Podpora

Děkujeme za zaslání finanční podpory. Velmi si toho vážíme! Usnadňuje nám to udržování webu.

Je naší snahou šířit nový pohled na společenské a politické dění u nás i ve světě, než jaký je prezentován médii hlavního proudu. Staň se pravidelným spolutvůrcem propagování těchto myšlenek směrem k veřejnosti.

Prosíme, zvažte jednorázový nebo pravidelný příspěvek ve prospěch této aktivity. Děkujeme!

Pravidelné drobné finanční dary zabezpečí dlouhodobý provoz těchto stránek a jejich neustále se zlepšující kvalitu. Děkujeme!

Podpora

Bankovním převodem z ČR

Číslo účtu: 107-4044900287/0100

Variabilní symbol: 001

Zpráva pro příjemce: Dar

Bankovním převodem ze zahraničí

SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX

IBAN: CZ7401000001074044900287

Zpráva pro příjemce: Dar

Pravidelné drobné finanční dary zabezpečují dlouhodobý provoz těchto stránek a jejich neustále se zlepšující kvalitu. Děkujeme!

Transp_rub

Dar formou QR kódu:

Klikni!

phone-icon-953
Q_200
200 Kč
Q_500
500 Kč
Q_1000
1000 Kč
Q_2000
2000 Kč

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Byl USA odejmut status “četník světa”?

Na konci dubna se v americkém Kentucky udála letecká tragédie. Srazily se tam dva vrtulníky americké armády a díky tomu zemřelo 9 vojáků. Služba v jakékoliv armádě s sebou nese nemalé riziko a takovéto nehody jsou součástí života vojáků po celém světě, bohužel. Jenže tato událost podle nás informuje hlavně úplně o něčem jiném! Status “četník světa” bude mít nového majitele?   Soustrast všem pozůstalým, ale dále se již této zprávě budeme věnovat jenom z pohledu globálního řízení. Nepochybujeme, že to je hlavním poselstvím této tragické události. Ve své mnohoznačnosti není svého druhu první, jak brzy sami uvidíte, ale o tom až později.   Způsob informování   My jsme prvně tuto zprávu o neštěstí zaznamenali 30. března zde [1]. Z článku vyplývá, že ke střetu došlo kolem 22:00 místního času, takže incident je datován na

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru