jen zhoršilo. Občané museli nějakou dobu předkládat doklady o tom, že se nacházeli v inhalační komoře, aby mohli využít veřejné vlaky. Obdobná hra ...

6.10.2023     Zdroj: telegram.org

Byl konec WWI znám dopředu?
Záminkou války byl atentát na arcivévodu Ferdinanda. SPZ auta, ve kterém jel v době útoku, bylo A 111 118! Mírová smlouva byla podepsána 11. listopadu 1918. To lze také zapsat jako 11.11.18. Písmeno A se dá interpretovat jako "příměří" ...

19.9.2023     Zdroj: telegram.org

Úkaz na nebi

Je to o tomtéž? Několik odkazů na obdobné výjevy ve videích nebo článcích. [1]  [2]  [3]  [4]  [5]

24.3.2023     Zdroj: vlastní hlava

Archiv

LOGO-Web_oriznuti.png

Knihy

Doporučení

Doporučujeme k přečtení třeba tyto knihy. Předem avizujeme, že nesouhlasíme se vším, co je v nich uvedeno a napsáno. S některou souzníme více, s některou méně, s některou dokonce téměř vůbec! Hlavní smysl našeho doporučení spočívá v tom, že po přečtení jakékoliv z nich, už nikdy nebudete na svět koukat jako předtím. 

Myslíme si, že je důležité, prožít si tu svou vnitřní INDIVIDUÁLNÍ změnu v chápání určitých dříve nezpochybnitelných a ve společnosti zaběhlých narativů.  

Postupně budeme přidávat další. V žádné níže prezentované knize se nepíše totální pravda, ale určitě stojí za zaznamenání právě hlavně ten jiný ÚHEL POHLEDU. Na knihy KLIKNI!

Autobiografický magický román odhalující pohled do zákulisí tajné lóže FOGC vychází ze skutečných událostí autorova života, blíže nás seznamuje s jeho životními osudy, s významem jeho misie, s existencí Bratrstva Světla i magickými praktikami. Bardon se od konce 20. let věnoval v Německu přednáškové činnosti a veřejně vystupoval pod uměleckým jménem FRABATO.
PDF
Mysticko-filozofický politický detektivny román. Naráží na nesrozumitelnou terminologii „matric“, „egregorů“ či „davo-elitářské společnosti“. Příběh staví do pozice adeptů kulturního zasvěcení dva západní vzdělance. Potomci slavných detektivů, nespokojeni s výsledky oficiálního vyšetřování „zločinu století“, se obrací k metodické analýze.
PDF
Lifter Sneer byl velice inteligentní. Šlo mu pouze o sebe a o svůj pohodlný život. Nesnažil se ničeho dosáhnout, prostě jen žil. Jednoho dne se vše změnilo. To ho dovedlo k zásadním otázkám. Nemohl zapomenout na prožité události a vrátit se zpátky ke starému životu, musel znát odpovědi. A tak se stalo, že se Sneer jednoho dne dozvěděl pravdu…
PDF
Základní práce autorského kolektivu Vnitřní prediktor SSSR. Zpočátku expertíza na téma práce „Vypracování koncepce strategické stability a dynamiky rozvoje scénářů možné spolupráce za podmínky zachování parity perspektivních strategií světových mocností na období do roku 2005", vypracované v Institutu USA a Kanady AV SSSR v roce 1990.
PDF
Mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý; ale protože tyto věci nejsou součástí okruhu našich pojmů. Každý člověk dostává v procesu svého života Shora všechny nezbytné informace, potřebné pro bezproblémový život a záleží pouze na člověku, zda si tyto informace převezme nebo ne...
PDF
Pochopíte VŘSR jako nezvládnutý investiční projekt nebo vývoj Výmarské republiky. Pochopíte logiku výběrů dějišť olympiád tehdy i dnes. Odmyslíte-li si uvedená jména a data, kniha se promění na metodologickou příručku k pochopení logiky ostatních světových konfliktů. I těch co teprve přijdou…
INFO
V křesťanském západě nebyla až do 60. let 20. století skoro ani jediná mešita. A dnes stojí jenom v Německu na stovky islámských "svatostánků" resp. "modliteben"; v celé Evropě se už počítají na tisíce. Je to plán? Čí je to projekt?
PDF
Téměř tři čtvrtě století se svět dovídal, že 2. světovou válku způsobil jakýsi psychopat Adolf Hitler s družinou rasisticky motivovaných úletářů, nacistů. Náhody neexistují! Kdo ve skutečnosti ovládá dnešní EU? Detailně doložené argumenty ...
PDF
LOGO-Web_oriznuti.png

