Hezký nový rok 2022

Přejeme všem šťastný Nový rok, ale hlavně hezký nedramatický nový rok!


Jsme na konci roku 2021, který přinesl hodně pozoruhodných událostí a jevů. Několikrát vládou avizovaný návrat k tzv. normálu se nekonal a spíše jsme byli svědky mnoha nenormálností. Většina populace si potřebovala již odpočinout od neustálého stresu a tlaku od vrchnosti, a tak uvítala určitý částečný klid během svátečního období.


Oddechový čas při přestavbě světa byl nutný asi pro všechny účastníky, ale již příští týden tento celosvětový proces na nás začne působit nemilosrdně plnou silou a neexistuje možnost, jak se před ním schovat nebo dokonce utéct. Jeho vlivové aspekty se dotýkají úplně každého na planetě, je potřeba si to přiznat a korigovat své chování hlavně v zájmu svém a své rodiny. Pokud by to udělal každý, máme vyhráno, ale již víme, že z logického hlediska tomu tak není a ani být nemůže. Korekce obyvatelstva s ohledem na individuální úroveň vědomí bude pokračovat, protože to je hlavním smyslem této kruté „hry“!


I my jsme si potřebovali odpočinout od všech společenských a politických procesů a věnovat se svým nejbližším. To byl hlavní důvod celkem velké časové prodlevy od posledního příspěvku a pevně věříme, že to chápete. Už teď jsou velmi viditelné nové procesy řízení a též určité korekce již dávno odstartovaných, probíhajících! Tomu se budeme v následujících dnech věnovat a na základě naší úrovně znalostí zde popisovat.


Pokusíme se nadále samozřejmě přinášet nové poznatky z již dávno ohlášených procesů, a to odchodu USA z pozice hegemona, blížícího se rozpadu EU, migrační otázky, úmyslné instalaci současné neschopné amatérské české vlády, ukončování vrcholového sportu jako ještě donedávna jednoho z podstatných řídících nástrojů atd.


Motto příštího roku, dle nás, jsme se pokusili vepsat do tohoto souvětí: Pokud si neprojdete těžkostmi včetně velkého strachu z vlastního zániku, nejste schopni hledat odpovědi na podstatu bytí právě mimo materiální svět, a to znamená, že nejste schopni rozšířit své vědomí a postoupit do dalšího kola fungování na této planetě!


Závěrem chceme poděkovat z celého srdce všem pravidelným, ale samozřejmě i nepravidelným čtenářům za čas, který věnujete našim rozborům a příspěvkům! Tím získáváme pocit, že ta práce má smysl a motivuje nás to k pokračování v této činnosti! Zvláštní poděkování patří těm všem, kteří nám svou podporu vyjádřili i finančně. Moc děkujeme!


Kolektiv VC

Obohatil Vás něčím tento článek? Pokud ANO, zvažte příspěvek na provoz portálu. Děkujeme.


Poznámka – Prosíme, tolerujte ještě určité nedostatky aktualizovaného designu webu, postupem času snad vše doladíme. Děkujeme

Přejít nahoru