Podpora

Děkujeme za zaslání finanční podpory. Velmi si toho vážíme! Usnadňuje nám to udržování webu.

Je naší snahou šířit nový pohled na společenské a politické dění u nás i ve světě, než jaký je prezentován médii hlavního proudu. Staň se pravidelným spolutvůrcem propagování těchto myšlenek směrem k veřejnosti.

Prosíme, zvažte jednorázový nebo pravidelný příspěvek ve prospěch této aktivity. Děkujeme!

Pravidelné drobné finanční dary zabezpečí dlouhodobý provoz těchto stránek a jejich neustále se zlepšující kvalitu. Děkujeme!

Podpora

Bankovním převodem z ČR

Číslo účtu: 107-4044900287/0100

Variabilní symbol: 001

Zpráva pro příjemce: Dar

Bankovním převodem ze zahraničí

SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX

IBAN: CZ7401000001074044900287

Zpráva pro příjemce: Dar

Pravidelné drobné finanční dary zabezpečují dlouhodobý provoz těchto stránek a jejich neustále se zlepšující kvalitu. Děkujeme!

Transp_rub

Dar formou QR kódu:

Klikni!

phone-icon-953
Q_200
200 Kč
Q_500
500 Kč
Q_1000
1000 Kč
Q_2000
2000 Kč

Společnost

Vše souvisí s maximální podporou INDIVIDUALISMU! Od toho se odvíjí naprosto všechno. Uspokojuj maximálně všechny své nejnižší (zvířecí) pudy a na nic jiného se neohlížej! Výsledkem je totální sobectví a nezájem o věci veřejné.
Když jsi hlavně sobec, tak nemáš úctu k rodičům, k partnerovi a ani ke svým dětem. Pokračuje to nezájmem o vlastní národ, dále o bílou rasu a vrcholí to nulovým vztahem k lidské rase jako takové. Když nic z toho opravdu nemiluješ, tak nemáš, co bránit a je z tebe opravdu jenom „uspokojovač“ vlastních primitivních zvířecích potřeb.
Když nemiluješ lidskou rasu (ČLOVĚKA), tak ani nerozpoznáš riziko transhumanismu, očkování atd. Dokonce přestaneš mít i ten původní přirozený strach o sebe, protože tvým středobodem vnímání propůjčeného života tady na Zemi je právě jenom to uspokojování nízkých potřeb. Nedokážeš cítit LÁSKU k ničemu a k nikomu.
Pokud nejsi schopen cítit lásku (neplést si s nějakou sexuální zamilovaností), tak nemáš v životě žádný vyšší smysl pro bytí a stáváš se tím bezduchým OTROKEM! Když jsi otrokem, tak nejsi schopný rozpoznat již žádný prostředek řízené depopulace. Tím je cesta pro parazita k jakékoliv regulaci lidské rasy úplně volná. Záchrana lidstva i této civilizace spočívá v udržení si schopnosti prožívat skutečnou LÁSKU! To je smyslem bytí lidstva, bez udržení si schopnosti prožívat a vnímat onen cit, ČLOVĚK skončí pouze jako ubohá součást stroje (transhumanismus) bez vlastní vůle na zachování lidské rasy.

Doporučujeme

Kdo všechno je součástí experimentu Covid-19?

Jaké nejčastější způsoby úmrtí jsou důsledkem celosvětového hromadného očkování včetně hromadných restrikcí proti Covid-19? Kdo všechno je ve skutečnosti účastníkem tohoto experimentu? Blížíme se k jeho konci? Čeho všeho se experiment týká? Je to opravdu otázka depopulace, nemorálního obchodu, zavedení totální kontroly obyvatelstva nebo je zde také nějaký vyšší plán? Co vše je tím sledováno nebo zkoušeno?    Mnoho otázek, na které není jednoduché odpovědět, ale pokusíme se společně nasměrovat k nějakým možným a logickým odpovědím. Vlivem postupujícího času, a vlivem neustále na povrch se deroucích nových skutečností, si každý přemýšlivý člověk svůj názor na probíhající experiment bez přestání pravidelně poupravuje. To není známka nepevnosti názorů, ale dřívější absence vstupních dat (jevů) pro komplexnější analýzu a následný závěr.   Jak se vstupní data mění a pořád přibývají nová, tak se celková mozaika “příběhu” stává zaostřenější

Číst dál »
© 2024 VOLIMCESKO
Přejít nahoru