Reiner Fuellmich: Nová zjištění o vakcinaci!

Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl! Německý právník v tomto videu s britským lékařem Samem Whitem a Wolfgangem Wodargem prezentují nová zjištění týkající se šarží covid očkování. Vkládáme sem z důvodu, kdyby náhodou někdo přehlédl na oficiálních kanálech tvůrců – DŮLEŽITÉ!

8.1.2022

Zdroj: otevrisvoumysl.cz

Kazachstán - kompilace amatérských videí z největších nepokojů v zemi za posledních 30 let!

V Almaty bylo údajně zatčeno více než 3000 lidí a ze stovek zraněných je nejméně 60 na JIP. Počet mrtvých je předmětem spekulací, ale konec videa Vás přesvědčí, že o nějakou „FAKE“ operaci opravdu nešlo. Závěr videa není pro slabší povahy!

8.1.2022

Zdroj: leakedreality.com

LOGO
LOGO
Moskva a její spojenci z CSTO oznamují vyslání „kolektivních mírových sil“ do Kazachstánu

Předseda CSTO [1] arménský premiér Nikol Pachinian řekl, že aliance vysílá síly na „omezenou dobu, aby se situace stabilizovala“, která byla způsobena „vnějším vměšováním“. Přeměna sfér vlivu mocenských sil na Zemi v přímém přenosu. 

6.1.2022

Pod obrázkem video z ulic KZ

Zdroj: wikimedia.org, rfi.fr

Svědectví o vedlejších příznacích očkování

Dokumentární snímek izraelské ženy Avital, který ukazuje příběhy lidí s vážnými vedlejšími účinky po očkování Pfizerem. Pravda pomalu vylézá na světlo, ale např. „český“ prezident by rád zavedl povinnou vakcinaci. Každý nechť si udělá názor sám. MAXIMÁLNĚ ŠÍŘIT TOTO VIDEO!

4.1.2022

Zdroj: vaxtestimonies.org/cs/

LOGO