Různé

Matriční řízení Země

Jsou tyto vlivové MATRICE (videa) na dění v našem časoprostoru ukázkou a demonstrací určité konceptuální moci? Zajisté … 

Matrice I.

14.12.2022     Zdroj: telegram.org

Matrice II.

25.4.2022     Zdroj: konceptualcz.cz

Matrice III.

25.4.2022     Zdroj: rumble.com

V Egyptě již vše znali?

Mají tyto obrázky něco společného? Je příběh bohyně Nút vlastně ve skutečnosti sdělením, které nás informuje o pravdivém fungování uzavřeného ekosystému na planetě Gaia? Je Nút jen určitým způsobem propustnou onou “kupolí” nad námi?

Myslíme, že všechny tři obrazové vjemy odkazují na pravidelnou a principiální recyklaci duší – étherického jemnotěla …

Ukazuje nám příběh bohyně Nút pravdu o fungování Země a koloběhu snižování popuace? Zajímavý článek [1], ale hlavně si všimněte toho úbytku lidí! Prostě to musí proběhnout !?

Tématem jsme se již zaobírali v tomto článku [2]. Ve vyšším řízení je žlutá hvězda symbolem ducha, duše = mrtvého člověka. Pták Fénix je univerzální symbol znovuzrození. Je to o tomtéž?

Fotka z vystoupení Madonny na Eurovision Song Contest 2019. Stará epocha odchází a nová přichází! Video [3]. Vše dopředu ohlášeno!

Konec infekční teorie?

Byly a jsou veškeré virové pandemie výsledkem teorie, která je úmyslně založená na podvodu? My myslíme, že ANO! Mrkněte na videa a utvořte si svůj vlastní názor …

Doba po Covidu

22.9.2022     Zdroj: t.me/covidlogika

První část

23.8.2022     Zdroj: t.me/covidlogika

Druhá část

15.9.2022     Zdroj: t.me/covidlogika

Očkování

Nanotechnologie

29.10.2022 Zdroj: telegram.org

Sraženiny v srdci (ENG)

6.7.2022     Zdroj: rense.com

Graphenoxid

2.12.2021     Zdroj: stop5g.cz

Vlnová genetika

Rádiové tajemství DNA

2.5.2022     Zdroj: vlnovagenetika.cz

Lidská řeč

2.5.2022     Zdroj: vlnovagenetika.cz

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Brzký zlom v dynamice globálního procesu?

Dynamika globálního procesu nabírá na obrátkách, protože podle nás došlo v tomto týdnu k ohlášení ukončování amerického petrodolaru a také k ohlášení příštího vývoje ve vojenském konfliktu na Ukrajině. Oba procesy spolu samozřejmě souvisí a zároveň se definitivně ukazuje, že na první pohled pomalý až liknavý postup ruské SVO má své důvody! Začíná být evidentní, že dynamika SVO není řízena na základě ryze vojenských zákonitostí, ale její řízení vychází z faktu, že je pouze jedním z vícero podprocesů nadřazeného probíhajícího globálního procesu na Zemi.    Aktuálně důležitou požadovanou metou v globálním procesu ke zdolání je úplné zastavení globálního vlivu USA včetně všeho, co americký vliv definuje a utváří.   Americký dolar před krachem    Na základě prostudování různých dostupných zdrojů můžeme dnes odhadovat, že 90% veškerých existujících dolarů USA vytiskly za poslední cca 2 roky.

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru